Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internet browser olarak bir süredir Dolphin Browser kullanıyorum. daha öncesinde Chrome kullanmıştım ama Dolphin'i şimdilik daha başarılı buldum. ihtiyaç duymadığımdan flash player desteğini denemedim henüz.

htc one s ve nexus 4'de Chrome çok daha başarılı idi ama s4'de Dolphin'in performansını çok beğendim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hece_he -- 22 Mayıs 2013; 10:20:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

quote:

Orijinalden alıntı: mimmurat06

arkadaşlar bu ürün orjinal SPİGEN mi fiyatı uygun
    http://www.mobilcadde.com/slim-armor-samsung-i9500-galaxy-s4-kirmizi-kilif-9544

Dikkatli okursan altında "dafoni" marka yazıyor.

acaba spigen kadar kalitelimidir

• Bende de kamera sorunu var, kamerayı açınca bazen reset atıyor.Foursquare tango instagram bende de yüklü.Baya kurcaladım, programları açtım kapadım kamera değiştirdim yapmadı.Sadece 3-4 sefer kamerayı açtığımda kapandı.
    Resetleyince flaşla bildirimide kapatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

arkadaşlar spıngen sgp slım armor orijinal kılıfları nerden buluruz?http://www.spigen.com/galaxy-s4-case-slim-armor.html alıntılarsanız sevınırım

Ben forumdan oguzmete nickli arkadastan aldim.

Ben akmerkezden aldım

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Galaxy+S4+Case+Slim+Armor&_sop=15

burdan almaya bak burada daha hesaplı

http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Case-Slim-Armor-Series-Case-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-i9500-white-/130908753784?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item1e7ac50f78

• quote:

Orijinalden alıntı: promox

quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

Orijinalden alıntı: Emir

quote:

Orijinalden alıntı: **SE_mania**

quote:

Orijinalden alıntı: **SE_mania**

Herkese merhaba,
    Daha önce soruldu mu bilmiyorum, sorulduysa kusura bakmayın..
    Telefonun kendisinde gelen duvar kağıtları kullanıldığında bildirim çubuğu duvar kağıdının kendi deseninden oluyor; fakat başka bir duvar kağıdı kullanıldığında gri oluyor tekrar bildirim çubuğu.. Bunun bir yöntemi var mıdır acaba?

Bilgi verebilecek kimse yok mu? Ss de ekledim dediğim olayın..

bunu ben de çok merak ediyorum

Sanırım kimse çözemicek sorunu. veya bizden başka duvar kağıdı deneyen yok
    bir arkadaş 1920x1080 yerine 1080x1920 deneyin dedi fakat ondada aynı problemle karşılaştım. yani ne yaparsam yapayım orjinali dışında bir duvar kağıdı olunca ust taraftaki bar siyah oluyor

kendi duvar kağıtlarının bulunduğu yere atarak bir denemek lazım oradan duvar kağıdı ayarlandığında mı yapıyor diye
    veya
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2283684
    mod u kullanılması lazım

hocam böyle bir şey olması çok saçma değil mi bi ayarı falan yok mu bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: oskay furtuna

Bu kılıfı bende aldım GG 'den fakat sağdaki butonda sorun oluyor sert yapılmış biraz.

sahteler sert orjinallar cok yumusak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzmete -- 22 Mayıs 2013; 10:35:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ekrana bası tutucan kenarda kalem cıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    ben değiştirdim ama tam hatırlamıyorum
  • xz icindeki resimleri s4 kopyalayıp ikiside parlaklık ful acık karşılaştırma ikiside süper tabi canlı yan yana görmek en güzeli zevk meselesi fotolarıda htc one ile cektim onuda koyucaktım ama fotograf cekmek için başka makinan yoktu :))

• Tek kelime... Muhteşem....

• quote:

Orijinalden alıntı: ciyak

quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

Resimdeki mesajlarımın bazılarının sağ üst köşesinde çarpı işareti var..ne anlama geldiğini bilen varmı?

S2 deykende o cikiyordu bir turlu cozemedim ne ile alakali acaba ?

Merhaba,
    O işaretin bazı uygulamalardan dolayı olduğu söyleniyor. Mesela Tango, Google Talk. Şöyle ki mesela Google Talk için karşıdaki kişinin müsait olmadığı anlamına geliyormuş. Yeşil nokta olursa müsait anlamında vs.
    Ben şahsen kullanmadığım için bu uygulamaları veya hesabımı bağlamadığım için kendimden örnek veremiyorum. Sadece okuduklarım bunlar.
    Ve bunu kaldırmak için uygulamanın bağlantısını kaldırmanız gerekiyormuş.

mantıklı...teşekkürler

• Gsmarena 10 Mayıs Güncellemeli HTC one - Galaxy S4 karşılaştırması, karşılaştırmada kategorilerde değerlendirmeden sonra tek tek kazanan şeklinde bir değerlendirme yapılmış,tek doğru karşılaştırma budur demek yanlış olur ama yeni telefon alacaklar,kararsızlar için en azından bir fikir verir diye düşünüyorum,karşılaştırma içerik olarak donanım, ekran, batarya, kullanıcı arayüzü, yazılım, hoparlör, ses kalitesi, grafik işlemci testleri, fotoğraf-video çekiminden oluşmaktadır, ve sonuçları özetlersek

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_htc_one-review-913p8.php

Ses Kalitesi - One
    Hoparlör - One
    Video Çekimi - One

Ekran - S4
    Batarya -S4
    İşlemci-Gpu testleri - S4
    Güzdüz Kamera performansı - S4
    Düşük Işık - Gece Kamera Performansı - S4

Donanım - Berabere
    Yazılım - Berabere
    Arayüz - Berabere

• quote:

Orijinalden alıntı: Narki

1 saat önce audio dock hediyem geldi Samsung'dan..kampanyadan sonra s4 alıpta hediye işinden yararlanamayan varsa pm atabilir, cok uygun fiyata vericem, kontrol için acmadım bile cihazı, ilk siz acacaksınız..

