Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: khaos

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

quote:

Az önce yanlış yazmıştım Bekleme konumundayken ana sayfa (fiziksel tuş) tuşuna bastığımda uzunca bastığımda çıkan görev yöneticisi çıkıyor nerden nasıl bu ayarı yaptım bilmiyorum ve bir türlü düzeltemiyorum

Bu konuda bir fikri olan yokmu acaip can sıkıcı oldu

Fiziksel tuş,kısa basmalar da uygulamaları arka plana atmak için kullanılır,uzunca bastığınız da görev yöneticisi çıkar..Burada bir sorun yok?

Ram temizliği yapmanız için fiziksel tuşa konumlandırılmış bir seçenek...Bu seçeneği kaldıramazsınız,ayarlar da vs mevcut değil...

Ben sürekli fiziksel tuşa basmayayım ram temizliği için derseniz,Google Play'de widgetler var bu işi gören..

fiziksel tuşa kısaca basıp ana ekrana (telefon uyku konumundayken) dönmeye çalıştığımdada görev yöneticisi açılıyor problem burda

Bu problem bir tek bende mi var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lord0634

Az once audio dock icin samsung u aradim. Bana mail, mesaj geldiyse bir sorun olmadigini ve bu ayin sonuna kadar dagitimlarin devam edecegi soylendi. Ve ek olarak dagitim yapacak firmaya liste hafta hafta gonderiliuormus.

kardes dock olayı bittimi hala devam ediyormu ben şimdi gitsem bir samsung mağazasına ürünü alsam kod falan olayı var heralde onu yazsam banada gönderirlermi yoksa bittimi artık söylermisin teşekkürler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

2000Tl veripte şu cihazı alanlara çok üzülüyorum Turkiyede 2 katına kakaliyorlar millete resmen

Komik

Fransa 657 Euro. 1550 lira yapıyor. Neresi 2 katı ?

Ayrıca arkadaşlar soruma cevap verebilecek biri yok mu ? iPhone'dan rehberimi S IV'e nasıl aktarabilirim ?

Bilgisayar üzerinden iCloud.com 'a Apple kimliğiniz ile giriş yapın. Rehberi açıp, tüm kişileri seçip dışa aktar seçeneği ile rehberi v kart olarak pc'ye yüklüyor. Daha sonra v kart dosyasını android telefonun hafıza kartına kopyalayın. S4'de kişileri açıp, ayarlardan hafıza kartından al seçeneği ile v kart seçeceksiniz. Tüm kişileriniz gelecektir.

şimdi denedim olmuyor...vcard desteklenmiyor diyor..cihaza atmaya çalıştım

• Arkadaşlar gold da 1900 tl ye düşmüş aklınızda bulunsun

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s4-i9500-beyaz-cep-telefonu_u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anil74 -- 17 Mayıs 2013; 13:47:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

quote:

quote:

2000Tl veripte şu cihazı alanlara çok üzülüyorum Turkiyede 2 katına kakaliyorlar millete resmen

Komik

Fransa 657 Euro. 1550 lira yapıyor. Neresi 2 katı ?

Ayrıca arkadaşlar soruma cevap verebilecek biri yok mu ? iPhone'dan rehberimi S IV'e nasıl aktarabilirim ?

Bilgisayar üzerinden iCloud.com 'a Apple kimliğiniz ile giriş yapın. Rehberi açıp, tüm kişileri seçip dışa aktar seçeneği ile rehberi v kart olarak pc'ye yüklüyor. Daha sonra v kart dosyasını android telefonun hafıza kartına kopyalayın. S4'de kişileri açıp, ayarlardan hafıza kartından al seçeneği ile v kart seçeceksiniz. Tüm kişileriniz gelecektir.

sd karttanda olmuyor hocam

• ITunes ile rehberi gmail hesabınla senkronize et. S4 üzerinde ayarlar - Hesaplar- Google'dan kişileri eşitle yaptıktan sonra hepsi S4 düşecektir. Böylece rehberi yedeklemişte olursun. telefon arızalansa, kaybolsa sıkıntı olmaz senin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prisonbrk -- 17 Mayıs 2013; 13:58:57 >
  • Tuş takılıyor olabilir yani fiziksel bir arıza olabilir.
  • Sabah kalktığında telefonun bekleme halinde %20-%30 kadar şarj yediğini gören ve bu tarz bir durumdan muzdarip olan varsa tavsiyem stock rom indirip odinle kurmanızdır. Bütün gece %20 gibi şarj yiyen telefonu sabah elime aldığımda %97 bulmak çok güzeldi.
  • Arkadaşlar One ve S4 arasında çok kararsızım ama eğer kara verebilirsem 32 gb için ön sipariş vermeyi düşünüyorum, Turkcell in verdiği kablosuz şarj cihazı için siparişin dışında kayıt vs. yaptırmamız gerekiyor mu?

Birde S4 ü tercih etmem için ikna amaçlı söyleyecek birşeyleri olan var mı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HWA@zaza

Arkadaşlar One ve S4 arasında çok kararsızım ama eğer kara verebilirsem 32 gb için ön sipariş vermeyi düşünüyorum, Turkcell in verdiği kablosuz şarj cihazı için siparişin dışında kayıt vs. yaptırmamız gerekiyor mu?

