Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S2 İÇİN EN İYİ KULAKİÇİ KULAKLIK ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Galaxy s2 için kulaklık alacağım. Kulakiçi kulaklık tercihim. Fiyat olarak en fazla 500 - 600 düşünüyorum. Buna uygun en iyi sesi kaliteli olacak şekilde yorumlarınızı bekliyorum. Bilen veya kullanan varsa yardımcı olabilirmi. İyi günler.

• 500- 600 tl vermek yerine
    50-60 tl yer shinner yada creative ep 630i alın ama 1000 tl lik kulaklık alsanız bile galaxy s2 de dsp meneger kullanman lazım yoksa kulaklıktan tam verim alamassınız
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=17414&Productid=evsennie6

Şu kulaklığı düşünüyorum. Telefonda dsp'yi iyi kullanmak için root gerektiğini duymuştum. Orjinal kulaklığından daha iyi ses verir diye düşünüyorum. Yada önerebileceğiniz kulaklıkların linklerini verirseniz iyi olur. Kulakiçi kulaklık tercihim. Tşk.
  • benim tavsiyem s2 yi sat peşin parayla yurtdışı s3 al...yanınada sennheiser cx300 veya muadili kulaklıklardan al keyfine bak....s2 ye 1000tl lik beats audio veya akg kulaklıklda alsan fayda etmez...çünkü s2 de kullanılan ses çipseti serinin en kötü çipseti yamahadır galaxy s ve galaxy s3 te wolfson ses çipseti kullanılıyor...wolfson apple ürünlerine zamanında ses çipi üretmiş bir firmadır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.