Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.836
Cevap
119
Favori
817.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Exynos kullanıyorum OneUI 2.5 den sonra çok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.

bende s7edge kullanıcısıyım s7egde yi de çıkışından 1 1 sene sonra almıştım ve değiştirmek istiyorum aslında halen kullanılabilecek durumda ama ben telefondan sıkıldım yenilemek istiyorum s20+ gerçekten hoşuma giden telefon ve kendimce istediğim özellikleri barındırıyor ama ısınma sorunu gerçekten düşündürüyor acelem yok ama uygun fiyat için efsane cumayı değerlendirmek istemiyor değilim malum ülke şartları s7edge amiral gemi modeliydi ve 2700 ü rakamlara alınabiliyordu ama simdi 7 bin altında aman aman model neredeyse yok s21 i çıkar çıkmaz ne kadar iyi olsa da yine geç almam gerekiyor yurt dışı sd modelinde temin etme konusunda her hangi bilgi ve imkanım yok gibi bilemiyorum ya bekleyeceğim yada gözümü karartıp alacağım bu kadar güzel bir cihazın ısı sorunu gerçekten üzücü.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    ayrıntılı cevap için teşekkürler.

videoyu da izledim gerçekten çekim kalitesi bence güzel bende s7edge var daha önce belirttiğim gibi, aslında çok mantıklı ve açıklayıcı yorum olmuş teşekkürler tekrar, benim şuan ki telefonumda birkaç banka uygulamaları Instagram dışında pek bir uygulama yok chorme sürekli açık haber vs ben haber sitesi uygulaması bile yüklemem twitter i bile choreme den kullanmayı seviyorum pek oyun oynayan biri değilim açık söylemek gerekirse asphalt 8 i toplasan 10 gün oynamışımdır asphalt 9 merak bile etmedim PUBG yi demedim bile kuçuk oyunlar yükleyip oynarım aslında pek yoğun olmasa da kamera olarakta fotograf ve video çekmeyi seviyorum sizin gibi 2 saatleri bulmasa da :) telefon adı üstünde whatsapp mesajları ve aramaları ve normal aramaları yoğun kullanıyorum bu kadar aslında. şimdi bu kadar yüzsek modelli telefonu o zaman neden istiyorsun demeyin samsung u seviyorum iphone de gayet alabilirim ve bana çok çok yeterli gelir ama ben samsung fanıyım her ne kadar exynos ile bizi çıldırtsa da, sizce bu kullanım alışkanlıkları ile s20+ başıma dert olur mu hiç bulaşma bir sene daha devam et mi dersiniz yoksa al mı dersiniz ?

• Daha önceki mesajlarımı silmek zorunda kaldım. Çünkü tasarruf modunda 120hz'de cihazın ısınmadığını yazmıştım. Özelden küçük çaplı bir linç yedim. Bazı arkadaşlar cihazı bu şekilde kullanamayıp cihazı ucuza elden çıkardıklarını, vs söylediler. Ben de mesajları polemik olmasın diye sildim.

Bu arada Eylül Almanya güncellemesinden sonra cihaz yüksek performans, FHD+ ve 120hz'de de artık ısınmasını kontrol almış durumda.

Odin ile temiz kurulum yaparak (normal csc ile her şeyi silerek) geçiş yapılırsa cihazın ılık çalışma durumunun bittiğini ekranı kapadıktan sonra -2 dk içerisinde buz gibi olduğunu göreceksiniz.

İlgili sürüm:

S20 modeller için.https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s20/firmware/SM-G980F/DBT/download/G980FXXS4BTHH/367403/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 22 Eylül 2020; 17:5:12 >

• byarslan6161 B kullanıcısına yanıt
    Youtube video kalitesini çok düşürüyor aslında. Normalde daha iyi o video.
    Sizin kullanımınız için Galaxy S serisinden ziyade Galaxy A serisini de düşünebilirsiniz. Hem cihazlar özellik olarak tatmin edici, hem de batarya kapasiteleri ve süreleri daha iyi.
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ex işlemci li s20 serisi kronik ısınma ve pugb de performans kaybı oluyomuş doğrumu

• s20+ aldım ama şarj az gidiyor gibi anlamadım
    birde klavyede sesli yazma yok, bunu nasıl yapabilirim

• arkadaşlar s10 kullanıyordum. pert olunca acilen telefon almak zorunda kaldım. araştırmadan s20 plus sipariş verdim. youtube dan EX SD kamera karşılaştırması izledim. ex telefon daha iyiydi. bende hemen exynos sipariş verdim. sd işlemcili 100€ daha pahalıdı. sonra foruma girdim. aman Allahım herkes şikayetçi. iptal edecektim edemedim. telefonu postaya vermişler. geldi telefonum olmadığı için açtım. kurulumu yaptim. güncelledim. hiç ısınma olmadı. acaba SD işlemcili telefonumu gönderdiler diye kontrol ettim exynos cihaz. gerçekten hiç ısınma yok. cihaz yurt dışı. ama nerenin cihaz bilmiyorum. ben fransada yım. Avrupa cihaz değil.

not ben yaklaşık 15 senelik foruma üyeyim. lanet olası birşey oldu sen olduğunu kanıtla diye bir şey çıkıyor. 7 8 dene once 1 aylığına kullandığım telefon numarasını soruyor. email adresi de yanlış diyor. bu sorunu nasıl çözerim

