Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: Strongiron

İphone 4 Ten S4 e geçiş yaptım.

*** EKSİLER ***

16 gb değil 8 GB dğer 8 yok.

8 çekirdek değil 4 diğer 4 ü sanal.

Telefon bazen öyle bir ısınıyorki rahatsız edici. - iPHONE da böyle bir aşırı problem yoktu:

GOOGLE STORE VE samsung APP teki OYUN PROGRAM VS LER MİLATTAN KALMA -- İphone da uygulama nedemek en son çıkan oyunu bile oynuyordun. Örn - İnjustice - real racing 3 - hayday gibi özel ve güzel stratejik +

online oyunlar. Yani ben Androidin bukadar kötü app lere sahip olduğunu bilmiyordum. ÇOĞUDA VİRUSLÜ ve telefonunuza zarar veriyor.

Bazn telefon kendine reset atıyor uygulamalrın güncellemelerinden dolayı sanırım ve bunu kamerayı açmak istediğimde yapıyor. ÇOĞU S4 Te aynı durum mevcut.

Gözle takip elle sağa sola resim kaydırma vs gibi özellikler zaten bende kapalı siteye girip 2 aşşağı yukarı yapmak yerine 1 saniyede elle bu işlemi yapmak daha kolay.

Karanlık yerde zaten işe yaramıyor.

SAMSUNG teknik bilgi için aramak ve ulaşmak ayrı bir dert adamların bilgisizliği ayrı bir dert. Dedikleri kadar varmış.... Size geri dönüş yapıcaz dediler 2 hafta geçti aramadılarda.

ARTILARI NELER ?

Kamerası çok iyi.

Ekran boyutu çok iyi

Oyun olarakta Dungeon Hunter var onun dışında elle tutulur hiçbirşey yok SIFIR.

Uzaktan kumanda ile herşeyi kontrol etmek muazzam derecede güzel WatchOn

Sesle mesaj yaza bilmek net bağlantısı olana çok kolaylık sağlıyor.

Bir telefonu ayakta tutan şey bu devirde Uygulamaları... App store gibi bir yeri sen eğer bukadar dandik ve güvensiz yaparsan ......

yazık İphone dan sonra çok fazla değişim bekliyordum özellikle Uygulamalar ve oyunlar açısından. ,

Geçen iphone 4 ü aldım elime bir android değil ama APP store ve yeni çıkan muazzam uygulamalar paha biçilmez. Adamlar Fast and the firus 6 nın bile oyununu sürmüşler ki görüntü ve oynanış kalitesi mükemmel.

Ne bir Hay Day var.... Ne bir Real racing.... Ne bir Clash of clans ! Nede app store deki işimize her türlü yarayan özel hesap makinesi matematiksel hesaplayıcı app leri tuttuğun yerden kızılötesi gibi bir sistemle ölçme

Yani uzun lafın kısası Biri A kalite amerikan malı ise Diğer APP c - Kalitse çin malı modunda :)

Telefondan memnunmuyum memnunum ayır konu :) Ama 2 resim çek hızlıca istediğin melodiyi koy face ine gir tweet ine gir maillerine bak :) Şu anda S4 bu durumda Eğer iphone da uygulama delisi biriyseniz benim gibi Hayal kırıklığına uğraya bilirsiniz.

8 GB gibi bir eksik yanı var ama çok dert edilecek bir durum değil. Genişletilebilir bir hafızası var bu durum iphone 4 te yok.

4 ü sanal dediğiniz çekirdeğin sanal olduğunu nereden nasıl karar verebildiniz cidden merak ettim. Öyle bir dünya yok 8 i de fiziksel.

Isınma var ama bence o kadar da fazla değil. İphone nun ısınmaması konusunda haklısınız. Cortex A8 1 Gh işlemcili telefonun ısınması komik dururdu. Yaptığı işlem ne ki ısınsın ?

Oyunlar en fazla 1 hafta içerisinde Andorid e geliyor. Google ın açıkladığı verilerde yazılımcıları verilen pay Apple a gittikçe yaklaşıyor aradı ki fark kapanıyor. Gelirleri arttığına göre uygulama kalitesi sayısı ve çıkış anı appstore ile hemen hemen aynı olacaktır hatta geçecektir.

