Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22952296229722982299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefona format atıcam en sağlam nasıl önerirsiniz ? birde rehberi bilgisayara nasıl atabilirim formattan sonra geri atmak için pcye ?
  • Sarj aletiyle dolasir olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

Sarj aletiyle dolasir olduk
    [simage]hxxp://img.donanimhaber.com/upfiles/1260733/bd6337dc-c688-41f5-9978-65fa2857b6da.png[/simage]

hayırdır ya ne yaptın böyle? neden oldu bu şekil? hangi romdasın??

4.4.2 baya iyileştirmeli olacakmış okuduğuma göre ama bu kullanım şekli nedir? ne yaptın da böyle oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

quote:

Orijinalden alıntı: hbg_ant2

ÖNemli....

Arkadaşlar 1 yıla yakın süredir s4 i9500 kullanmaktayım. Geçen hafta Miui v5 rom yükledim.

Deneyimlerim..
    - Hızlı arayüz
    - Harika bir internet tarayıcı ( optimize ettikleri belli görüntüyü yaklaştırırken hiç takılmıyor. çok kullanışlı )
    - Gizli özellikleri olan ama çok profesyonelce düşünülmüş özellikler. ( Tuş kilidi kapalıyken home tuşuna basılı tutarak fener açma, mesajlar menüsünde gizli mesaj menüsü bulunma gibi ) ( Kız arkadaşınız mı var dert değil sadece mesaj sesi duyuyorsunuz ama mesajları kimse ne görebiliyor ne de mesaj geldiğini anlayabiliyor)
    - Ram kullanımı çok iyi bütün uygulamaları kurduğum halde 850mb ram kullanıyor ( whatsapp , viber vs...)
    - Kamera açılma süresi mükemmel ( 1 saniye kadar sürmüyor bile )
    - Rehbere girme süresi mükemmel ( 1 saniye kadar )
    - Tuş kilidi kapalıyken uykudan uyanma süresi mükemmel ( 1 saniye bile sürmüyor )

Gelelim farkettiğim eksilere
    - Arayüz çok renkli değil sadelik sevenler için ideal
    - swiftkey gibi bir satın aldığınız klavye yoksa klavyeye alışmak 1 2 gününüzü alabiliyor.

Bu saydığım eksilerde eksi sayılacak şeyler değil.

Şiddetle tavsiye ediyorum. Telefonu şimdi elimden düşürmez oldum.

Bu ROM incelemeniz çok güzel olmuş, bence bütün S4 kullanıcıları kullandıkları ROM'u incelese ve kendince fikirlerini belirtse ROM yükleyecek herkes için iyi bir fikir olur. Hangi ROM'u yükleyeceklerine karar verir, zaten S4 9500 için çok fazla ROM yok. 9505 için baktım, S3 için, G2 için bizimkinden daha çok ROM var. Bu kaderi Note 3'ün ülkemizde ki versiyonunu ve S4'ün ülkemizde ki versiyonunu kullananlar için destek az.

Şiddetle tavsiye ediyorum.
    Aylardır forumda kimin yazısını okusam yok rehbere yavaş giriyor. yok telefon takılıyor vs.. yazılar okumaktan bıkmıştım.

Sırf düzgün bir rom bulmak için denemediğim rom kalmadı. En sonunda stabil ve arayüz olarak beni mutlu eden akıcı çalışan bir roma sahip oldum. Sanki yeni bir telefon kullanıyor gibi hissediyorum.

Garanti gidiyor falan diye korkmayın. Sayacı 29 olan telefonu garantiye yolladım batarya ve kasası komple değişip geldi. Korkan arkadaşlar için söylüyorum Artık çıkın kabuğunuzdan..

• quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

arkadaşlar telefona format atıcam en sağlam nasıl önerirsiniz ? birde rehberi bilgisayara nasıl atabilirim formattan sonra geri atmak için pcye ?

Google hesabiniza yedekleyin rehberinizi sifirladiktan sonra direk gelir rehber

• quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

quote:

[simage]hxxp://img.donanimhaber.com/upfiles/1260733/bd6337dc-c688-41f5-9978-65fa2857b6da.png[/simage]

4.4.2 baya iyileştirmeli olacakmış okuduğuma göre ama bu kullanım şekli nedir? ne yaptın da böyle oldu?

