Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.290
Cevap
24
Favori
218.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

849tl mediada.

bimekste 810tl hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekmez

quote:

849tl mediada.

bimekste 810tl hocam

kalmadı dediler napalım. aldık hayrını görüyoruz :D
  • şu an siteye gir bak
  • quote:

quote:

849tl mediada.

bimekste 810tl hocam

yanlış yönlendirmeyin insanları cepten 905 çıkıyor.Herkes farklı birşey almak zorunda değil.845 direk almak bence daha mantıklı.
  • quote:

quote:

quote:

849tl mediada.

bimekste 810tl hocam

kalmadı dediler napalım. aldık hayrını görüyoruz :D

bende bilsem gidip ordan alırdım ya şimdi kargo beklicem, 90tl ye bişey almam gerekcek
    hem media markt 5dk mesafede, reklam yapmıyorlar ki arkadaş
  • hocam cepten 905 çıksa da aldığın 89tlyi 75e kesin satarsın. çek kısmında
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

quote:

Orijinalden alıntı: leren

Türkiye de satılanlarda NFC yok sanırım.

alanlar cevap verirse sevinirim

Ben aldım NFC yok maalesef.
    Yurtdışı sitelerde var gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nfc özelliklerde market dependent yazıyor her ülkede yok
    nfc yi bırak adamlar 16gb modeli getirmedi biz de 8gb ları kapış kapış alıyoz
  • Telefonu gördüm çok hoşuma gitti. Bence ideal boyutlarda. Şu an Galaksi mini kullanıyorum. Ama bu telefonu görünce tamam bunu almalıyım dedim.

Ama gördüğüm kadarıyla performans olarak tavsiye etmeyenler var. 850 liraya performans açısından daha iyi bir telefon var mı görüşünü de bu tarz güzel olan?
  • gÜZel telefon
  • Arkadaşlar Otg kablosu özelliğini kullanabilenler var mı? Acil olarak bu konuda yardıma ihtiyacım var...***

Bu root işini nasıl halledebiliriz? Herhangi bir root programıyla olsa iyi olur. Odin ile root'da flash gerektiğinden o kadar ilerlemeye cesaretim yetmiyor, bir şey olursa bir daha geri dönüşü olmaz diye korkuyorum. Bir tane rootlu stock rom vardı ama hiç telefona daha önce flash atmadım. Tecrübesizim. Şimdi rootlu stock rom'u yüklesem sonra orjinal rom yüklesem. Garanti kapsamına geri döner mi? Kafam çok karışık. Yardım ederseniz sevinirim.*******
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Arkadaşlar Otg kablosu özelliğini kullanabilenler var mı? Acil olarak bu konuda yardıma ihtiyacım var...***

Bu root işini nasıl halledebiliriz? Herhangi bir root programıyla olsa iyi olur. Odin ile root'da flash gerektiğinden o kadar ilerlemeye cesaretim yetmiyor, bir şey olursa bir daha geri dönüşü olmaz diye korkuyorum. Bir tane rootlu stock rom vardı ama hiç telefona daha önce flash atmadım. Tecrübesizim. Şimdi rootlu stock rom'u yüklesem sonra orjinal rom yüklesem. Garanti kapsamına geri döner mi? Kafam çok karışık. Yardım ederseniz sevinirim.*******

İstesende yükleyemezsin. Daha s3 mini için rom çıkmadı diye biliyorum. 4.1.1 filan bir şeyler var ama tam bilmiyorum. Ayrıca odinden yükledim ben hep. Gio ve s3 'e romları. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
    Odinden rahatlıkla yüklersin, yedeğini alırsın, orjinal rom yüklersen garanti kapsamına geri döner diye biliyorum. Sıkıntı olmaz yani. Bende ilk yüklerken korkuyordum fakat bir kere yükledikten sonra, yeni romlar çıktıkça zırt pırt değiştirirsiniz. Biraz daha beklemelisiniz bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniquein -- 16 Aralık 2012; 22:48:42 >