Çoğuda virüslü dediğiniz uygulamalar hangileri merak ediyorum neler yüklediniz ?

Reset atma sorunu çıkacak bir güncelleme ile sona erecektir. Çok fazla abartılacak bir durum değil.

Sizin için fonksiyonel olmayabilir ama bu gibi gözle takip elle kaydırma gibi yenilikleri ileride daha nasıl fonksiyonel olarak geliştirilebileceğinin kanıtıdır.

Samsung servisi hakkında söylediğiniz doğru çoğu arkadaş bundan şikayetçi. Gerçi ben hiçbir teknik destek ekibinin bilgi sahibi olmadığını düşünüyorum ya da bana da hep bilgisizler denk geliyor.

Sesle mesaj yazma özelliği S4 e özel bir durum değil. S2 de de vardı bu özellik.

Uygulama olayını bence bu kadar çok s2 yeni çıktığı zamanlarda bu kadar çok şikayet edebilirdiniz. Tamam bir appstore değil ama 6 ay kadar bir zamanın olduğunu düşünüyorum.

- Geliştirilebilir hafıza nezaman bir handikap oldu ? 16gb iphone 5 mi? 16+32sd kartlı s4 mü ?

- 4 ü sanal gerçekten ama performans açısından fiziksel olan 4 çekirdeğe artı bir destek buda kötü birşey değil !!

- Isınma sorunu var evet bazen çok hissettiriyor ancak custom rom kullananlar azaldığını söylüyorlar, samsung bu işe el atacaktır .

- Oyun konusunda verdiğiniz örnekler komik olmui Real Racing 3 Androidte var sadece henüz S4 için uyumlu hale getirilmedi... Cihaz yeni ve bu biraz zaman alır.

- Hangi uygulama virüs kaptırdı telefonunuza ?

- Değişiklikler yazık denecek kadar mı zayıf, resimleri dokunmadan geçebilmek başlı başına bir olay değil mi ? Üst barı tek parmağınızla indirince bildirim 2 parmağınızla çekince hızlı ayar gelmesi bile başlı başına bir yenilik değil mi ? Ekran kilit ve bildirim sistemi yenilik gibi gelmedimi size ? kamera modları yenilik değil mi ? Panaromaya şaşırır oldu iphone kullanıcıları normal !! İnternet kullanımı sırasındaki sensör nimetleri bir yenilik değil mi ? Telefonu kucağınıza koyup kumanda moduna alıp karşıdaki tv nin kanallarını el haraketiyle geçmek bir yenilik değil mi ? Arayüz kişiselleştirilebilirliği bir yenilik değil mi ? Şarja taktığınız cihazınızın ''Hayal'' modu altında aktif bir çerçeveye, bir sosyal medya cihazına dönüşmesi bir yenilik değil mi ? (ayarlar/ekran/hayal/ resim çerçevesi veya flipboard gibi seçeneklerle kilik ekranınızı zenginleştirin), daha istersen nicelerini sayabilirim ....

Uzun lafın kısası siz elizdeki cihazı kullanmasını bilmiyorsanız bu size o cihaza çamur atma özgürlüğü vermez. Hesap makinası uygulamasımı bulamadınız size 5 tane 1. sınıf hesap makinası bulabilirm. 5 tane 1. sınıf yarış oyunu , 5 tanede 1.sınıf strateji oyunu bulabilirim. Çamur at izi kalsın, elindeki cihaz çağrı cihazı değil biraz kurcala.

4+4 Olarak iki işlemci Mevcut cihazda sanal işlemci yer almamakta .

A15 Mimari 1.6Ghz QuadCore
    A7 Mimari 1.2Ghz QuadCore
    BIGLittle Mimarisi adı altında çıkmış olup toplamı 8 Çekirdek ve 4+4 Sisteminde yer alır 0,20ms hızında swap yaparlar .

Bellek konusunda samsung yeni bir güncelleme ile belleği boşaltacağını belirtti zaten .

