Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20012002200320042005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roygs

quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

quote:

sızınle veya gorusunzle ılgılı yorum yapamam ben burdakı arkadaslarıa yardımcı olmaya calısyem s4 ıle ılgılı olarak. Arkadaslar sorunuz varsa alablırm

Sevgili kardeşim insanların soruları varsa, sorarlar sende bilgin dahilinde cevaplarsın.. Ama istersen kendini farklı bir pozisyona sokmaya çalışma..!

dogru bılgılendırelım ınsanları cok yanlıs durumlar soz konusu sızde kıbarlıa davet edıyorum ?

Şuanda sana yapılan bir haksızlık veya hakaret söz konusu değil arkadaşım.. Ama 2 gündür bütün yazdıkların aklımda ve sana diyebileceğim kullanıcılara gereksiz yere çok ümit verdin.. Şimdide normal bir şeymiş gibi pişkinlik yapıyorsun.. Bırak güncellemeyle ilgili gün verme, ne zaman gelecekse, gelsin..

Beklenti yarattığından, gerçekleşmeyince insanların sinirlerinin yıpranmasına sebebiyet veriyorsun.. Güncellemeyle belirli gelişmeler olacak ama telefonu başyapıt haline getirecek bir yenilik değil bunlar.. Kullanıcılar bunu anlamalı.. Ama ne zaman Premium Suit Güncellemeleri gelir o zaman hissedilir derecede olan yenilikleri kullanmaya başlarız.. Gerisi sadece irili-ufaklı güncelleme olarak kalacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 10 Kasım 2013; 0:36:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

arkadaşlar bende 2 batarya var biri orjinal telin içinden çıkan cin üretimi L serisi diğeri de extra batarya kiti ile aldığım kore malı batarya, kore malı bataryayı ilk aldığımda 8 saat şarj etmedim unuttum daha doğrusu ve performans olarak %10-20 geri kalıyor orjinal bataryadan, şimdi 8 saat şarj etsem düzelir mi bu durum. ayrıca bu 8 saati tel de mi yoksa extra batarya kitinde mi yapayım. Bi de orjinal bataryada çok çok minumum bi bombeleşme var normal mi o kadar olması?

Son olarak extra batarya kitini samsung bayisinden almama rağmen içinden garanti belgesi veya kutunun üzerinde genpa veya samsung garantilidir diye bi ibare yok, bu orjinal aksesuarlarda böyle mi oluyor

oncelıkle merhaba, sımdık lıtyum ıyon pıllerde 8 saat sarj etme olayı yktur onlar krom pıllerde mevcut ornegın eskı nokıa sımdı 2 sat sonunda telefonnz sarjı dolmaktadır. yanı ılk aldıgnzda 2 saat etsenız yeterlıdır cunku 2 saat sonunda zaten guc kesımı olmakta ote yandak bombe var ıse ve duz zemınde koydugunzda donuyosa sısen pıl doner mutlaka ıade edın yada degstrın cunku ekranınz dohru sısebılır cıddı hasara yol acar garantı belgesı hakkında serı numara kayıtlı olduu ıcın her hangı bı sorunda zaten bllı olmaktadır nereye kayıtlı oldugu
  • Ben şöyle tahmin edeyim @roygs arkadaşın Samsung Servide bir arkadaşı var ve bu arkadaşı bize 4.3 geldi en geç 2 gün sonrada dağıtılır dedi be @roygs arkadaşımız bizi bilgilendirmek için bu bilgiyi bizle paylaştı.

Bence bunda bir sakınca yok tek sakınca iddialı olmasıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lapsetur -- 10 Kasım 2013; 0:34:25 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sızınle veya gorusunzle ılgılı yorum yapamam ben burdakı arkadaslarıa yardımcı olmaya calısyem s4 ıle ılgılı olarak. Arkadaslar sorunuz varsa alablırm

Sevgili kardeşim insanların soruları varsa, sorarlar sende bilgin dahilinde cevaplarsın.. Ama istersen kendini farklı bir pozisyona sokmaya çalışma..!

dogru bılgılendırelım ınsanları cok yanlıs durumlar soz konusu sızde kıbarlıa davet edıyorum ?

