Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.836
Cevap
119
Favori
817.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SON OF GOD

Gömülü gelen YouTube neyse oda aynı

İkiside bana gereksiz nasıl olacak şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Aynen hocam haklısınız ben çok mennunum

Alıntıları Göster

Merhabalar bende dün yükledim s20 plus ama ısınma var cihazda normal mi

• quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Merhabalar bende dün yükledim s20 plus ama ısınma var cihazda normal mi

Alıntıları Göster

Bende pek yok ılık bilemiyorum hocam s20+ kullanıcıları cevap verir

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Aynen dediğiniz gibi yaptım sonrada yeniden baslattim pano geri geldi dosya isimlerinden bir kısmının ne olduğunu tam anlayamadigim icin arada kaynamis bu :) örneğin led kapak yazan uygulama ne ise yarıyor bilmedigim icin silmedim.

• doruktr kullanıcısına yanıt

led kılıflar var, kılıfın arka kısmında yıldızlar desenler falan oluyor telefondan ayarlanıyor, onun programı olabilir

• doruktr kullanıcısına yanıt

Yeniden başlatmanıza gerek yok hocam. Dediğim yöntemle geri yükleme yapabilirsiniz sildiğiniz şekilde.

• Arkadaşlar bugün yakın bir arkadaşım iPhone 11 aldı biraz kıyasladım iPhone 11 in HDR anlamında kesinlikle çok daha iyi yyaniözellikle video modunda HDR İnanılmaz çalışıyor. Seste s20 Plus açık ara önde ekranda keza aynı şekilde fakat kamerasında aklımı kalmadı değil

• Arkadaşlar yeni güncelleme gelmiş 1256mb boyutunda.

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt

One ui 3.1 güncellemesi geldi Türkiye cihazlarına.

• arkadaşlar yeni gelen güncelleme sonrası ısınma ve batarya sorunu düzeldi mi? s20 veya s20fe almak istiyorum. Bütçeme uygun telefon bu ikisi olarak gözüküyor. benim için batarya kullanımı önemli günü çıkarması gerekiyor.(gün içerisinde 2 defa şarj etmek gerekiyorsa benim için sıkıntılı olur.) gün içerisinde telefon görüşmelerim oluyor arada sosyal medyaya bakıyorum oyun pek oynamıyorum. kamera olarakta iyi olmasını tercih ediyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• gokhancan54 G kullanıcısına yanıt
    S20 Fe S20 nin kırpılmış biraz daha büyük bir versiyonu ben olsam S20 alirdim genel olarak daha iyi. Pili genelde akşamdan akşama şarja takıyorum günü çıkarıyor bir sorun olacağını düşünmüyorum ama gerçekten çok kullanıyorsanız S20+ öneririm.
    * 2K 60 Hz de kullanıyorum eğer 120 hz de kullanırsanız günü çıkarma ihtimali düşük olur.
    * S20 nin kamera sistemi (ön-arka) S20 Fe den daha iyi.
    Edit: S20 android 11 den beri bataryada iyiydi (benim kullanımıma göre) daha iyi oldumu daha deneyemedim ama ısınma son güncellemeyle çok daha iyi durumda Düz S20 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nokia-3310 -- 7 Mart 2021; 1:21:59 >
  • gokhancan54 G kullanıcısına yanıt

Ben S20 kullanıyorum. 3.1 güncellemesinden sonra ısınma sorunu büyük ölçüde düzeltildi. Birkaç sayfa geriye giderseniz insanların güncelleme hakkındaki olumlu görüşleri mevcut.

Mesela önceden 5 dk 8K video çektiğimde cihaz sıcaklığı 50 derecelere çıkıyordu, en son güncellemeden sonra tekrar denediğimde 43 dereceyi geçmedi. Oyun oynarken bile 38 derecenin üstünü pek görmedim bu güncellemeden sonra.

Eğer ekran süresi takıntısı yoksa, çok oyun oynanmıyorsa, dışarıda sürekli mobil veri açık kullanılmıyorsa (hat iyi çekmiyorsa pili biraz sömürüyor) ve gün içinde sürekli kamera ile uğraşılmıyorsa (kamera kullanırken biraz harcıyor) gönül rahatlığıyla S20 alabilirsiniz. Bu senaryoda pil günü çıkaracaktır.

Cihazı 60 hz modunda kullanırsanız pil büyük ölçüde daha iyi dayanıyor ama ben 120 hz'e alıştığımdan 60 hz kullanamıyorum. Bu arada, dışarıdayken hiç 2.şarja ihtiyaç duymadım cihazı aldım alalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 7 Mart 2021; 1:32:23 >

• s10dan geçicek olsanız 20mi alırdınız 21 mi arkadaşlar

• aliss A kullanıcısına yanıt

Bütçe durumuna bağlı. İmkanlar el veriyorsa tabi ki S21 almak daha mantıklı.

• oguzmete kullanıcısına yanıt

Lisanslı ürün değilse kabul etmiyor Samsung telefonlar. Belki de ondandır.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Hocam s20+ adaptif parlaklık mobil veri wifi karışık konum açık kullandım biraz güç tasarrufu kapalı şarj %20yken çektim bunu normal mi

• Arkadaşlar s20+ da TownShip oynayan var mı? Oyun kasıyor. Xiaomi note 9 pro da böyle kasmıyordu.

• İyi akşamlar arkadaşlar. S10E'den geçen hafta S20+ a geçerek aranıza katıldım. Yanında Akg Y500 kulaklık hediyesi de geldi. Kulaklığı kullanmaya niyetim şu an için yok gibi ve kutusunu da açmadım. Satmaya çalışsam sizce kaçtan gider? Telefona gelince S10e ye göre ekran boyutu büyük olduğu için alışmam zaman aldı ancak 120 hz olayı hoş, video ve oyun vs işlerinde tatmin ediyor diyebilirim.

• gokhan2707 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun cihazınız.

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.