Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.289
Cevap
24
Favori
218.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Telefon hakkında kamera müzik performansı falan nasıl oyun performansı galaxy s3 ün yazılımsal olarak her şeyini almış mı biraz bilgi verir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Eski konuyu buraya taşıdım; Tıkla ve Eski Konuya Geri Dön.
    İsteyenler Yukarıdan Ulaşabilirler, Konunun Varlığını Oradan Sürdüreceğim... Ve konuyu orada geliştireceğim.

bu sayfa bende açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Almak isteyen kaçırmasın 874.TL ve stokta var

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_gt-i8190rwatur-i8190-galaxy-s3-mini-cep-telefonu-(beyaz)/productdetails.aspx?I_ID=63335

iyiymiş ben bugün türkcelle sordum 999tl peşin 1049tl taksitli dedi

• arkadaşlar şaka gibi ama ace 2 falan düşünürken hatta hayran olmusken s3 mini birden karsıma çıktı ilk basta 1000 tl idi ve sonra 900 e indi gecen hafta. ve su an vatanda 874 lira inanılmaz bi fiyat bu cidden almak isteyen durmasın derım. ben kosuyorum sabahtan izmirdeyım.

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/samsung-sam_gt-i8190rwatur-i8190-galaxy-s3-mini-cep-telefonu-(beyaz)/productdetails.aspx?I_ID=63335

bi sorum olucak alanlar var aramızda 8 gb nasıl dağıtılmıs yani bize ham ne kalıo ? bellek durumu nasıl bölünmüş bi yazabilirmisiniz yada screen shot falan koysanız 8gb nasıl dagıtılmıs cok onemlıde.

• Arkadaşlar cumartesi günü alıyorum, ama birde HTC Desire X çıktı karşıma sizce hangisi.
  • arkdaşlar desire x'in artısı telefonun malzeme kalitesi ve pilinin 1650 mah olması ama bu yanıltmasın kullandığı grafik işlemci adreno 203 ve pil tüketimi s3 mininin mali 400 gpu'suna göre daha fazla. ayrıca desire x'te ön kamera da yok ve ram açısından ileriki güncellemelerde sıkıntı olabilir. Bence s3 mini kesinlikle parasını sonuna kadar hak eden bir cihaz. Zira daha ucuza motorola atrix var s3 miniden daha donanımlı bir cihaz ama motorolanın ara yüzü, kamerası ve güncelleme desteği sorun teşkil edebilir.
  • motorolayı google satın aldığı için güncelleme konusunda her zaman bir adım önde tutacaktır içiniz o konuda rahat olsun...
  • quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_gt-i8190rwatur-i8190-galaxy-s3-mini-cep-telefonu-(beyaz)/productdetails.aspx?I_ID=63335

çoktan bitmiş heralde, sayfayı kaldırmışlar direkt yuh

indirim yapmışlar ama telefonlara bakın note2 note yada s3, s3mini satmıyorlar şuan onlara indirim yok yada millet süpürdü

• quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

quote:

çoktan bitmiş heralde, sayfayı kaldırmışlar direkt yuh

indirim yapmışlar ama telefonlara bakın note2 note yada s3, s3mini satmıyorlar şuan onlara indirim yok yada millet süpürdü

Ben bu mesaji atarken bazi urunlerde yuzde otuz bazilarinda yuzde yirmibes yapilmisti s3 minide yuzde otuzdu bende almayi dusunenlerdenim bu fiyatada kacmazdi ama almadim fiyati biraz hizli dusecekmis gibi hissettim acelemde yok biraz daha beklemekte yarar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bu cihazdaki görüntülü konuşma operatör 3g sinden oluyor mu yoksa internet üzerinden mi oluyor. almakla almamak arasındaki tek problemim bu bilenler yardımcı olursa çok minnettar kalırım, teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar bu telefonla ilgili kafamda ki tek soru işareti hafızasının 8gb olması. 4 gb ı zaten android tüketiyomuş okuduklarıma göre. Bize 4 gb lık alan kalıyor oyunlar falan bu alana yetiyor mu kullanan arkadaşlar hafıza ile ilgili görüşlerini söylerse memnuniyet duyarım....
  • Bu pikseller gerçekten büyük bir sorun yaratıyor mu arkadaşlar ekran kalitesi hakkında objektif yorum yapacak var mı?
  • Samsung Galaxy S3 Mini’nin Ekranı Ne Kadar Başarılı?
    http://www.scroll.com.tr/99041/samsung-galaxy-s3-mininin-ekrani-ne-kadar-basarili/
    Kontrast