Şuanda sana yapılan bir haksızlık veya hakaret söz konusu değil arkadaşım.. Ama 2 gündür bütün yazdıkların aklında ve çok ümit verdin insanlara.. Şimdide normal bir şeymiş gibi pişkinlik yapıyorsun.. Bırak güncellemeyle ilgili gün verme, ne zaman gelecekse, gelsin..

Beklenti yarattığından, gerçekleşmeyince insanların sinirlerinin yıpranmasına sebebiyet veriyorsun.. Güncellemeyle belirli gelişmeler olacak ama telefonu başyapıt haline gelecek bir yenilik değil bu.. Kullanıcılar bunu anlamalı.. Ama ne zaman Premium Suit Güncellemeleri gelir o zaman hissedilir derecede olan yenilikleri kullanmaya başlarız.. Gerisi sadece irili-ufaklı güncelleme olarak kalacaktır..

tamam dedıgınz dogru olabılır fakat servıslere verıldı ve yayına gecmedı sonuta verılen tarıhde hem fıkırız dımı ? nasıl fark yok ısınma ıle ılgılı optımızasyonlar cekırdekler arası gecısde frame dususlerı mınımuma ındırılmesı olsun vs vs daha bır cok bug cozuldu gozle gorulur fark var gorebılenler ıcın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidoege

Yok eskiden her türlü titriyordu hem acikken hem kapaliyken suan ikiside olmuyor sizde açıkken tel takinca titreme oluyor mu?

yok hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

Ben şöyle tahmin edeyim @roygs arkadaşın Samsung Servide bir arkadaşı var ve bu arkadaşı bize 4.3 geldi en geç 2 gün sonrada dağıtılır dedi be @roygs arkadaşımız bizi bilgilendirmek için bu bilgiyi bizle paylaştı.

servısde calısyrum yada samsung uyesıyım yada arkadasm var bu gıbı konularda yorum yapmam fakat dedıgım bılgıler dogru temele dayanan bılgılerdır ve s4 ıle ılgılı tum sorunlarnız hakkında seve seve yardımcı olabılırm. Belkı ısrarcı olark dedım gelecegı hakkında kı gelmesı gerekıodur baska modellere TUR serverlerı acıkdı ama vermedıler yapıcak bısı yok tesekkurler ynede Lapsetur :)
  • quote:

quote:

Ben şöyle tahmin edeyim @roygs arkadaşın Samsung Servide bir arkadaşı var ve bu arkadaşı bize 4.3 geldi en geç 2 gün sonrada dağıtılır dedi be @roygs arkadaşımız bizi bilgilendirmek için bu bilgiyi bizle paylaştı.

servısde calısyrum yada samsung uyesıyım yada arkadasm var bu gıbı konularda yorum yapmam fakat dedıgım bılgıler dogru temele dayanan bılgılerdır ve s4 ıle ılgılı tum sorunlarnız hakkında seve seve yardımcı olabılırm. Belkı ısrarcı olark dedım gelecegı hakkında kı gelmesı gerekıodur baska modellere TUR serverlerı acıkdı ama vermedıler yapıcak bısı yok tesekkurler ynede Lapsetur :)

Bu sabah telin sarjı 100 de iken yarım saat boyunca internete baktım ve 9 puan düştü sizce normal mi bu
  • Roygs kullanıcısına yanıt
    Korede şuan saat 8'e geliyor belki bugün insafa gelirler.

Sen yardımcı olmak için elinden geleni yapıyorsun. Senden yinede birşey öğrendik oda hen an güncellemenin gelebileceğidir.
  • chrom mu kullanısnz yoksa samsungın kendı tarayıcsımı ayrıca baska uygulama acıkmıydı muzık yada kamera gıbı ? ve ısınma yasadnz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

quote:

quote:

Bu sabah telin sarjı 100 de iken yarım saat boyunca internete baktım ve 9 puan düştü sizce normal mi bu

Daha ne istiyorsun :)
  • Chrome açıktı birazında da mozilla açtım başka açık birşey yoktu ısınma olmadı
  • Bu kadar bekledik den sonra turkiye için MJ8 sürümü gelecekse hiç yüklemeyelim o zaman.. Servis den alan bazı kişilerde MJ8 yüklemişler. Biz boşa bekliyoruz o zaman sanırım. Odinle India MJ9 yüklüyelim daha iyi.. Garanti açısından korktuğum için yüklemiyorum garanti dışına çıkıyor mu ?
  • quote:

Korede şuan saat 8'e geliyor belki bugün insafa gelirler.

