Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (544. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizkadarderin

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

senden ricam bu makro çekimi nasıl yapıyorsun ben bir türlü beceremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sitTR

USB jigi ebaydan getirtmek gerekecek sanırım.

Bu brick işlerini Ankarada yapan yer var mı bildiğiniz? İstanbulda Doğubank yapıyormuş ama oraya da güvenip telefonumu nasıl gönderecem:S

http://www.gencteknomarket.com/Samsung-Galaxy-S-i9000-No-Download-Mode-Clip,PR-2945.html

Ben burdan aldım.Bir yere göndermene gerek yok Download mod a geçmiyorsa tak usb girişine download moda geçsin.Sonra içinde Sbl.bin dosyası olan bir sürüm yükle Download mod düzelir.Eğer bulamazsan sana fix dosyasını yollarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

quote:

valla buna makro demek yanlış olur aletin makro modundan hiç memnun değilim eski telefonumda da aynı böyle bir sorun vardı makro modu kullanamıyordum ama o telefona yüklediğim bazı romlarla makro modu aktif olarak kullanabilmiştim yani bu telefonda makro modu var ve yakın çekimlerde işe yaramayacaksa niye koydular ki, ama bunun bir çaresini bulacam işime çok yaracak bir özellik sonuçta...
  • quote:

quote:

quote:

valla buna makro demek yanlış olur aletin makro modundan hiç memnun değilim eski telefonumda da aynı böyle bir sorun vardı makro modu kullanamıyordum ama o telefona yüklediğim bazı romlarla makro modu aktif olarak kullanabilmiştim yani bu telefonda makro modu var ve yakın çekimlerde işe yaramayacaksa niye koydular ki, ama bunun bir çaresini bulacam işime çok yaracak bir özellik sonuçta...

hocam şöyle denermisin
    makro moduna al yaklaş iyice çiçeğe ses kısma veya açma tuşuna bas.bende öyle odaklanıyor çokta güzel çekiyor başka türlü makro motorunu devreye sokamadım kendliğinden olur diye tahmin ediyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

Orijinalden alıntı: bbaykus
    hocam malesef sorun çıktı

<ID:0/010> Added!!
    <ID:0/010> Odin v.3 engine (ID:10)..
    <ID:0/010> File analysis..
    <ID:0/010> SetupConnection..
    <ID:0/010> Initialzation..
    <ID:0/010> Get PIT for mapping..
    <ID:0/010> Firmware update start..
    <ID:0/010> zImage

diyor ve kalıyor böyle

sanırım sıkıştırmadaki farklılıktan oldu. bunu bir dene;

http://www.mediafire.com/?3l3nwnsh1vl9qjb

XWKG1 Stock Kernel:http://www.multiupload.com/DGXEZ0AYGQ
    Password: intratech@XDA

Optus

Australia

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=14502681

bu linktekini attım şuan bi sorun yok ama yanlış bi şey yapmış olabilir miyim?
  • Telefon aldım bugun ilk izlenimler çok güzel ancak sizin bu bahsettiğiniz olaylardan hiç bir şey anlamdım oda ayrı bi konu .
    Neyse yavaş yavaş öğrenicez android kullanmayı.
    İlk sorumu sormak istiyorum.
    Bataryayı verimli kullanmak adına ilk şarjı nasıl yapmalıyım acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhcglyn

Telefon aldım bugun ilk izlenimler çok güzel ancak sizin bu bahsettiğiniz olaylardan hiç bir şey anlamdım oda ayrı bi konu .

bizde zamanla öğrendik dostum hoşgeldin
    dolunca çıkar belli bi süre yok
  • makinede kf3 yüklü ve rootlu kiese bağladıgımda yeni güncelleme diyor bunu yaptıgımda root gider mi gitmese bile silmiş oldugum game hub social hub gibi gereksiz uygulamalar geri gelirmi son olarakda kiesde son güncelleme root giderse insecure'i mevcut mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: slhcglyn