Solda s3-sağda s3 mini

• quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Bu pikseller gerçekten büyük bir sorun yaratıyor mu arkadaşlar ekran kalitesi hakkında objektif yorum yapacak var mı?

gözle görülür birşey yok hocam , emin olun, neren kin uyduruyorsa palavra sıkıyor.
  • beyler bu telefonu alsam 16gb kart alsam oyunları ona atsam olur mu acaba 8gb boşta kalsa kendi hafızası ? bide en ucuz nerden alabilirim bu telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

beyler bu telefonu alsam 16gb kart alsam oyunları ona atsam olur mu acaba 8gb boşta kalsa kendi hafızası ? bide en ucuz nerden alabilirim bu telefonu

Çok anlamıyorum bu işlerden ama telefona rot attırmak gerekiyormuş o dediğini yapmak için.O da garantisini bozuyor diyorlar bazı yerlerde de bir işlem tarif ediyorlar onu yapıp rotu geri alıp öyle servise götürürsen hiç birşey belli olmaz dolayısıyla garantisi bozulmaz deniyor ama ben kendi adıma söyleyeyim öyle bir riske girmek istemem.

Bu dediğim rot olayını yapmazsan oyunları,uygulamaları filan telefonun kendi hafızasına atmak zorundasın ki zaten telefonu ilk aldığında yaklaşık 4 GB'lık bir alanın var içinde.Gerçi benim öyle çok oyun takıntım olmadığı için ve resimlerle müzikler filan hafıza kartına atıldığı için bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Bu pikseller gerçekten büyük bir sorun yaratıyor mu arkadaşlar ekran kalitesi hakkında objektif yorum yapacak var mı?

gözle görülür birşey yok hocam , emin olun, neren kin uyduruyorsa palavra sıkıyor.

Teşekkürler hocam incelemelerde gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

beyler bu telefonu alsam 16gb kart alsam oyunları ona atsam olur mu acaba 8gb boşta kalsa kendi hafızası ? bide en ucuz nerden alabilirim bu telefonu

Çok anlamıyorum bu işlerden ama telefona rot attırmak gerekiyormuş o dediğini yapmak için.O da garantisini bozuyor diyorlar bazı yerlerde de bir işlem tarif ediyorlar onu yapıp rotu geri alıp öyle servise götürürsen hiç birşey belli olmaz dolayısıyla garantisi bozulmaz deniyor ama ben kendi adıma söyleyeyim öyle bir riske girmek istemem.

Bu dediğim rot olayını yapmazsan oyunları,uygulamaları filan telefonun kendi hafızasına atmak zorundasın ki zaten telefonu ilk aldığında yaklaşık 4 GB'lık bir alanın var içinde.Gerçi benim öyle çok oyun takıntım olmadığı için ve resimlerle müzikler filan hafıza kartına atıldığı için bir sorun yok.

anladım cevabın için teşekkürler fakat 4gb yetmezki :) 3 Oyun Zaten 3.5 GB Felan Olur Uygulamalar Felan 5 GB Olur Ne Yapcaz :) Root İle İlgili Bilgi Alabileceğim Bir Konu Var Mı ? Garantisi Sorun Olmaz Diye Düşünüyorum Format Atarım Telefona Geçer Hepsi :)

• sar değeri kaç arkadaşlar farklı farklı değerler görüyorum
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.