Sen yardımcı olmak için elinden geleni yapıyorsun. Senden yinede birşey öğrendik oda hen an güncellemenin gelebileceğidir.

dedıgım gıbı hazır geldı ama dagıtmaldı dedıgınz gıbı her an gelebılır artık bızden cıkms bısı :) Kamera acılıs suresı suan normal yogun olmayan stabıl bır s4 de 0.5 - 1 sanıyedır uygulamaya gore 1 -2 sanıye arası deısebılır ama fazlası degıl 4.3 surumu ıcın bahsedyrm
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şuanda sana yapılan bir haksızlık veya hakaret söz konusu değil arkadaşım.. Ama 2 gündür bütün yazdıkların aklında ve çok ümit verdin insanlara.. Şimdide normal bir şeymiş gibi pişkinlik yapıyorsun.. Bırak güncellemeyle ilgili gün verme, ne zaman gelecekse, gelsin..

Beklenti yarattığından, gerçekleşmeyince insanların sinirlerinin yıpranmasına sebebiyet veriyorsun.. Güncellemeyle belirli gelişmeler olacak ama telefonu başyapıt haline gelecek bir yenilik değil bu.. Kullanıcılar bunu anlamalı.. Ama ne zaman Premium Suit Güncellemeleri gelir o zaman hissedilir derecede olan yenilikleri kullanmaya başlarız.. Gerisi sadece irili-ufaklı güncelleme olarak kalacaktır..

tamam dedıgınz dogru olabılır fakat servıslere verıldı ve yayına gecmedı sonuta verılen tarıhde hem fıkırız dımı ? nasıl fark yok ısınma ıle ılgılı optımızasyonlar cekırdekler arası gecısde frame dususlerı mınımuma ındırılmesı olsun vs vs daha bır cok bug cozuldu gozle gorulur fark var gorebılenler ıcın...

Neden seninle tarih konusunda hem fikir olayım ki? Güncelleme TR de yayınlandı mı yayınlanmadı? Cevap: Yayınlanmadı.. Olay bitmiştir..

Gelecek güncellemenin görebilmeyle işi yok.. Samsung S4 ile belkide ilk defa başını çok ağrıttı.. Şimdi ise onları düzeltmeye çalışıyor.. Donanım sorunları ayrı dert, yazılım sorunları ayrı dert.. İşte bugünlerde yayınlayacağı son güncellemeyle yazılım buglarını kapatmaya uğraşıyorlar.. Ama atla-deve değil bunlar.. Olması gereken şeyleri, şimdi yapmaya çalışıyorlar..

Kapsamlı Düzeltmeler içeren ve Yepyeni Özellikler getiren Büyük Değişiklikler ise Samsung tarafından Premium Suit ile sağlanacaktır..
  • garantı dısna cıkma sole olur knox sıstemının yanı sıra ımeı numarnızda sılınme olabılır buda hos bır durum olmaz ımea no su olmayan telefon garantıyı gectım kayıt dısı bır hal alır
  • MJ8 olmasının bence bir sakıncası yok onla idare ederiz nzasılsa MJ9'da verirler.

O'nu yükle bunu yükle sonra odin elimize vermesin makinayı :)
  • ekranınz fıll parlaklıkta ıse normal degerler chromun enerjı tuketımı bıraz fazla
  • Full parlak

Bataryam bd olunca tedirgin oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Full parlak

Bataryam bd olunca tedirgin oluyorum

nerden aldınız fırma ısmı ?
  • Lapsetur kullanıcısına yanıt
    MJ9 daha stabil diyor bazıları şarj yönünden de iyi diyorlar bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 20012002200320042005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.