Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiZoKoLiK

MJ9 daha stabil diyor bazıları şarj yönünden de iyi diyorlar bilmiyorum.

bırebır test edıyrum suanda mj8 dahıl olmak uzere %15 uzerınde perf artısı gozume carptı pıl ıle dost tamamen ve ıısnma gıderılmıs durumda normal sartlar ıcın :)
  • Valla ben cihazın garantisi bitene kadar ellemicem sadece OTA veya Kiesden update yapacağım nemelazım o kadar para bayıldık.

En son tabletimi canına okuduktan sonra şuan telefonun garantiden çıkmasını göze alamıyorum.

Ne zaman garanti biter o zaman istediğim gibi yaparım

Fakat rootlamamak için kendimi zor tutuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lapsetur -- 10 Kasım 2013; 1:00:12 >
  • Roygs kullanıcısına yanıt
    Kardeş kodu girmedim ve pil durumum böyle oldu,ben hala kodda ısrarcıyım ama seni dinleyip bi kaç gün daha kod girmeden kullanacam.
    Bu arada şu antutu gene cortladı,face,skype,whatsapp ve messenger tükledim skorlarım gene 23 vinlerde dolaşmaya başladı
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Roygs

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Full parlak

Bataryam bd olunca tedirgin oluyorum

nerden aldınız fırma ısmı ?

Ankara Ikea Samsung'tan Argold
  • quote:

quote:

quote:

Full parlak

sımdı sunu demek gerekırse ınt acık full parlaklıkta face whatups gıbı uygulamalra 4-5 dk da %1 yemesı ıdealdrı tabı non stop kullanımdan bahsedyrum ve ısınma olmaması lazım pılnızı cıkarn ve dundurn masda etrafında donme varsa zetn sorun vardır yada ılk belırtıler kendı kendını kapnma anı artıs ve ınıslerdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

Kardeş kodu girmedim ve pil durumum böyle oldu,ben hala kodda ısrarcıyım ama seni dinleyip bi kaç gün daha kod girmeden kullanacam.
    Bu arada şu antutu gene cortladı,face,skype,whatsapp ve messenger tükledim skorlarım gene 23 vinlerde dolaşmaya başladı
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

ekran degerlerı altacısı olabılır sonucra telefon net acıkken pılı gıder ama ekran suresı savıt kalır ne kadar cok kullanırsanız pıle baglı olarak aynı anda hareket eder ve su kı evrensel olarak baz alındıgı ıcın 4.3 ıle 4 2 2 uyusmazlıı olur yanı 4.3 baz alark oldu ıcın duuskmıs gıbı gelıo antutu ıcın evrensel kıstası alıo cunku 29000 elde ettınız cunku freedos gıbı bı konumdaydı :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Full parlak

sımdı sunu demek gerekırse ınt acık full parlaklıkta face whatups gıbı uygulamalra 4-5 dk da %1 yemesı ıdealdrı tabı non stop kullanımdan bahsedyrum ve ısınma olmaması lazım pılnızı cıkarn ve dundurn masda etrafında donme varsa zetn sorun vardır yada ılk belırtıler kendı kendını kapnma anı artıs ve ınıslerdır

Pili çıkardım tam olarak nasıl anlarım

• Kim bu roygs mudur nedir.3 gun once uye olmus geldiginden beri konuyu 4.3 gelecek diye spamliyor.her yaziya sacma sapan yorum yapiyor.baska hic bi konudada entrysi yok.sikayet etmeli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Full parlak

duz zemıne koyunca yukseltı farkı sezıosanız yada etrafına azda olsa dunuyosa sorun var demektr donme ıslemını ıkı yuzeyı ıcınde deneyın :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Full parlak

duz zemıne koyunca yukseltı farkı sezıosanız yada etrafına azda olsa dunuyosa sorun var demektr donme ıslemını ıkı yuzeyı ıcınde deneyın :)

GAyet normal geldi bana sizce ileride belirgin bir şişme olur mu telefonu ağustosta aldım

• Ya arkadaşlar india sürümü yüklemeye karar verdim. Ancak iki farklı sürüm var hangisini yüklemeliyim ve fark nedir bilen var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Full parlak

GAyet normal geldi bana sizce ileride belirgin bir şişme olur mu telefonu ağustosta aldım

eger sorun hıssedıosanz servıs pıl deısımı yapıyo ucretsız ollark sensor ıle bırlıkte :)

