Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (542. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: süülo

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

ben yaklaşık 5 şarj yaptım sanırım.
    her seferinde sıfıra kadar tükenmesi bekledim pilin . ve öyle şarja taktım . pilin daha uzun ömürlü olacağını düşündüm.
    peki artık ne zaman istersem şarja taksam olur mu? 3/4 ü yada doluyken de taksam olur mu? çünkü bitmesini beklemek zor oluıyor :)

kaç saatte şarj oldu bide şarja takılı iken telefon açılmıyor sizdede öylemi

Kullanım klavuzunda böyle birşey yazıyordu.Normal sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: süülo

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

ben yaklaşık 5 şarj yaptım sanırım.
    her seferinde sıfıra kadar tükenmesi bekledim pilin . ve öyle şarja taktım . pilin daha uzun ömürlü olacağını düşündüm.
    peki artık ne zaman istersem şarja taksam olur mu? 3/4 ü yada doluyken de taksam olur mu? çünkü bitmesini beklemek zor oluıyor :)

kaç saatte şarj oldu bide şarja takılı iken telefon açılmıyor sizdede öylemi

yo açılıyor. herşey normal. 3.5 saatte şarj oluyor.siz soruyu yanlış anlamışsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

Yemelik...

http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/352066335.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1312396304&Signature=X4FvGNer6LAulOife9CjihsAEbg%3D

:D İyimiş. İyi ki iftardan önce koymadın. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

Yemelik...

http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/352066335.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1312396304&Signature=X4FvGNer6LAulOife9CjihsAEbg%3D

:D İyimiş. İyi ki iftardan önce koymadın. :D

evet dogru.Herkes orucu bozardı valla
  • Ninphetamine kernel de BLN aktifleştirilmiş.Artık sms ve cevapsız çağrı bildirimlerini ekran kapalıyken Sol menü ve geri tuşunda ışık yanarak görebiliyorsunuz deneyen oldu mu hiç ?

Ninphetamine version 2.0.5 Release Edition

2.0.5 Release Edition
    Improvements to BLN battery usage.

2.0.4 Release Edition
    BLN support added.
    RAM console (/proc/last_kmsg) added.
    Workaround edition deprecated.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

GingerTurkbey EXTREME Sgs2 v3.3 Full Wipe XXKG6

http://www.androidhouse.net/sgs-2-rom-gelistirme/1742-androidhouse-gingerturkbey-extreme-sgs2-rom-v33-xxkg6-234-online.html

http://www.multiupload.com/Y5KZSZQ2LE

daha 10 dakika once 3.1 i yükledim.Neyse artık hazır alışmışken bunuda yükleyeyimde belki sonra yine unuturum yüklemesini.
    Teşkkürler paylaştıgın için
  • yine aynı şekilde önce stok romu kurup daha sonra 3.3'e geçersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sitTR

quote:

Çok acil bir problemim var:(

2.3.3 kf3 romunu kullanıyorum. Sanırım battery indicator programını yükledikten sonra oldu, telefon kendi kendine restart yapmaya başladı hatta bazen kapatıp açılmıyordu bile. Bundan rahatsız olunca daha önceden almış olduğum backupı restore ettim. Gayet güzel 1 gün geçirdim. Ancak telefonun pilini çıkartıp imei numarasına baktıktan sonra telefon bir daha açılmaz oldu. 3 tuş yapıyorum olmuyor, power tuşuna basıyorum olmuyor. Telefon bir türlü açılmıyor.

Hiç mi çaresi yok:(

Elim kolum bağlandı walla, telefonu şarja takmama rağmen şarj bile olmuyor. Bir ara telefon açıldı gibi oldu ve sistemin çöktüğünü söyledi. Custom rom yüklemek için tuşa basın dedi bastım ama kapandı.

heeeeeeelp:(

download moda geçmiyormu telefon?
  • ewt arkadaşlar artık bende bir S2 KULLANICISI olarak aranıza katıldım şimdi daha yeni açtım jeletininden ne harika asil bir cihaz ayarlarını yapmak için sizlerden yardımlarınızı eksik etmemenizi rica ediyorum şimdi'den teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

