Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3879. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38773878387938803881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s4 var elimde 2 tane ön camı kırık. birinin ön camı 2 gündür yavaş yavaş çıkarmayı başardım. bu telefonda lcd ekranla bütünleşik ince metal görünümlü çıta var. bu da köşeden kırılmış. 1 cm kadar açıklık var. acaba lcd ekranı kasadan ayırabilir miyim? eger zor degilse komple kasayı degistirmek istiyorum.

bilgisi deneyimi olan arkadaşlar lütfen cevap bekliyorum.
  • SvlyMmt S kullanıcısına yanıt
    Youtube da videoları var, tam kasa değişimi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: vardar052

S4 kendi kendine kapanıyor. Sarzi var kapanıyor açılınca sarzi bitik gösteriyor.

Sizce sorun nedir?Yeni bir pil alsam düzelir mi?

batarya kalibrasyonu yap düzelecektir muhtemelen, olmazsa yeni batarya alman gerekebilir
  • quote:

S4 kendi kendine kapanıyor. Sarzi var kapanıyor açılınca sarzi bitik gösteriyor.

Telefon eşimin orjinal pil takılı hala.Batarya tavsiyesi lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvardar77 -- 4 Ocak 2017; 10:42:46 >
  • quote:

quote:

bundan almalısınhttp://www.bataryashop.com/samsung-galaxy-s4-mucize-batarya-deji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 4 Ocak 2017; 11:34:48 >

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    ok teşekkürler.
  • bende s4 te ale 4go rom kullanıyorum android 6 note 5 iyi gibi duruyor sizce değişmelimi yoksa devammı bu romla
  • telefonun on camı kırılmıştı. ön camı tamamen ayırdım. sonra kasada kırıklar olduğu için kasayı değiştirmeyi düşündüm ve lcdyi de tamamen sorunsuz bir şekilde ayırdım. hiç de zor değilmiş sabırla halloluyor. şimdi kasa siparisi verecegim. bakalım yapabilirsem yepyeni bir telefonum olacak
  • Güncelleme geldi görünürde değişiklik bişey yok performans diyor rus romu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

quote:

quote:

bundan almalısınhttp://www.bataryashop.com/samsung-galaxy-s4-mucize-batarya-deji

Ben aldım. Güç tasarrufu modu ve wifi devamlı açık. Gece 8-10 saat boşta. Toplamda 1 gün gidiyor ortalama. Stock Lolipop romu.

• Arkadaşlar aldığım s4 elime geçti .

Telefonda 5.01 android sürümü var.

Orjinal 4.4.2 sürümüne nasıl geri dönebilirim ?

Yoksa 5.01 de kalmalı mıyım ?

Önerileriniz nelerdir ?

Birde telefonda kontrol etmem gereken birşey var mı ?

Şimdiden çok teşekkürler.
  • bence dönme 442 ye..illa döneceğim dersen 422 ye dön ama güncel olmaz bu sefer. hemde geri dönmek meşakatli iş

yedek batarya tavsiye ederim. kafan rahat olur

gereksiz programları uyut
  • bu urunden turkiyede nerede bulurum?

lcd ekranı çerçeveye yapıştırmak için kullanılıyor. cift taraflı bant gibi. bi tarafını lcdnin arkasına diger tarafını cerceveye yapıştırıyorsunuz.

lütfen yardım

• Arkadaşlar sizce s4 için en uygun sürüm ne? Şu an için
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

Sizce orjinal mi?

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s4-i9500-standart-batarya-2600-mah-eb-b600bebecww-p-TELBATSAMI95002600?magaza=Mobipo

sanmam ,orjinal batarya o rakkama olmaz
  • soulflyyy kullanıcısına yanıt
    5.0.1 son güncelleme sammobile da mevcut indirip odin ile kurun bir tek galeri sorunu var onun dışında stabil rom rootlayip cwm ile s5 galeri portlayip sorunu ortadan kaldiriyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

bu urunden turkiyede nerede bulurum?

lcd ekranı çerçeveye yapıştırmak için kullanılıyor. cift taraflı bant gibi. bi tarafını lcdnin arkasına diger tarafını cerceveye yapıştırıyorsunuz.

lütfen yardım

....

• Son güncelleme ile oluşan galerideki fotoğrafların bulanık görüntülenme durumu için Samsung a nereden mail atabiliriz? Dikkate alıp güncelleme çıkarlarmı acaba. Garanti devam ettiği için rom olaylarına girmek istemiyorum. Bilen vars organize olup mail atmak lazım bu sorun için.
  • Teşekkürler zaten bu sürümdeyim ama biraz fazla şarj yiyor
  • 
Sayfa: önceki 38773878387938803881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.