Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lord0634

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

1 Haftalık bekleme sona eriyor sonunda

Istanbuldan istanbula 3 gunde kargo nedir yahu , istanbuldan mersine 1 gunde geldigini bilirim.

Bende ups i bekliyorum , kargomu istanbuldan ankara aktarmali gondermisler simdi ankarada. Sanki yolcu tasiyosun ne aktarmasi Persembe elinizde olur diye planliyoruz demisler ama yarin mersin depoya gelir , gider alirim 10 gundur telefonsuzum

• quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

quote:

Orijinalden alıntı: Strongiron

O Değilde İphone dan S4 e geçince nevrim döndü .... Çözmekte zorlanıyorum bu gün 3. gün .... Bana oyunları çok az geldi mesela İphone da daha fazlaydı :) Sonra şu

1.video izlerken kafamı çevirince görüntü durmuyor

2. parmağımı dokunmadan telefon no çevirme nasıl oluyor ?

Oyun sayısı az geldi demek Birkaç yüzbin tane oyun az yani c
    En kral oyuncu adam 10 - 20 tane falan oyun kuruyordur telefonuna... Bütün yeni oyunlar var zaten...
    Bence bu kadar oyun 2-3 yılda bitmez, o zamana kadar da zaten s4'ü değiştirmek gerekir zaten her telefon gibi.

fifa 13 yok en çok bu oyunu istiyordum.bir de burnout crash

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Istanbuldan istanbula 3 gunde kargo nedir yahu , istanbuldan mersine 1 gunde geldigini bilirim.

Bende ups i bekliyorum , kargomu istanbuldan ankara aktarmali gondermisler simdi ankarada. Sanki yolcu tasiyosun ne aktarmasi Persembe elinizde olur diye planliyoruz demisler ama yarin mersin depoya gelir , gider alirim 10 gundur telefonsuzum

Hocam ayın 28 i pazar gününe denk geldiği için 3 gün sürdü. Normalde kargoya verildikten ertesi gün elime geçiyor ürünler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Buyrun arkadaşlar. Resmi Türkiye Rom'u:http://www.hotfile.com/dl/207237654/5eae6bd/I9500XXUAMDE_I9500OJVAMDC_TUR.zip.html

Hocam ne oldu senin cihaz tedarik edildi mi?

Hocam malesef olmadı. Sürekli sıkıştırdım ama hep ertesi gün ertesi gün şeklinde savsakladılar. Ben de dün öğleden sonra iptal ettim siparişimi.

Gittim çarşıdan aldım. 200 TL hediye çeki gitti ama Hepsiburada'ya güvensem eminim bir kaç gün daha bekleteceklerdi. Beklemek istemedim ben de. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Şimdi yazacaklarıma kızacaksınız ve kimileriniz kızmakta haklı olduğunu düşünecek.
    Yok neymiş iphone 5'i satıp bunu mu alsam.
    Yok ihtiyaçlarımı karşılar mı?
    Telefonun hangi ihtiyaçlarınızı karşılamasını bekliyorsunuz, gıda, ulaşım, temizlik gibi ihtiyaçlarınızı mı karşılayacak.
    Sonuçta telefon bu, alt tarafı internete girecek, mail açacak, oyun ve uygulama çalıştıracak.
    Adam telefonu oynamaktan başka bir şey için kullanmıyor, en fazla mailine bakıyor, neymiş ihtiyaçlarını karşılar mıymış.
    2000 liraya git bilgisayar al, içine 1 terabayt hafıza koy, telefonun hiç bir zaman çalıştıramayacağı oyunları oyna, ödev yap, ofis özelliklerini kullan.
    Peynir değil, ekmek değil nedir bu telaş. s3 hatta s 2 bile oldukça iyi akıllı telefonlar. İphone 4 ve üstü de işinizi görür.
    Nedir abi bu telefon hastalığı, bu kadar paraya değmez ki, elin zengin İngilizi Almanı Fransızı bile bu kadar para vermiyor.
    1-2 sene sonra 1000 lira değer kaybedecek bir alet sonuçta, nedir bu telaş.
    Not: sözüm herkes için değil, isteyen de kızabilir, normaldir.

Geçen sayfalarda da benzer bir şey yazmıştım. Kimsenin vermediği kadar çok para verip bir de değer deniyor. Dünyanın en zengin ülkesinde bile bu kadar pahalı değil. Bizden iyi de bizden kötü denen ülkeler de bizden ucuza satılıyor. Nedir bu hastalık?

Toplumumuz bu derece duyarsız olduğu sürece 600 dolarlık telefonu 4 milyarada satalar burada bi Amerikadaki macbook fiyatlarına birde buradakilere bakın isterseniz 4 katı fiyata satılıyor neredeyse.

Kanka yakında pc parçalarını da yurt dışından alırsak şaşırmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 32gb lık modelinde 23gb kullanılabilir hdd ile geliyormuş bilginize...
  • Fatura tarihi 29 nisan oldu. Ben kampanyaya başvuramayacakmıyım şimdi. Ayın 29 u tarihli başvuru formu dolduran oldu mu arkadaşlar acaba

• s3 hemen su koyuverdi :) s4 en azından daha sağlam görünüyor. Samsung bu konuda gelişim göstermiş arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 30 Nisan 2013; 11:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dtümit

Fatura tarihi 29 nisan oldu. Ben kampanyaya başvuramayacakmıyım şimdi. Ayın 29 u tarihli başvuru formu dolduran oldu mu arkadaşlar acaba

Hocam kampanya süresi uzatıldı. Sanırım 6 Mayıs tarihine kadar. Rahatlıkla faydalanabilirsiniz hediye kampanyasından.

yenigalaxys4.com adresine girip daha önce aldığınız kod ile birlikte formu doldurmanız yeterli ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Hocam ayın 28 i pazar gününe denk geldiği için 3 gün sürdü. Normalde kargoya verildikten ertesi gün elime geçiyor ürünler.