Azıcık araştırma ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtragyne

quote:

quote:

quote:

*** EKSİLER ***

Telefon bazen öyle bir ısınıyorki rahatsız edici. - iPHONE da böyle bir aşırı problem yoktu:

GOOGLE STORE VE samsung APP teki OYUN PROGRAM VS LER MİLATTAN KALMA -- İphone da uygulama nedemek en son çıkan oyunu bile oynuyordun. Örn - İnjustice - real racing 3 - hayday gibi özel ve güzel stratejik +

online oyunlar. Yani ben Androidin bukadar kötü app lere sahip olduğunu bilmiyordum. ÇOĞUDA VİRUSLÜ ve telefonunuza zarar veriyor.

Bazn telefon kendine reset atıyor uygulamalrın güncellemelerinden dolayı sanırım ve bunu kamerayı açmak istediğimde yapıyor. ÇOĞU S4 Te aynı durum mevcut.

Gözle takip elle sağa sola resim kaydırma vs gibi özellikler zaten bende kapalı siteye girip 2 aşşağı yukarı yapmak yerine 1 saniyede elle bu işlemi yapmak daha kolay.

SAMSUNG teknik bilgi için aramak ve ulaşmak ayrı bir dert adamların bilgisizliği ayrı bir dert. Dedikleri kadar varmış.... Size geri dönüş yapıcaz dediler 2 hafta geçti aramadılarda.

ARTILARI NELER ?

Kamerası çok iyi.

Ekran boyutu çok iyi

Bir telefonu ayakta tutan şey bu devirde Uygulamaları... App store gibi bir yeri sen eğer bukadar dandik ve güvensiz yaparsan ......

yazık İphone dan sonra çok fazla değişim bekliyordum özellikle Uygulamalar ve oyunlar açısından. ,

Geçen iphone 4 ü aldım elime bir android değil ama APP store ve yeni çıkan muazzam uygulamalar paha biçilmez. Adamlar Fast and the firus 6 nın bile oyununu sürmüşler ki görüntü ve oynanış kalitesi mükemmel.

Ne bir Hay Day var.... Ne bir Real racing.... Ne bir Clash of clans ! Nede app store deki işimize her türlü yarayan özel hesap makinesi matematiksel hesaplayıcı app leri tuttuğun yerden kızılötesi gibi bir sistemle ölçme

Yani uzun lafın kısası Biri A kalite amerikan malı ise Diğer APP c - Kalitse çin malı modunda :)

Telefondan memnunmuyum memnunum ayır konu :) Ama 2 resim çek hızlıca istediğin melodiyi koy face ine gir tweet ine gir maillerine bak :) Şu anda S4 bu durumda Eğer iphone da uygulama delisi biriyseniz benim gibi Hayal kırıklığına uğraya bilirsiniz.

8 GB gibi bir eksik yanı var ama çok dert edilecek bir durum değil. Genişletilebilir bir hafızası var bu durum iphone 4 te yok.

4 ü sanal dediğiniz çekirdeğin sanal olduğunu nereden nasıl karar verebildiniz cidden merak ettim. Öyle bir dünya yok 8 i de fiziksel.

Isınma var ama bence o kadar da fazla değil. İphone nun ısınmaması konusunda haklısınız. Cortex A8 1 Gh işlemcili telefonun ısınması komik dururdu. Yaptığı işlem ne ki ısınsın ?

Oyunlar en fazla 1 hafta içerisinde Andorid e geliyor. Google ın açıkladığı verilerde yazılımcıları verilen pay Apple a gittikçe yaklaşıyor aradı ki fark kapanıyor. Gelirleri arttığına göre uygulama kalitesi sayısı ve çıkış anı appstore ile hemen hemen aynı olacaktır hatta geçecektir.

Çoğuda virüslü dediğiniz uygulamalar hangileri merak ediyorum neler yüklediniz ?

Reset atma sorunu çıkacak bir güncelleme ile sona erecektir. Çok fazla abartılacak bir durum değil.

Sizin için fonksiyonel olmayabilir ama bu gibi gözle takip elle kaydırma gibi yenilikleri ileride daha nasıl fonksiyonel olarak geliştirilebileceğinin kanıtıdır.

