Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
94.863
Cevap
268
Favori
3.497.947
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
Giriş
    966 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karatab

arkadaşlar benim bir sorunum var galiba :) (şarj olayını 1800 mahlık 2. pili alarak hallettikten sonra)
    resim çekerken gece görüşüne aldığımda bazen gece görüşü çalışmıyor veya ilk zamanlardaki gibi aydınlık göstermiyor bazende çok daha az aydınlatıyor flashsız gece çekimi artık çok kötü oldu neden böyle oldu nasıl düzelir bilemiyorum benden başka bu sorunu yaşayan var mı acaba. Birde bazen kendi kendine kapanıyor çok nadir olsada ???
    not:
    arkadaşlar tekrar soruyorum cevaplayan çıkmamış kaynamış arada :) telefon gece muhteşem resimler çekerken şimdi nal topluyor , ilk gece görüşüne geçirdiğimde ekran aydınlanıyor ama sonra sanki gece görüşü kapalı gibi hemen kararıyor sonradan yapmaya başladı bunu bu soruna rastlayan yaşayan duyan biri varmı :) birde telefon konuşması yaptığımda karşı taraf sesimin çok az geldiğini söylüyor bağırmaktan boğazım şişti bu sgs2 nin bir sorunu mu acaba benimkine mi özel zaten made in china for samsung yazısı bitirdi beni :) bir el atın banada

arkadaşım, bu aletin fotoğraf makinesi çok karışık ve detaylı ayarlara sahip, mutlaka girip bir şeylerin ayarını değiştirmişsindir diye düşünüyorum. kamerayı açınca ayarlarından varsayılana sıfırlayı seçip bir dener misin? bakalım ne olacak...
    |
    |

• Onbaşı
    36 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: viranufuk

Arkadşlar dün gece ginger turkbeyin romunu gukldxim gece 1 de sarjdan cemfim simdiye jadar adece yuzde 7 yedi deneyin bence turkbeyin domunu bu arada romu attiktan sknra gogle map si silmistim

Kolay gelsin bende ginger türkbeyin romunu kurdum gayet güzel çalışıyor.Ancak şu google maps silme işini bir türlü beceremedim nasıl yapıldığını anlatabilirmisin acaba

Orijinalden alıntı: berserk81

quote:

Orijinalden alıntı: EAGLE-X

arkadaslar ,android marketten ucretli uygulamaları alamamızın sebebi nedir?
    almanın bir yolu varmıdır?

Bildiğim kadarı ile Google ile T.C. arasında vergi konusunda anlaşmazlık olduğu için ücretli uygulama alamıyoruz. Ücretli uygulamaları almak için Market Enabler adlı programı kurmak gerekiyor. Onu kurmak için de telefonunuzun root edilmiş olması lazım. Yanlış hatırlamıyorsam Market Enabler marketten kurulabiliyor

teşekkürler, ben telefonu turkcell den aldım ve herhangi bir işlem yapmadım. sadece kiesden KF3 yükledim. fakat özellikler kısmında "[email protected]#2 " yazıyor. bu root nedir rootlu oldugu anlamınamı geliyor, yoksa herkesinki böylemi.??

yardımlar için teşekkürler...
    |
    |

• Binbaşı
    1430 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: metinkodal

quote:

Arkadşlar dün gece ginger turkbeyin romunu gukldxim gece 1 de sarjdan cemfim simdiye jadar adece yuzde 7 yedi deneyin bence turkbeyin domunu bu arada romu attiktan sknra gogle map si silmistim

Kolay gelsin bende ginger türkbeyin romunu kurdum gayet güzel çalışıyor.Ancak şu google maps silme işini bir türlü beceremedim nasıl yapıldığını anlatabilirmisin acaba
    quote:

Orijinalden alıntı: metinkodal

quote:

Titanium backup ile kolayca silebilirsiniz.
    |
    |
    Aman MC Donalds'ta kızarmış patates yemeyin, benden söylemesi CANON EOS 600D | XBOX One | SAMSUNG GALAXY S2 | DREAMBOX 500 HD | LG 47LM600| INTEL HACKINTOSH MOUNTAIN LION 10.8.5: INTEL I5 1155PIN | Gigabyte Z77N-WIFI |

• Yarbay
    9484 Mesaj
    Arkadaşlar yeni bir rom yükledikten sonra , silbaştan uygulamaları kurmak zulum oluyor , bu uygulamaların backup ın alan program yokmu ? titanium backup demeyin oda tek tek kurduruyor , direk restore eden bir program arıyorum aynı bilgisayarlardaki norton ghost ve acronis image gibi varmı böyle bir program ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: helsloot

Arkadaşlar yeni bir rom yükledikten sonra , silbaştan uygulamaları kurmak zulum oluyor , bu uygulamaların backup ın alan program yokmu ? titanium backup demeyin oda tek tek kurduruyor , direk restore eden bir program arıyorum aynı bilgisayarlardaki norton ghost ve acronis image gibi varmı böyle bir program ?

