DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
78.114
Cevap
443
Favori
3.132.744
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      10729 Mesaj
      17 Mayıs 2013 09:59:33
      quote:

Orijinalden alıntı: keremvekerem

Millet amelelik yapmayın lütfen...

Iphone BB veya başka cihazlardan rehber vs taşırken samsung olayı aşmış SmartSwitch programını indirin fotoğraflar videolar hatta alarm saatleri ve cevapsız çağrılar dahil herşeyinizi s4 e taşıyın....

Seviye çok düşük forumda

S4 Kullanıcıları Pro diye bir sayfamı açılsa?

Nasıl yapılıyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Apple iPhone 6S 64 GB Silver | Aerial7 TANK Eclipse

PENTAX K-5 & K-10D Grand Prix
      Apple MacBook Pro
      Lancia Delta 1.6 otm
    • Yüzbaşı
      458 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:00:06
      Az once audio dock icin samsung u aradim. Bana mail, mesaj geldiyse bir sorun olmadigini ve bu ayin sonuna kadar dagitimlarin devam edecegi soylendi. Ve ek olarak dagitim yapacak firmaya liste hafta hafta gonderiliuormus.

• Yarbay
      2326 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:02:30

yeterince sayfa yok mu zaten :)

foruma biraz daha bakın bence ;)
      |
      |
      Bahsedilenler: keremvekerem

• Teğmen
      120 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:03:43
      Arkadaşlar vodafone bayisinde spigen neo hybrid 70TL fiyata buldum 70TL mantıklı mı? Internette Iphone için fiyatlara bakıyorum 40-45TL ye satanlar var S4 yeni çıktığı için mi fiyatlar yüksek yoksa ucuz olanlar orjinal mi değiller.

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:05:04
      arkadaşlar sd kart konusunda ne diyorsunuz almaya gerek varmı
      gerek var diyorsanız kaçlık yeter
      birde s4 ile uyumlu nerede uygun fiyata bulabilirim
      |
      |

• Yüzbaşı
      253 Mesaj

Android Beta Tester
      17 Mayıs 2013 10:09:18
      Dün şarj sorunundan bahsetmiştim orjinal kabloyu kullandım sorunsuz dolmuş sabaha kadar.
      Neo Hybrid alacaklara bir link'te ben veriyim,kendim sipariş ettim dün bakalım kaç günde gelir.

http://www.ebay.com/itm/Hot-SGP-Neo-Hybrid-Series-Case-Cover-Skin-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-I9500-New-/121107498181?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item1c3291c4c5
      |
      |

LG G2,Yoga 500,Nikon D40X,Atlanda HDBox
    • Yüzbaşı
      538 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:13:18
      quote:

Orijinalden alıntı: ghost911

Arkadaşlar 16 gb lik modelde,ortalama 8 gb kullanım alanımızın olması bence kötü birşey,bundan dolayı 32 gb lik modelini düşünüyorum.Ancak 32 gb lik modelin ''şimdilik'' sadece Turkcell de satılıcak olması(Ben 1 haftaya kadar alıcam S4'ü ) ve Turkcell'in cepkask seçeneği olmamasından dolayı ve 32 gb lik modelin Teknosa'ya(Cepkask sigorta seçeneği sunduğundan) gelmeside uzun sürecek gibi.Belkide hiç gelmez.

Bu yukarıdaki sebepten ötürü Teknosa'dan cepkask sigortalı 16 gb lik modeli ve Sandisk class 10 64 gb sd kart almaya daha yakınım.Samsung'da açıklama yaptı ve 8 gb lik miktarın az olduğunu kabul ettiklerini,ve Haziran ayında çıkaracakları bir güncellemeyle bu rakamın arttıracaklarını açıkladılar.Ve 8 gb lik alan yetmezsede Root yapmaktan çekinmeyip,uygulamaları sd kartada kurabilirim.

Ve bunlara ek kasa açıklığı problemi olursa,anında geri iade edebiliyormuyuz aldığımız yere?Yoksa servisemi gönderirler.Ve bazı arkadaşların dediğine göre Note 2 de olduğu gibi artık ürün değişimi yapılmadığı,kasa açıklığının bir problem olmadığını söyleyip,iade ediyorlarmış telefonu.Bu konu hakkında bir bilginiz varmı ?

