Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Independent16

arkadaşlar server imei atılan bir cihaza odin ile rom atsak imei gidermi? bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı?
    yardımcı olabilecek varsa sevinirim...
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    evet aynısı bende de var ekranın sağ alt tarafında, endişe etmeye başladım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu işlemler yormaz, sadece ısıtır. Güç tüketimi yüksek, güçlü bir işlemci var; aktif bir soğutması yok. Ortaya çıkan ısının cihazda birikmek dışında yapabileceği bir şey yok, normal.
  • Independent16 kullanıcısına yanıt
    Gitmez.

• ebu41 E kullanıcısına yanıt
    Genel bisi o zaman. Bazen acip kapayinca ekrani gidiyor ama, yazılımsal sanırım.
    Edit: hocam hangi model ve hangi surum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 17 Eylül 2020; 10:16:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    s20 son sürüm

• Sakin burası...Note10+ dan s20 ultra'ya geçtim ne yalan söyliyim arıyorum notu ekrani daha güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunkeser -- 18 Eylül 2020; 15:33:23 >
  • Arkadaşlar Note 20 Ultra ya geçtim 23 Ay Garantili S20 Plus cihazimi satıyorum. 6500 tl dir.

• merhaba arkadaşlar s8 plus kullanıyorum değişim zamanı geldi gözüm s20 plus ta ama malum fiyatlar yüksek bende s10 plus almayı düşünüyorum ikisinin arasında kaldım hangisini alsam beni üzmez

• farukkk47 kullanıcısına yanıt
    S10 plus a değmez 8de çok bi fark yok alacaksan s20 + iyi

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    eyvallah teşekkür ederim

• zahidow Z kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam hangi şehirdesiniz

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Bu seneki cihazlardaki Exynos 990 işlemcisi biraz sıcak çalışıyor. Kışın dışarıda ellerimiz üşümeyecek. :D
  • Samsung s20 128 GB güncel Antutu puanı. Cihazı dün aldım.
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• S20+ ile iPhone 11 arasında kaldım.. ekran kısmı hariç batarya, performans ve kamera olarak karşılaştırma yapacak arkadaş var mi ? Teşekkür ederim
    Şimdiden

• Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Linkteki ekran koyucuyu aldım ama maalesef kalkma yaptı iki telefonda da. Kendim yapamam diye telefoncuda taktırdım, kenarlarda çok ufak kalkma vardı birinde ama spigen kılıfla kullanılmıyor kesinlikle, baya kalktı.

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: MhmtBey

S20+ ile iPhone 11 arasında kaldım.. ekran kısmı hariç batarya, performans ve kamera olarak karşılaştırma yapacak arkadaş var mi ? Teşekkür ederim
    Şimdiden
    hocam benim son iki cihazım iphone 11 ve iphone se 2020'idi. s20'yi ise iki gündür kullanıyorum. Youtube videoları ne der bilemiyorum ama ekran ve ses muazzam gerçek kullanım deneyiminde. Kamera ise tamamen kafa kafaya. Bazen fotoğraflarda samsung s20 önde ama videoda da iphone 11 ve se2020 önde. Batarya ise şimdilik iphone 11. Ama arada uçurum da yok. Bence tercihiniz ios mu android mi olmalı ama s20 kesinlikle daha kaliteli duruyor. Tabi aynı şeyler s20+ için de geçerli.
  • erenysfl E kullanıcısına yanıt
    Hocam o kılıfa hangisini takarsanız takın kalkar, ben artık spigen kullanmıyorum. Kac tanesini iade etmişimdir. Baseus kullanıyorum hiç kalkma olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.