Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lewent20

peki şu google play hizmetlerimidir nedir nasıl kapatırız bunları.kullanmadığım halde şarzı en çok yiyenlerden

ayarlar uygulama yonetıcı tum uygulamara google play hızmetlerıne gırıp tıklayın devre dısı bırak dıyın. bazı aksaklıklara yol acabılır bastan soylrum :)
  • suan bende yuklı olsn surum TUR mj8
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roygs

quote:

Orijinalden alıntı: oxite

yanlıs anladınız sanırım..ben 2 Mb farazi soyledim..mesela cihazınız galaxy s4 ve turbo internet turcell kullanısı olun 43. MB üst sınırı var bu paketin..ama hızınız 1.5 veya 2 MB..şehir merkezindesiniz ustelik..ama sim kartınızı baska bir telefona takın aynı yerde baglantı 10 lara 11 lere cıksın..yani benim S4 te birşey kasıyor bağlantıyı..ama ne onu bulamıyorum...evde adsl ile baglı iken sorun yok..

format atıp denedınz mı cunku bırıkme yapan uygulamar arka planda calısan programlar etkı eder

format atmadım hiç..4.3 gelince belki atarım 4.3 ü kurmadan...
  • quote:

quote:

quote:

yanlıs anladınız sanırım..ben 2 Mb farazi soyledim..mesela cihazınız galaxy s4 ve turbo internet turcell kullanısı olun 43. MB üst sınırı var bu paketin..ama hızınız 1.5 veya 2 MB..şehir merkezindesiniz ustelik..ama sim kartınızı baska bir telefona takın aynı yerde baglantı 10 lara 11 lere cıksın..yani benim S4 te birşey kasıyor bağlantıyı..ama ne onu bulamıyorum...evde adsl ile baglı iken sorun yok..

format atıp denedınz mı cunku bırıkme yapan uygulamar arka planda calısan programlar etkı eder

her updateden sonra temuz kurulm da yapmadınız kasma ve ısnma varmı telefonzda yogun kullanmda 4.3 den sonra mutlaka temız kurulm yaptın wıpe data foctry reset

• quote:

quote:

quote:

quote:

her updateden sonra temuz kurulm da yapmadınız kasma ve ısnma varmı telefonzda yogun kullanmda 4.3 den sonra mutlaka temız kurulm yaptın wıpe data foctry reset

yani kasma çok diyemem..fakat facebookta gezinmek bile ısındırıyor veya oyuna girdikten 1 dakika sonra..sensor den ısısına baktm 53 leri gordugu oldu cpu'nun..:) yaa aslında en çok merak ettiklerimden biride şu 4.3 işi..ben telefonumu kvk dan aldım kontratsız peşin ödeme ile..AFG yazıyor sürümün yanında..ben şimdi AFG çıkmasını mı bekliycem acaba..?

• ısınıyo mu kesınlıkle format atın :) evet TUR veya baska ulke romu atmaz ısenız :D
  • quote:

ısınıyo mu kesınlıkle format atın :) evet TUR veya baska ulke romu atmaz ısenız :D

tesekkurler fikriniz için..cok fazla sayfa kirliliği yapmak istemiyoruma ama format işi bizim pclerdeki gibi recovery mi yoksa fabrika geri döndür gibi bir işlemden ibaretmi...?
  • quote:

quote:

ısınıyo mu kesınlıkle format atın :) evet TUR veya baska ulke romu atmaz ısenız :D

tesekkurler fikriniz için..cok fazla sayfa kirliliği yapmak istemiyoruma ama format işi bizim pclerdeki gibi recovery mi yoksa fabrika geri döndür gibi bir işlemden ibaretmi...?

wıpe ııcn telefonuzu yedeklemenız gerekır kıes ıle rehberınızı de aynı sekılde. bunlar gerceklestıkden sonra telefonu kapatım sım cardınız cıkarın ve sırası ıle ses acma tusu ıle home tuusna basılı tutun daha sonra sag taarfdakı acma kapama tusuna basılı tutun yanı aynı anda 3 tus oluyo karsınıza secenekler cıkacak wıpe data foctory resete gelmek ıcın ses acma kapama tusunu yon tusu olarak kullanın ver assaı dogru ınerek wıpe data factory bolumune ının acma kapama tusu ıle enter olarak gırın yes dıyın ıslemınız gerceklsk rebor sestem deyın temız kurulm ıcın hazır ama dedıgm gıbı telefondakı tum bılgıler gıdecek yedeklemını yapmayı unuymyn ayırca hangı surumde kaldı ısenız o surumden devam edersnz

• tesekkurler...İnş Şu Afgan güncelleme çıkarda yenliliklerden bizde yararlanırız..:)
  • Arkadaslar akilli duraklatma bende bazen calisiyor, bazen calismiyor. Internet sayfasinda akilli kaydirma calisiyor. Ama video acinca goz isareti gri kaliyor ve aktif olmuyor. (Akilli duraklatma acik) Kamerada sorun olsa internette de calismaz degil mi? Anlamadim neden acaba? 4.3 gelse de format atsak :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Roygs

telefonum rootlu ve android işini biraz çözdüm ama şu tüm programları sd karta taşıma işini çözemedim . bunu nasıl yaparız ?
    tam olarak hangi klasöre atmalıyız . bi android klasörü var bi obb mi ne var .