Bu yukarıda yazdıklarımı değerlendirince,16 gb lik modeli almam ve gerekirse root yapıp uygulamaları sd karta kurmam daha uygun dimi arkadaşlar?Cepkask benim için önemli,kırılma,düşürme,çaldırma dahi bütün masrafları karşılıyorlar.

UP

Yukarıda yazdıklarımı yanıtlarsanız memnun olucam
      |
      |

CPU: Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 || Chipset: Exynos 5 Octa 5410 || Display: Super AMOLED capacitive touchscreen, 1080 x 1920 pixels, 16M colors,5.0 inches,Corning Gorilla Glass 3 || RAM: 2GB LPDDR3 RAM || Card Slot: microSD, up to 64 GB || GPU: PowerVR SGX 544MP3 || Browser: HTLM5,Adobe Flash OS: Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean) Video: 1080p@30fps, dual-video rec., 2 MP,1080p@30fps, dual video call || Camera: 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash
    • Yarbay
      2173 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:17:37
      quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

Arkadaşlar vodafone bayisinde spigen neo hybrid 70TL fiyata buldum 70TL mantıklı mı? Internette Iphone için fiyatlara bakıyorum 40-45TL ye satanlar var S4 yeni çıktığı için mi fiyatlar yüksek yoksa ucuz olanlar orjinal mi değiller.

Ucuz olanlar orjinal degildir muhtemele. Spigenin kendi sitesinde bile 30 $. 10 $ da kargo ucretiyle zaten 70 tl ediyor

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:18:38
      Haclr home tusuna uzun basip tumunu kapatmakla ayarlardan ram temizlemek ayni sey midir

• Yüzbaşı
      253 Mesaj

Android Beta Tester
      17 Mayıs 2013 10:21:15
      Geçmiş sayfalarda wifi sorunu yaşayan bir arkadaş vardı modem modelini neydi bilmiyorum ama Samsung'dan ve Dlink'ten bir açıklama gelmiş.
      Buyrun ->http://shiftdelete.net/samsungdan-galaxy-s4-aciklamasi-44731.html
      |
      |

LG G2,Yoga 500,Nikon D40X,Atlanda HDBox
    • Teğmen
      120 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:21:44
      quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Alıntıları Göster

Ucuz olanlar orjinal degildir muhtemele. Spigenin kendi sitesinde bile 30 $. 10 $ da kargo ucretiyle zaten 70 tl ediyor

Ben de mantık erdiremedim şahsen. Az önce bi arkadaş ebay linki vermiş 10dolar freeshipping

• Yarbay
      2173 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:30:31
      quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

Alıntıları Göster

Ben de mantık erdiremedim şahsen. Az önce bi arkadaş ebay linki vermiş 10dolar freeshipping

Onlar birebir cakmalar hocam

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:31:07
      snapdragon-600 ile exynos-5 işlemcili modeller (4 çekirdek - 8 çekirdek) karşılaştırılmış:

8 çekirdek daha iyi gibi gelse de pratikte 4 çekirdekli model daha hızlı gibi...
      Muhtemelen 8 çekirdekli modeldeki düşük hızlı işlemci (1.2 GHz) ilk devreye girdiği için yavaş kalıyor. zorlayınca diğer 4 çekirdek (1.6 GHz) devreye giriyor.
      halbuki snapdragon direk 1.9 GHz lik hızda çalışıyor.

Benim anladığım şu:

çok program aynı anda açmayacaksak 9505 daha hızlı
      fazla oyun oynuyor, aynı anda birçok işlem yapıyorsak 9500 daha uygun.

http://forum.shiftdelete.net/samsung/318884-samsung-galaxy-s4-snapdragon-600-vs-exynos-5-octa.html

siz ne dersiniz?

Galaxy Note 5
    • Yarbay
      2103 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:32:52
      Kamerayı açınca reset atma sorunu için şunu önermişler ekşisözlükte arkadaşlar, bahsedilen değilikliği yaptım ama işe yarayacak mı daha test edemedim.
      ................................
      kamerayı açınca reset atma sorununu şimdilik çözdüm:
      geliştirici seçeneklerine girip, (ayarlar/cihaz hakkında/yapım numarası na üst üste 7 kez basıyoruz geliştirici seçeneklerini açmak için) arka plan uygulama sınırında maksimum 4 ü seçiyoruz. ve kamera reset sorunu kalkıyor.
      |
      |

Sony Xperia X Compact - Toshiba Satellite P70-B-10X
    • Yüzbaşı
      515 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:34:56
      quote:

Orijinalden alıntı: biltur

snapdragon-600 ile exynos-5 işlemcili modeller (4 çekirdek - 8 çekirdek) karşılaştırılmış:

8 çekirdek daha iyi gibi gelse de pratikte 4 çekirdekli model daha hızlı gibi...
      Muhtemelen 8 çekirdekli modeldeki düşük hızlı işlemci (1.2 GHz) ilk devreye girdiği için yavaş kalıyor. zorlayınca diğer 4 çekirdek (1.6 GHz) devreye giriyor.
      halbuki snapdragon direk 1.9 GHz lik hızda çalışıyor.

