Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.289
Cevap
24
Favori
218.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: KRALTARIK

Arkadaşlar ben S3 mini ile Sony xperia arc s arasında kaldım s3 mini alıcaktım ama arkadaşım arc s al o daha iyi dedi kafam karıştı. Fiyat olarak aynı sayılırlar arc s daha ucuz hatta :). Bu konuda bana yardım bekliyorum. Birde s3 minide ligtv deki videolar rahatlıkla izlenebiliyor mu? yada sitedeki diğer flash içeriklerde, videoda kasma veya herhangi bir problem oluyor mu?

Daha önceki mesajları okusaydın keşke. İnternet performansı bu telefonun en iyi yönlerinden biri!

okudum okumasınada işte lig tvnin flash ı biraz ağır olduğu için sormak istedim zaten konuyu en başından beri takip ediyorum :) İkinci soruma cevap alamadım ama :D Yineliyorum; S3 mini mi? Xperia arc s mi? :) hangisini almalıyım sizce?

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben S3 mini ile Sony xperia arc s arasında kaldım s3 mini alıcaktım ama arkadaşım arc s al o daha iyi dedi kafam karıştı. Fiyat olarak aynı sayılırlar arc s daha ucuz hatta :). Bu konuda bana yardım bekliyorum. Birde s3 minide ligtv deki videolar rahatlıkla izlenebiliyor mu? yada sitedeki diğer flash içeriklerde, videoda kasma veya herhangi bir problem oluyor mu?

Daha önceki mesajları okusaydın keşke. İnternet performansı bu telefonun en iyi yönlerinden biri!

okudum okumasınada işte lig tvnin flash ı biraz ağır olduğu için sormak istedim zaten konuyu en başından beri takip ediyorum :) İkinci soruma cevap alamadım ama :D Yineliyorum; S3 mini mi? Xperia arc s mi? :) hangisini almalıyım sizce?

Allah aşkına bi bak teknik özelliklerine arc s 512 mb s3 mininin 1 gb ram var , arc s 320 mb s3 minide 4 gb telefonda kullanabileceğin hafızası var arc s android 4 kalacak s3 mini direk 4.1 geliyo, arc s tek çekirdekli s3 mini çift çekirdekli arc s yapacağı herşeyi s3 mini havada karada yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

Bu arada almak isteyenler ;
    http://www.bimeks.com.tr/urun/125765/samsung-i8190-galaxy-siii-mini-white.aspx#dealers
    809 Tl'ye geliyor.

809 değilde 899a geliyor olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

quote:

http://www.bimeks.com.tr/urun/125765/samsung-i8190-galaxy-siii-mini-white.aspx#dealers
    809 Tl'ye geliyor.

fiyatı düzeltmişler 899 du ana fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

809 Tl'ye geliyor.

Yine yanlışın olmasın o zaman 809a gelmez 799a gelir :)

• şuanda sanırım en iyi fiyat vatanda bimeksin fiyatı bir anını tutmuyor, 874tl vatanda
  • quote:

quote:

quote:

quote:

809 Tl'ye geliyor.

Yine yanlışın olmasın o zaman 809a gelmez 799a gelir :)

şu an 999 TL.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DorSey

quote:

roota gerek yokmuş başka çözüm buldum direk karta atıcam oyunları uygulamaları :)

Arkadasim neymis o cozum aciklarsan bizimde bilgimiz olsun

direk hafıza kartına atılabiliyormuş kardeş oyunlar googleye yazarsan çıkar birsürü şey telefonu alır almaz yapıcam

Ohooo sen telefonu almadın daha anlaşıldı al bakayım bi o zaman hafıza kartına kurabiliyor musun görücez

aldım bile az önce şimdi yükliycem :)

Yaparsan haber ver bize de anlatırsın arkadaşım.

sanırsam arkadasımın direk hafıza kartına oyunları atabılıyorsun dediğinden kastı internet yolu ile indirilen oyunların sd dosyalarını hafıza kartına kopyalama olayı... evet o şekilde olabılır dogrudur zaten oyunların data sd dosyaları 1 gb uzerı falan oluyor.... mantıklı...

peki s2 de vardı bu uygulama yonetıcısınde uygulamalarda sd karta taşı secenegi bunda yok ama baktım abisi s3 tede yokmu galiba

• bu telefonu almadan önce en korktugum seylerden biri digitürplayden mac izlerken ligtv uygulamasından mac ozetlerını ızlerken video performansı idi... bu akşam ligtv uygulamasından eskişehir bursa macının özetine baktım hd yayın gibi maşallah 4 dakika 50 sanıye özet bir kere bile donmadı masallah yarında digiturkplayden bir ingiltere ligi macında deneme yapayım bakalım nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

quote:

quote:

quote:

roota gerek yokmuş başka çözüm buldum direk karta atıcam oyunları uygulamaları :)

direk hafıza kartına atılabiliyormuş kardeş oyunlar googleye yazarsan çıkar birsürü şey telefonu alır almaz yapıcam

Ohooo sen telefonu almadın daha anlaşıldı al bakayım bi o zaman hafıza kartına kurabiliyor musun görücez

Ben şimdi bu telefonu alırsam bazı indirdiklerimi hafıza kartına atamayacakmıyım.

