Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganeja

Gurol bey...hadi itiraf edin..note 2 yi ariyorsunuz degilmi..?
    Ben hala note 2 deyim....cihazi bozamadim..
    Samsuna sevgiler

Aleykümselam
    Note 2 iyi telefon ama onda yazılımlardan kaynaklanan bazı problemler oluyordu,şimdi muhakkak düzelmiştir,note 3 ün n9005 olanını kullanıp ekranın büyüklüğünden dolayı satmıştım.Bana göre en ideali 5 inç olanıdır ve inan s5 hiç birini
    aratmıyor.Samsung biraz akıllanmış,gereksiz bazı özellikleri kaldırmış,malzeme kalitesini arttırsa başka telefon aramam diye düşünüyorum.Donanım olarak taş gibi ama malzemesi çok kalitesiz ve gereğinden daha pahalı satılıyor.
    Dediğim gibi yanlış yazılım yüklemezsen kolay kolay bozulmaz.Ben te 8510 ve 8910 dan beri pek çok samsung kullandım,arızalanan yada çökenini görmedim üstelik i8910 da devamlı custom rom kullanıyorduk.
    Samsung biraz akullanmış gibi görünüyor,bakalım hayırlısı.Daha iyisi çıkana kadar s5 e devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kavgala

Arkadaşlar kafama bişey takıldı sizlerle paylaşacağım.Otomatik güncelleme açıkmış telefonda.Birden güncelle indiriliyor dedi durduramadım indirdi.Sonra güncelleme kısmına geldim noluyo bi bakıyım falan dedim.Sonra çıkmak için home tuşuna basacaktım.Home tuşunun azıcık üstünde ekranda güncellemeyi kur yazıyordu.Yani güncelleme inmiş kurmak için tıklamam lazımmış.Home tuşuna basıyım derken kura bastım güncelleme falan yaptı ekranda android robot resimleri falan geldi tamam güncelleme bitti.Aynı şekilde güncelleme indiriliyor dedi.Gene home tuşuna basıyım derken kura bastım tekrar güncelleme yaptı.Android sürümüne girdim 4.4.2 yazıyordu.Ben fabrika ayarlarına bi döndürüyüm dedim fabrika ayarlarına döndüre bastım cihazı sıfırlıyordu cihaz sıfırlanırken ekranda güncelleniyor falan yazdı.Sonra telefon açıldı baktım android sürümü 4.4.2 idi.Yani 2-3 kere cihaz güncelleme yaptı aslında hiç yapamadı mı çünkü cihaz zaten 4.4.2 ile geliyor.2-3 güncelleme yaptıktan sonra neden yükselmedi? 4.4.3 güncellemesi galaxy s5 e gelmediyse neden güncelleme yapıyorum dedi?Yardımları bekliyorum kafama takıldı

Onlar mevcut android 4.4.2 sürümü üzerinde yapilan değişiklikler. Anormal bir durum söz konusu değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim Samsung Gear'ım da az önce geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 26 Haziran 2014; 12:35:55 >
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Gurol abi Cihazdan memnun kalmana sevindim, yuzum kara cikmadi en azindan :)

Hayir sıkılgan birisin o yuzden,bu telefonu 1 sene kullanirsin gibi gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Gurol abi Cihazdan memnun kalmana sevindim, yuzum kara cikmadi en azindan :)

Hayir sıkılgan birisin o yuzden,bu telefonu 1 sene kullanirsin gibi gibi :)

Yeni çıkan telefonlarda çok fazla bir artı olmazsa belki kullanırım.Aslında bir telefonu 1 sene kullanabilsem belkide bu hastalığı yenerim.
    Beni görende zengin sanacak,alt tarafı sıradan bir emekliyim ama başka masrafım yok desem yalan olmaz.
    Hakikaten cihazdan çok memnunum.Önceki galaxylerde olan problemler bunda yok.Kamerada iyi,ve bence en büyük artısı sony z1 e göre wifi çok
    daha güçlü lg g2 ye görede tabi.Belki note3 çok az daha iyi olabilir.Bundaki yalıtım biraz daha fazla olduğundan.