• Şehir dışında okuyorum S3 Mini min şarj aletini evde unutmuşum, bende arkadaşımın Ace 2 sinin şarj aletini kullanıyorum bir problem yaratır mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniquein

quote:

Arkadaşlar Otg kablosu özelliğini kullanabilenler var mı? Acil olarak bu konuda yardıma ihtiyacım var...***

İstesende yükleyemezsin. Daha s3 mini için rom çıkmadı diye biliyorum. 4.1.1 filan bir şeyler var ama tam bilmiyorum. Ayrıca odinden yükledim ben hep. Gio ve s3 'e romları. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
    Odinden rahatlıkla yüklersin, yedeğini alırsın, orjinal rom yüklersen garanti kapsamına geri döner diye biliyorum. Sıkıntı olmaz yani. Bende ilk yüklerken korkuyordum fakat bir kere yükledikten sonra, yeni romlar çıktıkça zırt pırt değiştirirsiniz. Biraz daha beklemelisiniz bence...

http://www.ibtimes.co.uk/articles/414185/20121212/root-samsung-galaxy-s3-mini-xxaljl-firmware.htm Bu sitede anlatımı yapılmış. Ama ne kadar güvenmeliyiz? Garanti kapsamından çıktıktan sonrahttp://yesilcin.com/i8190-galaxy-s3-mini-i8190xxaljl-411-turkiye-kies-surumu-27102012-t13597.0.html;msg130624;topicseen buradaki orjinal rom'u yüklesek garanti kapsamına geri döner mi? Bu jig olayları nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uniquein

quote:

http://www.ibtimes.co.uk/articles/414185/20121212/root-samsung-galaxy-s3-mini-xxaljl-firmware.htm Bu sitede anlatımı yapılmış. Ama ne kadar güvenmeliyiz? Garanti kapsamından çıktıktan sonrahttp://yesilcin.com/i8190-galaxy-s3-mini-i8190xxaljl-411-turkiye-kies-surumu-27102012-t13597.0.html;msg130624;topicseen buradaki orjinal rom'u yüklesek garanti kapsamına geri döner mi? Bu jig olayları nedir?

şimdi odinle herhangi bir rom u yükleyip cihazı garantiden çıkarttın ya. tekrar odin ile stock roma dönersen hiç yapmamış gibi cihazın tertemiz olur. garanti kapsamına da girer birşeycik de olmaz. için rahat olsun. odin yasaldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: PWNAGE

Şehir dışında okuyorum S3 Mini min şarj aletini evde unutmuşum, bende arkadaşımın Ace 2 sinin şarj aletini kullanıyorum bir problem yaratır mı acaba ?

sorun olmaz ben pederin Nokia E55 in şark aletini kullanıyorum bazen micro-usb uç ikiside o yüzden sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 17 Aralık 2012; 0:20:02 >

• flash yok
  • Hala rom atmaktan korkuyorum açıkçası içimde hep ya flash atarken bozulursa korkusu var. Galaxy S3 Mini'sini rootlamış olanlar var mı? Veya rom atanlar var mı? Ben rootlanmış stock rom atmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Progressivity

arkdaşlar desire x'in artısı telefonun malzeme kalitesi ve pilinin 1650 mah olması ama bu yanıltmasın kullandığı grafik işlemci adreno 203 ve pil tüketimi s3 mininin mali 400 gpu'suna göre daha fazla. ayrıca desire x'te ön kamera da yok ve ram açısından ileriki güncellemelerde sıkıntı olabilir. Bence s3 mini kesinlikle parasını sonuna kadar hak eden bir cihaz. Zira daha ucuza motorola atrix var s3 miniden daha donanımlı bir cihaz ama motorolanın ara yüzü, kamerası ve güncelleme desteği sorun teşkil edebilir.

bende s3 mini ile motorola arasında kararsızım?atrıx nette. golda gelecegi yok. elle ınceleme sansım yok.ozellıkleri miniden iyi kıyasla.co ve versio.com da diyo. ama cok sorun yasayan varmıs .cok kararsızım. yoksa ikinci el ve garantisiz iphone 4 mü alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.