Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arka Kapak ses yapıyordu batarya oynuyordu dün 2. Kez verdim servise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlakpnrr

Arka Kapak ses yapıyordu batarya oynuyordu dün 2. Kez verdim servise

Ben servisten aldım. Htc one m8 ile takas ettim s5 i..

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim abi.. m8 beklediğimden çok daha iyi çıktı. Kesinlikle düşünen herkese tavsiye ederim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim abi.. m8 beklediğimden çok daha iyi çıktı. Kesinlikle düşünen herkese tavsiye ederim...

Nedense ben bir türlü htc ye ısınamadım,o kadar telefon değiştirdim bir tane bile htc almadım.
    Sen iyi dediğine göre muhakkak iyidir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun.

Nedense ben bir türlü htc ye ısınamadım,o kadar telefon değiştirdim bir tane bile htc almadım.
    Sen iyi dediğine göre muhakkak iyidir.

Abi şimdi buradaki arkadaşlara yanlış anlaşılmak istemem ama hani s5 ,note 3 ve htc m8 cihazlarının hepsini kullanan biri olarak objektif düşüncem htc m8 aralarındaki en iyi cihaz diyebilirim. Bir defa ram kullanımı harika. 2 gb ramden kalan 1.80 gb ram var ama ne kadar uygulama ya da oyun açarsan aç en fazla 0.90 gb ramini kullanıyor. Yani boşta 1 gb ram rahat kalıyor. Ve arayuzu o kadar akıcı ki samsunga göre bayağı iyi.. özellikle motion launch uygulaması çok iyi düşünülmüş..kamerasına gelince UltraPixel ve duo camera olayı çok guzel. Günlük kullanım için gayet yeterli. Ayrıca ışıksiz ortam çekimleri çok iyi. Duo camera ile çekilen resimlere 3. boyut vermek eğlenceli.. boomsound hoparlör ler harika. Dahili fm radyo bile var :) gereksiz olan hiçbirşey m8 de yok gayet sade. Böylelikle sistemi kendine göre düzenleyip rahat bir kullanım elde ediyorsun.. malzeme kalitesi zaten piyasada olan tüm cihazların arasında ki en iyisi.. ben çok beğendim m8 i. Keşke daha önce deneseydim.eğer cihazın bir açığını bulamazsam sanırım bundan sonra htc den başka android cihaz kullanmayacağım..

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Htc her zaman Stabil telefonlar uretiyor..Tek sikintisi Kamera ve ekran boyutu..Video ve Resim performanslarin da en geride ne yazik ki...Pil omru de S5 daha iyi normal olarak..Onun disin da S5'in ekrani daha parlaktir gun isigin da vs..

Ancak Performans,arayuz akiciligi ve Stabillik konusun da Android'in en tepesin de bana gore...

Hayirli olsun Gule gule kullanin tekrar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 28 Haziran 2014; 20:02:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Htc her zaman Stabil telefonlar uretiyor..Tek sikintisi Kamera ve ekran boyutu..Video ve Resim performanslarin da en geride ne yazik ki...Pil omru de S5 daha iyi normal olarak..Onun disin da S5'in ekrani daha parlaktir gun isigin da vs..

Ancak Performans,arayuz akiciligi ve Stabillik konusun da Android'in en tepesin de bana gore...

Hayirli olsun Gule gule kullanin tekrar..

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim..

Kesinlikle s5 video ve resim ayrıca ekran parlaklığı olarak en iyi android cihaz.. ancak htc m8 inanın çok ta geride değil.Öyle olsa ben kullanmam zaten. Eğer profosyonel bir fotoğrafçı değilseniz günlük hayatta fazlasıyla yeter bence.. s5 in ya da diğer kullandığım cihazların hakkını vererek kullanan biri olarak söylüyorum ki batarya performansı htc m8 in çok daha iyi.. su an sarjim % 62 wi-fi ya da 3g hep açık. gunboyu Whatsapp , facebook ve internette surf halindeyim . Şu anki ekran sürem 3 saat 22 dk. Herhangibir ayar vs . yapmadım. Aldığım gibi kullanıyorum cihazı emin olabilirsiniz..