örneğin windows da c program filese atıyoruz program için . buna benzer örnek yol verirmisiniz tam olarak android için .

yani bu konuda genel bir bilgi verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakopsi

@Roygs

telefonum rootlu ve android işini biraz çözdüm ama şu tüm programları sd karta taşıma işini çözemedim . bunu nasıl yaparız ?
    tam olarak hangi klasöre atmalıyız . bi android klasörü var bi obb mi ne var .

örneğin windows da c program filese atıyoruz program için . buna benzer örnek yol verirmisiniz tam olarak android için .

yani bu konuda genel bir bilgi verir misiniz?

Bu islemi obb klasorunu atarrk yapabilirsnz ve tabi aytica ayarlardan uygulamalara grip yoneticiye sd karta tasi secenegi var uygulamalar basarsnz bu sekilde isinz cozulur :)

• Arkadaşlar,

Arama sayaçı uygulaması var mı ?

• 4.3 te emoji klavyede eklenmiş. Bunun dışında 4.3 ile telefon biraz daha apple gibi olmuş. Gerek korumasıyla gerekse googlenin yeni uygulamalarıyla google müzik kitap oyunlar vs..

• Benim sorun büyük. 3G kullanınca sürekli şebeke kesiliyor. 3 operatör ve 6 simkart denedim durum aynı. Tel 5. kez serviste ve sadece yazılım yükleyip yolluyorlar. Bunun sebebi ne olabilir bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOXB -- 10 Kasım 2013; 8:38:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXB

Benim sorun büyük. 3G kullanınca sürekli şebeke kesiliyor. 3 operatör ve 6 simkart denedim durum aynı. Tel 5. kez serviste ve sadece yazılım yükleyip yolluyorlar. Bunun sebebi ne olabilir bilginiz var mı?

Anakart talepınde bulunun bazı servısler ılgısız sınyal kaybı yasıyo demekkı telefonnz
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

quote:

Orijinalden alıntı: modoste

merhaba arkadaşlar
    video oynatma programları ile ilgili bir sorum olacaktı
    Camtasia player ile kaydedilmiş bir videoyu daha önce (3-4 ay kadar önce) Samsung Galaxy S4 ile izleyememiştim.
    Tüm video oynatıcılar (Kendi video oynatıcısı, MX player, VLC player) bunlarda izleyememiştim ses vardı ama görüntü yok idi
    acab şu an için bu videoları oynatacak bir program samsung Galaxy S4 da varmı yardımcı olurmusunuz

yanıt beklemekteyim arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz SGS4 de camtasia player videolarını oynatmanın yolu nedir.

???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GOXB

Benim sorun büyük. 3G kullanınca sürekli şebeke kesiliyor. 3 operatör ve 6 simkart denedim durum aynı. Tel 5. kez serviste ve sadece yazılım yükleyip yolluyorlar. Bunun sebebi ne olabilir bilginiz var mı?

Anakart talepınde bulunun bazı servısler ılgısız sınyal kaybı yasıyo demekkı telefonnz

Peki servisten tekrar geldikten sonra bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  • Ya ne biçim insanlarsınız kimse birşey söylemiyor şu india veya rusya sürümünü yükleyenler de efs sorunu oluyormu telefon arama yapıyor mu bi cevap verin
  • quote:

Arkadaslar elleri goriyim 4.3 e hazirmiyiz ? getiriyorum az kaldi sadece uyumam gerek suan :) I9500 TUR MJ9

Roygs bence seni bitiren mesaj bu oldu. Hani güncellemenin geleceği tarihi bizlerle paylaşmak istemen güzel birşey kimsenin buna birşey diyeceği yok ama sen sanki biraz fazla abarttın bu olayı.Çünkü Hem güncellemeyi sen getiriyormuşun gibi kendinden çok emin konuştun hemde güncellemenin versiyonunun mj9 olacağını söyledin. Keşke gelseydi de sen haklı çıksaydın ama böyle çok emin konuşuncada gelmeyince ister istemez burdaki insanların lafları biraz hoşnutsuzluğunu kazandın

• 
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.