Binbaşı
12 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 88 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar bu cihaz teşhir ürünü fiyatı 400 TL. Sizce alınır mı?

3G olması 64 gb olması cazip gibi geldi.
Arkadaşlar bir buçuk yıldır Htc One m7 kullanıyorum.
Şarjı dışında telefondan memnunum.
Acaba Sony z3 compact a geçmek mantıklı mı?

Yorumlarınız için teşekkürler.
Arkadaşlar 50 inch tv almak istiyorum. Çok seçenek yok. Sizce bu tv nasıldır? Nette çok bir inceleme görmedim.
Arkadaşlar tv yi bir hafta önce aldım. Plazma almak istiyordum ama fiyat uygun olunca lg aldım. Birkaç resim ekliyorum yorumlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar bu televizyonu almayı düşünüyorum. Fiyatı 3700 tl.

Yorumlarınız nelerdir?

Teşekkürler.
Arkadaşlar 55 inch tv ararken bu tv yi gördüm biraz büyük ama fiyatı uygun geldi. Sizce alınır mı?
arkadaşlar televizyon ikinci el 2350 tl. kargo ve komisyon İle 2500 tl ye geliyor. fiyat uygun gibi geldi ikinci el televizyon alınır mı? televizyonu görme şansım olmadığı için tereddütlerim var.
Ülkeler:

Andorra, Bangladesh, Bhutan, Burundi, Central African Republic, Croatia, Djibouti, Gabon, Guadeloupe, Haiti, Lesotho, Libya, Maldives, Mongolia, Puerto Rico, Republic of Congo, Samoa, Serbia, Sierra Leone, Somalia, Togo, Tonga, Tunisia, Vanuatu and Zambia.

http://mblog.gsmarena.com/google-maps-navigation-reaches-25-new-countries/
Arkadaşlar Media Makt fiyatı 3600 tl bu fiyata 60 inch bir tv için uygun geldi. Sizce alınır mı?
Hakkında
Forum İmzası:
Atari 800XL
Forum İkinci El İmzası:
Wenigma, profiteer, kralgitarist, mondschein66, mj_pelit, halit61, webmetin, Mene, elessargs, feyt180, _crash_, salenko, ewerpower, Nephertiti, Sam0, radio2019, brtana, scarab, fenerli_ulash, pgss, yug2980, army6rr, devilers96, nuribaras, erectus, yunusemre30, mylove, x-Slim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.373
İkinci El Bölümü Mesajları: 280
Konularının görüntülenme sayısı: 159.553 (Bu ay: 200)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.