4.2.2 tr romundayim oyun oynadim biraz yeni indirdim bi hevesle basladim sarj bitti taktim bitti taktim derken durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

hocam neden oldugunu bulabildiniz mi ?

Elbette ki bulamadım :)

Ben de şöyle bir çözüm buldum.
    Yatmadan önce cleaner ve battery doctory ile telefonu temizliyorum.
    Sonra yeniden başlatıp bırakıyorum.
    Sabah 7 'de baktığımda %97'de oluyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

quote:

4.2.2 tr romundayim oyun oynadim biraz yeni indirdim bi hevesle basladim sarj bitti taktim bitti taktim derken durum bu.

neden 4.2 de xphoid romu bul onu kur. ama oyunda dayanacağı zaten ne kadar ki :)

• Yokmu yardımcı olabılecek fıkır verebılecek arkadaslar ? Telefonum 4.2.2 versiyonda ve guncellenmıyor ne yapmam lazım neden dolayı guncellenmıyordur ?
  • Arkadaşlar spigen kılıf kullanıyorum,bugün ilk defa telefonu kılıftan çıkardım ve kılıfın iki parça olduğunu gördüm yani kırılmış sanırım.

Burada bazı arkadaşlar spigen ile iletişim kurup yeni kılıf istediler sanırım,nasıl yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProXimaL_

Yokmu yardımcı olabılecek fıkır verebılecek arkadaslar ? Telefonum 4.2.2 versiyonda ve guncellenmıyor ne yapmam lazım neden dolayı guncellenmıyordur ?

Herkes guncelledigine pisman. Kasiniyon bence sen

• merhabalar;

S4 ümü yeni aldım KVK garantili 9500.
    Sayfayı takip etmeye başladım, dün ilk sayfayı inceledim bayağı bir özelliklerinden faydalandım. Daha bir çok özellik ve programlar ile telefonu daha kullanılabilir hale getirmek istiyorum. Bu konulara biraz yabancıyım ama uygulama kısmını yapabilirim. Yardımlarınız olursa sevinirim.
    Sayfalarca yazılar var, kullanılması gereken programlar ve stabil çalışması için gerekenler var ise kısaca yazabilirmisiniz.

şimdiden teşekkürler.
  • Pil performansıni maksimum düzeye yükseltmek için kernele ve roma bi ayar çekmek istiyorum ne önerirainiz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

quote:

ÖNemli....

Arkadaşlar 1 yıla yakın süredir s4 i9500 kullanmaktayım. Geçen hafta Miui v5 rom yükledim.

Deneyimlerim..
    - Hızlı arayüz
    - Harika bir internet tarayıcı ( optimize ettikleri belli görüntüyü yaklaştırırken hiç takılmıyor. çok kullanışlı )
    - Gizli özellikleri olan ama çok profesyonelce düşünülmüş özellikler. ( Tuş kilidi kapalıyken home tuşuna basılı tutarak fener açma, mesajlar menüsünde gizli mesaj menüsü bulunma gibi ) ( Kız arkadaşınız mı var dert değil sadece mesaj sesi duyuyorsunuz ama mesajları kimse ne görebiliyor ne de mesaj geldiğini anlayabiliyor)
    - Ram kullanımı çok iyi bütün uygulamaları kurduğum halde 850mb ram kullanıyor ( whatsapp , viber vs...)
    - Kamera açılma süresi mükemmel ( 1 saniye kadar sürmüyor bile )
    - Rehbere girme süresi mükemmel ( 1 saniye kadar )
    - Tuş kilidi kapalıyken uykudan uyanma süresi mükemmel ( 1 saniye bile sürmüyor )

Gelelim farkettiğim eksilere
    - Arayüz çok renkli değil sadelik sevenler için ideal
    - swiftkey gibi bir satın aldığınız klavye yoksa klavyeye alışmak 1 2 gününüzü alabiliyor.

Bu saydığım eksilerde eksi sayılacak şeyler değil.

