Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dexter61

2000Tl veripte şu cihazı alanlara çok üzülüyorum Turkiyede 2 katına kakaliyorlar millete resmen

Türkiyede 4 hatta 8 katına kakalanan şeyler de var, üstelik bunların çoğu temel ihtiyaç veya zorunlu alman gereken şeyler. Mesela benzin, ilaç, örnekler çok..

Temel ve zorunlu ihtiyaçları 2-4 veya 8 katına alan insanlara üzül bence. S4 ve başka cep telefonunu 16 kat pahalı da alsa insanlar üzülme çünkü bu zaten zaruri olmayan keyfi bir ihtiyaç, yani 16 kat pahalıya alan kişi istese almazdı zaten, aldıysa da zaten pek gam yemiyodur zaten çünkü keyfine alışveriş yapmış, istese yapmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n8birbaslangic

quote:

Arkadaslar telefon kapaliyken alarm neden calmiyo ya .s

Arkiler bi yorum pleaseee...

Akıllı telefonlarda, telefon kapalı iken alarm çalmaz.
  • quote:

quote:

Akıllı telefonların hiçbirisinde bu olmaz çünkü telefon kapalıyken işletim sistemi çalışmaz.
    Zaten akıllı telefonları kapatmaya pek gerek yok, uçak moduna aldığında kapanmış gibi olur, batarya da hemen hemen hiç tüketmez.
  • quote:

quote:

Benim bildiğim hiç bir akıllı telefon kapalıyken alarm çalmaz.
    Uçak moduna alın alarmı öyle kurun.
  • Veriyoruz alıyoruz çok şükür derdi senin gibi almayanamı düştü yazık git kendine iş güç bul ne kadar boş insan var bu memlekette birader şaşırıyorum gerçekten. @Dexter61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msunman -- 17 Mayıs 2013; 11:58:55 >
  • quote:

2000Tl veripte şu cihazı alanlara çok üzülüyorum Turkiyede 2 katına kakaliyorlar millete resmen

bende çok üzülüyorum ama kime biliyor musun? avrupada 20000 tl olan otomobil Türkiye'de 55000 tl ye satılıyor.nerdeyse 3 katı araba alanlara çok üzülüyorum.neden yürümek otobüslerde sürünmek varken otomobil alırlar ki değil mi dostum? insan böyle bir yorum yapmadan önce durup düşünür.biz neyi avrupadan ucuza alıp kullanıyoruz ki bizim devletimizin vergileri çok ağır.fransada adam iphone 5 i 1000-1100 tl ye alırken biz 2000-2100 tlye alıyoruz.kdv si ötv si bitmiyor.trt bile pay alıyor sen düşün.sen hangi telefonu kullanıyorsun bilmiyorum ama türkiyden aldıysan sanada avrupadan pahalıya gelmiştir.sana da kakalamışlardır....

• quote:

hocam laf söylenmesi hoşunuza mı gidiyor.
    Madem bu telefon ilginizi çekmiyor neden sürekli takipçisiniz.ayrıca nelere 2 kat ödüyorsunuz gözünüze batan sadece galaxy s4 galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

quote:

Orijinalden alıntı: striders

quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

Bu samsunglarda (galaxy s4) zil sesi ilk kısık başlıyo ya..ona kolay bir çare yokmudur? Ne salak adamlar ya bu adamlar...neden böyle oluyo ben anlamıyorum....

+1
    hakkaten saçma

bunun için play'den yükleyebileceğiniz ufak uygulamalar mevcut.https://play.google.com/store/search?q=increasing+ringtone&c=apps

onun haricinde işletim sistemi üzerinden kapatılamasa da, bu seçeneğe sahip ROM'lar da bulunabiliyor.

Allah razı olsun hocam çok makbule geçti valla... disable increasing ring olanı indirdim çalışıyor s4 de...

• quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Arkadaşlar vodafone bayisinde spigen neo hybrid 70TL fiyata buldum 70TL mantıklı mı? Internette Iphone için fiyatlara bakıyorum 40-45TL ye satanlar var S4 yeni çıktığı için mi fiyatlar yüksek yoksa ucuz olanlar orjinal mi değiller.

