Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (530. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roby

quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

sms - mms olayından şikayet edenler şunu bir denesinler;
    http://www.mediafire.com/?wfwn74ww77117s4

mms omasını engelleyip, gelme zamanı yerine gönderme zamanını gösteriyor

Programın - yamanın ait olduğu bağlantı var mı ? Rootsuz telefona uygulanıyor mu ? En azından bağlantısında yazıyordur

tabi ki root gerekli. sistem dosyalarına müdahele ediyorsunuz sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

ne zamandır kullanıyorum telefonu dün gece 3de şarjdan çıkar telefonu sabah 12 de bir kalktım çarj yüzde 60 bu durum normal mi ayrıca ekranda çiziliyor bunuda bildiriiyim

normal değil.Bir uygulama arka planda açık kalmıştır.Ben custom rom falan yüklemedim sadece cihazı rootladım.stock rom'la telefon saatte standby'da %0.5 falan batarya harcıyor.Yani 8 saatte %4 harcar ki %96 kalır geriye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerempek

quote:

ne zamandır kullanıyorum telefonu dün gece 3de şarjdan çıkar telefonu sabah 12 de bir kalktım çarj yüzde 60 bu durum normal mi ayrıca ekranda çiziliyor bunuda bildiriiyim

normal değil.Bir uygulama arka planda açık kalmıştır.Ben custom rom falan yüklemedim sadece cihazı rootladım.stock rom'la telefon saatte standby'da %0.5 falan batarya harcıyor.Yani 8 saatte %4 harcar ki %96 kalır geriye.

şimdi baktım 6 Saat 30 dakikadır şarjdan çıkarttım 1 saat de müzik dinledim. %18 gitmiş...20 dakkada surf yaptım.Poweramp ile dinledim müziği normal müzik çalar'a göre biraz daha fazla harcıyor.

arka planda Android Eye adlı canlı duvar kağıdı açık :)) onu da belirteyim...ekranda parmağını gezdirirken arka planda bir göz parmağınızı takip ediyor ve bir yıldırımla göz ile parmağınız birleşyior.
  • son zamanlarda şikayetler artmış, valla korkmaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkadarderin

Arkadaşlar GPS performansı yüzünden bu cihazı satabilirim İgo yu açıyorum ve yer tespiti dakikaları buluyor. Hani bu cihaz saniyeler içinde buluyordu. Acaba yabancı forumlarda bu sorunla ilgili bir yazı veya fix falan varmı yardımlarınızı bekliyorum.

önce gps i aç, bekle uyduyu bulsun.

sonra igo yu çalıştır.

direk igo ile gps i açınca bendede uyduyu zor buluyordu.

bu yöntemle hemen buluyor.

2. yöntem uyduya bağlantı görmek için GPS durum programını çalıştır. uyduya bağlandığını gör. sonra igo yu çalıştır. kesin çözüm.

birde şöyle bir durum var, cepten internet bağlantısı varsa saniyeler içinde buluyor, sebebi ise uydu bilgilerini internetten alıyor ve ona göre daha çabuk buluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burmob -- 2 Ağustos 2011; 14:40:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

son zamanlarda şikayetler artmış, valla korkmaya başladım

Korkma bişey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

son zamanlarda şikayetler artmış, valla korkmaya başladım

Korkma bişey olmaz

çok pis tırsıyorum
  • quote:

quote:

quote:

şimdi baktım 6 Saat 30 dakikadır şarjdan çıkarttım 1 saat de müzik dinledim. %18 gitmiş...20 dakkada surf yaptım.Poweramp ile dinledim müziği normal müzik çalar'a göre biraz daha fazla harcıyor.

arka planda Android Eye adlı canlı duvar kağıdı açık :)) onu da belirteyim...ekranda parmağını gezdirirken arka planda bir göz parmağınızı takip ediyor ve bir yıldırımla göz ile parmağınız birleşyior.

o zaman bende rootlayım cihazı bu ilk sayfada root yazan kısımdan yapıyoruz demi kf3 için birde son güncellemeyi yapmadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

quote:

Orijinalden alıntı: kean0025

quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

Litening v5.0 upload ediliyor şuan xda da arkadaşlar.

turkbey v3,1 suan eklendi, bence cok güzel rom yapıyor özelikle tavsiye ederim arkadaslar,

iyi forumlar

Hocam Quadrant skorun kaç telefonunda.

hocam suan turkbey 3.1 yukluyorum romu kurduktan sonra Quadrant skoruna bakar yazarım.

iyi forumlar
  • rom ve root istemiyorum ama şu iki sorunu da bir türlü çözemedim.

1-hangi browser'la girersem gireyim donanım haber ve blogger sitelerinde bir yazı alanına yazı girişi yaparken ekranı yatay tutarsak (ki öyle klavye daha büyük olduğu için daha hızlı yazılıyor) harflere basınca yazı alanı yukarıya kayıyor.
    (sgs2 ile forum donanıma girin ve bu konunun en sonuna gelip cevapla ya da hızlı cevap seçeneklerinden birini işaretleyin, çıkan alana da bilgisayardaymış gibi yazmaya başlayın ne demek istediğimi anlayacaksınız) ekran dik tutulursa tamam bir sorun yok ama yatay olunca yazı alanı hooop yukarı kayıyor ve ne yazdığınızı göremiyorsunuz...