Şiddetle tavsiye ediyorum. Telefonu şimdi elimden düşürmez oldum.

Bu ROM incelemeniz çok güzel olmuş, bence bütün S4 kullanıcıları kullandıkları ROM'u incelese ve kendince fikirlerini belirtse ROM yükleyecek herkes için iyi bir fikir olur. Hangi ROM'u yükleyeceklerine karar verir, zaten S4 9500 için çok fazla ROM yok. 9505 için baktım, S3 için, G2 için bizimkinden daha çok ROM var. Bu kaderi Note 3'ün ülkemizde ki versiyonunu ve S4'ün ülkemizde ki versiyonunu kullananlar için destek az.

Şiddetle tavsiye ediyorum.
    Aylardır forumda kimin yazısını okusam yok rehbere yavaş giriyor. yok telefon takılıyor vs.. yazılar okumaktan bıkmıştım.

Sırf düzgün bir rom bulmak için denemediğim rom kalmadı. En sonunda stabil ve arayüz olarak beni mutlu eden akıcı çalışan bir roma sahip oldum. Sanki yeni bir telefon kullanıyor gibi hissediyorum.

Garanti gidiyor falan diye korkmayın. Sayacı 29 olan telefonu garantiye yolladım batarya ve kasası komple değişip geldi. Korkan arkadaşlar için söylüyorum Artık çıkın kabuğunuzdan..

Benim merak ettigim hic sensorleri denedinizmi mesela bu romda calarken ters cevirme sensorunu msj yazarken kulaga goturuldugunde arama v. b sensorleri calisiyormu ?? cunku bildigim kadari ile bu tarz romlar bazi seylerde hizli oluyor fakat sensor ve bazi kullanim kolayligi saglayan uygulamalari kullandirtmiyorlar die biliyorum

• Aynen katılıyorum ..bu tarz romlarda tlf da olmasa olmaz dediğimiz özellikler olmuyor maalesef zaten onlar da olsa hiç kimse stok kullanmazdi

• quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

arkadaşlar telefona format atıcam en sağlam nasıl önerirsiniz ? birde rehberi bilgisayara nasıl atabilirim formattan sonra geri atmak için pcye ?

recovery modda factory reset ve wipe cache yapmalısın en sağlamı bu

• beyler navigasyon olarak hangi yazılım yüklediniz acaba? memnun musunuz? IGO primo iyi diyorlar
  • İgo ve sygic 2 side yüklü o bulmassa öbürü buluyor

• arkadaşlar bana 4.3 mj8 türkiye sürümünde devre dışı bırakılabilecek uygulamaların listesi lazım veren olursa çok makbule geçer
  • Anı Albümü, Anı Albümü Widget
    ChatOn, ChatOn Voice & Video Chat
    E-Posta
    Earth
    Exchange Hizmeti
    Google Play Gazetelik (Şu anda ülkemiz için desteği çok az)
    Google Play Kitaplar (Aynı)
    Google Play Müzik (Ülkemizde Kullanılamıyor)
    Google Play Oyunlar
    HP Yazdırma Eklentisi
    KNOX, KNOX Store
    Mobil Yazdırma, Mobile Print
    S Çevirmen (Türkçe Desteği Yok)
    S Voice (Türkçe Desteği Yok)
    Samsung Apps, Samsung Apps Widget
    Samsung Hub, Samsung In Apps Satın Alma
    Samsung Link
    Samsung Print Service Plugin
    Samsung WatchOn
    Samsung Hub Updater
    Seyahat Duvar Kağıdı
    Sokak Görünümü (Google Earth Panorma Gezi İçin ve Ülkemizde Kullanılmıyor)
    Group Play
    Samsung Books, Games, Learning
    Seyahat
    Trip ****or
    Yahoo Finance (Ülkemizde Kullanılmıyor)
    Yahoo News (Ülkemizde Kullanılmıyor)

Arada kullandıklarınız varsa onları Devre Dışı bırakmayabilirsiniz.

Bütün bunların haricinde, telefonumda izlediğim filmleri takip etmek için bir uygulama önerir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 22952296229722982299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.