Narki arkadaşımınızdan ürün satın alınmıştır.
    sorunsuz ve arkadaş ortamındaki alışveriş için kendisinde teşekkür ederim.
  • Cihaz surekli sicak calismaya basladi sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m184

Arkiler kamera sorununu custom rom yukleyip cozuldugunu soyleyenler var demek ki yazilimsal bir problem guncellestirme bekleyelim yok donanimsal olursa eger samsung baya bir telefon toplamasi gerekecek :)

Kamera sorunu nasıl bişey ? Biraz daha bilgi verirmisin.
  • güç tasarruf modunda antutu test sonucu : 26972
    güç tasarruf modu kapalı iken : 27912

puan aldı telefon. Güç tasarruf modunun işlemci çalışma düzenini ne mantıkla etkilediğini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

quote:

Orijinalden alıntı: m184

Arkiler kamera sorununu custom rom yukleyip cozuldugunu soyleyenler var demek ki yazilimsal bir problem guncellestirme bekleyelim yok donanimsal olursa eger samsung baya bir telefon toplamasi gerekecek :)

Kamera sorunu nasıl bişey ? Biraz daha bilgi verirmisin.

kamera çalıştığında telefonun kendini resetleme sorunu var. Her zaman olmuyor 20 açışta 2 kez oluyor ortalama. s4'ü olupta bu problemi olmayan görmedim şimdiye kadar. Bir kişi vardı o da ertesi gün bugun bende de oldu diye mesaj atmıştı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wellwell

quote:

Orijinalden alıntı: Narki

1 saat önce audio dock hediyem geldi Samsung'dan..kampanyadan sonra s4 alıpta hediye işinden yararlanamayan varsa pm atabilir, cok uygun fiyata vericem, kontrol için acmadım bile cihazı, ilk siz acacaksınız..

Narki arkadaşımınızdan ürün satın alınmıştır.
    sorunsuz ve arkadaş ortamındaki alışveriş için kendisinde teşekkür ederim.

rica ederim güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Cihaz surekli sicak calismaya basladi sebebi ne olabilir?

Kapattim actim duzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorun benim cihazımda da ofis arkadaşımda da oluyor. Bununla ilgili Samsung Müşteri hizmetlerini aradım fabrika ayarlarına dönün olmazsa servise götürün dediler denedim sorun devam etti. Facebook sayfasında sorunu yaşayan başkalarını görünce samsung web sitesi üzerinden 2 kere yazdım dönüş olmadı. Facebook üzerinden yazdım en kısa sürede dönülecek dendi dönüş olmadı tekrar aradım servise götürmeniz gerekli dediler işlem buymuş dedim bunca sene en büyük rakip firmanın telefonlarını kullandım sorun yaşamadım ilk defa geçtim ve yeni aldığım 2 haftalık cihazı servise vereceğim 1, elimde başka telefon yok 10 iş günü telefonsuz kalacağım sonrasında idare etmek için telefon talep edeceğim sonraki süreçte belli değil siz olsanız herşeyi bırakın ne düşünürdünüz diye sordum haklısınız gerçekten ama işlem bu diyorlar. Dedim işlem istemiyorum sizden x firmada aynı işlemi yapar ben sizden yardım istiyorum cevap yok. Samsung İngiltereye yazdım web sitesinden iki mailimede cevap verildi ama TÜRKİYE'den tık yok . Facebook sayfasında haala ürünü tanıtıyorlar önce eksikleri giderin sorunları çözün ondan sonra tanıtımı yapın dedim. HAALA BEKLEMEDEYİM aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsahttp://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1812689/

• Değerli arkadaşım % 100 olarak verdiğin bilgi için teşekkür ederim ancak yazımda da belirttiğim üzere "444 77 11 numaralı sevisteki arkadaşlar sorunun yazılım kaynaklı olabileceğini belirterek fabrika ayarlarına dönmem istenmiştir. Bu işlem sonrası üçüncü günde iki kez kamera modu açıldığında siyah ekran gelip cihaz kendiliğinden tekrar açılmıştır." bu sorun bu şekilde de devam etmiştir.

"emre1802", "TuRaN.z" arkadaşlardan da bu sayfada görebileceğin gibi bu sorun başkalarında da o veya bu şekilde yaşanmaktadır. Şikayetvar.com sitesinde ayrıca "Serdar Boz" adlı arkadaşın da aynı problemi yaşadığı belirtilmiştir.

Uygulamalarda kaynaklanıyor olsa samsungun kendiliğinden yüklediği uygulama ve eklentiler dışında hiçbir uygulama yüklemeksizin aynı problem veya işlem yapılmazken kendiliğinden kapanıp açılma sorunu olmasını kabul etmediğimi belirtmek isterim.

"Boşuna şikayet etmişsiniz" bu ürüne 2000tl para verip tüm iletişim ihtiyaçlarımı bu cihaz üzerinden temin eden birinin yaşadığı probemleri, ayrıca 30 gün sonunda kamera donanımında ortaya çıkabilecek bir sorun durumunda parça değişimi ile telefonun tarafıma tekrar verilmesi ihtimalini de aynı anda göz önünde bulunduruyor olmanızı beklerdim.

Değerli yorumlarınız için tekrar teşekkürler. Gelişmelerden sizleride ayrıca bilgilendireceğim.

• 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.