Benim anladığım şu:

çok program aynı anda açmayacaksak 9505 daha hızlı
      fazla oyun oynuyor, aynı anda birçok işlem yapıyorsak 9500 daha uygun.

http://forum.shiftdelete.net/samsung/318884-samsung-galaxy-s4-snapdragon-600-vs-exynos-5-octa.html

siz ne dersiniz?

eğer ilerde 8 çekirdeği aynı anda kullanılabilecek hale getirecek bir yazılım güncelleştirmesi gelirse 9500'ler daha güzel olacağı da var

• 17 Mayıs 2013 10:45:54
      quote:

Orijinalden alıntı: lord0634

Az once audio dock icin samsung u aradim. Bana mail, mesaj geldiyse bir sorun olmadigini ve bu ayin sonuna kadar dagitimlarin devam edecegi soylendi. Ve ek olarak dagitim yapacak firmaya liste hafta hafta gonderiliuormus.

size gönderim hakkı kazandığınızla ilgili mi mail gelmişti yoksa online başvuru teyiti için mi mail gelmişti.

|| Lenovo Ideapad Yoga 13 ||| Dell Vostro 5470 ||
    • Yarbay
      2689 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:47:32
      Herkese selam bende bir sorun var telefona android asistant programını yükledim eski telefonumda da kullandığım kullanımı kolayıma geldiği için. Programı açtığımda batch installer bölümünde (apk dosyalarını instal edebildiğimiz kısımda) Islamona diye bir apk dosyası görünüyor. Kurulu değil kesinlikle telefona, kendim atmadım apk dosyasını ayrıca eski telimde kullandığım apk dosyaları harici herhangi bir dosya da atmadım bu dosya silinmiyor. Klasörlerin içerisinde de bulamıyorum. Sanki telefonda yok gibi ama android asistant pogramında görünüyor. Google Playde yok bu app ama Samsung apps da mevcut. Bir şekilde telefonda apk olarak görünüyor ama silinmiyor.Silmek için ne yapmam gerek bilgisi olan yardım ederse sevinirim. Konunun yeri bura değilse kusura bakmayın...
      |
      |

• Binbaşı
      1426 Mesaj
      17 Mayıs 2013 10:49:44
      quote:

Orijinalden alıntı: m184

Alıntıları Göster

eğer ilerde 8 çekirdeği aynı anda kullanılabilecek hale getirecek bir yazılım güncelleştirmesi gelirse 9500'ler daha güzel olacağı da var

Buda pil kullanımını arttırır
      |
      |

Volvo S60 T3
    • Yarbay
      2326 Mesaj
      17 Mayıs 2013 11:04:11

Data dosyaları arasında önceden yüklü olarak geliyor... Samsung'un ülkelere göre sürümlerinde koyduğu bir apk, Türkiye de dahil Ortadoğu ülkelerinde bulunuyor anladığım kadarıyla ve ismi zaten ne ile ilgili olabileceğini belirtiyor...

Şuan için rootlayıp, file explorer ile silmekten başka çareniz yok... fakat neden apk'larınız arasında gözükmüyor anlamadım... bende hep gözüküyordu silene kadar...

EDIT: /data/app/com.tss21.prayertime.samsung*.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 17 Mayıs 2013; 11:11:30 >
      |
      |
      Bahsedilenler: skywalkerhan

• Yüzbaşı
      458 Mesaj
      17 Mayıs 2013 11:05:44
      quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Alıntıları Göster

size gönderim hakkı kazandığınızla ilgili mi mail gelmişti yoksa online başvuru teyiti için mi mail gelmişti.

29 nisandaki formu doldurduktan sonra siparis bilgisi konulu mail mail geldi. Su firma dagitim yapacak hediyeniz su diye

|
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
SEO
ses yalıtımı
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
6,456
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.