Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Hepsiburada Samsung Türkiye saticisindan s20 siparişi verdim bu sabah. Hepsijet anlaşmalı da yazıyor ama kargo tarihini baya geç girmis. Daha önce alanlar olduysa veya bilenler, sizce yarın kargoya verir mi cihazı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abzkvby A kullanıcısına yanıt

Öncelikle hayırlı olsun. Hepsijet öyle, kargo tarihini ileriye atıyor ama genelde konuma bağlı olarak 2-3 günde geliyor. Ben merkezi bir yerde oturuyorum, 1 günde elime ulaştığı da oluyor kargomun.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Kargoya versin de gelmesi sorun değil muhtemelen 1 günde gelir. Yarın belli olur bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: abzkvby

Teşekkür ederim. Kargoya versin de gelmesi sorun değil muhtemelen 1 günde gelir. Yarın belli olur bakalım

Bende aldım aynı telefonu.cuma öğleden sonra 3 gibi sipariş verdim. Cumartesi öğleden önce 11 de kargoya verdiler. İstanbuldan İzmir’e teslim salı gösteriyor. Ama tahminim yarın teslim ederler.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• aliss A kullanıcısına yanıt

bildiğim kadarıyla kamera donanımları birebir aynı. s21'in ekran çözünürlüğü daha düşük (s20yi 120 hz kullanmak isterseniz çözürünürlüğü s21'in ekranı gibi yapmak zorundasınız) işlemci s21'in daha iyi ama günlük kullanımda bu farkı hissetmek zor. ram miktarı aynı.

bence aralarındaki en önemli fark kasa ve ekranda. s21'in adaptive refreshli ekranı 120hz'de kullanmak isteyenler için şarj avantajı getirir. kasa kısmında da açıkçası geçen hafta ikisini karşılaştırdım s20'nin kasası daha premium geldi bana. s21'in arkası plastik gibi. satış elemanına söyledim plastik değil dedi ama bende uyandırdığı his bu şekilde.

s20'nin fiyatına baktım 5800 TL civarı iken s21 8800 civarı. aralarında 3k fiyat farkı var. kesinlikle değmeyecek bir fiyat. yurt dışında 100 euro civarı fark varken bizde niye bu kadar uçuk fark var anlamadım.

• Düz S21'in arkası plastik zaten hocam. Plus ve ultra modellerinde mat camla geliyor.

• Oyun performansında sorun yaşayan var mı arkadaşlar? Ben hiç memnun kalmadım S20+'dan. Ya da yanlış bir şey mi yapıyorum anlamadım. bu kadar kötü olmaması gerekir diye düşünüyorum.

• Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Bu arada Mart güncellemesi geldi beyler
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Ne oluyor ya ne bu tantana

• 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.