Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s21 ultra da dahil 3 modelde de hafıza kartı desteği yok ayrıca kutudan sadece şarj kablosu çıkacak adaptör ve kulaklık da yok. samsung bu sefer fana çuvalladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozgel

s21 ultra da dahil 3 modelde de hafıza kartı desteği yok ayrıca kutudan sadece şarj kablosu çıkacak adaptör ve kulaklık da yok. samsung bu sefer fana çuvalladı.

Önce amiral gemisi cihazlara (s21 ve s21 plus) Super Amoled ve FHD+ ekran koymayı, plastik kasa yapmayı açıklasın. Şarj aleti ve kulaklık basit. Tabi Micro SD de ayrı bir fiyasko.

Edit: S20 ya da S10 serisi dururken hele hele s20 Ultra gibi bir cihaz dururken s21 veya s21+ kim alır ciddi anlamda soru işareti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 14 Ocak 2021; 13:41:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S21 ultra da s-pen kutudan çıkabilir
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Hocam şarj aletini ve kulakliği zaten bekliyordum ama fhd+ şaşırdım biraz hadi ona 120 hz kullandin mi aynı mantığa geliyor desen cam-metal kasa ve dynamic amoled yerine plastik ve super amoled koymasi kesinlikle kabul edilemez bunları istesem gider s20FE alirim S21FE olmuş resmen iyikide s20 almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nokia-3310 -- 14 Ocak 2021; 14:25:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nokia-3310

Hocam şarj aletini ve kulakliği zaten bekliyordum ama fhd+ şaşırdım biraz hadi ona 120 hz kullandin mi aynı mantığa geliyor desen cam-metal kasa ve dynamic amoled yerine plastik ve super amoled koymasi kesinlikle kabul edilemez bunları istesem gider s20FE alirim S21FE olmuş resmen iyikide s20 almışım.
    Muhtemelen bütün s20, s20+ ve s20 Ultra sahipleri sizin gibi diyecek hocam. S21 ölü doğdu. Samsung Mobile batmak istiyor herhalde başka açıklaması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 14 Ocak 2021; 14:36:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Muhtemelen bütün s20, s20+ ve s20 Ultra sahipleri sizin gibi diyecek hocam. S21 ölü doğdu. Samsung Mobile batmak istiyor herhalde başka açıklaması yok.

Alıntıları Göster

O kadar da abartmayın hocam tamam fiyatı yüksek ama Türkiyede s21 satışı az oldu diye Samsung mobile batmaz 🤣🤣🤣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

O kadar da abartmayın hocam tamam fiyatı yüksek ama Türkiyede s21 satışı az oldu diye Samsung mobile batmaz 🤣🤣🤣

Alıntıları Göster
    Bu kafada devam ederse batar neden batmasın? Sony Mobile, LG mobile, Nokia, Blackberry, Microsoft Mobile gibi şirketler Samsung Mobile'dan çok mu küçüktü. Böyle 3 sene devam etsin sallanmaya 5. Sene de batmaya doğru gider sonra 2 tane ülkede muz satar gibi telefon satmaya çalışır. (Bknz; Sony Mobile)

• quote:

Bu kafada devam ederse batar neden batmasın? Sony Mobile, LG mobile, Nokia, Blackberry, Microsoft Mobile gibi şirketler Samsung Mobile'dan çok mu küçüktü. Böyle 3 sene devam etsin sallanmaya 5. Sene de batmaya doğru gider sonra 2 tane ülkede muz satar gibi telefon satmaya çalışır. (Bknz; Sony Mobile)

Alıntıları Göster

Iyide hocam samsung mobile in urettigi tek cihaz s21 serisi değil ki.. Son birkaç yıldır en yüksek satışı da alt segment telefonlarla yapıyorlar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Iyide hocam samsung mobile in urettigi tek cihaz s21 serisi değil ki.. Son birkaç yıldır en yüksek satışı da alt segment telefonlarla yapıyorlar zaten.

Alıntıları Göster
    O zaman umalım da bizim gibi Amiral Gemisi Android severler için şu hallerini düzeltsinler hocam. :)) Yoksa bu fiyat bantlarında bu kırpık özellikler ile bizi de komple Apple tarafına kaptırırlar. Sonra da alt segment markası olur çıkarlar .

