Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.290
Cevap
24
Favori
218.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende s3 mini ile motorola atrıx arasında kararsızım? atrıx nette var. golda da gelecegi yok. elle ınceleme sansım yok. ozellıkleri miniden iyi. kıyas.la ve versio.com sitelerinden baktığımda. ama cok sorun yasayan varmıs motorola atrıx de .cok kararsızım. yoksa ikinci el ve garantisiz iphone 4 mü alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vee hafta sonu bitti fiyatlar yine 950-999 arasına çekildi.
    açık açık hafta içi alışveriş yapanı kazıklıyoruz diyorlar ya yuh
  • Pencere ekranını 2 ye bölme var mı arkadaşlar özellik olarak ??

• Alarm sesi olarak istediğimiz müziği koyamıyor muyuz bu telefona veya koyabiliyorsak nereden yapılıyor bilen yok mu?

Bu arada DarKKnigh seni esefle kınıyorum o mesaj ekranında boşluk tuşunun yanında mikrofon işareti olduğu yalanını neden söyledin?Benim telefonda birşey var sanıp cumartesi günü mağaza mağaza dolaştım hepsinde benim telefondaki gibi ayarlar tuşu ve silikbir şekilde mikrofon işareti vardı ve o özellik şuan için zaten Türkçe için aktif bile değilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

Alarm sesi olarak istediğimiz müziği koyamıyor muyuz bu telefona veya koyabiliyorsak nereden yapılıyor bilen yok mu?

Bu arada DarKKnigh seni esefle kınıyorum o mesaj ekranında boşluk tuşunun yanında mikrofon işareti olduğu yalanını neden söyledin?Benim telefonda birşey var sanıp cumartesi günü mağaza mağaza dolaştım hepsinde benim telefondaki gibi ayarlar tuşu ve silikbir şekilde mikrofon işareti vardı ve o özellik şuan için zaten Türkçe için aktif bile değilmiş

Senin demek istediğini anlamadım? Benim mesaj ekranım şu şekil;

--

Konuşarak bir şeyler yazabiliyorsun.
    --

Böyle benim mesaj ekranım.

*Herhangi bir müziğe gir, sağda dokunmatik olan seçenekler tuşuna tıkla. Oradan 'Yap' diye bir seçenek çıkacak, buna tıkla. Ardından alarm sesini seç. Sonra alarmlara girecek, hangi alarm için o sesi uygulayacaksan alarmı seç, sağ üstte kaydet seçeneğine tıkla. TAMAMDIR!

***Arkadaşlar hala rom atmaktan korkuyorum açıkçası içimde hep ya flash atarken bozulursa korkusu var. Galaxy S3 Mini'sini rootlamış olanlar var mı? Veya rom atanlar var mı? Ben rootlanmış stock rom atmayı düşünüyorum.

• Kullanan arkadaşlardan ricam cevaplarsanız sevinirim galaxy note 2 deki gibi bir yandan mesaj yazıp bir yandan İnternet'e girebiliyormuyuz yani aynı ekranda 2 işlem yapabiliyormuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmt_tkmk

Kullanan arkadaşlardan ricam cevaplarsanız sevinirim galaxy note 2 deki gibi bir yandan mesaj yazıp bir yandan İnternet'e girebiliyormuyuz yani aynı ekranda 2 işlem yapabiliyormuyuz

Daha S3 için gelmedi o özellik. Mini için ne ara gelir belli değil.
  • Arkadaşlar cihazı biraz inceleme fırsatı buldum, açıkcası beklentilerimin çok altında kaldı, Keşke S3 adını kullanmasaymışlar (sanırım pazarlama stratejisi) , gerçekten bu ismi haketmiyor vasatın altında ve çok pahalı
    700 liranın üstünde alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Arkadaşlar cihazı biraz inceleme fırsatı buldum, açıkcası beklentilerimin çok altında kaldı, Keşke S3 adını kullanmasaymışlar (sanırım pazarlama stratejisi) , gerçekten bu ismi haketmiyor vasatın altında ve çok pahalı

İlker bey daha açıklayıcı özetlermisin durumu?