• makavel1 kullanıcısına yanıt
    samsung klavye de Türkçe sesli yazma yok. Microsoft SwiftKey klavye kullanıyorum çok memnunum

• Arkadaslar çoğu kişi yok kılıf var mı yok bilmem ne onu tartısıp durmuşsunuz devamlı..pil performansına dair adam gibi bir yanıt bulamadım..300 e yakın mesaj okudum.. lütfen birisi düz s20'nin ekran süresinin açık kalma süresini söyleyebilir mi ? birtane arkadas 8 saat 24 dakika aldım demiş ama bana imkansız geldi.. nasıl aldı düz s20 den o süreyi.. benimki suan 4-5 günlük ve maksimum 6 saat 46 dakika dayandı... teşekkürler...
  • cetinfb88 C kullanıcısına yanıt
    ya sallıyor yada hiç güç tüketmeyen bi uygulamada vakit geçiriyor tüm gün başka açıklaması yok okadar fark yaratmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinfb88

Arkadaslar çoğu kişi yok kılıf var mı yok bilmem ne onu tartısıp durmuşsunuz devamlı..pil performansına dair adam gibi bir yanıt bulamadım..300 e yakın mesaj okudum.. lütfen birisi düz s20'nin ekran süresinin açık kalma süresini söyleyebilir mi ? birtane arkadas 8 saat 24 dakika aldım demiş ama bana imkansız geldi.. nasıl aldı düz s20 den o süreyi.. benimki suan 4-5 günlük ve maksimum 6 saat 46 dakika dayandı... teşekkürler...
    merhaba;
    ortalama 4,5- 5 saat...sureklı 120 hz de kullanıyorum ...telefon konusmam gun ıcınde cok fazla...
    mail ve sosyal medya genel kullanım..oyun hiç oynamam..
    ısınma problemı ıle arada karsılasıyorum ancak rahatsız edıcı bır durum degıl ayrıca adanada yasıyorum ortalama gunluk sıcaklık 32 derece
  • diğer taraftan telefon ile genel bir yorum yapayım...

yıllarca ios kullandım ve son 6-7 aydır android kullanıyorum..
    android ozgurlugunu ve paylaşım seceneklerı iş hayatımı kolaylaştırıyor..ancak bir ios kalitesi de uygulamalarda yok.
    buna ragmen geçiş yapmak istemedim..performans olarak gayet tatmınkar ve anlık dahı olsa takılmasını gormedım.

daha once note 10 lite kullanıyordum ,performans olarak aralarında daglar kadar fark mevcut.
    kamerası bence cok ust duzey degıl ama işimi fazlasıyla goruyor.
    en guzel tarafı kucuk ve tasıması kolay olması.note 10 lite den sonra telefon cepte kayboluyor.

sorularınız var ise msj olarak da atarsanız cevaplarım.

en kotusu bile sunu net olarka soyleyebilirim 120 hz ekran ıcın ben bu telefona gecıs yapardım.kullandıktan sonra anlıyorsunuz.
    diğer telefonlar suan gozumde atlayarak gecıyor. 120Hz kullanmayacaksanızda s10 veya note 10 serisi tercıh edın performans olarak farkı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merman -- 23 Eylül 2020; 6:41:31 >
    1080p120 4 saat, mobil veri ve Bluetooth sürekli açık, genelde sosyal medya kullanımı

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinfb88

Arkadaslar çoğu kişi yok kılıf var mı yok bilmem ne onu tartısıp durmuşsunuz devamlı..pil performansına dair adam gibi bir yanıt bulamadım..300 e yakın mesaj okudum.. lütfen birisi düz s20'nin ekran süresinin açık kalma süresini söyleyebilir mi ? birtane arkadas 8 saat 24 dakika aldım demiş ama bana imkansız geldi.. nasıl aldı düz s20 den o süreyi.. benimki suan 4-5 günlük ve maksimum 6 saat 46 dakika dayandı... teşekkürler...
    Ekranı standart haliyle kullanıyorum. Yni 120hz değil.
    Düz s20
    6.5 ile 7.5 saat arası ekran alıyorum.
    Gün içi baait oyunlar (tavla, batak, 66 gibi..) oynarım. Finans uygulamasını sık kullanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ermiso145320

samsung klavye de Türkçe sesli yazma yok. Microsoft SwiftKey klavye kullanıyorum çok memnunum
    samsung klavyede yok ama google ın kini kullanabiliyorsun. samsung klavyeden vazgeçmeye gerek yok.
    Hocam ben telefonu alali yaklasık 2.5 ay oldu kullandigim uygulamalar belli oyun az oynuyorum (geometry dash gibi) ve o gun telefonla film,dizi izlediğimi belirttim diye hatirliyorum (youtube) benim kullanimima göre 6-8 saat arasinda aliyorum 8 saat 24 dakikayi gecemedim daha ve her seferinde 8 saat alamıyorum zaten ama hala bazen 7.30-8 saat alabiliyorum WQHD 60 hz kullaniyorum. Yakinda yine pil kullanimimin ekran fotografini atarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nokia-3310 -- 23 Eylül 2020; 11:12:32 >
  • Youtube da video kalite 1080p den daha yüksek seçeneklerin çıkması için bir ayar yapmamız gerekiyormu?

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.