Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
78.214
Cevap
388
Favori
3.222.817
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Narki

1 saat önce audio dock hediyem geldi Samsung'dan..kampanyadan sonra s4 alıpta hediye işinden yararlanamayan varsa pm atabilir, cok uygun fiyata vericem, kontrol için acmadım bile cihazı, ilk siz acacaksınız..

Narki arkadaşımınızdan ürün satın alınmıştır.
    sorunsuz ve arkadaş ortamındaki alışveriş için kendisinde teşekkür ederim.
    quote:

Orijinalden alıntı: m184

Arkiler kamera sorununu custom rom yukleyip cozuldugunu soyleyenler var demek ki yazilimsal bir problem guncellestirme bekleyelim yok donanimsal olursa eger samsung baya bir telefon toplamasi gerekecek :)

Kamera sorunu nasıl bişey ? Biraz daha bilgi verirmisin.
    güç tasarruf modu kapalı iken : 27912

puan aldı telefon. Güç tasarruf modunun işlemci çalışma düzenini ne mantıkla etkilediğini bilen var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: ayazgecem

quote:

Arkiler kamera sorununu custom rom yukleyip cozuldugunu soyleyenler var demek ki yazilimsal bir problem guncellestirme bekleyelim yok donanimsal olursa eger samsung baya bir telefon toplamasi gerekecek :)

kamera çalıştığında telefonun kendini resetleme sorunu var. Her zaman olmuyor 20 açışta 2 kez oluyor ortalama. s4'ü olupta bu problemi olmayan görmedim şimdiye kadar. Bir kişi vardı o da ertesi gün bugun bende de oldu diye mesaj atmıştı :)

Orijinalden alıntı: wellwell

quote:

Orijinalden alıntı: Narki

1 saat önce audio dock hediyem geldi Samsung'dan..kampanyadan sonra s4 alıpta hediye işinden yararlanamayan varsa pm atabilir, cok uygun fiyata vericem, kontrol için acmadım bile cihazı, ilk siz acacaksınız..

Narki arkadaşımınızdan ürün satın alınmıştır.
    sorunsuz ve arkadaş ortamındaki alışveriş için kendisinde teşekkür ederim.

rica ederim güle güle kullanın
    |
    |

Orijinalden alıntı: Godolphin

Cihaz surekli sicak calismaya basladi sebebi ne olabilir?

Kapattim actim duzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu sorun benim cihazımda da ofis arkadaşımda da oluyor. Bununla ilgili Samsung Müşteri hizmetlerini aradım fabrika ayarlarına dönün olmazsa servise götürün dediler denedim sorun devam etti. Facebook sayfasında sorunu yaşayan başkalarını görünce samsung web sitesi üzerinden 2 kere yazdım dönüş olmadı. Facebook üzerinden yazdım en kısa sürede dönülecek dendi dönüş olmadı tekrar aradım servise götürmeniz gerekli dediler işlem buymuş dedim bunca sene en büyük rakip firmanın telefonlarını kullandım sorun yaşamadım ilk defa geçtim ve yeni aldığım 2 haftalık cihazı servise vereceğim 1, elimde başka telefon yok 10 iş günü telefonsuz kalacağım sonrasında idare etmek için telefon talep edeceğim sonraki süreçte belli değil siz olsanız herşeyi bırakın ne düşünürdünüz diye sordum haklısınız gerçekten ama işlem bu diyorlar. Dedim işlem istemiyorum sizden x firmada aynı işlemi yapar ben sizden yardım istiyorum cevap yok. Samsung İngiltereye yazdım web sitesinden iki mailimede cevap verildi ama TÜRKİYE'den tık yok . Facebook sayfasında haala ürünü tanıtıyorlar önce eksikleri giderin sorunları çözün ondan sonra tanıtımı yapın dedim. HAALA BEKLEMEDEYİM aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1812689/
    |
    |
    Bahsedilenler: LPRNTRK

• Onbaşı
    21 Mesaj

Değerli arkadaşım % 100 olarak verdiğin bilgi için teşekkür ederim ancak yazımda da belirttiğim üzere "444 77 11 numaralı sevisteki arkadaşlar sorunun yazılım kaynaklı olabileceğini belirterek fabrika ayarlarına dönmem istenmiştir. Bu işlem sonrası üçüncü günde iki kez kamera modu açıldığında siyah ekran gelip cihaz kendiliğinden tekrar açılmıştır." bu sorun bu şekilde de devam etmiştir.

"emre1802", "TuRaN.z" arkadaşlardan da bu sayfada görebileceğin gibi bu sorun başkalarında da o veya bu şekilde yaşanmaktadır. Şikayetvar.com sitesinde ayrıca "Serdar Boz" adlı arkadaşın da aynı problemi yaşadığı belirtilmiştir.

Uygulamalarda kaynaklanıyor olsa samsungun kendiliğinden yüklediği uygulama ve eklentiler dışında hiçbir uygulama yüklemeksizin aynı problem veya işlem yapılmazken kendiliğinden kapanıp açılma sorunu olmasını kabul etmediğimi belirtmek isterim.