Telefon aldım bugun ilk izlenimler çok güzel ancak sizin bu bahsettiğiniz olaylardan hiç bir şey anlamdım oda ayrı bi konu .

bizde zamanla öğrendik dostum hoşgeldin
    dolunca çıkar belli bi süre yok

O zaman sıkıntı yok=)
    Şimdi ilk iş olarak şu kies midir nedir onu bi yükleyim bakalım becerebilecez mi=)
  • Benim makro nasil beyler:D

http://img4.imageshack.us/img4/1636/20110619121213.jpg

Ayrica telefonun bunu yapacagini bilmiyordum imageshack sitesine fotografimi telefon uzerinden upload ettim ekran goruntusu aldim ayni pc'deki gibi masallah:)

http://img220.imageshack.us/img220/4153/sc20110804003848.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gubar-ı Gam -- 4 Ağustos 2011; 0:43:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

makinede kf3 yüklü ve rootlu kiese bağladıgımda yeni güncelleme diyor bunu yaptıgımda root gider mi gitmese bile silmiş oldugum game hub social hub gibi gereksiz uygulamalar geri gelirmi son olarakda kiesde son güncelleme root giderse insecure'i mevcut mu

root gider insecure 2. mesajda mevcut tekrar root larsın
    hublar geri gelir tekrar silersin ve devam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: antking

makinede kf3 yüklü ve rootlu kiese bağladıgımda yeni güncelleme diyor bunu yaptıgımda root gider mi gitmese bile silmiş oldugum game hub social hub gibi gereksiz uygulamalar geri gelirmi son olarakda kiesde son güncelleme root giderse insecure'i mevcut mu

root gider insecure 2. mesajda mevcut tekrar root larsın
    hublar geri gelir tekrar silersin ve devam

eşşeklik bende ilk sayfaya bakmadım insecure için sağolasın

edit: yeni sürümün insecureini göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antking -- 4 Ağustos 2011; 0:53:53 >
  • quote:

GT-I9100_XXKG1_insecure -http://www.mediafire.com/?w5z05n8bf9pp5i0
  • arkadaşlar,yeni güncellemeyle gelen kg1 izlenimleriniz nasıl?ben samsung fun clubdan başka birşey göremedim.ama şarj konusunda iyileştirme yapılmış 3 saat de %1 gitti.bunlar haricinde değişiklik var mı?
  • quote:

quote:

GT-I9100_XXKG1_insecure -http://www.mediafire.com/?w5z05n8bf9pp5i0

sağol tekrardan
  • Kies yazılımını kurdum fakat telefonu usb ile bağlayınca bağlanıyor diyip kalıyor o şekilde. Neden bağlanmıyor olabilir ?
  • quote:

Turkbey romu ve SolarFlare 1.1 kullanan deneyen arkadaşlar yorumlarınız lütfen

Türkbey 3.3 kurdum gayet güzel tarayıcıda yada herhangi bir pro da bug yok stabilite gayet iyi, Solar flare 1.0 denemiştim o da fena değil hatta gayet iyi ama içindeki bir çok işime yarayan pro çıkartılmış mesela Kies Air, o yüzden türkbey'e geçmiştim şimdilik sorun yok Türkbey le devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmacvolkan

arkadaşlar,yeni güncellemeyle gelen kg1 izlenimleriniz nasıl?ben samsung fun clubdan başka birşey göremedim.ama şarj konusunda iyileştirme yapılmış 3 saat de %1 gitti.bunlar haricinde değişiklik var mı?

benim de farkettiğim tek şey tuşa basar basmaz ekran geliyor gecikmesiz, kf3 de geç geliyordu. onun dışında bi fark göremedim henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Kies yazılımını kurdum fakat telefonu usb ile bağlayınca bağlanıyor diyip kalıyor o şekilde. Neden bağlanmıyor olabilir ?

en başta bende bu sorun yoktu.sonra kies i güncelledim bu sorunla karşılaştım.eski sürümü tekrar yükleyince düzeldi
  • kilit ekranındaki lag gitmiş o iyi olmuş
    şuan başka bi değişiklik göremedim
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.