Toparlayacak olursam eğer s5 te m8 de bence çok guzel cihazlar.İkisinin de kendilerine göre artıları ,eksileri var. Her iki cihazdan hangisi alınırsa alınsın kimse pişman olmayacaktır.. tekrar teşekkür eder, iyi forumlar dilerim size...

• quote:

quote:

Hocam sence htc one m8 mi s5 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavgala

quote:

quote:

Kullanım amacına göre secilmeli.. bence m8..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kavgala

quote:

quote:

Kullanım amacına göre secilmeli.. bence m8..

Hocam htc one m8 galiba çok hızlı.Piyasadaki en hızlı telefonmuş.İphonedan bile hızlı.Ama htc nin içinde saf android var.O kötü.

• kavgala kullanıcısına yanıt
    Saf android kullanan tek cihaz nexus serisidir. Tabi özel üretim google edition cihazları hariç tutuyorum. Htc ,samsung ya da başka bir androidli cihaz saf android yerine kendilerine göre ozellestirdikleri android sistemini ve arayuzunu kullanır. Yani su an htc m8 de kendi ozellistirmelerine sahip bir arayuz var. Sense 6.0 arayuzu... Hız olarak evet abartısız çok seri bir cihaz m8..

% 62 ve 3 saati askin ekran suresi zor dostum..Hele ki 2600 Mah batarya ile cok zor yani...Hangi programi Kullaniyorsun ekran suresini almak icin?

• quote:

% 62 ve 3 saati askin ekran suresi zor dostum..Hele ki 2600 Mah batarya ile cok zor yani...Hangi programi Kullaniyorsun ekran suresini almak icin?

Gsam battery monitör kullanıyorum. Buyrun :

http://i.hizliresim.com/GnL6vV.png

Mükemmel..

• quote:

Htc m8in sistem optimizasyonu s5 e gore çok çok iyi. Ben s5 kullanırken 6 uygulama arka planda açık olduğunda o kadar sistem uygulamasını devre dışı bıraktığım halde ram miktarı en az 1.70 lerde olurdu.ancak m8 de arka planda 9 uygulama açık ve inanın bana ram miktarı taş çatlasa 0.90 ile 1.00 arasında değişiyor.. o nedenle daha az enerji tasarrufu sağlıyor cihaz..

• M8 Z2 ile S5'i bir tutan var..

• quote:

quote:

Gsam battery monitör kullanıyorum. Buyrun :

http://i.hizliresim.com/GnL6vV.png

Iste o yuzden 3 saati askin ekran suresi aliyorsun :))

Gsm ekran surelerini yanlis veriyor kardesim,bosuna kullanma...Ben deneme amacli kurdum S4'de S5'de...1 hafta test ettim..Forum da cogu kisiler bilir zaten..

8 saat ekran suresi aldim S5'de,gercegi 5 saatti %20'de..

Note 3 ile 12 saat ekran suresi alan var...Resimleri mevcut...

Tahmin ettigim icin sordum zaten ne kullaniyorsun diye...

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadarını bende beklemiyordum. Cihaz batarya konusunda acayip cimri :)

• quote:

quote:

Htc m8in sistem optimizasyonu s5 e gore çok çok iyi. Ben s5 kullanırken 6 uygulama arka planda açık olduğunda o kadar sistem uygulamasını devre dışı bıraktığım halde ram miktarı en az 1.70 lerde olurdu.ancak m8 de arka planda 9 uygulama açık ve inanın bana ram miktarı taş çatlasa 0.90 ile 1.00 arasında değişiyor.. o nedenle daha az enerji tasarrufu sağlıyor cihaz..

Stabillige diyecek lafim yok ayri konu,ama Samsung'un yeni arayuzu ve ekran yapisi nedeniyle Daha fazla batarya performansi aliyorsun..Amoled ekran basli baslina Tasarruf ekrani zaten..2800 Mah ama pilin ozelligi var,daha performansli bir pildir..Sekli semali de farkli zaten diger pillere gore...

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.