Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22942295229622972298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.4 ile şu sarj olayı toplasın arayüz yenilensin yeter. Performansta artar. Bu arada dalvik dönemi kapanıyormuş hemen hemen ekran geçiş hızı 2 kat olacaktır. Telefon ciddi anlamda güzel. Zaten yaz gibi de premium suite ile magazine UI alınır sonra s4'ün aktif güncelleme serüveni biter. Yani güncelleme gelir 2. Yılında ama bekletecektir bizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360x640 olanlar xphoid rom kullanıyor olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maktays

Merhaba herkese, bendeki pil durumu bu şekilde ancak bu candy olan oyun kapalı olduğu halde % 52 şarj yiyor. Ne yapabilirim acaba.
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Bu pil geçmişidir. Uygulamanın açık olduğunu göstermez. Telefon tam şarj olduktan sonraki kullanımda telefon pilinin ne kadarının hangi program tarafından kullanıldığını gösterir. Sorun yok yani

• Galaxy S4de Şarjlı Kılıf Kullanan Arkadaş Varmı Mesaj Atarsa Sevinirim.
  • GOXB G kullanıcısına yanıt
    Bende korkmuatum yoksa garantiye gonderecektim tesekkurler kardesim o zaman bu sure normal. Gondermeye gerek yok.

• sindirgi S kullanıcısına yanıt
    Wifi kapalıyken birkaç saat deneyin, şarjının hiç azalmadığını görürsünüz. Wakelock Detector programını kurup bakın, wifi açıkken telin hiç uyumadığını görürsünüz. Senkronizasyonu da kapatın mutlaka. Gün içerisinde onlarca kez pil ve wakelock detector'a bakıyorum. Kafayı yedirtiyor insana.
  • arkadaşlar temmuz 2013 ayından itibaren s4 kullanmaktayım hatta ilk bataryam ekim 2013 ayında şişip öldüğü için bataryayı da değiştirdim. takriben eylül ayı ortasından itibaren yurt dışında olduğum için servis ıvır zıvırla ugraşamadım. bende iki hafta önceye kadar benzer problemleri yaşıyordum. sonra uzun bir araştırma sonucunda uygulama yöneticisinden kurulu tüm uygulamaların bildirimlerini kaldırdım, googlestore uygulamasından tüm bildirimleri ve güncelleştirmeleri kapattım. arka planda çalışan tüm gereksiz uygulamaları durmaya zorladım. sonuç olarak şu anda telefonum şarzdan sonra tüm sensörleri (özellikleri) ve 3g açık olarak (wifi kapalı) 1,5 ila 2 gün dayanıyor. ayrıca işletim sistemi android 4.3 . denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maktays

Merhaba herkese, bendeki pil durumu bu şekilde ancak bu candy olan oyun kapalı olduğu halde % 52 şarj yiyor. Ne yapabilirim acaba.
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Uygulamayi ayarlar uygulama yoneticisi yuklenen kismindan bulup durmaya zorla derseniz oyun kapaliyken sarjiniz gitmez

• Wifi ile ilgili sorumu bir kaç defa yazdım cevap alamadım onemli değil uğraştırsadda herdefasında şifre giriyorum

Ancak başka bi sorunum var bu canımı sıkıyor lütfen yardım
    3g de internet kısayoluna bastığımd gibi internet açılıyor ancak 3g cekmediği yerlerde 2g de internet açılmıyor.
    Bağlantıyı otomatik te manuel de denedim olmuyor.
    Teli kapatıp açınca 2g internet geliyor ama 3g gelince yine başa sarıyor sürekli kapat aç sinir oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskun4449 -- 17 Ocak 2014; 21:20:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suskun4449

Wifi ile ilgili sorumu bir kaç defa yazdım cevap alamadım onemli değil uğraştırsadda herdefasında şifre giriyorum

3g de internet kısayoluna bastığımd gibi internet açılıyor ancak 3g cekmediği yerlerde 2g de internet açılmıyor.
    Teli kapatıp açınca 2g internet geliyor ama 3g gelince yine başa sarıyor sürekli kapat aç sinir oldum.

