Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (540. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

merhabalar bende artık aranızdayım ama kafama takılan sorular var öncelikle

1.ben bütün rehberimi sime kaydetmiştim ama hepsi silinmiş bunu nasıl düzeltirim

2.bu s2nin 2 farklı modeli varmış bir tegralı iki exynoslu ben lg optimus x2 ile olan karşılaştırmaya baktım ve 5 testin 3ünde exynoslu s2 daha hızlı peki tegralı s2dede durum böylemidir

sorularımı cevapladığınız için teşekkür ederim

başkan benide artık klübe alabilirsin

Hoşgeldin. :) Öncelikle hayırlı olsun telefonun. Birinci sorun hakkında bilgim yok ama ikincisi şöyle oluyor. Tegralı S2 daha çıkmadı bile. Yani senin telefonunun Tegralı olmasına imkan yok. Zaten tasarım olarak da farklılık gösteriyor Tegralı model ve Super Clear LCD var.

exynosun cpusu daha hızlı ama tegranın grafik performansı daha iyimiş tekrar baktım ama exynosu daha çok sevdim telde bana göre en önemli şey cpu sonuçta internet için çok önemli bir etmen

bu arada hoşbulduk peki ilk yapmam gereken şey nedir telde güncellemeleri yaptım şimdi sıra neyde acaba bu teli dahada hızlandırmak için yapılabilecek şeyler varmı

Root et telefonu. Uygulamaları yükle. Bence root ettikten sonra Chainfire yükle. Tegra oyunlarını da oyna. Çok güzel oyunlar var. Fruit Ninja bile bambaşka ve süper. Launcher lara felan bak. Köklü değişiklik istiyorsan ve İngilizcen varsa XDA'ya gir romlara bak.
  • yalnız telefonun sd kartı formatlanmıyor wipe data factory reset ile

en son tuş takımından

* 2767 * 3855 #

yapmak gerekiyor

cillop gibim olması için

Alacağınız olsun ben de bundan sonra kimin telefonu servislik olsa yardım etmeyeceğim

android uzmanı oldum sayenizde Allah razı olsun
  • hayırlısı olsun hocam :)
  • Arkadaşlar KG1 yüklü cihaza KG6 yüklersem cihazın içindeki resimler,uygulamalar silinir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

yalnız telefonun sd kartı formatlanmıyor wipe data factory reset ile

en son tuş takımından

* 2767 * 3855 #

yapmak gerekiyor

cillop gibim olması için

Alacağınız olsun ben de bundan sonra kimin telefonu servislik olsa yardım etmeyeceğim

bu wipe etmek mi oluyor ? Cevabı alıntılayarak verirsen sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

hayırlısı olsun hocam :)

titanium backup'ın prosunu nerden bulabilirim.

Uygulama tam olarak neleri yedekliyor sms'leri ve rehberi nasıl yedeklerim ?

Diğer Uygulamaları eksiksiz yedekliyebiliyor mu ?

Teşekkürler.
  • Noyan hocam selam geri dondu isim cenk ama zaten mckara danda tanirdi izledim kardesimi 2yil oldu gormuyorum can dostumu :))
  • quote:

Eyvallah Dexxter kardeş;
    kimse elimizden tutmayınca kendi kendimize kafa göz yara yara öğreneceğiz artık bu işleri

Check Fus downloader türkiye için en son resmi sürümün kg1 olduğunu söyledi şu anda onu indiriyor indikten sonra bir siteye upload edeyim kullanmak isteyen arkadaşlar için

GT-I9100LKATUR

pda --> I9100XWKG1
    csc --> I9100JVKG1
    phone --> I9100XXKG1

29 temmuz saat 14:00 da çıkmış

Kendi kendimden de alıntı yaptım ya daha bana bir şey olmaz

http://www.m egaupload.com/?d=4GCYX58I

türkiye için official kg1 romu sevabıma iftar vakti -boşluğu kaldırmayı unutmayın-

Bu arada Galaxy s II 'yi sevmemiz için bir sebep daha bundan önceki galaxylerde cam lcd ekrana tümleşik olduğu için 300-400 tl imiş sgs IIde ayırmışlar gorilla glass cam 80 tl

cam çizilmesin diye 50 tllik koruyucu alan arkadaşlara duyurayım garanti kapsamına girmese bile 80 tlye camı değiştirecek samsung servis haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 3 Ağustos 2011; 18:49:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsm1973ttn

Usta arkadaşlarım. Ben sgs2 yi USB ile bilgisayara bağlayıp modem olarak kullanmak istiyorum. Bunu bir türlü beceremedim. Nasıl olacağını söyler misiniz? (Not : Bilgisayarımın buluetoothu bozuk)

Arkadaşlar cevap verecek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerempek

quote:

en son tuş takımından

* 2767 * 3855 #

yapmak gerekiyor

cillop gibim olması için

factory reset bir nevi wipe ediyor ne var ne yok siliyor

ne olur ne olmaz diye external sdyi çıkardım çünkü titanium backuplar orada
  • quote:

quote:

quote:

en son tuş takımından

* 2767 * 3855 #

yapmak gerekiyor

cillop gibim olması için

factory reset bir nevi wipe ediyor ne var ne yok siliyor

ne olur ne olmaz diye external sdyi çıkardım çünkü titanium backuplar orada

Ben de sd kart yok.bir de titabiun backupin prosunu merden bulurum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

hayırlısı olsun hocam :)

titanium backup'ın prosunu nerden bulabilirim.