"Boşuna şikayet etmişsiniz" bu ürüne 2000tl para verip tüm iletişim ihtiyaçlarımı bu cihaz üzerinden temin eden birinin yaşadığı probemleri, ayrıca 30 gün sonunda kamera donanımında ortaya çıkabilecek bir sorun durumunda parça değişimi ile telefonun tarafıma tekrar verilmesi ihtimalini de aynı anda göz önünde bulunduruyor olmanızı beklerdim.

Değerli yorumlarınız için tekrar teşekkürler. Gelişmelerden sizleride ayrıca bilgilendireceğim.
    |
    |
    Bahsedilenler: smart1978

• Binbaşı
    1207 Mesaj
    KALİTELİ OYUN VE PROGRAM NE VAR CİHAZINIZDA SUAN.tavsiyelerinizi alalım arkadaşlar
    |
    |

Teşekkür ederim bilgilendirme için ancak bu sorun bende de bir kaç gün kullanımda problem yokken bir anda ortaya çıkabiliyor ve buda oldukça sinir bozucu. 30 iş günü içerisinde bunu farkedemeyeceksen sonrasında cihaz üzerinde parça değişimi de pek kabul edilebilir olmayacaktır diye düşünmekteyim.
    |
    |
    Bahsedilenler: emre1802

quote:

quote:

kamera çalıştığında telefonun kendini resetleme sorunu var. Her zaman olmuyor 20 açışta 2 kez oluyor ortalama. s4'ü olupta bu problemi olmayan görmedim şimdiye kadar. Bir kişi vardı o da ertesi gün bugun bende de oldu diye mesaj atmıştı :)

bende hala ve ısrarla yok...

• Binbaşı
    1480 Mesaj

Sony nin ekranı detayları çok fena harcamış.
    |
    |
    Bahsedilenler: casper1981

Onur bilgilendirme için teşekkür ederim. Sorunla ilgili problem yaşayan arkadaşların sayısının tahminimden daha çok olduğu aşikar. Sizlerde kabul ederseniz bu şekilde bir mail ile samsung yetkili servisine ayrıca bilgi maili atalım.

Sizlerin de 30 günlük değişim süresinin devam ettiğini düşünüyorum.

Teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: onurfesel

Orijinalden alıntı: Xphoid

quote:

quote:

quote:

bende hala ve ısrarla yok...

root veya custom rom filn var mı telefonda? yoksa kameranı çok kullanmıyorsun sanırım rast gelmedi :)
    |
    |

• Onbaşı
    21 Mesaj

enayi nedir? Biraz da saygılı olun "bluebest" ! Bende ağzıma geleni yazsam hoş mu karşılarsınız bilemedim de bu şekilde yetiştirilmediğimden ifade edemedim ne deyim!!!
    |
    |
    Bahsedilenler: bluebest
    Arkadaşlar çok faydalı bir uygulama ismi vermek istiyorum..belki daha önce verilmiştir kusura bakmayın..Nokia daki gibi profil oluşturup istediğiniz ayarları yapıyorsunuz..mesela ben araba modunda wireless ı kapatıp bluetooth u açıyorum..işyerinde farklı evde farklı...çok kolay ve kullanışlı bir uygulama...tavsiye ederim
    quote:

Orijinalden alıntı: promox

quote:

Orijinalden alıntı: KanKoKan

quote:

Orijinalden alıntı: promox

saat 9
    depoda bekliyorrr

Bir aydır aynı yazı var turkcellin sayfasında, bende bir aydan fazla oldu bekliyorum, getirtemediler galba 32gb lık versiyonları.

bir açıklama yapılmalı bence
    dün bir arkadaş platinum müşterisi olarak görüşmüş bu sabaha türkiyeye giriş yapmasını bekliyoruz demişler
    sabır taşı olduk
    resmem sınanıyoruz

Benim kadar kimse ugrasmamistir 32gb versiyonu ile biz dedik gec gelecek onsiparis leri bilmem ama magazalar icin haziran sonu dediler bizi trollukle sucladilar ben bisi demiyorum

DEPECHE MODE BİR TUTKUDUR

• Yarbay
    5700 Mesaj
    Benim mesajında şahsa ve genele hakaret yok. Şikayet edilmesi gerekenleri tek tek şikayet ettim.

• Binbaşı
    1453 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ciyak

quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

Resimdeki mesajlarımın bazılarının sağ üst köşesinde çarpı işareti var..ne anlama geldiğini bilen varmı?

S2 deykende o cikiyordu bir turlu cozemedim ne ile alakali acaba ?

Merhaba,
    O işaretin bazı uygulamalardan dolayı olduğu söyleniyor. Mesela Tango, Google Talk. Şöyle ki mesela Google Talk için karşıdaki kişinin müsait olmadığı anlamına geliyormuş. Yeşil nokta olursa müsait anlamında vs.
    Ben şahsen kullanmadığım için bu uygulamaları veya hesabımı bağlamadığım için kendimden örnek veremiyorum. Sadece okuduklarım bunlar.
    Ve bunu kaldırmak için uygulamanın bağlantısını kaldırmanız gerekiyormuş.

Haklı olabilirsiniz şu an baktım da gerçekten o uygulamaları yükleyen kişilerde çıkmış işaret. Zaten zararı yok dursun orada
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.