Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.836
Cevap
119
Favori
817.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dex artık kablosuz kabloya gerek kalmadı sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Ekran suresine takilmak değil ancak calisan biri olarak uzun pil suresi benim için onemli. Zaten 60hz kullanacak olsaydim note10 sd yi değiştirmezdim.

Telefon biraz daha fazla isiniyor note 10da isinma yoktu bu telefonda biraz isinma var ancak rahatsiz edecek seviyede değil.

Genel itibari ile guzel telefon olmus cok beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 24 Ağustos 2020; 18:33:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurundur_21 U kullanıcısına yanıt
    kablosuz olayını ben yapamadım. Siz bulabildiniz mi?
  • RickTheSizzler R kullanıcısına yanıt
    Yeni güncellemeyi kurdunuz mu

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Teşekkür ederim.

Diğer telefonlarımda da bir süre böyle bir performans düşüklüğü gözlemiştim daha sonra baya iyileşti dediğiniz gibi. Denemeye devam edip görelim bakalim :)
    Hayırlı olsun kardeşim :)
    Nasılsın, iyisindir inşallah. Snap S20+ 'tayım ben de vazgeçemiyoruz biliyon.
    Cihaz, uçaktan iner inmez server yaptırdım bu sefer :D Güncelleme ile daha zorlaşıyor falan dediler.
    Hatta son güncelleme ile olmuyor diyen bile var. Çift hattı da kendi imeilerimle güvenilir bir yere yaptırdım. Kafam rahat. Cihazı ciddi anlamda seviyorum. Note 20 boyut ve şekil olarak Ultra'ya göre bence daha iyi ama tamamiyle düz ve 60 hz ekranlı gelmese belki sonraki telim o olurdu. Şimdilik devam. S20+ memnunum her şeyinden.

• ugurundur_21 U kullanıcısına yanıt
    Kurdum hocam s20 ultra. Ama pcde kablosuz bağlanamıyorum

• RickTheSizzler R kullanıcısına yanıt
    Sadece 2019 sonrası Samsung TV ler destekliyormuş...

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Çok saçma. Bilgisayarlarıda desteklemesi gerekiyor.

• Merhabalar, s20 için önerebileceğiniz ekran koruyucu var mı? Teşekkürler.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Thanks kardesim, iyi olmus ben de snap alacaktim aslinda ama bu server kayit isine bir yigin para vermek istemedim. Exynos 20 ultrada note 10da hissettigim kadar kötü degil ama yine de Snap hissini vermedi :) Snapdragon Note 10+ hiçbir sekilde isinmiyordu mesela, bilmiyorum s20+da durum nasıl ancak ultra biraz ısınıyor. İşlemci zorlayici birsey yapmaya da gerek yok, 10 15 dk sürekli kullanip web browse bile yapsan isiniyor telefon. Rahatsiz etmiyor ancak senin cihazdaki isinma durumu nasıl?
  • headcoach H kullanıcısına yanıt
    Hocam note serilerinde şebeke sorunu var galiba bende note8 kullanıyordum hattım Türk Telekom ilk zamanlar da telefondan değil de hattım dan şüpheleniyordum hattı mi taşıyacaktim turkcell e sonra S8 kullanan arkadaşım var oda Telekom kullanıyor download hız testi yaptık cihazlara bariz fark vardı benim cihaz 20 mbs görürken diğer cihaz 50 mbs görüyordu diğer cihazlar 4G bağlantı da sorun yaşamazken benim cihaz edge ye düşüyordu sonra sinirlendim bu olaya S20 aldım kafam rahat her yolu denedim olmadı farklı ülkenin romu kullandım düzelmedi geçen samsung servisine verdim note8 i ana kart a bağlı olduğu için şebeke anteni ana kart değişmesi gerekiyor dedi fiyat aldım 2.335tl fiyat verdiler gerek yok dedim evimde hucresel 3G çekmez iken şuan 4.5G çok rahat bağlanıyorum telefon görüşmesinde sorun yasamamak için evde volta atıyordum resmen büyük bir dertten kurtuldum

• frozensoul kullanıcısına yanıt
    Ben bundan önce S20 düz aldım Exynos. Bilerek Amazon 'dan aldım iade koşulları nedeniyle. O zamanlar bu kadar güncelleme almamıştı, fena ısınıyordu iade ettim. 😂 S20 Plus alayım yurt dışı olacaksa, ısınma olayı yok kadar az. Şu anda yaz olduğu için mevsim normallerinde kardeşim. Çok zorlaman lazım cihazı. İşlemci soğutma sistemi fark ediyor işte. Bir de mesela benimki Plus olmasına rağmen 12Gb ram var.. 😂 Böyle de bir fark var işlemci yanında. TR'deki Pluslar malum 8 GB.

• quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Sadece 2019 sonrası Samsung TV ler destekliyormuş...
    Bende 2017 Model LG TV var. Dün denedim tam olarak destekliyor. Sorunsuz çalıştı tüm fonksiyonlar.
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Güncelleme açıklamasında söylediği o şekildeydi... LG de çalışması çok güzel bir haber...

• Parmakizi çok kararlı ve hızlı çalışmaya başlamış

• Bir - iki sayfa önce bu konuda yazışmalar ve incelemeler var. Aşağıdaki ürün çok başarılı.

https://www.akilliphone.com/incele/gor-samsung-galaxy-s20-3d-kavisli-full-ekran-koruyucu-2-adet-set-103444
  • Çok önemli değil belki ama güncellemenin benim açımdan şöyle bir güzelliği oldu. Adguard kullanıyorum ve vpn simgesi ekranın sol üstünde saatin yanında yer alıyordu. Aynı zamanda sistem bildirimi olduğu için vpn bildirimi bildirim çubuğunda sürekli olarak görüntüleniyordu. Üçüncü parti uygulamalar dışında da bu bildirimi kaldırmak mümkün olmuyordu bildiğim kadarıyla. Güncellemeden sonra vpn simgesi olan anahtar simgesi selfie kamerasının sağ tarafına geçti ve bildirim çubuğundaki vpn bildirimi görüntülenmiyor artık. Güncellemeden önce durum böyleydi.
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeze-bee -- 25 Ağustos 2020; 14:23:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• freeze-bee kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyden bende şikayetçiydim. Bende ilk onu fark ettim ve çok memnun oldum. :)
  • Beyler güncelleme sonrası 120hz pil performansında değişiklik yaşayan oldumu

• alphonzo16 kullanıcısına yanıt
    Hocam note 8den sonra s20 ile ilgili memnuniyetiniz nedir acabaa? Ben yakın dönemde s20 e geçmeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.