Veya içine izlemek için film atmam gerekince hafıza kartına atamayacakmıyım.

tabikide atabileceksin.
    internetten indirdiğin film ve oyunları hafiza kartına atabiliyorsun. sadece google play yani marketten indirdiklerini direk kendi hafızasına yukluyor. yani telefon bende yok ama galaxy gio var. bildiğim bütün galaxylerde çalışma prensibi böyle . ayrıca hafızası 4 gb değil 8 gb.

• quote:

bu telefonu almadan önce en korktugum seylerden biri digitürplayden mac izlerken ligtv uygulamasından mac ozetlerını ızlerken video performansı idi... bu akşam ligtv uygulamasından eskişehir bursa macının özetine baktım hd yayın gibi maşallah 4 dakika 50 sanıye özet bir kere bile donmadı masallah yarında digiturkplayden bir ingiltere ligi macında deneme yapayım bakalım nasıl olacak

Ben bu yorumu okuyunca hemen girip bakayım dedim Lig Tv'nin sitesinden maç özetini ve golleri açmadı hiç.

Birde bu mesaj ekranında boşluk tuşunun solunda mikrofon işareti çıkıyor mu sizinkinde?Yani konuşmayı yazıya çevirebiliyor musunuz?Benimkinde öyle birşey yok o yüzden soruyorum.Bimeksten almıştım geçen hafta ama heryerde satılan telefonun aynı olması gerektiğini düşünüyorum.

Bir sorum da şu bu telefon güncellemesi için bilgisayara bağlamak şart mı telefonu?Wi fi üzerinden sadece telefonla güncelleyebiliyor muyuz?Akşam telefonu evdeki bilgisayara bağladım telefonu bazen tanıdı bazen tanıyamadı sonra sakata gelmeyeyim yazılımla filan uğraşırken

• 2 şey daha var kafama takılan :
    İstediğimiz müziği alarm zil sesi olarak nasıl ayarlayabiliyoruz?Alarm 2 kere filan çalıyor bunu daha fazla çalması için ayarlamanın bir yolu var mıdır?
    Birde açtığımız uygulamaları ana ekranda home tuşuna basılı tutup çıkan çöp kutusunu tıklayarak kapatabiliyormuşuz ama bir yerde bunun uygulamaları tam kapatmadığı söyleniyor.Bir yerden geri tuşuna basılı tuttuğunda uygulamarı tam olarak kapat diye bir seçeneği işaretlemek lazımmış.Orada tarif edilen menü bu telefonda yok veya ben bulamadım yerini söyleyebilecek kimse var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniquein

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben şimdi bu telefonu alırsam bazı indirdiklerimi hafıza kartına atamayacakmıyım.

tabikide atabileceksin.
    internetten indirdiğin film ve oyunları hafiza kartına atabiliyorsun. sadece google play yani marketten indirdiklerini direk kendi hafızasına yukluyor. yani telefon bende yok ama galaxy gio var. bildiğim bütün galaxylerde çalışma prensibi böyle . ayrıca hafızası 4 gb değil 8 gb.

Google Play Store bi uygulamala vardi. Telefondaki uygulamalari hafıza kartına taşıyordu. Ismini Unutum.

• Herkese gunaydin

S3 mini odukca tutmus sanirim

Yesilcin olarakda artik bu cihaza da teknik destek verecegimizi belirtmek isterim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jessie2012

quote:

Orijinalden alıntı: uniquein

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tabikide atabileceksin.

Google Play Store bi uygulamala vardi. Telefondaki uygulamalari hafıza kartına taşıyordu. Ismini Unutum.

Bende duydum öyle bir şeyler fakat hiç yüklemedim.
    Anca rom yüklerseniz, istediğiniz herşeyi sd card'a atabiliyorsunuz.
    Fakat henüz s3 mini içinde rom çıkmadı diye biliyorum.
    Yakında çıkar ama. Zaten google play'den indireceğiniz bir oyun olsa olsa 250-300 mb olur ki o da çok nadir. Kolay kolay dolmaz yani :) demo olan oyunların apk'sını bulup sd card'a rahatlıkla kurabiliyorsun.
    No problem ;)

• Türkiye de satılanlarda NFC yok sanırım.

• sabah vakit bulup vatana gitmiştim 874 tl nakit fiyatıydı orda 9** küsürlü bir rakam dediler vatanın ne mal oldugu belli zaten.
    bimekse uğradım gelirken kalmadı dediler,
    media marktta girip aldım bitane... daha çözmeye uğraşıyorum elim alıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leren

Türkiye de satılanlarda NFC yok sanırım.

alanlar cevap verirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

sabah vakit bulup vatana gitmiştim 874 tl nakit fiyatıydı orda 9** küsürlü bir rakam dediler vatanın ne mal oldugu belli zaten.
    bimekse uğradım gelirken kalmadı dediler,
    media marktta girip aldım bitane... daha çözmeye uğraşıyorum elim alıştı.

kaça aldın.

ben şimdi bimeksten aldım 905tl çekti karttan, 90 lira bipara olarak 15 gün sonra yükleyecek, harcamak için alt limit yokmuş 6 ay geçerliymiş kılıf falan bişeyleri alırım artık 815 e geldi telefon. stokta var yazıyor ama hafta sonuna da denk geldik bakıcaz artık ne zaman gelir.
    o bidakka da teslim hizmeti 6 saatte getirmek için 30tl istedi bende vermedim :)
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.