Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google Nexus S4 mü alınmalı normal S4 mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurshoo

quote:

Orijinalden alıntı: uurakdemir

S4 ithalat 0 garantili akabilcegim yer onerirmisiniz arkadaşlar kardeşime alcam

buradan s3 almıştım sorun yaşamadım şimdi bu fiyatı görünce kaşınıyorum s4 alsammı diye ama direniyorum nedense bu yıl

http://www.tikladim.com/samsung-galaxy-s4-i9500-cep-telefonu-siyah-p343189

Teşekkür ederim incelim hemen :)

• Hocam bildiğim kadarı ile bozmuyor çünkü official güncellemeler sayacı artırmıyor. Custom Flash Counter denilen sayaçtan bahsediyorum. S3 te denemiştim mesela, gerçekten artmadı. Garantinin bozulması için hiçbir sebep yok, şayet öyle bir şey varsa da 2 tane direnç alırsınız 100K biri 300K biri, bir tane kablo alırsınız 5 Pinli, yaparsınız bir tane JIG, maliyeti bir kaç TL. Takarsınız cihaza, Sayaç mayaç kalmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

Arkadaşlar S4 için gelmiş olan son (XXUAMDK) güncellemeyi OTA ile yükledikten sonra "wipe cache partition" yaparken "hata" verdi. Bunun üzerine aynı güncellemeyi Odin ile tekrar yükledim. Problem düzeldi. Ancak her ne kadar Odin ile yapılan güncellemelerin cihazın "resmi garantisini" bozmadığını geçmiş zaman aralıklarında sizlerle paylaşarak öğrenmiş isem de, bugün bir kez daha Samsung'u (444 77 11) telefonla arayarak bu durumu anlattım. Samsung' un telefondaki görevli elemanı bana, Odin ile yapılan yüklemelerin cihazın "resmi garantisi"ni bozduğunu söyledi ve OTA ile olmazsa mutlaka Kies yolu ile güncelleme yapılması gerektiğini anlattı.
    Sizlerle bunu paylaşmak istedim. Tabii bu arada Samsung'da görevli kişilerin ne derecede yeterli bilgi sahibi oldukları da aklıma gelmedi değil.
    Bu konuda aranızda bilgi sahibi olan varsa bana cevap yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Ordaki arkadaş bilgisiz. Benim arkadaşımın s3 ünde ingiltere romu yükledi daha sonra türkiye romu yükledi.. değişime gönderdi telfonu sıfırıyla değiştirdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet gökgöz

Google Nexus S4 mü alınmalı normal S4 mü ?

Farketmez, ikisine de birbirinin Rom u port edilecek nasıl olsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stokhol

Bende note2 vardı şimdi s4 kullanıyorum.Genel internet hızının testlerde s4ün daha iyi oldu söylensede browser note2 ye göre daha yavaş. Sadece bende mi böyle dedim ama internette bu videoyu buldum.

http://www.youtube.com/watch?v=fgCJGQZbSLU

Xda da yazdığına göre ekranda *#0011# tuşlayın açılan pencerenin altında kare içinde açık yada on ibaresi göreceksiniz bunu kapatın internet hızının çok yükseleceğinden bahsediyor bu özellik wifi güç tasarruf seçeneği iptal etmiş oluyorsunuz

• quote:

Arkadaşlar S4 için gelmiş olan son (XXUAMDK) güncellemeyi OTA ile yükledikten sonra "wipe cache partition" yaparken "hata" verdi. Bunun üzerine aynı güncellemeyi Odin ile tekrar yükledim. Problem düzeldi. Ancak her ne kadar Odin ile yapılan güncellemelerin cihazın "resmi garantisini" bozmadığını geçmiş zaman aralıklarında sizlerle paylaşarak öğrenmiş isem de, bugün bir kez daha Samsung'u (444 77 11) telefonla arayarak bu durumu anlattım. Samsung' un telefondaki görevli elemanı bana, Odin ile yapılan yüklemelerin cihazın "resmi garantisi"ni bozduğunu söyledi ve OTA ile olmazsa mutlaka Kies yolu ile güncelleme yapılması gerektiğini anlattı.
    Sizlerle bunu paylaşmak istedim. Tabii bu arada Samsung'da görevli kişilerin ne derecede yeterli bilgi sahibi oldukları da aklıma gelmedi değil.
    Bu konuda aranızda bilgi sahibi olan varsa bana cevap yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Sizinde belirttiğiniz gibi bencede yeterli bilgiye sahip değiller. Odinle orijinal rom atmakla, kiesden yüklemenin hiçbir farkı yok. Telefonu root etmez ve custom rom yüklemezseniz garanti dışına çıkmaz. Odin ile orijinal stock rom atıldığında herşey yine official gözükür ve sayaç değişmez. Durum S3 e kadar böyleydi S4 tede değiştiğini sanmıyorum, sonuçta ortada orjinalliği bozacak bir durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Sizinde belirttiğiniz gibi bencede yeterli bilgiye sahip değiller. Odinle orijinal rom atmakla, kiesden yüklemenin hiçbir farkı yok. Telefonu root etmez ve custom rom yüklemezseniz garanti dışına çıkmaz. Odin ile orijinal stock rom atıldığında herşey yine official gözükür ve sayaç değişmez. Durum S3 e kadar böyleydi S4 tede değiştiğini sanmıyorum, sonuçta ortada orjinalliği bozacak bir durum yok.

