Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 128GB (G980F) + Akg Y100 Hediye 6,949,00 TL EVKUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evkuru çalısma mantigini yaklasik 4 siparisimden sonra anladim. Size de aciklayayim forumdaslar !
    "Geç olsun, güç olmasın."
    Hadi eyv

Siparişin gelmesini bekleyebilmek için, mecnun kadar sabırlı olmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho1905 -- 19 Mayıs 2020; 1:28:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En gıcık olduğum firmalardan. Anlamsız boş boş reklamları ile zirveye çıkıyor.

Reklamları hiç peşinatsız. Peşinatsız şeyin hiçi mi olur.
    Kampanya kampanya bağırıyor kampanya belli değil.

Bir firma bukadar kendini antipatik yapar.
    Ama, zirve vestelin

• Geçen seferki lg sk1 kampanyasında ilk kez alışveriş yaptım.Aman diyim.Ürünü aldıktan birkaç saat sonra iptal ettim.9-10 gün sonra baktım parayı iade etmemişler.Müşteri hizmetlerini arıyorum başka birime aktarıyorlar.Onlar başka birime.En sonunda beş güne para iadeniz yatar dediler.Ne oldu biliyor musunuz?Üç gün sonra ürün geldi.İade sürecini başlatmaktan da korkuyorum.En azından elimde ürün var deyip uğraşmaktan vazgeçtim.Bir daha kesinlikle bulaşmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Senin sipariş gelmiş yine. Ben sipariş vereli 2 hafta oldu hala ses seda yok. Birgün gelir umuduyla bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pahalı diğil mi sizce 2020 model s20 gibi ben note 10'un kendisi note 10e ama bi de lite'i var
    Samsung sapıttı cidden yaa
  • Evkur,bildiginiz yasal tefeciliğin teknoloji mağazasına dönüştürülmüş hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 19 Mayıs 2020; 13:11:43 >
  • Evde kalmaya devam edin Türkiye diye salak bir reklamları var hastırın lan diyorum her gördüğümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 22 Mayıs 2020; 22:48:22 >
  • teknosa toptancısını da es geçmeyi
    her ürünü önce satıyor parasını alıyor sonra tedarik etmeye çalışıyor .
    3 gündür daha ürünü kargolamayı beceremedi ( hazırlanıyor, faturalandı, paketleniyor) sanarsın üretimini yapıyor adamlar haklılar napsınlar. İyi mantığa oturtmuşlar üst bannerda ise 1000 tl alışverişe 24 saatte kargo diyor bu ticari kafayı kutlamak lazım.
    dükkandan alırsanız evkurun çok da kötü yönü yok fakat şu süreçte herkesin dilinde bir korona bahanesi varki bitmiyor. Teknosayı arasak belki de kargo süreci korona nedeniyle sekteye uğruyor dicek klasik malzeme hazır zaten bunlar da aynı malzemeyi yapıyordur muhtemelen.

• avantajix ile samsung'un kendi sitesinden 6370'e geliyor. nesi sicak anlamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jusufk

avantajix ile samsung'un kendi sitesinden 6370'e geliyor. nesi sicak anlamadim.

Okuma sorununu halederseniz anlama problemi de çözülür şahsımca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'ım forumdan Evkur'u uzak tut. Amin.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

ne diyon abicim sen? 35 yasinda adamsin gelmis bana forumdan laf yetistiriyon. duzgunce acikla anlamadigim nokta her ne ise. okumam anlamam yerinde sen merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: jusufk

ne diyon abicim sen? 35 yasinda adamsin gelmis bana forumdan laf yetistiriyon. duzgunce acikla anlamadigim nokta her ne ise. okumam anlamam yerinde sen merak etme.

6 ay önce açılmış konuya fiyatla ilgili yorum yapmışsınız onu diyorum.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

Iyi de bu okuma problemi değil ki, olsa olsa dikkat problemi olur. Konunun eski olabileceğini hiç düşünmemiştim. Hangi salak hortlatmis diye bakayım dedim, benmişim.   biri mesajını silmediyse tabii.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.