• Bana da geldi DBT S20 için indiryorum.

• İbrahimEsad kullanıcısına yanıt

2 haftada 2 güncelleme. Maşallah diyelim  

• S20 Tr android 11 den sonra güncelleme gelmedi daha :D direk one ui 3.1 falan mı verecekler acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nokia-3310

S20 Tr android 11 den sonra güncelleme gelmedi daha :D direk one ui 3.1 falan mı verecekler acaba.
    Hiç beklemeyin home csc ile doğrudan alaman sürümünü kurup aynen kullanmaya devam edin hocam.

• quote:

O zaman umalım da bizim gibi Amiral Gemisi Android severler için şu hallerini düzeltsinler hocam. :)) Yoksa bu fiyat bantlarında bu kırpık özellikler ile bizi de komple Apple tarafına kaptırırlar. Sonra da alt segment markası olur çıkarlar .

Alıntıları Göster

Apple da durum aynı şekilde aslında.

Şimdi ben kendimce fiyat konusuna şöyle yaklaşıyorum. 16.000 TL bir cep telefonu için inanılmaz yüksek bir rakam ve aklı mantığı yerinde olan herkes bu konuda hemfikirdir.

Ancaak iyi mal iyi para durumu Iphone 12 Pro max de 17.000 TL. Iphone un en çok satış yaptığı telefonlara bakarsanız düz iphone 11 ve iphone 12 olduğunu görürsünüz. Pro serilerinde satışlar hiç beklendiği gibi değil 11 serisinden beri.

Insanlar daha uygun fiyatlı telefonlara yöneliyolar ve bu dünyada böyle. Firmalar da bunu bildiğinden uygun fiyatlı modeller çıkartıyorlar. Samsung un A serisi veya Iphone un 12 mini ve 12 serileri ve SE serisi gibi. Yani düşük bütçeli tüketicilerin hedefine girmeyi daha çok istiyorlar aslında.

Şimdi gelelim S21 Ultra nın 16 bin tl olması konusuna. Edindiğim bilgilere göre yeni Exynos 2100 işlemci Snapdragonla hem batarya performansı hem hız konusunda yarışabilecek seviyede. Ee nolmuş diyeceksiniz, bu başlıkta 1 yıldır herkes Exynos 990 ı yerin dibine gömdü. Herkes Snapdragonlu gelse de alsak dedi,daha performanslı bir S serisi istedi. Ve defalarca anlattık samsung un uygun fiyata telefon satabilmesinin sebebi bu,ülkemize düşük performanslı işlemciyi sunuyor yoksa fiyat iki katına çıkar diye.

Bir çok kişi de ''laf da'' dediler ki olsun pahalı olsun performanslı olsun biz alırız.

Samsung da bu kişilerin sesini duymuş olacak ki (farz ı misal) şimdi performans canavarı bir cihazı bammmm diye önümüze koydu ve 16.000 TL ye !

Buyrun alabiliyorsanız alın, fiyat bu mal bu diyor kısacası :) Alıp almamak artık kişilerin tercihi ama ben 1-2 ay bekleyeceğim sanırım. Eğer beklediğim özelliklerde bir cihaz olarak gelirse S21 ultra 14 bin tl yi hak eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 14 Ocak 2021; 16:6:6 >

Hocam yedeklemeye falan ugraşmaya üşeniyorum ama boş bir vaktimde kesinlikle geçmeyi düşünüyorum.
  • Nokia-3310 N kullanıcısına yanıt

Sizi de dbt'ye bekleriz hocam  

• S21-9999 Tl
    S21+ 13499 Tl
    S21 Ultra 15999 Tl
    Fiyatlar açıklandı.
    Hocam tüm cihazlar dinamik amoled 2x kullanıyormuş S20 nin arkasıda glasticmiş (plastik) Geri kalan sızıntıların hepsi doğru.
  • Nokia-3310 N kullanıcısına yanıt

s21 serisinde en beğendiğim şey 2k ekranla 120 hz kullanabilme olayı oldu. Gerçi o da sadece s21 ultrada var, rezillik  

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.