Cihazi fabrika ayarlarina dondurun bence bi sifirlayin yani normal degil bunlar. Benim evin 4. Katta daha apartmana girdigimde 1 kattayken evdeki wifi a baglaniyor cihaz

• GOXB G kullanıcısına yanıt
    Telefon sabah 6 dan aksam 4 e eve gelene kadar wifi baglantisi kurmuyor. Okulda mobil verisiz sadece tenefus aralarinda o kadar . Eve gelindiginde %30 oluyor wifi aciliyor vede oda 2 saat de bitiyor tamamen. Senkranizasyon acik hep vede ilk geldigi gibi duruyor wigetler haraketlimidir nedir bilmiyorum o kafarini.

• Iraktan gecen hafta getirttirdik kuzenime I9500 modelini. Beyaz sifir 16 GB 435 $ maal oldu.

160 tl de pasaport kaydina gitti bize toplam maliyeti 1100 tl oldu. Nasil fiyat sizce ?

Bu arada cihaz MADE IN KOREA BY SAMSUNG.

• bazı internet sayfalarında küp şeklinde ikonlar çıkmakta çözümü yokmu bunun?
  • quote:

Wifi ile ilgili sorumu bir kaç defa yazdım cevap alamadım onemli değil uğraştırsadda herdefasında şifre giriyorum

Kardes bosuna sifirlama ben 3 kere rom bile degistirdim 2g sorununun aynisi bendede var ama care bulamadim en son bi arkadas ayarlardan mobil aglari sifirlami ne demisdi onu yaptim 3 4 gundur problem yasamiyorum cozuldumu bilmem sende bi dene istersen

• yav iki arada bi derede kaldım MK2 veya MK9 romunu yüklicem hangisi daha iyi ya?

• Arkadaşlar merhaba. Ağustos ayından bu yana S4 kullanıyorum. Telefondan çok memnun olmama rağmen geçen haftadan bu yana canımı sıkan şeyler oluyor telefona. Önce herhangi bir uygulama ile çalışırken yada telefon boştayken donup ekranda Samsung yazısı kalıyordu. Telefonu açabilmek için pili söküp takmam gerekiyordu. Samsung Servisi arayıp durumu anlattım onlarda bana telefonu fabrika ayarlarına almamı söylediler. Dediklerini yaptım ve bir süre sanki düzelmiş gibiydi. Şimdi ise telefonda yine bir uygulama ile çalışırken (Facebook, Twitter vs.) donuyor ve uygulama kapanıyor. Peşinden de yetkisiz erişim uyarısı verip peşpeşe bir sürü uygulamanın durdurulduğu uyarısını veriyor.
    Ne yapmam gerektiğine dair hiçbir fikrim yok. Yardımcı olabilecek yada ne yapmam gerektiğine dair fikir verebilecek birileri varsa çok mutlu olurum.

• Arkadaşlar fiziksel home tuşu ve telefonun yanındaki kilit tuşu basıldığında rahatsız edici ses çıkarıyor.O yüzden telefonun tuş kilidini sallayarak açma gibi özellikleri olan uygulama söyleyebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

yav iki arada bi derede kaldım MK2 veya MK9 romunu yüklicem hangisi daha iyi ya?

1 haftadir israrla yanit ariyorsun. Atla deve degil ya kendin dene

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz_61_61

quote:

Kardes bosuna sifirlama ben 3 kere rom bile degistirdim 2g sorununun aynisi bendede var ama care bulamadim en son bi arkadas ayarlardan mobil aglari sifirlami ne demisdi onu yaptim 3 4 gundur problem yasamiyorum cozuldumu bilmem sende bi dene istersen

Bu dediğini bugün yaptım olmadı
    Format attım hard Reset denedim yok aynı
    Eskiden 3g ile bağlanamazdım şimdi 2g olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

yav iki arada bi derede kaldım MK2 veya MK9 romunu yüklicem hangisi daha iyi ya?

1 haftadir israrla yanit ariyorsun. Atla deve degil ya kendin dene

yav kardeşim benim elime her zamam bilgisayar geçmiyor eskiden don değiştirir gibi her hafta rom değiştiriyordum şimdi öyle değil pisman olmayacagim bi surum yüklemek istiyorum MK2de güvenlik açığı filan varsa yüklerim önemli olan şarjın iyi gitmesi

• 
Sayfa: önceki 22942295229622972298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.