Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Snapdragon s20 ultra alacaktım ancak tr de server kayıt istemesi yuzunden exynos aldim geçtim son cikan güncellemerden duyulan memnuniyetleri göz önüne alarak.
    Genel olarak memnunum note 10.plus snapdragondan geçtim. 120hz kullanıyorum. Cihaz muazzam ancak sanki bataryasi biraz hızlı bosaliyor gibi. Dark modda kullanıyorum ancak internet incelemelerinde 10 saat civarı 120hz kulllanarak ekran suresi aldiklarini gördüm ben saat 6 da çıkardım şarjdan bugun bu arada ilk sarjim %85de 5 buçuk saatlik sure icerisinde ve ekran suresi henüz 1 saat olmadi.

Fikirlerinizi alabilir miyim?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Yaptın mı güncellemeyi 😊
    Kardeşim cihaza indirdim ama, çarşıya çıkmam gerekince daha kuramadım. inşallah akşama.

• Mori kullanıcısına yanıt
    Tamamdır 😊👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

merhaba hocam bu ürünü tavsiye ederim parmak okuyucu vs çok iyi çalışıyor birebir orjinal ekran koruyucu ile aynı içinde 2 adet ekran koruyucu kamera koruyucu arka kaplama çıkıyor https://www.akilliphone.com/incele/gor-sm-galaxy-s20-ultra-3d-kavisli-full-ekran-koruyucu-2-adet-set-103446

Alıntıları Göster
    Geçen gün aldığım ürün içime sinmemişti. Takarken çok zorlandım ve 3 kere söküp yapıştırdım, baloncukların gitmesi için çok hırpaladım baya bir çizilmişti. Arkasından Cuma günü kenarları da tekrar kalkmaya başlayınca bu defa da senin tavsiyen üzerine bu ürünü sipariş ettim.

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Ürün müthiş, parmak izi sorunsuz çalışıyor, uygulaması çok kolay, 1 kerede cuk oturdu. Kenarlardan kalkma yapmadı. Herkese tavsiye ederim. Ötekinin neredeyse yarı fiyatına hemde iki tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 24 Ağustos 2020; 13:11:4 >

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkür ederim 😊

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Çok memnun kaldım, adeta üstünde fabrikasyon gelen koruyucu gibi.
    Anladığım kadarıyla koruyucu film formunda, kuvvetli darbelere karşı değil çizilmelere karşı kullanılabilecek bir ürün öyle değil mi

Evet aynen öyle. Fabrikasyon gelen koruyucu gibi.
    Tamamdır tekrar teşekkür ederim, güle güle kullan 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Arkadaşlar merhaba, Snapdragon s20 ultra alacaktım ancak tr de server kayıt istemesi yuzunden exynos aldim geçtim son cikan güncellemerden duyulan memnuniyetleri göz önüne alarak.
    Genel olarak memnunum note 10.plus snapdragondan geçtim. 120hz kullanıyorum. Cihaz muazzam ancak sanki bataryasi biraz hızlı bosaliyor gibi. Dark modda kullanıyorum ancak internet incelemelerinde 10 saat civarı 120hz kulllanarak ekran suresi aldiklarini gördüm ben saat 6 da çıkardım şarjdan bugun bu arada ilk sarjim %85de 5 buçuk saatlik sure icerisinde ve ekran suresi henüz 1 saat olmadi.

Teşekkürler
    Hayırlı olsun da yepyen telefonun bataryası hemen istediğiniz sonuca gelmez. Nasıl ki otomobilde rodaj süresi var, nasıl ki kulaklıkta performans kullandıkça açılıyor, bu da öyle. Acele etmeyin.

• Huan8 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Diğer telefonlarımda da bir süre böyle bir performans düşüklüğü gözlemiştim daha sonra baya iyileşti dediğiniz gibi. Denemeye devam edip görelim bakalim :)
    Bu ekran koruyucu dan bende sipariş verdim. Yanlız uygulama yaptım. Biraz baloncuk oldu. Sizdede oldumu baloncuk. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

Geçen gün aldığım ürün içime sinmemişti. Takarken çok zorlandım ve 3 kere söküp yapıştırdım, baloncukların gitmesi için çok hırpaladım baya bir çizilmişti. Arkasından Cuma günü kenarları da tekrar kalkmaya başlayınca bu defa da senin tavsiyen üzerine bu ürünü sipariş ettim.

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Ürün müthiş, parmak izi sorunsuz çalışıyor, uygulaması çok kolay, 1 kerede cuk oturdu. Kenarlardan kalkma yapmadı. Herkese tavsiye ederim. Ötekinin neredeyse yarı fiyatına hemde iki tane.

Alıntıları Göster
    güle güle kullanın hocam birde içinde arka koruma ve kamera koruyucu cıktımı

• quote:

Orijinalden alıntı: cellat faruk

Bu ekran koruyucu dan bende sipariş verdim. Yanlız uygulama yaptım. Biraz baloncuk oldu. Sizdede oldumu baloncuk. ?
    baloncuk kalma sansı yok bez ile bastırarak itin kaybolur
  • cellat faruk C kullanıcısına yanıt
    Hayır hiç baloncuk kalmadı. İlk yaptığımda birkaç tane küçük kalmıştı. Onları içinden çıkan spatula ile kenarlara doğru sürükleyip attım. Hiç baloncuk kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

güle güle kullanın hocam birde içinde arka koruma ve kamera koruyucu cıktımı

Alıntıları Göster
    Evet birer tane çıktı ikisinden de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Arkadaşlar merhaba, Snapdragon s20 ultra alacaktım ancak tr de server kayıt istemesi yuzunden exynos aldim geçtim son cikan güncellemerden duyulan memnuniyetleri göz önüne alarak.

Teşekkürler
    Çok fazla takılmayın şu ekran sürelerine, seni anlıyorum sd işemcili note 10+ dan sonra batarya çabuk bitmesi seni düşündürüyor ama işte snapdragon ve exynos farkı ortaya çıkıyor. Ayrıca 120 hz 10 saat ekran süresi almak için mobil veri kapatıp tüm gün wifi de ve cihazın ekran parlaklığı %20 filan olacak yoksa imkansız

• oguzmete kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Evet arka tarafi korumak için koruyucu çıktı. Efsane oldu.

• S20+ güncelleme yaptım bugün. Güncelleme sonrası cihaz sanki hızlandı ve daha az ısınıyor. Psikolojik mi bilemedim :)

• mediamrkttan aldığım type-c hdmi, 2 usb, sd card ve sarj girişli cihazda dex güzel çalıştı. fiyatı 280 tl. laptop için almıştım dex i deneyeyim dedim, dex olayı kullanışlı geldi.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.