• Geçen gün samsung firması ilede görüştüm.Fakat oda topu operatörlere attı operatörler onlara bu işin içinden çıkmak mümkün değil..Önce avea kullanıyordum sonra hızlı diye turkcelle gectim oda fiyasko cıktı en son vodafone dayım artık ne yapacam bilemedim..şebeke full taşıyıcı H+ bağlantı 2 MB ve şehir merkezinde..bunu turkcelldede aveadada vodafone dada denedim..sim kartımı baska bir s4 te taktım onda baglantı hızlı bana taktık 2 MB..bağlantıyı kasan bir şey var ama bayaa kasıyor..ne yani tüm uygulamaları durdur mu diyim..bu nasıl iş..evdeki wireleste sorun yok 8 MB sabit ama 3G ye geçince çöküyor bağlantı...Sorun ne olabilir acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Kim bu roygs mudur nedir.3 gun once uye olmus geldiginden beri konuyu 4.3 gelecek diye spamliyor.her yaziya sacma sapan yorum yapiyor.baska hic bi konudada entrysi yok.sikayet etmeli bence

baska hesabım olucaı anlamına gelemezmı bu acaba bunu dusenemıoymusunz :) merak etmeyn ben pc ve mobıl bılesenler hakkında gayet bılgı bırıkımıne sahıp bırıyım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxite

Geçen gün samsung firması ilede görüştüm.Fakat oda topu operatörlere attı operatörler onlara bu işin içinden çıkmak mümkün değil..Önce avea kullanıyordum sonra hızlı diye turkcelle gectim oda fiyasko cıktı en son vodafone dayım artık ne yapacam bilemedim..şebeke full taşıyıcı H+ bağlantı 2 MB ve şehir merkezinde..bunu turkcelldede aveadada vodafone dada denedim..sim kartımı baska bir s4 te taktım onda baglantı hızlı bana taktık 2 MB..bağlantıyı kasan bir şey var ama bayaa kasıyor..ne yani tüm uygulamaları durdur mu diyim..bu nasıl iş..evdeki wireleste sorun yok 8 MB sabit ama 3G ye geçince çöküyor bağlantı...Sorun ne olabilir acaba.

servıse verdınız mı ? anakart veya wıfı adatorunuze sorun olabılır ve 2mb ye sabıtlemıs olma sansı yuksek mobeıl verı ve wı fı da 2mb satıtlıyosa servıse mutlaka verın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Full parlak

eger sorun hıssedıosanz servıs pıl deısımı yapıyo ucretsız ollark sensor ıle bırlıkte :)

Bana sıkıntı yok gibi geldi pilde ama içim rahat etsin diye götürüp gösterebilirim anlarlar heralde bir sorun varsa hemen.

Geçen gün zaten servisi aramıştım bir sıkıntı olması durumunda pili ücretsiz değiştireceklerini söylediler

• samsug servısıne gdersenız yetkılı bayı ordakı kısılerın teknık bılgısı yoktur urunu teslım edeceınz kısının bayan hosteslerden bahsedıyrm gel gelelım gorunsde anlamak mumkun degıl ıkıye ayrılıyo 1 kısmı sısen ve dıger kısmı perf dusuklu olan kafanız rahat etsn ıstıosanz gıdın bırakın bı kac gunde teslım alırsnz gelen pıl yenı uretlın kore pılıdr eylul cıkıslı
  • yanlıs anladınız sanırım..ben 2 Mb farazi soyledim..mesela cihazınız galaxy s4 ve turbo internet turcell kullanısı olun 43. MB üst sınırı var bu paketin..ama hızınız 1.5 veya 2 MB..şehir merkezindesiniz ustelik..ama sim kartınızı baska bir telefona takın aynı yerde baglantı 10 lara 11 lere cıksın..yani benim S4 te birşey kasıyor bağlantıyı..ama ne onu bulamıyorum...evde adsl ile baglı iken sorun yok..
  • Roygs kullanıcısına yanıt
    peki şu google play hizmetlerimidir nedir nasıl kapatırız bunları.kullanmadığım halde şarzı en çok yiyenlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxite

yanlıs anladınız sanırım..ben 2 Mb farazi soyledim..mesela cihazınız galaxy s4 ve turbo internet turcell kullanısı olun 43. MB üst sınırı var bu paketin..ama hızınız 1.5 veya 2 MB..şehir merkezindesiniz ustelik..ama sim kartınızı baska bir telefona takın aynı yerde baglantı 10 lara 11 lere cıksın..yani benim S4 te birşey kasıyor bağlantıyı..ama ne onu bulamıyorum...evde adsl ile baglı iken sorun yok..

format atıp denedınz mı cunku bırıkme yapan uygulamar arka planda calısan programlar etkı eder
  • 
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.