Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O ne zırvalıyor yine bilmiyorum ama sabah durduk yere hakaretlere başladı. Konu sahibi oldun g*tün kalktı müptezel pzvnk vs demeye başladı. Benim de sinirli anıma denk geldi sövdüm. Şunu şikayet edin lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

O ne zırvalıyor yine bilmiyorum ama sabah durduk yere hakaretlere başladı. Konu sahibi oldun g*tün kalktı müptezel pzvnk vs demeye başladı. Benim de sinirli anıma denk geldi sövdüm. Şunu şikayet edin lütfen.

Ettim hocam sıkıntı yok blokla geç

• Teşekkür ederim ilginize

• pardon hocam ultra yazmayı unutmuşum s21 deki microsd olayı canımı sıkıyor birde yavaş şarj

• Selamünaleyküm S20'deki muazzam pil ve işlemci sorunu sizce güncellemelerle düzeldi mi?

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Ve aleykümselam hocam
    Cihazı kullanmıyorum ama bayağıdır burayı takip ediyorum özellikle son güncellemeyle ısınma ve pil sorunları düzelmiş gibi görünüyor yorumlardan tabii kullanan arkadaşlar daha net bir şey söyleyecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Ve aleykümselam hocam
    Cihazı kullanmıyorum ama bayağıdır burayı takip ediyorum özellikle son güncellemeyle ısınma ve pil sorunları düzelmiş gibi görünüyor yorumlardan tabii kullanan arkadaşlar daha net bir şey söyleyecektir

Hocam kendi youtube kanalım var soranlara hep işlemciden dolayı almayın diyip buradaki kullanıcılara son durumu danışmalarını tavsiye ediyordum. Ben de takip ediyorum burayı ama bir sorayım dedim.

Eski samsung fanboyu olarak S20 5900e bulunmaz nimet ama işlemci küfür eder gibi maalesef.

Zaten adını tanıdık geldim eğer doğru kişi iseniz YouTube'dan takip ediyorum zaten
    öncesinde bende soran kişilere pek tavsiye edemiyordum ama artık çoğunlukla toparlamış Samsung güncellemelerle

Aleyküm selam hocam. Ben 4 aydır S20 kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim. One UI 3.1 ile ısınma sorunları da çözüldü, kameradaki odak ve frame atlama problemleri de çözüldü, pil problemleri de büyük ölçüde çözüldü.

Örneğin önceki sürümlerde 5 dklık 8K video çekiminde cihaz 50 derecelere kadar ısınıyordu fakat son 3.1 güncellemesinden itibaren 42-43 dereceleri geçmez oldu. Keza oyunlarda da 40 dereceleri görürken şimdi 36-38 derece dolaylarında geziniyorum.

Pil yoğun kullanımda wifi ile 7 saatin altında süre vermiyor genelde. Yine wifi ile az kullanımda 1.5 ile 2 güne yakın bekleme süreleri alabiliyorum. Dışarıda mobil veriyle de günü çıkarıyor ancak ekran süresi anlamında düşük kalıyor. 60 hz kesinlikle kullanmıyorum bu arada, FHD 96 hz modunda kullanıyorum sürekli. Örnek pil sürelerini paylaştım fikir vermesi açısından.

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 8 Mart 2021; 15:43:20 >

• TownShip oyununda aşırı kasılma var. 60HZ'de denedim aynı, 120HZ'de aynı. Cihazım S20+ . note 9 pro da bile akıcı oynuyordum. Nedendir acaba arkadaşlar?

• quote:

O ne zırvalıyor yine bilmiyorum ama sabah durduk yere hakaretlere başladı. Konu sahibi oldun g*tün kalktı müptezel pzvnk vs demeye başladı. Benim de sinirli anıma denk geldi sövdüm. Şunu şikayet edin lütfen.

Şikayet ettim hocam sende uyma şuna.

Konuyu provoke etmeye çalışıyor.

• quote:

Aleyküm selam hocam. Ben 4 aydır S20 kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim. One UI 3.1 ile ısınma sorunları da çözüldü, kameradaki odak ve frame atlama problemleri de çözüldü, pil problemleri de büyük ölçüde çözüldü.

Örneğin önceki sürümlerde 5 dklık 8K video çekiminde cihaz 50 derecelere kadar ısınıyordu fakat son 3.1 güncellemesinden itibaren 42-43 dereceleri geçmez oldu. Keza oyunlarda da 40 dereceleri görürken şimdi 36-38 derece dolaylarında geziniyorum.

Pil yoğun kullanımda wifi ile 7 saatin altında süre vermiyor genelde. Yine wifi ile az kullanımda 1.5 ile 2 güne yakın bekleme süreleri alabiliyorum. Dışarıda mobil veriyle de günü çıkarıyor ancak ekran süresi anlamında düşük kalıyor. 60 hz kesinlikle kullanmıyorum bu arada, FHD 96 hz modunda kullanıyorum sürekli. Örnek pil sürelerini paylaştım fikir vermesi açısından.

Teşekkür ederim.

FHD 96 Hz mevzusunu da okumuştum burada.

S20 çok ideal cihaz benim için çok iyi video çok iyi ekran çok iyi arayüz ama hem bütçe yok hem de 7T'yi bırakıp da S20'ye geçmem herhalde.

@receep 32 evet hocam buradaki aynı isimle Youtube'da kanalım var.

• KayhanKaan kullanıcısına yanıt

Biraz dengesiz bir arkadaş, sinirli anıma denk gelmese muhatap alacağım insan değil işte. Teşekkür ederim ilginize.

7T'den memnunsanız değmez bence de. İleride S22 serisi düşünebilirsiniz belki, işlemci konusunda gümbür gümbür geliyorlar bu sefer.

Tamamdır hocam takipteyim
  • KayhanKaan kullanıcısına yanıt

Hocam mesajınızı gördüm ama cevap veremedim mesajlara izin vermediğiniz için.

• quote:

7T'den memnunsanız değmez bence de. İleride S22 serisi düşünebilirsiniz belki, işlemci konusunda gümbür gümbür geliyorlar bu sefer.

S22'lik param olsa Blackmagic Pocket Cinema veya XT4 alırdım herhalde :D :D

Telefon fiyatlarının kafadan yarıya düşmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 8 Mart 2021; 17:11:26 >

Evet haklısınız ama Apple'ı bedava verseler kullanmam, hiç sevemediğim bir platform iOS platformu. Samsung'u da hatalarıyla kabullendik, ne yapalım :)

• Arkadaşlar aranızda Amazon a telefon iade eden varsa süreç kaç gün içinde sonuçlanıyor bilgilendirebilir mi acaba

• Amazondan telefon alıp iade eden oldu dostlar s21 şuan indirim ile 7700 gözüküyor bir arkadaşa alacağız

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.