Samsung servisi hakkında söylediğiniz doğru çoğu arkadaş bundan şikayetçi. Gerçi ben hiçbir teknik destek ekibinin bilgi sahibi olmadığını düşünüyorum ya da bana da hep bilgisizler denk geliyor.

Sesle mesaj yazma özelliği S4 e özel bir durum değil. S2 de de vardı bu özellik.

Uygulama olayını bence bu kadar çok s2 yeni çıktığı zamanlarda bu kadar çok şikayet edebilirdiniz. Tamam bir appstore değil ama 6 ay kadar bir zamanın olduğunu düşünüyorum.

- Geliştirilebilir hafıza nezaman bir handikap oldu ? 16gb iphone 5 mi? 16+32sd kartlı s4 mü ?

- 4 ü sanal gerçekten ama performans açısından fiziksel olan 4 çekirdeğe artı bir destek buda kötü birşey değil !!

- Isınma sorunu var evet bazen çok hissettiriyor ancak custom rom kullananlar azaldığını söylüyorlar, samsung bu işe el atacaktır .

- Oyun konusunda verdiğiniz örnekler komik olmui Real Racing 3 Androidte var sadece henüz S4 için uyumlu hale getirilmedi... Cihaz yeni ve bu biraz zaman alır.

- Değişiklikler yazık denecek kadar mı zayıf, resimleri dokunmadan geçebilmek başlı başına bir olay değil mi ? Üst barı tek parmağınızla indirince bildirim 2 parmağınızla çekince hızlı ayar gelmesi bile başlı başına bir yenilik değil mi ? Ekran kilit ve bildirim sistemi yenilik gibi gelmedimi size ? kamera modları yenilik değil mi ? Panaromaya şaşırır oldu iphone kullanıcıları normal !! İnternet kullanımı sırasındaki sensör nimetleri bir yenilik değil mi ? Telefonu kucağınıza koyup kumanda moduna alıp karşıdaki tv nin kanallarını el haraketiyle geçmek bir yenilik değil mi ? Arayüz kişiselleştirilebilirliği bir yenilik değil mi ? Şarja taktığınız cihazınızın ''Hayal'' modu altında aktif bir çerçeveye, bir sosyal medya cihazına dönüşmesi bir yenilik değil mi ? (ayarlar/ekran/hayal/ resim çerçevesi veya flipboard gibi seçeneklerle kilik ekranınızı zenginleştirin), daha istersen nicelerini sayabilirim ....

Uzun lafın kısası siz elizdeki cihazı kullanmasını bilmiyorsanız bu size o cihaza çamur atma özgürlüğü vermez. Hesap makinası uygulamasımı bulamadınız size 5 tane 1. sınıf hesap makinası bulabilirm. 5 tane 1. sınıf yarış oyunu , 5 tanede 1.sınıf strateji oyunu bulabilirim. Çamur at izi kalsın, elindeki cihaz çağrı cihazı değil biraz kurcala.

BIGLittle Mimarisi adı altında çıkmış olup toplamı 8 Çekirdek ve 4+4 Sisteminde yer alır 0,20ms hızında swap yaparlar .

Bellek konusunda samsung yeni bir güncelleme ile belleği boşaltacağını belirtti zaten .

Azıcık araştırma ;)

Sonuçta bu bir dezavantaj değil, değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu deklanşör sesini kapatma şansımız var mı arkadaşlar ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xtragyne

quote:

quote:

quote:

*** EKSİLER ***

ARTILARI NELER ?

Kamerası çok iyi.

Ekran boyutu çok iyi

Azıcık araştırma ;)

Sonuçta bu bir dezavantaj değil, değil mi ?

Kesinlikle avantaj .

İlk olarak CPU yorulma durumu yok . Performans istenilenin üzerinde ve verimlilik çok iyi .

Bu mimari şuanda öncü bir mimari olup ileride çok göreceğimiz bir teknoloji .

Isınma Kernel ile alakalı olup bir güncelleme ile düzelebiliyor .

Saygılar

• teli sessize al geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Arkadaşlar kılıf ve ekran koruyucu alın. Sonradan pişman olmayın.

