Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (534. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Beyler Galaxy S 2'de kullanılan Ses çipini bilen var mı?

Audio

The Galaxy S II uses audio hardware manufactured and branded by Yamaha.[40] The Galaxy S II's predecessor, the original Galaxy S, used Wolfson's WM8994 DAC.[41] Some reviewers and online forum users of both phones have declared that the Wolfson chip has a superior sound quality to that of the Yamaha's in comparison.

http://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_S_II#Exynos_4210

Sağolasın arkadaşım.Ses çipi kaliteli sanırım.Kulaklık mı alsam?(CX 300) yada Sony Walkman Mp3 çalar mı kararsız kaldım

Aklıma ufak birşey takıldı arkadaşlar.SGS2'ye windows 98 kurabilir miyiz?Eski telefonumda windows 98 vardı fakat ufak ekranda pek kullanışlı olmuyordu.SGS2'de ise büyük bir ekran ve iyi bir donanım var.Windows 98 kurulamaz mı bu telefona?Belki XDA forumunda ilgili bi konu vardır diye düşünüyorum.

http://www.ma-xicep.com/s60-3rd-diger-cesitli-uygulamalar/windows-98-cepte-128-mb-ram-telefon-e51-5320xm-n79-n95-n96-n82-5800-6220c-308402.html

Arkadaşım aletin kendi player'ı arayüz e kullanışlılık olarak çok güzel ama ses kalitesi için power amp, player pro ve deadbeef programlarından birini deneyince ne kulaklığa ne de başka bir programa gerek olmadığını göreceksin...

Ayrıca sgs2 ile win 98 ile yapılan her şeyi yapabileceğin programlar mevcut bence deneme bile çünkü bu alete göre yazılmamış bir sistem kullanım sırasında sorunlar çıkarabilir... ileride yeni win7mobil sürümü yaygınlaşınca bu alete de yüklenir diye düşünüyorum...
  • Arkadaşlar, şimdi telefonu ilk 30 gün içerisinde teknik servise verdiğimizde içi açılmıyor diye birşey okumuştum.. doğru mu bu ?
  • Arkadaşım aletin kendi player'ı arayüz e kullanışlılık olarak çok güzel ama ses kalitesi için power amp, player pro ve deadbeef programlarından birini deneyince ne kulaklığa ne de başka bir programa gerek olmadığını göreceksin...

hocam bu programlar hep trial bunların fullunu bulabilecegimiz bir yer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

Arkadaşım aletin kendi player'ı arayüz e kullanışlılık olarak çok güzel ama ses kalitesi için power amp, player pro ve deadbeef programlarından birini deneyince ne kulaklığa ne de başka bir programa gerek olmadığını göreceksin...

hocam bu programlar hep trial bunların fullunu bulabilecegimiz bir yer var mı

blackmarket uygulaması var ama bunun için link paylaşımı yasak. Arayıp bulabilirsiniz.
  • arkadaşlar kg6 yükledim ilk yaptığım kontrolde kameradaki pembelik sorunu tam anlamıyla çözülmüş. pil performansını yarın yazarım.
  • ya arkadaşlar yokmu bu sorunun cevabını verecek 3 rom yükledim hepsin de kayıt yeri sim gözükmüyor hepsi de kg3 romu nasıl yaparız bi fix falan yokmu ayarı falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmtrky

solarflayer romunu kullanıyorum 3 gündür bugüne kadar kullandığım en stabil rom ayrıca pil konusunda çok iyi iyileştirmeler var özellikle işlemci voltajını düşürmüşler. 2 gündür normal bir şekilde kullanıyorum cihaz e postalarıma bakıyorum günde yarım saat kadar görüşme yarım saat facebook twitter 20 ye yakın sms derken 2. gün bugün ve pil %49 da bu romda da pembe sorunu yaşamadım sanırım donanımsal gibi bu sorun. gps le bağlantı kurmam 5 sn sürmüyor. özellikle Ankara da müthiş işimi gördü. kılıfsız kullanıyordum ki cihaz hafif ve kaygan yapıya sahip olmasından dün yataktan direk yere çakılınca gidip delikli kılıftan aldım bu arada cihaz sert zemine düşmesine rağmen zerre cizik yok. kullandığım romdan bir kaç kare paylaşayım gelmişken. bu arada cihaz 10 saat önce şarzdan çıkarılmıştır pil göstergesi pili ne kada tasarruflu kullandığı hakkında bilgi sahibi yapacaktır

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

tw yokmu bund ben yükledim go launcherde tak çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

Orijinalden alıntı: BiG_mAsTeR

Cok tesekkur ederim. Orjinal batarya durmunun yerine gelicek bi program yok heralde bu sol ust koseye ekledi kendi simgesini.

var ama yüklemesi pek kolay değil yeni kullanıcılar için. yüklemeden önce ve sonra yedekleme ve adb üzerinden verilmesi gereken komutlar var.

