Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus tanıtıldı: İşte 2021 model amiral gemileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağı kaydırıp önce fiyata bakıp sonra özelliklere bakıyorum. Aynı spor haberlerine bakıp sonra ön sayfalarını okuduğumuz gazete gibi.
  • Aynen apple'a pahalı derler ama fiyata satılan ve 2 yıl bile güncelleme almayan telefona taparlar, eleştirmezler.

• Plus neden sadece Full HD? Downgrade yemiş

• Şu mor olan modeli kamera rengi itibari ile rezil bir uyumsuzluk halinde olmuş.

• Al bir iphone 5 sene keyfine bak yazılım desteği müşteri hizmetleri.Samsung bundan sonra sadece Ä serisiyle para kazanır
  • Arka tasarımı çok kötü görünüyor, bana göre.

• muratozgulz kullanıcısına yanıt
    Aman hocam, tahta gibi telefon o. Note 10 lite'ın kasası bile daha güzel. Sırf 5g için 6500-7000 asla etmez o telefon.
  • Eski araba fiyatlarının yerini yeni telefonlar aldi. Samsung note 4 tam gaz devam...
  • Samsungun sitesinde s21 ekranları için flat diye bir tabir geçiyor edge ekran saçmalığı son buldu mu umarım öyle olmuştur da.

• Note 20 Ultra 11,300'e satılıyor şuan Amazonda, bu nasıl fiyatlandırma..

• Buna Degmez S20 ULTRA FELAKET BUNDAN 🤔😯🤔
  • Yıllardır Samsung kullanıyorum ama cidden arka kamera tasarımı rezalet...S9 ile devam....

• Şarj ve kulaklık konusunda Appleı yerden yere vuranlar şimdi sessiz   Bu arada leş + leş bir telefon olmuş sadece üç yıl güncelleme alacak olması da cabası.

• Neredeyse herkesin az çok kullandığı kulaklık var, hele ki artık bir çok kişi kablosuz kulaklık kullanıyor artık yada gidip kaliteli kulaklık alıyor. Şuan 2 tane telefonun yanında duran kulaklık olduğu gibi çekmecede duruyor, çok nadir lazım olunca kullanıyorum. Şarj cihazında nötrüm. Fiyatlarda artık arşa çıktı, artık amiral gemisi hayal oluyor. Bugüne kadar hep amiral gemisi aldım, yine imkan var alırım ama yazık o paraya...

• lawyerzzz kullanıcısına yanıt

• Yakında boş kutu satarlar. "Çevreyi koruyalım" adı altında. 😂
  • Samsung gerçekten çok güzel telefonlar yapmış da, o fiyat nedir? 1.199$’lık telefon oluyor 15.000₺.
  • Merak ettigim ekrani yine 8 bit panel mi ? Yoksa milyar renk destekleyen 10 bit ( 8+2 FRC ) li mi ? Rakipleri gecen yildan beri 10 bit panel ustelik AMOLED/OLED kullaniyorlar.

HDR icerikleri vasat mi gosterecek yine ?

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Kamerası düzgün, pili iyi, elime alıp kullandım hissiyatı da güzel gibiydi. Açıkçası kompakt cihaz seven bir s10e kullanıcısı olarak s21 almak isterdim ama maalesef bütçem elvermiyor. Pil performansı, kamerası düzgün, 5G'li, ip68 sertifikası olan bir telefon arıyorum. SD 865'li S20 FE bunlara ulaşmamın en kolay yolu maalesef. Zaten geleceği de yok gibi burada boşa konuşuyorum. Bu sene amiral sınıfı bir telefonla telefonumu değiştiremezsem seneye 6-7 bin liralara orta üst seviye cihaz kovalamak zorunda kalacağım.
  • muratozgulz kullanıcısına yanıt
    Benzer durumdayız. Ben ama Samsung'un politikasından çok sıkıldım. Evimde herşey samsung, tv, buzdolabı, çamaşır makinesi, eşimin telefonu (s20) benim telefonum. Ama artık alınca bir kaç ayda fiyat düşüşü, güncelleme sorunsalı vs. Çok sıktı. Fiyat avantajını da bırakmadı! Note 9 bu sene satmazsam hiç paraya gidecek. Ona da üzüleceğim. Valla Allah gönlümüze göre versin. Geliş gidiş Iphone'a geçeceğim. 5G önemli kriter bence. Bir anda 5g ye geçilecek diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.