+ 1907
    sonra cok uzlulurler

Bundan önceki telefonum olan htc desire hd'yi 2 yıl boyunca kılıfsız, ekran korumasız kullandım. Ekranında en ufak kıl çizik bile olmadı. Tabii benim temiz kullanmamım da etkisi olabilir bunda. Satmama 1 ay kala internette yazılanları denemek için ekranına 5 dakika boyunca atahtarın keskin ucuyla "saldırdım" resmen, her tür sürtme işlemini yaptım ve en ufak çizik olmamıştı, hayretler içerisinde kaldım. htc desire hd konusunda da yazmıştım bunu.

Telefonu almadan önce çözünürlüğünü, ppi değerini, ekran parlaklığını atomlarına kadar karşılaştır sonra ekrana koruma yapıştırınca bütün o değerler dörtte birine iniyor. koruma takılan ekranda ne zevk ne kalite ne aydınlık hiçbirşey kalmıyor. Almadan ekranı atomlarına kadar araştırıp sonra koruma yapıştırmayı ben anlamıyorum üstelik de çizilmez cam diye alırken.

Bu telefonun bir güzel yanı da dış kaplaması öyle kolay kolay çizilmez, eskimeyi belli etmez görünüyor. beyaz böyle görünüyor en azından.

ISINMA KONUSU: Sürekli temple run oz oynuyorum bazen aralıksız 2 saat oynaığım bile oluyor ama ısınma mısınma olmuyor dencek kadar az, çok az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 20 Mayıs 2013; 11:02:48 >

• spigen neo hybrid alacak arkadaşlar.ben sahibinden.com dan aldım.kesinlikle orjinal ürün.çokta güzel.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-samsung-galaxy-s4-orjinal-spigen-kilif-124465765/detay
  • 1200 civarına yurtdışından getirilmiş bir tane buldum imei atılabiliyor mu pasaport kaydı şart mı
  • Tunein radyo kullanimi hakkinda soru soran arkadaslar icin 1 saatlik kullanim sonunda 15 mb gibi bir harcama yapti

• Bende note2 vardı şimdi s4 kullanıyorum.Genel internet hızının testlerde s4ün daha iyi oldu söylensede browser note2 ye göre daha yavaş. Sadece bende mi böyle dedim ama internette bu videoyu buldum.

http://www.youtube.com/watch?v=fgCJGQZbSLU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stokhol -- 20 Mayıs 2013; 11:20:58 >
  • quote:

Tunein radyo kullanimi hakkinda soru soran arkadaslar icin 1 saatlik kullanim sonunda 15 mb gibi bir harcama yapti

Evde sorun olmuyor zaten bağlan wifi ye tak şarja kullan ama dışarda şarj çok sorun.fazla gidiyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: stokhol

Bende note2 vardı şimdi s4 kullanıyorum.Genel internet hızının testlerde s4ün daha iyi oldu söylensede browser note2 ye göre daha yavaş. Sadece bende mi böyle dedim ama internette bu videoyu buldum.

http://www.youtube.com/watch?v=fgCJGQZbSLU

Cihaz daha yeni. s3 nerden nereye geldiğini biliyoruz browser performansı konusunda.ayrıca benim telefonda gayet akıcı.gelen güncellemeler ile de daha iyi performans verebilir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: cakabey06

Arkadaşlar evdeyken wifi 'ye bağlıyorum telefonu ama arada bir telefonun altında 'wifi ağına bağlandı'yazıp duruyor. Bağlantı kopup duruyor sanırım. Lap top'larda böyle bir sorun olmuyor.sebebi ne olabilir?

yok mu bu konuda yardımcı olabilecek? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakabey06 -- 20 Mayıs 2013; 11:27:02 >
  • Nedense bekleme modunda çok pil harcıyor. Ortalama 45 dk de %1 harcama yapıyor ki bu güç tasarruf modunda olan değer

• Telefonu alan arkadaşlar telefon içinde swiftkey uygulaması ile geliyor ancak aktifleştirmek bize düşüyor bilmeyenler için----ayarlar-cihazım-dil ve giriş-samsung klavyenin yanındaki ayarlar düğmesine bas-sürekli girişi aktif hale getirin ve uygulamayı kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: gorgeni