Birde S4 ü tercih etmem için ikna amaçlı söyleyecek birşeyleri olan var mı :)

ekran boyutu,kamerası ,yazılım güncelleme desteği v.b. bu farklar bile s4 almak için yeterli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

quote:

hocam laf söylenmesi hoşunuza mı gidiyor.
    Madem bu telefon ilginizi çekmiyor neden sürekli takipçisiniz.ayrıca nelere 2 kat ödüyorsunuz gözünüze batan sadece galaxy s4 galiba.

Evet tamda dediğiniz gibi bende bunu merak ediyorum.
    Madem bu cihaz ilgini alakanı çekmiyor, 2000tl vermek çok geliyor, boş geliyor, orasından tuttun plastik, beri tarafından tuttun lastik, nedir bu ilgi alaka? Diye sormazlar mı adama...! İlginç, çok ilginç insanlar mevcut forumda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar spigen Neo Hybrid Metal Slate aldım az önce ama birazda pişman oldum açıkçası cihaz genişleyince elimde tutmak zorlaştı açıkçası slim armour almadığıma pişman oldum kalındı ama en azından kaygan değildi bukadar. İsteyen varsa hayrına 70TL den gönderebilirim kargo ile yanlış anlaşılmasın kredi kartı slipinide yanında gönderebilirim aldığım fiyat bu zaten. Ürün tamamen orjinal akmerkezdeki brightstardan alındı. Akşam 5'e kadar isteyen olursa pazartesi kargolarım yoksa iş çıkışı Slim Armourla değiştireceğim.

Niye direk değiştirmiyosun diye soranlara diğer şehirlerde bu fiyatlara orjinal bulamayanlar olabilir hazır almışken gönderebilirim.
  • quote:

quote:

Komik

Kedi-mundar ilişkisi...
  • quote:

Arkadaşlar çok önemli bişey sorcam. iphone'dan rehberimi S IV'e nasıl aktarabileceğim acaba ? Çok önemli benim için sim kartta hiç kayıt yok.

iphone yi bilmiyorum ama eski telefonumdan çok basit bir işlemle rehberimi aktardım.
    Rehber - ayarlar - hesapları birleştir- google ile birleştir. sonra s4 telefonuma google hesabımı tanıtınca rehber otomatik gözüktü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: padaroglu28

quote:

Arkadaşlar çok önemli bişey sorcam. iphone'dan rehberimi S IV'e nasıl aktarabileceğim acaba ? Çok önemli benim için sim kartta hiç kayıt yok.

iphone yi bilmiyorum ama eski telefonumdan çok basit bir işlemle rehberimi aktardım.
    Rehber - ayarlar - hesapları birleştir- google ile birleştir. sonra s4 telefonuma google hesabımı tanıtınca rehber otomatik gözüktü.

iphone da numaralar iCloud hesabına yedekleniyor. Gmail boş yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar goldda 1900 tlye düşmüş telefon.bu hızla giderse istediğimiz fiyata alabileceğiz yakında

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s4-i9500-beyaz-cep-telefonu_u
  • S4 geçince icloud bir işe yaramayacak ama
  • sanki dexter e fazla yüklenmişsiniz,adam haksızlığın altını çizmiş gibi geldi bana..

He bu arada bende S-view kılıf kullananları anlamıyorum,fotograf çekecek olsan bi dert ,atıyorum rehbere foto koydun gelen aramada göremiyorsun ayrı dert ,tüm güzelliğine perde çekmek gibi bişi.. he nedir yüzünün yağı teri ekrana yapmışmaz belki böyle bir artısı vardır.. 70 tl :|

zevkler ve renkler mevzuları vol 298237598749875

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperalpi -- 17 Mayıs 2013; 14:50:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

S4 geçince icloud bir işe yaramayacak ama

Yaramayacak işte oradaki rehberimi nasıl S IV'e atacağım mesele bu. Sim kartımda hiç numara. 2 yıldır android kullanmıyom gmail de bulunan rehberim de 2 yıl önceki.
  • S4 kullanıcılarına merhaba,
    benim gibi s4 ile note 2 arasında kalıp da siteyi takip edenler varsa ben tercihimi note 2 den yana kullandım ve biraz önce siparişimi verdim. neden note 2 derseniz tabi ki kullanım tercihleri.
    1. Rami aynı ama boş alanı fazla
    2. Ekranın büyük olmasını tercih ettim.
    3. Sensörleri s4 de pek kullanacağımı zannetmiyorum.
    4. S4 tasarımı malum
    5. Note 2 pili zaten çok iyi olduğu belirtiliyor
    6. Tabi ki en önemlisi fiyatı. ben paralel ithalattan 1220 ye aldım.

Bunlar benim tercihlerim tabiki S4 çok güzel bir telefon kullanan herkese hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afke -- 17 Mayıs 2013; 15:05:29 >
  • 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.