TB'ınız Pro ise tek tek kurmanıza gerek yok. Sanırım siz ücretsiz olanı kullanıyorsunuz.
    |
    |
    Aman MC Donalds'ta kızarmış patates yemeyin, benden söylemesi CANON EOS 600D | XBOX One | SAMSUNG GALAXY S2 | DREAMBOX 500 HD | LG 47LM600| INTEL HACKINTOSH MOUNTAIN LION 10.8.5: INTEL I5 1155PIN | Gigabyte Z77N-WIFI |
  • Yarbay
    9484 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

TB'ınız Pro ise tek tek kurmanıza gerek yok. Sanırım siz ücretsiz olanı kullanıyorsunuz.

Pro'sunu indirebileceğim bir link verebilirmisin

ok yükledim pro sunu ama toplu işlere basınca uygulama kapanıyor !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 2 Ağustos 2011; 12:37:12 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    952 Mesaj
    Litening v5.0 upload ediliyor şuan xda da arkadaşlar.
    |
    |
    Arkadaşlar GPS performansı yüzünden bu cihazı satabilirim İgo yu açıyorum ve yer tespiti dakikaları buluyor. Hani bu cihaz saniyeler içinde buluyordu. Acaba yabancı forumlarda bu sorunla ilgili bir yazı veya fix falan varmı yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: denizkadarderin

Arkadaşlar GPS performansı yüzünden bu cihazı satabilirim İgo yu açıyorum ve yer tespiti dakikaları buluyor. Hani bu cihaz saniyeler içinde buluyordu. Acaba yabancı forumlarda bu sorunla ilgili bir yazı veya fix falan varmı yardımlarınızı bekliyorum.

bende en fazla 2-3 saniye sürüyor..... senin telefonda bir problem olmalı.. belki uygulamalardan biri problem cıkarıyordur,çakışıyordur vb....
    |
    |

Orijinalden alıntı: hzr34

turkbey v3,1 suan eklendi, bence cok güzel rom yapıyor özelikle tavsiye ederim arkadaslar,

iyi forumlar
    |
    |
    ne zamandır kullanıyorum telefonu dün gece 3de şarjdan çıkar telefonu sabah 12 de bir kalktım çarj yüzde 60 bu durum normal mi ayrıca ekranda çiziliyor bunuda bildiriiyim
    |
    |

Orijinalden alıntı: EAGLE-X

quote:

Orijinalden alıntı: denizkadarderin

bende en fazla 2-3 saniye sürüyor..... senin telefonda bir problem olmalı.. belki uygulamalardan biri problem cıkarıyordur,çakışıyordur vb....

Kaçtane firmware yükledim hepsindede sorun aynıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kean0025

quote:

turkbey v3,1 suan eklendi, bence cok güzel rom yapıyor özelikle tavsiye ederim arkadaslar,

iyi forumlar

Hocam Quadrant skorun kaç telefonunda.
    |
    |
    |
    |

Şuan Lite'ning v5.0 kuruyorum bakalım nasıl olmuş (bir kaç değişiklik yapmış kernel i değiştirmiş.)

Ninphetamine-2.0.2 kernel bu kadar başarılıyken niye kernel değiştirmiş anlamadım şahsen.

Şuan 4.1'den o kadar memnunum ki riske girsemmi hirmesemmi bilemiyorum. 4.1'de şarj rekorları kırdım ben.
    |
    |
  • Yarbay
    4740 Mesaj
    şeytan diyor root yap valla sinir oldum bugün sarj olayına
    |
    |

Orijinalden alıntı: sawgent

sms - mms olayından şikayet edenler şunu bir denesinler;
    http://www.mediafire.com/?wfwn74ww77117s4

mms omasını engelleyip, gelme zamanı yerine gönderme zamanını gösteriyor

Programın - yamanın ait olduğu bağlantı var mı ? Rootsuz telefona uygulanıyor mu ? En azından bağlantısında yazıyordur

Orijinalden alıntı: antking

Nerdesin sen ya, bi gittin x360'da manuel fifa oynayacak adam kalmadı :)
    |
    |
  • Yarbay
    4740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

quote:

Orijinalden alıntı: antking

Nerdesin sen ya, bi gittin x360'da manuel fifa oynayacak adam kalmadı :)

xboxu bıraktım artık ps de online olarak yola devam =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antking -- 2 Ağustos 2011; 14:07:27 >
    |
    |
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.