1200 civarına yurtdışından getirilmiş bir tane buldum imei atılabiliyor mu pasaport kaydı şart mı

İmei atılabiliyor sanırım, ancak güncelleme yaptığınızda imei siliniyor. Yani her güncellemede imei atmak zorunda kalabilirsiniz. S3 için bir patch vardı bu imei silinmesine karşılık belki ilerde S4 içinde yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizma6080 -- 20 Mayıs 2013; 11:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Ben de ısınma sorununun tam olarak çözülememesi, belirli uygulamaların S3 kada optimize çalışmaması ve her 5-6 kamera açışımda reset atmasından şikayetçiyim. Genel olarak çok memnunum telefondan ama kamera ve ısınma sorunu sinir bozuyor. Eminim özellikle bu sorunlar için yeni bir yama çıkacaktır.

Bişi rica edicem yanlış anlamassanız lütfen biraz araştırmacı olun 32 gb. sipariş verdim telefon daha elime geçmedi ama bu sorunların çözümünü araştırıp buldum arkadaşlarıma tavsye ettiğimde kesin sonuç aldılar.

***Isınma sorunu için telefonu formatlayın ve samsung uygulamalarını kurmayın aktive etmeyin o adımları atlayın normal kullanım yada şarj sırasındaki aşırı ısınma sorununu çözmüş olacaksınız ayrıca bu pil tüketiminizede iyi anlamda fayda sağlıyaak.

***kamera reseti için geliştirici kullanıcı ayarlarından arkada çalışan program sayısını standarttan 4 ile sınırlandırırsanız kameranız sorunsuz çalışır yalnız telefonunuzu her kapattığınızda bunu tekrar elle düzeltmeniz gerekiyor.Geliştirici kullanıcı menüsüde telefonunuzun numarasının üzerine 5 kez tıklayınca diğer ayarlar menüsünün en altında görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: uurakdemir

S4 ithalat 0 garantili akabilcegim yer onerirmisiniz arkadaşlar kardeşime alcam

buradan s3 almıştım sorun yaşamadım şimdi bu fiyatı görünce kaşınıyorum s4 alsammı diye ama direniyorum nedense bu yıl

http://www.tikladim.com/samsung-galaxy-s4-i9500-cep-telefonu-siyah-p343189

• Arkadaşlar S4 için gelmiş olan son (XXUAMDK) güncellemeyi OTA ile yükledikten sonra "wipe cache partition" yaparken "hata" verdi. Bunun üzerine aynı güncellemeyi Odin ile tekrar yükledim. Problem düzeldi. Ancak her ne kadar Odin ile yapılan güncellemelerin cihazın "resmi garantisini" bozmadığını geçmiş zaman aralıklarında sizlerle paylaşarak öğrenmiş isem de, bugün bir kez daha Samsung'u (444 77 11) telefonla arayarak bu durumu anlattım. Samsung' un telefondaki görevli elemanı bana, Odin ile yapılan yüklemelerin cihazın "resmi garantisi"ni bozduğunu söyledi ve OTA ile olmazsa mutlaka Kies yolu ile güncelleme yapılması gerektiğini anlattı.
    Sizlerle bunu paylaşmak istedim. Tabii bu arada Samsung'da görevli kişilerin ne derecede yeterli bilgi sahibi oldukları da aklıma gelmedi değil.
    Bu konuda aranızda bilgi sahibi olan varsa bana cevap yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

• HTC one daki gökyüzüne dikkatlice bakın arkadaşlar. HTC one video kaydında gündüz vakti güzel gözüküyor olabilir ama yine yanıltıcı. REsmen yüzüklerin efendisindeki shire olmuş ortalık :) Bunu galaxy s serisindeki amolede benzetebiliriz. En azından amoled ekranlar renkleri olduğundan farklı göstersede(dynamic mode...) video kaydında doğru renkleri kaydediyor. HTC one sürekli oversaturated kayıt yapıyor. ben 28 yaşındayım ve böyle bir gökyüzü ve yeşil alan görmedim. Galaxy s4 ün video performansıda gayet başarılıdır. Sağda solda aşağılayanlara itibar etmeyiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 20 Mayıs 2013; 11:54:22 >

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.