2-mesaj gelince çalacak olan zil sesini kendi istediğim dosyadan bir mp3 seçip de mesaj sesi için atayamıyorum. Zedge kullanmak istemiyorum. mp3ü ogg yaparsam nereye koyup da sistemde görünmesini sağlayabilirim ve bunun için root olmak gerekir mi onu da bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Roby

quote:

sms - mms olayından şikayet edenler şunu bir denesinler;
    http://www.mediafire.com/?wfwn74ww77117s4

mms omasını engelleyip, gelme zamanı yerine gönderme zamanını gösteriyor

Programın - yamanın ait olduğu bağlantı var mı ? Rootsuz telefona uygulanıyor mu ? En azından bağlantısında yazıyordur

tabi ki root gerekli. sistem dosyalarına müdahele ediyorsunuz sonuçta.

@Sawgent teşekkürler.
  • takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burmob

quote:

Arkadaşlar GPS performansı yüzünden bu cihazı satabilirim İgo yu açıyorum ve yer tespiti dakikaları buluyor. Hani bu cihaz saniyeler içinde buluyordu. Acaba yabancı forumlarda bu sorunla ilgili bir yazı veya fix falan varmı yardımlarınızı bekliyorum.

önce gps i aç, bekle uyduyu bulsun.

sonra igo yu çalıştır.

direk igo ile gps i açınca bendede uyduyu zor buluyordu.

bu yöntemle hemen buluyor.

2. yöntem uyduya bağlantı görmek için GPS durum programını çalıştır. uyduya bağlandığını gör. sonra igo yu çalıştır. kesin çözüm.

birde şöyle bir durum var, cepten internet bağlantısı varsa saniyeler içinde buluyor, sebebi ise uydu bilgilerini internetten alıyor ve ona göre daha çabuk buluyor.

Yav bede aldım bu cihazı zaten karasızdım ve umdugumu bulamadım...diger cihazlarla 2sn. Gps buluyor benim alet şimdiye kadar gps den baglanamadı bile...fotograf cekiminde ciddi pembelik sorunu var...wifi cok sıkıntı...cekmiyor melet..Ancak ısınma ve sarz durumu beni rahatsız etmedi...
    asagıdaki linkde arkadas guzel bi degerlendirme yapmıs...

http://www.bilgimanya.com/samsung-galaxy-s-2-ii-yorumlari-sorunlari-problem/4569
  • quote:

kardeş VERİ AĞINI AKTİF olarak açtığın zaman 2-3 saniye sürüyo bulması,sen açık halde mi denedin,ben denedim şehirlerarsı yolda şak diye buldu..Yoksa sırf GPS açıp denemedim,bir kere denedim heralde ondada açılmadı 2 dk falan bekledim kapatmıştım ondan sonra...
  • ben ilk kez telefonumu güncelleyeceğim de kg6 yükleyecektim. kg6da gtalk video chat neden kaldırılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: AoGVinsanity

quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

quote:

Orijinalden alıntı: metweekie

Arkadaslar, benim cihazda gri renkte ekranda hafif ustten alta cizgilenmeler gozukuyor. olu piksel testinde (dead piksel effect adli yazilimda) gri renk modunda da bu cizgilenmeler farkediliyor. acaba bu standartmi? sadece bende mi var???? bu neden okabilirr. googledan gri diye aratip gorsellerden renge baktiimda da goruyorum.

Hocam Samsung suana kadar 5 milyon dan fazla S2 satti mutlaka icinden böylesi problemler olacaktir, kisaca normal degil herkeste o lekelenme ve cisgi yok. Bence aldiginiz yere götürün ve durumu izah edin onlar düsünsün. gecmis olsun
    Saygilar...

Ayni sorun bende de var. dalgalnmalar oluyor. yeni fark ettim bende.

http://4.bp.blogspot.com/-1SmYHFVdRIQ/TbtAvJWL8DI/AAAAAAAAAJg/NQ9YTmiEtIo/s1600/yonsan_acik_gri.jpg

Su resmi bi dener misiniz arkadaslar sizde de var mi sorun ?

• one click programı ile root tusuna bastım yaklaşık 2 dakikadır waiting for device diyor bir sorun var mı
  • root işlemi yaptım peki ondan sonra istemediğim programları nasıl siilicem
  • Şu yeni çıkmış(ya da çıkacak) olan Android Market'i deneme şansımız var mıdır?
  • silme işleminide hallettim bakalım verim alacakmıyım bir değişiklik olacak mı yalnız tek sormak istediğim sistem güncellemesi geldiğinde kies üzerinde otomatik oluyor mu
  • 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.