Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KALİTELİ OYUN VE PROGRAM NE VAR CİHAZINIZDA SUAN.tavsiyelerinizi alalım arkadaşlar
  • Teşekkür ederim bilgilendirme için ancak bu sorun bende de bir kaç gün kullanımda problem yokken bir anda ortaya çıkabiliyor ve buda oldukça sinir bozucu. 30 iş günü içerisinde bunu farkedemeyeceksen sonrasında cihaz üzerinde parça değişimi de pek kabul edilebilir olmayacaktır diye düşünmekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m184

quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

quote:

Arkiler kamera sorununu custom rom yukleyip cozuldugunu soyleyenler var demek ki yazilimsal bir problem guncellestirme bekleyelim yok donanimsal olursa eger samsung baya bir telefon toplamasi gerekecek :)

Kamera sorunu nasıl bişey ? Biraz daha bilgi verirmisin.

kamera çalıştığında telefonun kendini resetleme sorunu var. Her zaman olmuyor 20 açışta 2 kez oluyor ortalama. s4'ü olupta bu problemi olmayan görmedim şimdiye kadar. Bir kişi vardı o da ertesi gün bugun bende de oldu diye mesaj atmıştı :)

bende hala ve ısrarla yok...

• Sony nin ekranı detayları çok fena harcamış.
  • Onur bilgilendirme için teşekkür ederim. Sorunla ilgili problem yaşayan arkadaşların sayısının tahminimden daha çok olduğu aşikar. Sizlerde kabul ederseniz bu şekilde bir mail ile samsung yetkili servisine ayrıca bilgi maili atalım.

Sizlerin de 30 günlük değişim süresinin devam ettiğini düşünüyorum.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

quote:

Arkiler kamera sorununu custom rom yukleyip cozuldugunu soyleyenler var demek ki yazilimsal bir problem guncellestirme bekleyelim yok donanimsal olursa eger samsung baya bir telefon toplamasi gerekecek :)

Kamera sorunu nasıl bişey ? Biraz daha bilgi verirmisin.

kamera çalıştığında telefonun kendini resetleme sorunu var. Her zaman olmuyor 20 açışta 2 kez oluyor ortalama. s4'ü olupta bu problemi olmayan görmedim şimdiye kadar. Bir kişi vardı o da ertesi gün bugun bende de oldu diye mesaj atmıştı :)

bende hala ve ısrarla yok...

root veya custom rom filn var mı telefonda? yoksa kameranı çok kullanmıyorsun sanırım rast gelmedi :)

• enayi nedir? Biraz da saygılı olun "bluebest" ! Bende ağzıma geleni yazsam hoş mu karşılarsınız bilemedim de bu şekilde yetiştirilmediğimden ifade edemedim ne deyim!!!
  • Arkadaşlar çok faydalı bir uygulama ismi vermek istiyorum..belki daha önce verilmiştir kusura bakmayın..Nokia daki gibi profil oluşturup istediğiniz ayarları yapıyorsunuz..mesela ben araba modunda wireless ı kapatıp bluetooth u açıyorum..işyerinde farklı evde farklı...çok kolay ve kullanışlı bir uygulama...tavsiye ederim
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: promox

quote:

Orijinalden alıntı: KanKoKan

quote:

Orijinalden alıntı: promox

saat 9
    depoda bekliyorrr

Bir aydır aynı yazı var turkcellin sayfasında, bende bir aydan fazla oldu bekliyorum, getirtemediler galba 32gb lık versiyonları.

bir açıklama yapılmalı bence
    dün bir arkadaş platinum müşterisi olarak görüşmüş bu sabaha türkiyeye giriş yapmasını bekliyoruz demişler
    sabır taşı olduk
    resmem sınanıyoruz

Benim kadar kimse ugrasmamistir 32gb versiyonu ile biz dedik gec gelecek onsiparis leri bilmem ama magazalar icin haziran sonu dediler bizi trollukle sucladilar ben bisi demiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim mesajında şahsa ve genele hakaret yok. Şikayet edilmesi gerekenleri tek tek şikayet ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciyak

quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

Resimdeki mesajlarımın bazılarının sağ üst köşesinde çarpı işareti var..ne anlama geldiğini bilen varmı?