Noyan hocam selam geri dondu isim cenk ama zaten mckara danda tanirdi izledim kardesimi 2yil oldu gormuyorum can dostumu :))

hocam zaten donmus selam :) tanıstık arda ile ilgilendi sagolsun yemek icin cok guzel bir yer tavsiye etti.muhtesemdi :)

ismini senin profil sayfandan ogrenmistim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

SolarFlare S2 v1.1: çıkmıştır, en kısa zamanda yeni ekran görüntüleri ve detaylı bir anlatım ile yesilcin'de güncellenecektir. Saygılar.

edit: Noyan hocam sayfaya giremiyorum, şifre sıfırlamam lazım hata alıyorum benim şifreyi bir sıfırlasak
    edt 2 : Rom'dan şikayetiniz olmuş bir arkadaşla birlikte, bende çok stabil burda dh'de kullanan arkadaşlarda xda'da (son 1 gündür takip etmedim ama) kullananlarda çok fazla memnun açıkcası sadece siz ikinizden donma yavaşlama takılma gibi şikayetler alıyorum gariptir.

hocam sifreni degistirdim ama sana pm atamıyorum mailini bana pm atabilirmisin
  • merhabalar,

yeni xwkg1 fw'sini nasıl rootluyoruz secure unsecure kernel dosyaları oluyordu sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbaykus

merhabalar,

yeni xwkg1 fw'sini nasıl rootluyoruz secure unsecure kernel dosyaları oluyordu sanırım?

ikinci mesajda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

quote:

quote:

Çok acil bir problemim var:(

2.3.3 kf3 romunu kullanıyorum. Sanırım battery indicator programını yükledikten sonra oldu, telefon kendi kendine restart yapmaya başladı hatta bazen kapatıp açılmıyordu bile. Bundan rahatsız olunca daha önceden almış olduğum backupı restore ettim. Gayet güzel 1 gün geçirdim. Ancak telefonun pilini çıkartıp imei numarasına baktıktan sonra telefon bir daha açılmaz oldu. 3 tuş yapıyorum olmuyor, power tuşuna basıyorum olmuyor. Telefon bir türlü açılmıyor.

Hiç mi çaresi yok:(

Elim kolum bağlandı walla, telefonu şarja takmama rağmen şarj bile olmuyor. Bir ara telefon açıldı gibi oldu ve sistemin çöktüğünü söyledi. Custom rom yüklemek için tuşa basın dedi bastım ama kapandı.

heeeeeeelp:(

download moda geçmiyormu telefon?

Geçmiyor:(

Telefon pert oldu sanki:( Yok mu bunun bir çözümü:(

Sanki batarya bir anda boşalmış gibi böyle birşey olabilir mi? Telefonu alalı daha 1 ay oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

site kanatlandı yine. server la irtibata geçsen iyi olur bu konuyla ilgili. yoksa yakında suspend olacak hesap.
  • recovery mode:
    ses acma + home + pover

bu sistem cwm menuye girip bilgisayarla isiniz olmadan islerinizi halletmenize yarar

download mode:
    ses kısma + home + power

bu sistem odin kullanarak rom-kernel vs... yuklemenize yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

Orijinalden alıntı: bbaykus

merhabalar,

ikinci mesajda

GT-I9100_XXKG1_insecure dosyası var orada hocam bize GT-I9100_XWKG1_insecure gerekmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

site kanatlandı yine. server la irtibata geçsen iyi olur bu konuyla ilgili. yoksa yakında suspend olacak hesap.

aynen hocam adamlara bi mail atayım bari bakalım bu saatte yapabilirlermi
  • quote:

Geçmiyor:(

Telefon pert oldu sanki:( Yok mu bunun bir çözümü:(

Sanki batarya bir anda boşalmış gibi böyle birşey olabilir mi? Telefonu alalı daha 1 ay oldu

elle download moda yada recovery moda geçmiyorsa bir yerden usb jig temin edip onunla download moduna geçirmeyi dene. yine geçmiyorsa geçmiş olsun boot kısmı hasar görmüştür. RIFF JTAG box ile boot yüklemesi yapılması gerekir bu durumda. baya bi para alırlar. tabi yapabilen yer bulursan

eğer garantisi varsa ve usb jig ile sonuç alamazsan hemen yolla board değişimi yaparlar.
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.