Uygulama tam olarak neleri yedekliyor sms'leri ve rehberi nasıl yedeklerim ?

Diğer Uygulamaları eksiksiz yedekliyebiliyor mu ?

Teşekkürler.

tüm telefon ve uygulamaları yedekliyor titanium ancak rehberi yedeklemiyor

ben myphone explorer kullanıyorum çok güzel bir program marketten indirebilirsin ücretsiz

aynı programı pcye de kuruyorsun pc ve samsung aynı wifi üzerinde olması yetiyor bağlanmak için ne usb ne bluetooth'a ihtiyaç yok

sms ve rehber yedeklemesi ve backupı için kullanabilirsin

titaniumu pro yapmak için tek adres blackmart alpha link yasak arayıver google amcada
  • arkadaslar herkese selam.LÜTFEN ACİL CEVAP VEREBİLİRMİSİNİZ.
    Telefonum LİTE 3.0 KG2 room da.
    Şimdi GİNGERTURK 3.1 yuklemeye basladım.
    KG6 orjinal rom unu indirdim ODİN de gereken yerlere koydum,RE-PARTİON u işaretledim,DOWNLOAD modda teli PC ye bagladım.
    ODİN de sarı işaret geldi,
    START a bastım 3-5 sn bekledi ve yukarda FAİL die bir yazı cıktı..NE YAPMAM LAZIM.LÜTFEN ACİLLL...
    teşekkürler.
  • Çok acil bir problemim var:(

2.3.3 kf3 romunu kullanıyorum. Sanırım battery indicator programını yükledikten sonra oldu, telefon kendi kendine restart yapmaya başladı hatta bazen kapatıp açılmıyordu bile. Bundan rahatsız olunca daha önceden almış olduğum backupı restore ettim. Gayet güzel 1 gün geçirdim. Ancak telefonun pilini çıkartıp imei numarasına baktıktan sonra telefon bir daha açılmaz oldu. 3 tuş yapıyorum olmuyor, power tuşuna basıyorum olmuyor. Telefon bir türlü açılmıyor.

Hiç mi çaresi yok:(
  • quote:

quote:

Usta arkadaşlarım. Ben sgs2 yi USB ile bilgisayara bağlayıp modem olarak kullanmak istiyorum. Bunu bir türlü beceremedim. Nasıl olacağını söyler misiniz? (Not : Bilgisayarımın buluetoothu bozuk)

Arkadaşlar cevap verecek yok mu?

üste bak noyan hocam cevabını verdi kardeşim
  • Selam
    Yüklemek isteyene SolarFlare S2 v1.1 kurulum anlatimi hazir
    sahsen ilk yazilimi olan V.1.0'dan cok memnun kalmistim birazda övmüstüm. onun icin V.1.1 herkesin kurabilecegi sekilde anlatmaya calistim. Dogrusu kuraraken canli canli ilerleyerek yapilmasi gerekenleri yazdim, kurulum basariyla sonuclandi
    pazar günü yolcuyum hayirli dualarinizi eksik etmeyin

http://galaxys2.buromed.net/forum/showthread.php?tid=223

Saygilar...
  • arkadaslar yokmu cevap verecek bir hayır sever.
    PC nin basında öle dımdızlak kalakaldım.ne yaptım sa olmadı..
    USB hata ayıkla kutuları işaretsizdi,Onlarıda işaretleyip denedim ama HALA ODİNDE FAİL yazısı cıkıyoo...

Acaba diyorum benim teldeki rom LİTENİNG 3.0 KG2,Şimdiki yüklemek istedigim ise ORJİNAL KG6..bundan dolayı olabilirmi?,Once KG2 orjinalmi yüklemem lazım acaba.?
    Lütfen acil cevap.Teşekkürler.
  • telefonu güncelliyodum net düştü.sonra kiesi güncelledim yeni güncellemeyle pc telefonu görmüyor.kies bağlanıyor diyor bağlanmıyor.önceden yoktu güncellemeyle oldu.lütfen yardım.ACİLLLLLLL
  • üste bak noyan hocam cevabını verdi kardeşim

Görmemişim... Sana ve noyan hocaya teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

arkadaslar herkese selam.LÜTFEN ACİL CEVAP VEREBİLİRMİSİNİZ.
    Telefonum LİTE 3.0 KG2 room da.
    Şimdi GİNGERTURK 3.1 yuklemeye basladım.
    KG6 orjinal rom unu indirdim ODİN de gereken yerlere koydum,RE-PARTİON u işaretledim,DOWNLOAD modda teli PC ye bagladım.
    ODİN de sarı işaret geldi,
    START a bastım 3-5 sn bekledi ve yukarda FAİL die bir yazı cıktı..NE YAPMAM LAZIM.LÜTFEN ACİLLL...
    teşekkürler.

usb debugging işaretleyip tekrar dene (telefondan)

edit: repartition seçebilmen için pit dosyasını da seçmen gerekli.

edit2: KG6 official firmware yok. kullandığınız unofficial. official son olarak KG5 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 3 Ağustos 2011; 19:48:38 >
  • 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.