S2 deykende o cikiyordu bir turlu cozemedim ne ile alakali acaba ?

Merhaba,
    O işaretin bazı uygulamalardan dolayı olduğu söyleniyor. Mesela Tango, Google Talk. Şöyle ki mesela Google Talk için karşıdaki kişinin müsait olmadığı anlamına geliyormuş. Yeşil nokta olursa müsait anlamında vs.
    Ben şahsen kullanmadığım için bu uygulamaları veya hesabımı bağlamadığım için kendimden örnek veremiyorum. Sadece okuduklarım bunlar.
    Ve bunu kaldırmak için uygulamanın bağlantısını kaldırmanız gerekiyormuş.

Haklı olabilirsiniz şu an baktım da gerçekten o uygulamaları yükleyen kişilerde çıkmış işaret. Zaten zararı yok dursun orada

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Ben buradan uyardım, başka kişiler de uyardı ama bazı aceleci arkadaşlar hemen gidip ilk seri cihazlara sazan gibi atladılar. Bir bekleyin başka enayiler alsın, onların geri dönüşlerine göre firma yeni serilerde hatasız cihaz üretsin gidip onlardan alın hem fiyat da oturmuş olurdu.

Hazirci seni hadi kendince haklisindir ama kullandigin kelimeler ne öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

arkadaşlar spıngen sgp slım armor orijinal kılıfları nerden buluruz?http://www.spigen.com/galaxy-s4-case-slim-armor.html alıntılarsanız sevınırım

Ben forumdan oguzmete nickli arkadastan aldim.

Cihaza takılmış hali ile farklı açılardan çekip atabilir misiniz ?

• Zararı yok hocam dursun =)
  • @ciyak arkadaşımızın dediği doğru uygulamalardan kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Benim mesajında şahsa ve genele hakaret yok. Şikayet edilmesi gerekenleri tek tek şikayet ettim.

Alanlara enayi diyorsun sonra sahsa hakaret yok diyorsub senin yaptigin toplu hakaret daha da beteri ozrun kabahatinden beter arkadas

• Mükemmel paylaşım teşekkürler

Yahu millet ne gösterişe süse püse meraklı adam harika paylaşımda bulunuyor gören yok 203 sayfanın 110 sayfası yok o kılıf yok bu renk ne acayip insanlar bilgi paylaşım forumu böyle olmaz ki açın o zaman bir aksesuar başlıı orada istediğiniz gibi tartışın gerçek bilgi de aralarda kalıp heba olmasın ihtiyaç sahiplerine yazık valla şu forumda kimse yaşadığı sıkıntının cevabını bulamaz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msunman -- 22 Mayıs 2013; 12:45:27 >
  • arkadaşlar kardeşimde s4 varda dikkatimi çeken birşey var telefonda, kişi listesinde 450 kişi olmasına rağmen kişilere girdiğinde açılması neredeyse 6-8 saniye arasında sürüyor, bu nedendir ?
  • root da var, kernel de var, rom da var... ne ararsan var...

walla gündelik hergün fotoğraf çekmem ama özel günler (mesela anneler gününü geçirdik... bir sürü çektim) oldu mu kullanırım...

Ama burdan okudukça, şunu bunu yaptım reset atıyor mesajlarını gördükçe... hepsini denedim...

normal kamera, diğer modlarda, ön arka vs... tango, foursquare, instagra... ön arka kamera... daha tık demedi...

walla nazar değecek yakında :D
  • Az evvel musteri hizmetlerinden aradilar, saat 12 itibariyla cihazlar kargolanmaya baslamis, depoda ibaresi gun icinde dagitimdadir diye degisekcekmis , fAkat sarj pedi tedarikci firma yuzunden daha sonra gondeilcekmis.
    Istanbul icin, yarin en kotu persembe elimize ulasirmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.