- leri + ları nedir ? Aklınıza takılanlar, bizde kullanıcılar olarak ona göre değerlendirelim.
  • quote:

Arkadaşlar cihazı biraz inceleme fırsatı buldum, açıkcası beklentilerimin çok altında kaldı, Keşke S3 adını kullanmasaymışlar (sanırım pazarlama stratejisi) , gerçekten bu ismi haketmiyor vasatın altında ve çok pahalı

Senin biraz inceleme fırsatıyla bu öngörüye kapılmanı yanlış buluyorum.
  • kutudan çıkan kulaklığın resmini koyarmısınız
  • S3 Mini'ye root yapanlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

- leri + ları nedir ? Aklınıza takılanlar, bizde kullanıcılar olarak ona göre değerlendirelim.

insan S3 mini derken farklı beklentiler içine giriyor ama benim açımdan tam bir hayal kırıklığı, En azından adını S3 koymamalıydılar. Artıları ve eksileri buradan bakabilirsiniz

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini

• quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

kutudan çıkan kulaklığın resmini koyarmısınız

Telefonla birlikte gelen kulaklığın resmini çektim buyur;
    --

----

• arkadşlar benin s3 minin ekran kidlini açarken o kaydırmayı hafif kasıyor gibi bide vieoları sararken takılıyor arkadaşımda ace var onda bile takılmıyor bide 8 gb diye aldım ben ama 4 toplam diyo anlamadım gitti cevap veren herkese teşkürler
  • quote:

quote:

quote:

insan S3 mini derken farklı beklentiler içine giriyor ama benim açımdan tam bir hayal kırıklığı, En azından adını S3 koymamalıydılar. Artıları ve eksileri buradan bakabilirsiniz

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini

Boşuna mı Mini ismini verdiler sanıyorsun? Adı S3 mü cihazın? Konu başlığına bakmanı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

--

----

teşekkürler, keşke kulak içi değil normal kulaklık olsaymış

• quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

arkadşlar benin s3 minin ekran kidlini açarken o kaydırmayı hafif kasıyor gibi bide vieoları sararken takılıyor arkadaşımda ace var onda bile takılmıyor bide 8 gb diye aldım ben ama 4 toplam diyo anlamadım gitti cevap veren herkese teşkürler

4 GB kadarını android kullanıyor, sana 4,5 GB kadar hafıza kalıyor. Senin belirttiğin yerlerde herhangi bir kasma göremedim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

--

----

teşekkürler, keşke kulak içi değil normal kulaklık olsaymış

Herkesin kullanım zevkine göre değişir. Bence 2 tane kulaklık koymalılar

• quote:

quote:

quote:

somut öneriler ile gelin lütfen, o siteyi bizde almadan önce çok araştırdık ama kullanınca , beklentilerimizi karşılaması bizi memnun etti.

kusura bakmayın 3-5 dakika pırt pırt yapıp inceledim dediğiniz telefona site kıyaslaması ile karşımıza gelmeyin.

Bana sorarsanız 1000 tl evet pahalı ama 700 lira olacak kadarda acımasız bir cihaz kesinlikle değil. Her uygulamayı çokta rahat sıkıntı yaratmadan çalıştıyoruz. s3 veya s2 performansı beklemedik hiç bir zaman , bunları laf olsun diye uyduranlar ortaya çıkardı.

quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

arkadşlar benin s3 minin ekran kidlini açarken o kaydırmayı hafif kasıyor gibi bide vieoları sararken takılıyor arkadaşımda ace var onda bile takılmıyor bide 8 gb diye aldım ben ama 4 toplam diyo anlamadım gitti cevap veren herkese teşkürler

android işletim sistemi 4 gb yer kaplıyor, 4 gb hafıza göstermesi normal. Class 10 16gb microSD kart alıp takviye yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.