Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: askinali.donmez

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Pil tuketiminde Ortam sunucusu ve android sistemi ataga gecti ne oluyor anlayamadim
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

bir arkadaş müzik playerın açık kalmasından ve dosyaları sürekli sd karttan yenilemesinden kaynaklı olduğundan bahsetmişti. bilginize.

Hatirliyorum hocam ama muzik playeri uygulamalardan durdurunca da degismiyor. Baska sekilde nasil engelleriz bilemedim

Edit:ortam sunucusu cozuldu. Medya ile alakali herseyi kendim durdurdum bi de son yukledigm uygulamalari kaldirdim (apk olarak yuklemistim)
    fakat android os ve android hala yukarilarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmengn -- 20 Mayıs 2013; 13:46:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

aynı şeyler çıkıyor farklı bir şey yok, o giriş keyleri belirsiz tabi bilen yoksa,
    bu arada wifi power save modu değiştirince gerçekten farkediyor, sonuçta güzel bir bilgi...

peki şarjı çok götürüyor mu normale göre
  • 5-10 dakikalık kısa kullanımda fazla bir etkisini görmedim, daha uzun kullanımda net birşeyler söylenebilir ancak fazla oranda pil tüketimine etkisi olacak gibide görünmüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 20 Mayıs 2013; 13:40:33 >
  • Arkadaşlar dün de belirtmiştim bu hareketli fotoğraflar nereye kaydediyor bu alet hiç bir yerde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ffazi

Şimdi ben s3 kullanıcısıyım s4 le değiştirmemmi tavsiye eden var mı?
    prof.exx

Uzaklaştırılmış
    4 gün cezanın 4 günü kaldı.

Bakın ıste bu kadar basıt bırr olay bu
  • gif uzantılı olarak belirlediğin yere kaydediyor...
  • quote:

5-10 dakikalık kısa kullanımda fazla bir etkisini görmedim, daha uzun kullanımda net birşeyler söylenebilir ancak fazla oranda pil tüketimine etkisi olacak gibide görünmüyor...

yani açık tutmamızın aşırı bir etkisi olmaz o zaman? yani normale göre %1-2 falan gider dimi. benim şarj konusunda problemim varda ondan soruyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Arkadaşlar dün de belirtmiştim bu hareketli fotoğraflar nereye kaydediyor bu alet hiç bir yerde yok

Aynen bende bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

5-10 dakikalık kısa kullanımda fazla bir etkisini görmedim, daha uzun kullanımda net birşeyler söylenebilir ancak fazla oranda pil tüketimine etkisi olacak gibide görünmüyor...

yani açık tutmamızın aşırı bir etkisi olmaz o zaman? yani normale göre %1-2 falan gider dimi. benim şarj konusunda problemim varda ondan soruyorum hocam

herne kadar iyice denemeden bir şey denmezsede ben çok fazla bir etkisi olacağını sanmıyorum, açıksa gereksiz senkronizasyonu, konum servislerini, 3g yi mobil verisini kapatın ihtiyacınız olduğunda açıp kullanın sonuçta kapalı olması sıkıntı çıkaracak şeyler değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 20 Mayıs 2013; 14:00:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volban

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

Orijinalden alıntı: volban

HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR BENDE DE DUN ILK KEZ KAMERAYI ACTIGIMDA RESET ATTI TELEFON !!!!!

BU NASIL BİR İŞ YAW GİDİYOSUN 2000 TL YE TELEFON ALIYOSUN YOK RESET ATIYOR YOK HERHANGİ BİR PROGRAM AÇIKKEN PROGRAMI KAPATIYOR.. DAHA DUN 1

BUGUN 2 YAW ILERDE NELERLE KARŞILACAZ ACABA ..

AKLIM ERMEDİ BENIM BU İŞE HEMEN HEMEN TUM ARKADAŞLARIM I PHONE KULLANIYOR VALLAHI SOYLEYEMIYORUM YAW BU DURUMLARI .. PİŞMALIK DENILEN ŞEY BU

OLSA GEREK ... KENDİ ADIMA ....

ilerde daha kötüsü olmaz hiç mi akıllı telefon kullanmadınız bir güncelleme gelir reset ortadan kalkar bir güncelleme gelir kapatan program düzelir takmayın bu kadar iphone 4 ilk çıktığında şebekesi yoktu telefonun istanbulun ortasında köy yeri gibi tek diş çekiyordu

ÇOK TAKIYORUM KAFAYA YAWW ELIMDE DEGIL ..

yav hee hee
  • Biraz araştırdım da bu root olayı garanti dışına çıkartıyormuş telefonu. Sırf garantisi için samsung tr ürünü aldık. Chrome sinema vb. telefonla yükle gelen uygulamaları kaldırmanın Başka bir yolu yok mudur arkadaşlar?
  • bir soru... ana ekrandayken resimlere geçiş yaptığınızda telefon resetliyormu siz de?? bir kaç gündür bu sorunu yaşıyorum.. resim sayısı arttıkça problem ortaya çıkmaya başladı... önerisi olan veya benzer bir sorun ile karşılaşan varmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: UniJaa_61

Biraz araştırdım da bu root olayı garanti dışına çıkartıyormuş telefonu. Sırf garantisi için samsung tr ürünü aldık. Chrome sinema vb. telefonla yükle gelen uygulamaları kaldırmanın Başka bir yolu yok mudur arkadaşlar?

dostum root edecen, istemediklerini uninstaller pro tarzı programlarla kaldıracaksın. istersen servise işin düşene kadar root lu kalsın istersen hemen unroot et kullanmaya devam et.
    servistekiler hani la chrome demezler:D
  • S4 u aldim,mukemmel bir telefon. Deneyimlerimi daha sonra yazicagim

• Merhaba arkadaşlar, turkcell'den 32 gb seçeneği ile s4 almayı düşünüyorum. Hangi kartlara nasıl taksit imkanları var bilgisi olan var mı acaba?
    Limiti en uygun kartım maximum olan.

Edit: Turkcell hattım yok. Kampanya ya dahil olmadan iş yerimden bir arkadaşın hattını kullanarak kredi kartımla almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodesperat3 -- 20 Mayıs 2013; 14:36:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Orijinalden alıntı: MrCrossover

Telefonu rootlamak istiyorum. Xda dan baktim. Hangi model için bizimki? AT&T mi T-mobile mi? Yoksa başka bir sey mi?

Orada birde sonunda at&t veya t-mobile olmayan bir s4 sayfası var bizimkisi o. Avrupa cihazları yani...

Bulamadim kink verebilir misiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Telefonu rootlamak istiyorum. Xda dan baktim. Hangi model için bizimki? AT&T mi T-mobile mi? Yoksa başka bir sey mi?

Orada birde sonunda at&t veya t-mobile olmayan bir s4 sayfası var bizimkisi o. Avrupa cihazları yani...

Bulamadim kink verebilir misiniz?

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=2162
  • Forumda çakmam çıktı galiba prof.exx ile hiçbir tanışıklığımız yoktur
  • taksitleri ben bilmem ama turkcell hatının 8-9 ay açık ve faturalı olması gerekli tarifesi olcak ona ek ücret olrak gelcek onu biliyorum telefonun parsını ayrı çekmezsin galiba
  • http://www.n11.com/slim-armor-samsung-i9500-galaxy-s4-beyaz-kilif-P13341929

n11 dede slimarmor satışı başlamış sizce orjinalmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promox -- 20 Mayıs 2013; 14:43:51 >
  • 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.