Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Independent16

yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

Alıntıları Göster
    Hiçbir şekilde imei gitmiyor atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Malesef.

Baseus çok ince görünüyor, koruyuculuğu nasıl sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20 ultraya uygun cam ekran koruyucu var mı düzgün? Baseus jelli aldım telefoncu bile yapamadı iki yerde kabarcık kaldı.
    Ayrıca jelledikten sonra konuşmada ses gelmiyor. Baseusun Allah belasını versin. Jel ahizeye girmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pronefroz -- 19 Eylül 2020; 18:35:4 >
  • erenysfl E kullanıcısına yanıt
    Ben şeffaf olan modeli kullanıyorum telefon defalarca düşmüştür hic birsey olmadı henüz çok şükür. Simple case isimli ürünün kalınlığı daha fazla. Wing case modeli ise çok ince ve koruyuculuğu daha zayıf
    Ben koruyucu ile birlikte aynı siteden sipariş vermiştim.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Evet odin üzerinden güncelledim bisey olmadı. Ama sanirim otomatik güncelleme almıyor Server imei atılan sm-g986u modeller

• Maşallah cihaz müthiş fotoğraf çekiyor.

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir kullandığım Note 8'imi satıp S20 veya S20+ almayı düşünüyorum.

Note 8'im Snapdragon işlemciliydi ve ısınma, şarj, performans gibi sorunlar hiç yaşamadım.

S20 ile ilgili yazıları okuyunca özellikle Exynos işlemcili TR cihazlarda (Snapdragon'lu nereden nasıl bulurum bilmiyorum) Isınma ve bataryanın daha çabuk bitmesi gibi sorunlar çok gözüme çarptı. Daha önce Exynos'lu bir model kullanmadım. Ger.ekten büyük fark var mı acaba?

Bir de S20+ aradaki farka değer mi sizce? Note 8'e alıştığım için büyüklüğü nedeniyle S20'ye oranla tercih edeceğim galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

Uzun süredir kullandığım Note 8'imi satıp S20 veya S20+ almayı düşünüyorum.

Note 8'im Snapdragon işlemciliydi ve ısınma, şarj, performans gibi sorunlar hiç yaşamadım.

S20 ile ilgili yazıları okuyunca özellikle Exynos işlemcili TR cihazlarda (Snapdragon'lu nereden nasıl bulurum bilmiyorum) Isınma ve bataryanın daha çabuk bitmesi gibi sorunlar çok gözüme çarptı. Daha önce Exynos'lu bir model kullanmadım. Ger.ekten büyük fark var mı acaba?

Bir de S20+ aradaki farka değer mi sizce? Note 8'e alıştığım için büyüklüğü nedeniyle S20'ye oranla tercih edeceğim galiba.
    Hocam cihaz ilk gün fazla ısınıyor. Şu an 3. Günüm. Baya oturdu. Ve ilk günkü gibi ısınmıyor. Gündelik işlerde ne yaparsanız diğer telefonlar nasıl ısınırsa aynı hissiyat var şu an. Onun dışında cihaz yağ gibi akıyor. Kamera performansı müthiş. Herhangi bir menüde ya da uygulamada öksürmeden sorunsuzca çalışıyor.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Oyunda, kamerada, parlaklık fazla açıkken veya seri kullanirken telefon ısınıyor.

• Sanırım sıcaklık iletiminin fazla
    Olması exynos çiplerinin kullandığı telefonlarda, snapdragondan farklı bir soğutma sistemi kullanılmasından. Geçenler YouTube de video vardı .

• quote:

Orijinalden alıntı: MhmtBey

Sanırım sıcaklık iletiminin fazla
    Olması exynos çiplerinin kullandığı telefonlarda, snapdragondan farklı bir soğutma sistemi kullanılmasından. Geçenler YouTube de video vardı .
    Ever hocam exynoslu modelde copper cooling var. O plaka alıp tüm ısıyı kasaya veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 20 Eylül 2020; 18:22:47 >
    İlettiginden midir bilmiyorum ama ben rahatsızlık duyuyorum bu sıcaklıktan dolayi. Bundan önce xs max kullanıyordum hic ısınma yoktu. Exynos 1000 serili yeni S serisi çıkınca sanırım yenilerim telefonu. O da iyi çıkmazsa iPhone tekrar geçebilirim.

• Arkadaşlar selamlar

bir kaç gün önce s7edge den s20+ a geçmek istediğimi şarj ve ısınma konularından dolayı tereddütte kaldığımı belirtmiştim görüş istemiştim.

Hatta sadece 2 arkadaş cevap verdi sağ olsunlar exynos 990 lı telefona bulaşma demişti bir arkadaş aklım bayağı karıştı.

Üzüldüm çünkü s20+ beğendiğim modeldi ama kronik sorunlarının olması kötü

Ama son 15 sayfada olumsuz yorum neredeyse yok hatta iphone 11 ile tamamen kafa kafaya diyen arkadaş bile var. Not. iphone savunucusu değilim kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum ama stabilizasyon olarak maalesef öndeler samsungcuyum

sadete gelirsek iyi yorumlar gelmiş ben hala s20+ almak istiyorum ekim sonu kasım gibi gerçekten önerilerinizi bekliyorum memnun arkadaşlar da çok 7 bin 8 bin verip üzülmekte istemiyorum net olarak ne yapmalıyım bilgilerinizi rica ederim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byarslan6161 -- 20 Eylül 2020; 19:5:27 >
    Güzel çekmiş gerçekten. Bende çok telefon kullandım ama android'in tadı başka özellikle samsungların. Ayrıca güç tasarruf modunda 120 hz kullanabiliyorum artık sayenizde,teşekkürler:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Isınma sorunu azalınca batarya da yavaş düşüyordur o zaman kardeşim, doğru mu?
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.