NOT:Gerçi bu konuda z1 konusu gibi pek aktif değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 26 Haziran 2014; 15:03:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Ayarlar. Dil ve giriş. Bildirim okuma kısmında tikleri kaldır

Hocam ben bildirimden bahsetmiyorum.Mesela telefon çalıyor.Telefon çalarken .... sizi arıyor diyor.Bildirimleri sesli okuyor demedim.

Bende bildirimden bahsetmiyorum,mesela bende işaretli ve gelen favori aramaları zil arasında sesli söylüyor.

zaten orda tik yokmuş telefonumda.kişileri favoriden kaldırdım genede mehmet kişisinden arama var diyor hocam yardımm

• arkadaşlar benim s5 sadece favorileri ya da rehberdekilerin değil herkesin aradığını sesli söylüyor

• kavgala kullanıcısına yanıt
    O zaman format atmaktan başka çözüm yok sanıyorum.Ben tiki kaldırınca konuşmuyor.
  • quote:

O zaman format atmaktan başka çözüm yok sanıyorum.Ben tiki kaldırınca konuşmuyor.

hocam ben zil sesini indirdiğim bir müzikle değiştirmiştim ve aramaları sesle yanıtlayı aktif ettim bunlardan olabilir mi

• grolof kullanıcısına yanıt
    hocam

• klübün imzası yokmu ilk sayfadaki imza çalışmıyor
  • her arayanı sesli söylüyor yardım edin her yolu denedim çözüm bulamadım yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavgala -- 26 Haziran 2014; 16:22:22 >
  • yardımmmm

• quote:

yardımmmm

Arkadaşım bilgisi olan cevap verir verilmediğine göre çözümü bilen yok.
  • G900h modeli rootlayıp csc kodunu değiştirecem, kabaca napacağımı anlatıp yardımcı olabilir misiniz?
    Daha önce s3 rootlamıştım ama bunu bir türlü beceremedim, odin bile görmedi cihazı

• quote:

quote:

yardımmmm

Arkadaşım bilgisi olan cevap verir verilmediğine göre çözümü bilen yok.

hocam koskoca donanım haberde bilen birisi elbet vardır.

• kavgala kullanıcısına yanıt
    Format at telefonuna

• quote:

Orijinalden alıntı: anlakpnrr

Format at telefonuna

atmıştım zaten sorun devam ediyor.Yukarda okudunuz mu bilmem ama yazıyım telefon kendini 2 3 kez arka arkaya güncelledibde kafayı mı yedi yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi80

G900h modeli rootlayıp csc kodunu değiştirecem, kabaca napacağımı anlatıp yardımcı olabilir misiniz?
    Daha önce s3 rootlamıştım ama bunu bir türlü beceremedim, odin bile görmedi cihazı

Önce bilgisayarına kiesi kurup telefonu bağlamalısınki driverleri kendisi yüklesin,ondan sonra odin telefonunu görecektir.
    İnternetten istediğin ülkeye ait yazılımı indir ama türkiye için yayınlanan yani sonu FQ yada F ile biten yazılımlar ona uyarmı bilmem.Yazılımı yükledikten sonra telefonun
    ayarlar-cihaz hakkında -yapım numarasını peşpeşe tıkla ve geliştirici seçeneklerini aktif et sonra hata ayıklamaya tik koy ve root dosyasınıda aynı yazılım yükler gibi yükle.
    Kapanıp açılınca işlem tamam olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anlakpnrr

Format at telefonuna

atmıştım zaten sorun devam ediyor.Yukarda okudunuz mu bilmem ama yazıyım telefon kendini 2 3 kez arka arkaya güncelledibde kafayı mı yedi yoksa

Arkadaş size izah etti ama nedense anlamak istemiyorsunuz.Eğer telefonu bilgisayara bağlayıp güncellerseniz direk en son güncellemeyi yükler ama telefondan güncellerseniz o zamana kadar olan güncellemeleri sıra ile teker teker günceller.Onun için telefon kafayı yemez aksine problemleri düzeltir.
    Siz ayarlarıyla oynarken bir yerde o şekilde ayarlamışsınız.Telefonu recovery moda alıp wipe denen işlemi yaparsanız telefon sıfırlanır ve o probleminiz ortadan kalkar.Googleye yazıp pek çok çözümü bulabilirsiniz.Ayrıca internetden türkce kullanma kılavuzunu indirip uzun açıklamaları inceliyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.