Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (535. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BiG_mAsTeR

Nasil yapildigini anlatirsan gercekten cok sevinirim. yapabilecegime inaniyorum.

ilk bulduğum i9100 için henüz uyumlu değilmiş sadece i9000 in bazı versiyonları ile uyumluymuş.

ama şunu buldum;
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

şu an sadece KG3 ve KG6 için mevcut
    yükleme için cihazının CF-mode kerneli ile flaşlanmış olması ve CWM recovery üzerinden aşağıdaki uygun zip dosyasının buradan flaşlanması gerekli.

yüklemek istersen;
    KG3 için;http://www.mediafire.com/?2spy2fcy3pm6bsu
    KG6 için;http://www.mediafire.com/?65t4381ygv5v1ky

önizleme;
    http://img820.imageshack.us/img820/8664/attachment2k.jpg
  • Arkadaşlar baya araştırdım ama bulamadım.

Ben root + rom yaptım cihaza. Kies update etmiyor diye sinir oldum sonra toptan orjinal roma donmek ıstıyorum Turkcell Rom bulma şansımız varmı?
    Telefona bi rom indirip kiesden guncelleme olayını cozdum normal şekilde en güncel sürüm diyor fakat rom XEU romu çıktı. Turkcell Rom nereden bulabilirim acaba?
  • Turkcell rom diye birşey yok. ilk aldığında baktıysan hakkında kısmına orada I9100XXKE3 gibi bişey yazar. onu hatırlıyorsan bulup onu yükleyebilirsin sadece. Turkcell den alınma cihazı olan ve kullanan biri varsa hala onlardan da öğrenebilirsin.
  • Arkadaşlar solarflayer romunu kuranlar,konu ile ilgili link verebilirmi,sanırım burada geçmedi,geçtiysede ben atlamış olabilirim
  • arkadaşlar telefon şimdi geldi honghonk dan solarflayer mi kurayım ne yapayım ? fikir verirseniz sevinirim arkadaşlar bide solar flayırın kurulum felan nasıl
  • ya arkadalar bişe sorcam root ve room atarken hafıza kartına mı atıyoruz hafıza kartını çıkarıyormuyuz yoksa hafıza kartını biçimlendirmeye gerek oluyor mu veya telefon hafızasına atarken harici hafıza kartını çıkarmaya gerek varmı yardı edermisiniz
  • cihazda taşıma ipi takmak için delik var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

cihazda taşıma ipi takmak için delik var mı ?

var
  • noyan hocam solarflarede wifi çekmeme sorunu varmı yeşilcinde biri oyle demiş veya bilgisi olan bi arkadaş yanıtlarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmtrky

solarflayer romunu kullanıyorum 3 gündür bugüne kadar kullandığım en stabil rom ayrıca pil konusunda çok iyi iyileştirmeler var özellikle işlemci voltajını düşürmüşler. 2 gündür normal bir şekilde kullanıyorum cihaz e postalarıma bakıyorum günde yarım saat kadar görüşme yarım saat facebook twitter 20 ye yakın sms derken 2. gün bugün ve pil %49 da bu romda da pembe sorunu yaşamadım sanırım donanımsal gibi bu sorun. gps le bağlantı kurmam 5 sn sürmüyor. özellikle Ankara da müthiş işimi gördü. kılıfsız kullanıyordum ki cihaz hafif ve kaygan yapıya sahip olmasından dün yataktan direk yere çakılınca gidip delikli kılıftan aldım bu arada cihaz sert zemine düşmesine rağmen zerre cizik yok. kullandığım romdan bir kaç kare paylaşayım gelmişken. bu arada cihaz 10 saat önce şarzdan çıkarılmıştır pil göstergesi pili ne kada tasarruflu kullandığı hakkında bilgi sahibi yapacaktır

hocam kullandığın klavyeyi ve temayı paylaşırmısın , çok güzelmiş
  • Arkadaşlar quadrant uygulamasındaki system information kısmında işlemci adı neden ARMv7 ve çekirdek tek görünüyor, bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymondSerway

arkadaşlar tunein radio 3g ile çalşışmıyor bağlanmıyor keza markette 3g ile bağlamıyor bağlantı olmasına rağmen ne yapmam lazım

cevaplandı mı bilmiyorum ama daha önceden de uzun uzun bu konuyu yazmıştım, ayarlara girince kablosuz ve ağ bölümüne gir, en altta mobil ağlar sekmesini aç, erişim noktası adlarına geç, sol alttaki ana ekran yardım ve ayar tuşuyla açılan alt menüden varsayılana sıfırla seçeneğini işaretle ve telefonu kapatıp açtıktan sonra bir de öyle deneyin bakalım :) ben bu sorunla çok uğraştım kimse cevap vermedi yabancı forumlarda aradım öyle buldum ve buraya da daha önceden yazmıştım, önemli bir sorun ve çok can sıkıyor diye tekrar yazayım dedim... umarım sizin sorununuz da çözülür...
  • Arkadaşlar hava hafif bulutlanıyor ve benim ekranda yağmur yağmaya başlıyor neden gerçek hava değerlerini tam göstermiyor bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

arkadaşlar telefonum rootlu ama herhangi bir rom kurmadım hala, garantiden dolayı resmi rom atmak istiyorum, cyanogen mod 7 nasıldır, kullanan var mı ??

Rootladıysan garanti gitmiştir zaten.İstediğin romu kur artık

yok aldığım yer androidtelefonlari.com, onlara rootlattığım için garanti hala geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedobey

Arkadaşlar hava hafif bulutlanıyor ve benim ekranda yağmur yağmaya başlıyor neden gerçek hava değerlerini tam göstermiyor bu.

Şunu görünce aklıma HTC nin sileceği geldi.Keşke bunda da olsaydı. :D
  • Arkadaşlar,

KIES az evvel KG1 sürümü var dedi, yüklüyorum şuanda.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

ya arkadalar bişe sorcam root ve room atarken hafıza kartına mı atıyoruz hafıza kartını çıkarıyormuyuz yoksa hafıza kartını biçimlendirmeye gerek oluyor mu veya telefon hafızasına atarken harici hafıza kartını çıkarmaya gerek varmı yardı edermisiniz

cevap veren yokmu arkadaşlar
  • quote:

quote:

ya arkadalar bişe sorcam root ve room atarken hafıza kartına mı atıyoruz hafıza kartını çıkarıyormuyuz yoksa hafıza kartını biçimlendirmeye gerek oluyor mu veya telefon hafızasına atarken harici hafıza kartını çıkarmaya gerek varmı yardı edermisiniz

cevap veren yokmu arkadaşlar

Biçimlendirme yapmana gerek yok.

İsteğe bahlı çıkartabilirsin ben root yada rom atarken çıkartıyorum her ihtimale karşı.
  • better battery stats ne işe yarar arkadaşlar litening v5.0 ile geldi ama anlayamadım. Kullanan oldumu hiç.
  • bu forumu hazırlayan arkadaşa ve paylaşımlar için şimdiden herkese teşekkürler. 358. üye mi oluyorum :) telefonu alalı 3 gün oldu ancak nete girdim evde internet arızası oldu :)

internet sorunum olması nedeniyle tam araştırmalarımı yapamadım. baktım ama bulamadığım bir konu da allshare nasıl kullanacağım? bilgisayara da samsung'un sitesinden program indirdim ama olmadı. telefon ile bilgisayarı böyle kablosuz nasıl tanıtacağım yapamadım gitti. modem 802.11 b/g/n özellikli, usb wifi adaptör de 802.11n özellikli
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.