Ben bu Hepsiburada'nın kargo çalışma sistemini çözemedim. İstanbul'da yaşıyor olmanıza rağmen nasıl 3 gün sürebiliyor bir kargonun teslimatı anlaşılır gibi değil.

Ben de dün super hızlı gönderiden bir ürün aldım. Akşamüstü kargoya verilmiştir diye mesaj geldi. Kargo araca yüklendi diyor akşamdan beri. Sayfada güncelleme yok. Büyük ihtimal bugün teslim edemezler. Yarın da 1 Mayıs. Kafadan 1 gün daha gidecek bu sayede :D

• quote:

quote:

quote:

Buyrun arkadaşlar. Resmi Türkiye Rom'u:http://www.hotfile.com/dl/207237654/5eae6bd/I9500XXUAMDE_I9500OJVAMDC_TUR.zip.html

Hocam malesef olmadı. Sürekli sıkıştırdım ama hep ertesi gün ertesi gün şeklinde savsakladılar. Ben de dün öğleden sonra iptal ettim siparişimi.

Gittim çarşıdan aldım. 200 TL hediye çeki gitti ama Hepsiburada'ya güvensem eminim bir kaç gün daha bekleteceklerdi. Beklemek istemedim ben de. :)

Hayırlı olsun hocam o zaman, kazasız belasız güle güle kullanın

• KIZILÖTESİMİ KALDI YA YOKSA BU BAŞKA BİR ÖZELLİKMİ BİLMEDİĞİMİZ :s

AYRICA HDMI OUT OLAYDI İYİYDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 30 Nisan 2013; 11:34:40 >
  • quote:

quote:

Fatura tarihi 29 nisan oldu. Ben kampanyaya başvuramayacakmıyım şimdi. Ayın 29 u tarihli başvuru formu dolduran oldu mu arkadaşlar acaba

Hocam kampanya süresi uzatıldı. Sanırım 6 Mayıs tarihine kadar. Rahatlıkla faydalanabilirsiniz hediye kampanyasından.

yenigalaxys4.com adresine girip daha önce aldığınız kod ile birlikte formu doldurmanız yeterli ;)

Az önce müşteri hizmetlerini aradım satın almatarihi degismis. Sadece başvuru süresi uzatılmış. Siz de yeni aldınız galiba. Hayırlı olsun. Siz başvurdunuz mu

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

ben inceledikten sonra bu kanıya vardım zaten hocam istinye parktta 10 taneden fazla var

elde daha iyi durdugu kesin ama o kasa kalitesi beni tatmin etmedi bir xperia Z kalitesi yok

ya sony aptal yada samsung çok akıllı ?

e l cevap :D

• quote:

quote:

quote:

Az önce müşteri hizmetlerini aradım satın almatarihi degismis. Sadece başvuru süresi uzatılmış. Siz de yeni aldınız galiba. Hayırlı olsun. Siz başvurdunuz mu

Evet hocam. Fatura tarihim de 29 Nisan. Formu doldurdum. Onay mesajım ve tebrikler kazandınız mesajım da geldi. :)

Ben kablosuz şarj cihazı için başvuru yapmıştım. Sevkiyatı Mayıs sonlarında olacakmış sanırım. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun hocam o zaman, kazasız belasız güle güle kullanın

Eyvallah hocam. Size de hayırlı olsun. Cihazınıza bir an önce kavuşmanız dileğimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: redwhiteee

KIZILÖTESİMİ KALDI YA YOKSA BU BAŞKA BİR ÖZELLİKMİ BİLMEDİĞİMİZ :s

AYRICA HDMI OUT OLAYDI İYİYDİ

Başka bir işlevi var mı bilmiyorum ama en azından TV - Home Theatre ve türevi elektrikli / uzaktan aletleri kumanda etmek için kullanılıyor ve son derece faydalı..
  • millet nasıl yüklenmiş be
  • Bunlar, Hadesperado arkadaşımızın Xperia Z forumunda paylaştığı 2 Cem Yılmaz Videosu. Bakın bakalım kendinizden birşeyler bulabilecek misiniz

http://s7.directupload....ges/130429/b4zdjm3v.swf
    http://s7.directupload....ges/130429/4g6vzmmx.swf

• Cihazım dün geldi. Açıkçası benim çok hoşuma gitti. Ancak tamamen yeni gibi gelmedi.(geçen sene S3 note 2 de kullanmıştım.) Bana göre samsung geçen sene ürettiğimiz S3 bunu prototibiydi asıl cihaz bu demiş gibi hissettim. :) Daha akıcı daha hızlı , çok daha özellikli ve güzel bir kamerası var. İçerisinde bulunan göz ve diğer hava özelliklerini pek kullanmam ama iyi düşünmüş denedim iyi çalışıyor. Tasarım olarak S3 e benzese de S4 den sonra S3 ve note 2 gözüme çirkin görünmeye başladı. Kenarların gereksiz kalın olduğunu S4 ile anlıyorsunuz. Ben de 3-4 gündür one da var. İkisini kıyasladığımda hız güç olarak aynı seviye de gibiler. Foto kalitesi olarak S4, video olarak ise One üstün bence.
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.