Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    henüz s20 için bana gelmedi.
  • erenysfl E kullanıcısına yanıt
    Evet OTA ile gelmedi daha, odin ile yüklenebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    açıkcası çok detaylı teknik bilgim yok bu konuda, telefona normal olarak gelmesi ne kadar sürüyor tahminen?
    Tahminim Türkiye için eylülün ikinci yarısı gibi gelir...

maşallah samsung baya hızlı hareket ediyor
    Evet Türkiye güncellemeleri geç alıyor 😬

• Ben Odin ile atıp geçiyorum ota beklemiyorum...

Odin ile yükleme yapmaya değecek kadar farklı ,güzel uğraşmaya degecek bir özellik varmi?

• cellat faruk C kullanıcısına yanıt
    Yukarda paylaşmıştım...

https://www.samsungmobilepress.com/featurestories/the-galaxy-s20-gets-even-more-powerful-with-new-update?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Merhaba arkadaşlar,malesef çok memnun olduğum note 10 plus telefonumu şebeke çekmeme sorunu yüzünden değiştirmek zorunda kalıyorum.S20 plus almak istiyorum 7800 lere kadar bulunabiliyor internette.Fiyatlar yüksek,fazla parada vermek istemiyorum şu dönemde(12-13 bin vb.) Konuyu baya inceledim,memnun olmayan birçok arkadaş gördüm ve tereddüte düştüm açıkçası,samsungun birçok modelini kullandım ve genelde hep memnundum.Note 10 plus 4300 mah pile sahipti ve gayet işimi görüyordu benim kullanım senaryomda,s20 plus 4500 bildiğim kadarıyla heralde işimi görür.İşlemci performansı note 10 plustan kötü mü?Birde RAM 8 GB olacak,note daki 12 GB tan sonra üzer mi?S20 pluslarda çekmeme sorunu var mı?Şu an eski iPhone 5s kullanıyorum note 10 plusımın hiç çekmediği yerlerde bile full çekiyor hat Telekom.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headcoach -- 23 Ağustos 2020; 21:45:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • headcoach H kullanıcısına yanıt
    Ağ ayarlarını sıfırla yı denedin mi Note 10 plus da... Arkadaşımda aynı telefon ve Türk Telekom hat var ve çekmeme sorunu yaşamıyor... Ben S20 Ultra da Turkcell de çekmeme sorunu yaşıyordum ağ ayarlarını sıfırla yapınca tamamen düzeldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave353 -- 23 Ağustos 2020; 22:5:57 >
  • Ağ ayarlarını sıfırladım,olmadı temiz kurulum yaptım,yedeğimi yüklemeden kullandım,farklı operatörle denedim malesef düzelmedi.Büyük ihtimal anakart değişecekmiş,arkadaşıma sattım zaten onun yaşadığı şehirde servis var,zamanı da olduğu için ben ilgilenirim dedi,benim aciliyetim olduğu için ilgilenemedim,işim gereği telefonu çok kullandığım için acil almam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headcoach -- 23 Ağustos 2020; 22:32:4 >
  • headcoach H kullanıcısına yanıt
    Ben olsam tekrar Note 10 plus alırdım, bence S20 plus a göre daha iyi bir model... Lütfen S20 plus sahibi olanlar kızmasın 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Ben olsam tekrar Note 10 plus alırdım, bence S20 plus a göre daha iyi bir model... Lütfen S20 plus sahibi olanlar kızmasın 😊
    Hİç üstüme alınmadım kanka

İşlemci benden zayıf, ram benle aynı, ekran yenileme daha kötü, hafızası iyi, ekran kalitesi konusunda gene yerim.
    Fotoğraf konusunda da geri. Bir kalemi yok ama o ultrada da yok.
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Exynos işlemcilerden bahsediyoruz burada, snapdragon işlemcili cihaz kullananlar kapsam dışı 😂😂😂

Linç geliyor forumu kapat 3 gün.. 😂 😂

• Passenger kullanıcısına yanıt
    😂😂😂

• Arkadaşlar bilen var mı fotoğrafı düzenlerken filtrelerim diye bir menü var burada fotoğraflarımızdan filtre oluşturabilir miyiz?
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Güncelleme gelmiş TH5... Şaşırtıcı şekilde hızlı geldi bu sefer 😊

• Mori kullanıcısına yanıt
    Yaptın mı güncellemeyi 😊

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.