Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4553. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45514552455345544555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beni takip mi ediyosunuz XDA den yoksa ajanlar :)

Rom güzel hoşuma gitti. Tabi çok uzun sürmeyecektir yine CM ye dönerim.Ama sammybase ler içinde gideri olanlar arasında bir rom olmuş. Tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Beni takip mi ediyosunuz XDA den yoksa ajanlar :)

Rom güzel hoşuma gitti. Tabi çok uzun sürmeyecektir yine CM ye dönerim.Ama sammybase ler içinde gideri olanlar arasında bir rom olmuş. Tavsiyemdir.

Neat rom 5.9 tabanlıymış bende şuan neatromdayım geçilirmi sizce :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok maceraya girmeyin beyler artık.SOrununuz yoksa bozmayın. Bizim arkadaşın teki note3 aldı zaten.Telefondan iyice soğudum.Ekran küçük geliyor artık :)
    Zaten artık romlar zirveyi yaptı. Belli başlı romlar var sammybase,CM ve Omni kısmında. CM kullanacaklara kesin net tavsiyem Resurrection olur. Sammaybase e bişey diyemiyorum çok fazla rom denemedim son zamanlarda ama neatrom ve Ysf iyidir. Wizzedkat denemedim ama övülüyor bayağı. Karar sizin.
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Wizzed de çok özellştirme seçeneği yok center clock için bi mod yaparmısn adama dedim bu neatrom değil dedi herif. Bende gittim ysf rom kurdum üstüne bide galaxy locker çaktım oldu mis gibi özelleştirilebilen wizzedkat :D

Aosp lerden neden ressurrection kardeşim ? Beanstalkçıydın en son noldu :)
  • teşekkür ediyorum..hemen deniycem
  • Alın size yeni aldığım batarya sonucu.GÜndüz 7-18 arası 3g/2g karışık açık sonrasında wifi

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Beanstalk ve AOSB End Of The Line da güzel ama resurrection bunlardan daha sorunsuz ve en büyük artısı OFFICAL olması. Diğerlerinden daha az sorun çıkardı bana.Ama şu Media Server çok pil yiyor ve adam gibi çözüm bulamadım. Bu hemen her romda var. Müzik çalmaya başladığımda bütün resimleri ve diğer medyayı tarıyor ve uzunca süre açık kalıyor.XDA da medi server killer buldum ama o da gidip media server dahil birçok şeyi sonlandırıyor. YSF ile iyi gidiyoruz.Sadece şu üstteki samsung simgeleri hoşuma gitmiyor.Neatrom için hazırlanan BlueGinger teması acaba çalışır mı bunda merak ediyorum açıkçası.
  • Dayanamadım RR rom üstüne htc blinkfeed arayüzünü kurdum

• Bu da xposed Framework yardımı ile değiştirilen statusbar. Bu romda kalacağım gibi bir süre.Hem batarya süresi hem de xposed yardımı ile yapacağım değişiklikler ile adam ederim ben bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 13 Nisan 2014; 19:01:11 >
    Resurrection ile YSF romu kiyaslarsak hiz farki nasil hocam. YSF romda ART yok. Muhtemelen Resurrection kadar hizli degildir.
  • Battalgazi1905 B kullanıcısına yanıt
    İkisi çok farklı.Kıyaslama yapmak çok yanlış.Biri cyanogenmod tabanlı diğeri sammybase.
    xposed da tinted status bar ı da deneyin, status barı iostaki gibi yapıyor bazı uygulamalarda otomatik olarak, yapmadıkları ise elle ayarlanabiliniyor.

http://forum.xda-developers.com/apps/xposed-modules/mod-tinted-status-bar-t2457265

• kabby K kullanıcısına yanıt
    Bu da fena değil ama ben beyaz simge sevmiyorum. Muhtemelen renk değiştirme ayarı vardır ama benim kullandığım framework teki ikonlar hoşuma gitti bayağı.Oldukça seçenek var içerisinde. Yine de denemek için kurup bakacağım teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabby

xposed da tinted status bar ı da deneyin, status barı iostaki gibi yapıyor bazı uygulamalarda otomatik olarak, yapmadıkları ise elle ayarlanabiliniyor.

http://forum.xda-developers.com/apps/xposed-modules/mod-tinted-status-bar-t2457265

Yükledim güzelmiş gerçekten

• Bunlarda benden gelsin :D
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• abiler root yapınca bilgiler uçuyor mu?
  • Tinted Statusbar la mı yaptın. Ana sayfada transparan nasıl yaptın ben bulamıyorum.
  • candzh kullanıcısına yanıt
    Resurrection kullanıyor o.Onlar kendiliğinden var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 14 Nisan 2014; 21:43:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Ama şu Media Server çok pil yiyor ve adam gibi çözüm bulamadım. Bu hemen her romda var. Müzik çalmaya başladığımda bütün resimleri ve diğer medyayı tarıyor ve uzunca süre açık kalıyor.

Titanium backup la dondurmayı denedin mi hocam.

Artı ayarladığın xposed Framework un ismi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 14 Nisan 2014; 22:17:06 >
  • 
Sayfa: önceki 45514552455345544555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.