İlginiz için teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mc191

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet gökgöz

Google Nexus S4 mü alınmalı normal S4 mü ?

Farketmez, ikisine de birbirinin Rom u port edilecek nasıl olsa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Ordaki arkadaş bilgisiz. Benim arkadaşımın s3 ünde ingiltere romu yükledi daha sonra türkiye romu yükledi.. değişime gönderdi telfonu sıfırıyla değiştirdiler.

• ya bu kameranın reset sorunu beni sinirlendirmeye başladı ama ya..3. parti uygulamaları açınca direk reset atıyo..TANGO gibi mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: msunman

quote:

Bende note2 vardı şimdi s4 kullanıyorum.Genel internet hızının testlerde s4ün daha iyi oldu söylensede browser note2 ye göre daha yavaş. Sadece bende mi böyle dedim ama internette bu videoyu buldum.

Xda da yazdığına göre ekranda *#0011# tuşlayın açılan pencerenin altında kare içinde açık yada on ibaresi göreceksiniz bunu kapatın internet hızının çok yükseleceğinden bahsediyor bu özellik wifi güç tasarruf seçeneği iptal etmiş oluyorsunuz

Bende çıkmıyor... =) sayfa boş çıkıyor... =)

/system/apps/ altında Samsungservice.apk'yı gönderebilecek biri varsa memnun olurum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

ya bu kameranın reset sorunu beni sinirlendirmeye başladı ama ya..3. parti uygulamaları açınca direk reset atıyo..TANGO gibi mesela

yeni güncelleme ile çözülecek biraz daha sabır... ben de hiç olmuyor mesela şuan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

ya bu kameranın reset sorunu beni sinirlendirmeye başladı ama ya..3. parti uygulamaları açınca direk reset atıyo..TANGO gibi mesela

yeni güncelleme ile çözülecek biraz daha sabır... ben de hiç olmuyor mesela şuan....

anladım hocam..umarım bir an önce yayınlarlar ..Htc one ı satıp bunu aldık madara oluyoruz :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

quote:

Orijinalden alıntı: msunman

quote:

Bende çıkmıyor... =) sayfa boş çıkıyor... =)

/system/apps/ altında Samsungservice.apk'yı gönderebilecek biri varsa memnun olurum...

Valla benim telefonum yarından sonra gelecek size yardımcı olmak istedim gördüğümü paylaştım ama bişey diyemiyorum tabi siz o pencereyi açacak yol bulursanız lütfen paylaşın merak ettim şimdi

• kamerayi acinca Restart konusunda gelistirici seceneklerini aktif edip ordaki arka plan islemlerini 4 yapin. 40 defa soylendi soruldukca soruluyor.
  • yok çıkar muhakkak sizinkinde... =) bende silinmiş bir sürü apk var... da arada bu da kaynamış herhalde... bulucam ama Samsungservice.apk deilmiş sebebi.. =)
  • Merhabalar,
    Sorum turkcell den siparis eden arkadaslara.siparislerime girdiginizde hala depoda mi gosteriyor aletiniz? Yada " depoda bekliyor " ibaresinden sonra ne olucak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakabey06

quote:

Orijinalden alıntı: cakabey06

Arkadaşlar evdeyken wifi 'ye bağlıyorum telefonu ama arada bir telefonun altında 'wifi ağına bağlandı'yazıp duruyor. Bağlantı kopup duruyor sanırım. Lap top'larda böyle bir sorun olmuyor.sebebi ne olabilir?

yok mu bu konuda yardımcı olabilecek? :(

Hocam bende de vardi o problem. Fakat problemin modem kaynakli oldugunu anlafim. Modemin wifi sinde problm var. Modemi degistirdim duzeldi. Ttnet le gorustum ve agda veya hatta problem olmadigini teapit ettik. Sonra da modemi halledince duzeldi. Bi de baska bi wifi ye baglanmayi dene. Bende is yerinde hic olmuyodu o zaman dank etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: donerchief

Bu telefonun ekranını korumak için jelatin takmaya gerek var mı? Sonuçta Gorilla Glass 3 teknolojisi var ?

Olsa olsa mat ekran kaplamasina ihtiycin olur.

Amac ne peki hocam ekrani ciziklerden korumak mi yoksa mat koruma ile gunes parlamasini engellemek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.