Ucuz olanlar orjinal degildir muhtemele. Spigenin kendi sitesinde bile 30 $. 10 $ da kargo ucretiyle zaten 70 tl ediyor

Ben de mantık erdiremedim şahsen. Az önce bi arkadaş ebay linki vermiş 10dolar freeshipping

Onlar birebir cakmalar hocam

70TL orjinal için uygun mu acaba?
    Bir de buff ekran koruyucu baktım mağazada 100TL dediler nette bakıyorum 20TL onu da anlayamadım. Ben akmerkezde baktım acaba fiyat mı çok şişik yoksa kılıf gibi bunun da mı çakmasını satıyorlar. Neyse kıyalım paraya daha bugün arkadaşın s4'ün ekranı gitti. Alt tarafı 25cm den seramik zemine düştü dedi.

70 tl uygun hocam. Biz forumdan bi kac kisi iki hafta once amazonun indirimiyle aldik 40 tlbye geldi. Ama tr de 70 cok iyi. Hepsiburadad fln da yakinda satilmaya baslanir

• quote:

Orijinalden alıntı: farmer_20

yurtdışı alışveriş tecrübesi olan arkadaşlar örneğin bu ürün ne kadara ve kaç günde gelir türkiye'ye yurtdışı alışveriş yapanlar ürünler de varsa önerebilirler mi teşekkürler ?

http://www.aliexpress.com/item/Dormancy-sleep-function-cover-flip-leather-case-battery-View-housing-cover-for-Samsung-Galaxy-SIV-S4/895935392.html

yaklaşık 25 güne geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

quote:

Arkadaşlar çok önemli bişey sorcam. iphone'dan rehberimi S IV'e nasıl aktarabileceğim acaba ? Çok önemli benim için sim kartta hiç kayıt yok.

Google Contacts a taşımak da bir yöntem... İphone ile bilgisayar outlook arasında bir bağlantı vardır sanıyorum... Outlookdan kişilerini export et, google contacts a import et... Google dan bakarsan hangi formata export import yapcan bulursun... Yanlış hatırlamıyorsam .vcf gibi birşeydi...

S4 e google kimliğinle girdiğin an tüm kontaklar telefonda!

Başka yolunu bilen yok mu bu biraz karışık geldi

samsung kies programını indir..ordan ayarlardan itunes daki rehberini direk s4 e atabiliyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-neo-hybrid.html

Ürün geldi çok güzel duruyor. Yanlardan ikişer mm kalınlaştırdı ağırlık toplamda 155 gr oldu. Yakından inceleyince kaplama lastik gibi görünüyor.
    Ancak gerçekten kalite bir kılıf.

• Way be demek ki eski yadigar n8 akilli degilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

quote:

Komik

Fransa 657 Euro. 1550 lira yapıyor. Neresi 2 katı ?

Ayrıca arkadaşlar soruma cevap verebilecek biri yok mu ? iPhone'dan rehberimi S IV'e nasıl aktarabilirim ?
  • quote:

Yurt dışında 1000 tl diyosun yani
  • Birde ekran koruyucu olarak aşağıdaki ürünü istedim. Aynı şekilde orijinal geldi. Ancak ben incelerken üç parmağımla hafifce ön koruyucunun esnekliğini test edeyim dedim. Daha birkaç mm lik bastırmıştım ki çatlayıverdi. ALdığım arkadaşa bildirdim. Oda Amerika'ya yazacağını, gelen sonucu ban bildireceğini söyledi.

Yani üzerinde hiçbir uyarı olmadan hafif bir baskı ile kırılması garibime gitti.

http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-screen-protector-glas-tr-slim-premium-tempered-glass.html

• S-view kılıfım şimdi geldi arkadaşlar....gayet şık..rsim koyuyorum..arka kapak bizim kapaklarla ayanı ama sanırım çok çok az kalın.. kapak tam kapanmıyor tabiki ama zamanla kapanır

• quote:

quote:

quote:

Komik

Ayrıca arkadaşlar soruma cevap verebilecek biri yok mu ? iPhone'dan rehberimi S IV'e nasıl aktarabilirim ?

yukarılarda yazıldı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

S-view kılıfım şimdi geldi arkadaşlar....gayet şık..rsim koyuyorum..arka kapak bizim kapaklarla ayanı ama sanırım çok çok az kalın.. kapak tam kapanmıyor tabiki ama zamanla kapanır

hoş durmuş.

• quote:

quote:

quote:

Komik

Bilgisayar üzerinden iCloud.com 'a Apple kimliğiniz ile giriş yapın. Rehberi açıp, tüm kişileri seçip dışa aktar seçeneği ile rehberi v kart olarak pc'ye yüklüyor. Daha sonra v kart dosyasını android telefonun hafıza kartına kopyalayın. S4'de kişileri açıp, ayarlardan hafıza kartından al seçeneği ile v kart seçeceksiniz. Tüm kişileriniz gelecektir.

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.