Nasil yapildigini anlatirsan gercekten cok sevinirim. yapabilecegime inaniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loyoll

arkadaşlar kg6 yükledim ilk yaptığım kontrolde kameradaki pembelik sorunu tam anlamıyla çözülmüş. pil performansını yarın yazarım.

Litening 4.2 kullanıyorum.

Sabah 9da şarjdan aldım. Şuan saat 00.42 ve %50yi gösteriyor. Saat 11den 6ya kadar WİFİ aktifti bir sıralar ufaktan Bluetooth açıldı. Arasıra görüşme yapıldı ve aktif MSJ sistemi kullanıldı. Parlaklık %85 civarındaydı ve normal renk tonları kullanıldı (dinamik pek hoşuma gitmiyor) . Arada Grave Defense HD oyununuda oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metweekie

Arkadaşlar, şimdi telefonu ilk 30 gün içerisinde teknik servise verdiğimizde içi açılmıyor diye birşey okumuştum.. doğru mu bu ?

1 ayi doldurmamis cihazi servise verdiginde kesinlikle cihaz tamir edilmiyor bire bir degisim oluyor.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, şimdi telefonu ilk 30 gün içerisinde teknik servise verdiğimizde içi açılmıyor diye birşey okumuştum.. doğru mu bu ?

1 ayi doldurmamis cihazi servise verdiginde kesinlikle cihaz tamir edilmiyor bire bir degisim oluyor.

Hımm,, sağolasın dostum

Peki tamir için değilde cihazda problem var mı yok mu diye bakmak içini açabilirler mi ?? Yani bi hatası yoksa aynı cihazı geri aldığımda açılmış olma ihtimali var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Hımm,, sağolasın dostum

Peki tamir için değilde cihazda problem var mı yok mu diye bakmak içini açabilirler mi ?? Yani bi hatası yoksa aynı cihazı geri aldığımda açılmış olma ihtimali var mı?

cihazi acmadan da bi sorun olup olmadigi anlasilabilir zaten sorunu neydi yardimci olmaya calisalim.
  • Arkadaşlar telefonu aldığım gibi şeffaf ekran koruyucu uygulamayı düşünüyorum. Sizce hangi üründen almalıyım, acil yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadaşlar telefonum rootlu ama herhangi bir rom kurmadım hala, garantiden dolayı resmi rom atmak istiyorum, cyanogen mod 7 nasıldır, kullanan var mı ??
  • resmi rom nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

arkadaşlar telefonum rootlu ama herhangi bir rom kurmadım hala, garantiden dolayı resmi rom atmak istiyorum, cyanogen mod 7 nasıldır, kullanan var mı ??

cyanogen henüz stabil değil tamamen çıkarmamışlar sna tavsiyem stock romda kal illa custom rom kullanacaksan gingerturkbeyin romunu kulalanamanı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

arkadaşlar telefonum rootlu ama herhangi bir rom kurmadım hala, garantiden dolayı resmi rom atmak istiyorum, cyanogen mod 7 nasıldır, kullanan var mı ??

Rootladıysan garanti gitmiştir zaten.İstediğin romu kur artık
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hımm,, sağolasın dostum

cihazi acmadan da bi sorun olup olmadigi anlasilabilir zaten sorunu neydi yardimci olmaya calisalim.

Yaa benim cihaza dead pixel effect adlı programda ölü piksel testi yaptım. Ve programın gri modunda gri renkte bazı yerlerde üstten alta hafif çizgilenmeler çıktı. Sonra gri renge o tonlara internetten baktım hep çizgiler var böle hafiften,, dier renkler gibi net diil. Bende bugün götürdüm,, teknik servise anlattım. Vermişken bide pembeliği söyledim gerçi pembeliği artık pek sorun etmiyorum ama vermişken söyledim onuda..
  • olu pikselleri gordulerse cihaz degisim olacak. Tamir olduysa kesinlikle cihazi geri alma. hangi servise birakmistin ? bende pembelik icin birakmistim cihazi fakat degisiminin 30 gun u bulacagini soylediler o yuzden geri aldim.
  • quote:

olu pikselleri gordulerse cihaz degisim olacak. Tamir olduysa kesinlikle cihazi geri alma. hangi servise birakmistin ? bende pembelik icin birakmistim cihazi fakat degisiminin 30 gun u bulacagini soylediler o yuzden geri aldim.

Cihazı Adana teknik servise bıraktım. Ölü pikseli sanırım telefonun içini açmadan görebilirler değil mi?? Bana ölü piksel gibi geldi ama bakalım onlar ne diyecek.

İşte bende ondan korkuyorum cihazın içini açıp biz tamir ettik demelerinden veya açıp kapatıp birşey yok demelerinden.Bu kafamı kurcaladığından 30 gün içinde içi açılıyor mu diye çevremdeki herkese sorup duruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.