Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4552. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45504551455245534554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hadi s2'yi gectim. elimde note 10.1 2014 var. tablet 6 ay oldu daha piyasaya cikali. hala kitkat almadi. 4.3'te hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Battalgazi1905

Hadi s2'yi gectim. elimde note 10.1 2014 var. tablet 6 ay oldu daha piyasaya cikali. hala kitkat almadi. 4.3'te hala.

Adamların tek amacı hizmet değil para....
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    sonunda iphone'a gecicem o olacak. iphone 4 2010da piyasaya cikti. hala guncelleme aliyor. sirf ozgur platform diye android daha cazip geliyor ama bi yere kadar.
  • Bir sorunum var.
    Telefon açık uykudayken ulaşılamıyor ve mobil şebeke ayarları tam olmasına rağmen internete çıkamıyorum.
    Cihaz s2 16 gb rom 4.1.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar YSF Rom'u kesinlikle deneyin. yanına da galaxy locker kurun. s5 arayüzü ve çoğu şey tıpatıp aynı mükemmel ötesi olmuş. hiçbir modifiye vs olmadan antutu puanım 11067. çok akıcı. açılış animasyonu, sesler vs herşey mükemmel. rom NeatROM alt yapılı fakat neatrom'dan daha fazla modifiye seçeneği var. kesinlikle denemelisiniz.
  • quote:

sonunda iphone'a gecicem o olacak. iphone 4 2010da piyasaya cikti. hala guncelleme aliyor. sirf ozgur platform diye android daha cazip geliyor ama bi yere kadar.

iphone güncelleme alıyor ama ben daha iphone'u güncelleyip de memnun olan abartısız söylüyorum 1 kişi bile göremedim. ama s2'de 4.0.3 ile 4.1.2'yi karşılaştırırsan telefonun s2 değil s2.5 olduğunu görürsün. önemli olan sürüm numarası değil, sürüm stabilliği.
  • bende aliexpresten 2450 mAh batarya aldım ama çakma çıktı 1650 maH .Satıcıya msj attım ama dönüş yapmadı referansı da olumsuz yaptım kimse almasın diye.şansınıza ne çıkarsa artık bazıları tam kapasite bazıları fake oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

bende aliexpresten 2450 mAh batarya aldım ama çakma çıktı 1650 maH .Satıcıya msj attım ama dönüş yapmadı referansı da olumsuz yaptım kimse almasın diye.şansınıza ne çıkarsa artık bazıları tam kapasite bazıları fake oluyor.

kapasite ölçümünü nasıl yaptığınızı paylaşır mısınız?
  • Yükledim gerçekten akıcı ve stabil. Bakalım şarj nasıl olacak. Umarım iyi olurda temelli kalırım artık birinde. Bende testte 900 lü sayı çıktı sen iyi almışsın o oranı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

bende aliexpresten 2450 mAh batarya aldım ama çakma çıktı 1650 maH .Satıcıya msj attım ama dönüş yapmadı referansı da olumsuz yaptım kimse almasın diye.şansınıza ne çıkarsa artık bazıları tam kapasite bazıları fake oluyor.

kapasite ölçümünü nasıl yaptığınızı paylaşır mısınız?

Markette android cleaner programi var kurduktan sonra specifictiondan dan telfonun ozellklrnini gosteriyor oda batarya kapasiteside cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: `Raikonen`

quote:

iphone güncelleme alıyor ama ben daha iphone'u güncelleyip de memnun olan abartısız söylüyorum 1 kişi bile göremedim. ama s2'de 4.0.3 ile 4.1.2'yi karşılaştırırsan telefonun s2 değil s2.5 olduğunu görürsün. önemli olan sürüm numarası değil, sürüm stabilliği.

Dogrudur hocam. Ama kiz arkadasimda iphone 4 var. ios 7.1 cok akici calisiyor. iphone'un en sevdigim noktalarindan birisi uygulamalari cesitli ve kaliteli. ona ragmen android'de israr ediyorum. ozgurlugu birakamiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Yükledim gerçekten akıcı ve stabil. Bakalım şarj nasıl olacak. Umarım iyi olurda temelli kalırım artık birinde. Bende testte 900 lü sayı çıktı sen iyi almışsın o oranı.

şarj olarak çok memnunum. bugün 1.5 saat wifi hotspot açıktı. 8 kişi minecraft oynadık benim telefon üzerinde. %11 gitmişti. akşamı çok rahat çıkarıyor bende.
  • Arkadaşlar arada bazı uygulamalara girdiğimde özellikle facebook telefon donuyor kapanı tekrar açılıyor

rootsuz
  • Arka kamera lensi çok çizildi benim, başka çizilen varmı? Fotoğraf kalitesi berbat şuan odaklama yapamıyor çiziklerden. Böyle bir sorunu olan varmı?

Ben 4.4.2 cyanogen 11.20140316 nightly sürümünü kullanıyorum gayet akıcı ve stabil.
  • YSF rom şu ana kadar kullandığım en stabil ve teması güzel rom, mutlaka deneyin derim. Cm vs uğraşmayın gerçekten güzel s5 teması da ayrı güzel olmuş cihaz bu romla hakkını sonuna kadar veriyor

Kurduktan sonra ayarlara tek tek girip kendinize göre özelleştirmenizde yarar var.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/ysf-rom-t2691609

DL:https://drive.google.com/file/d/0B32vYoNLTsAsMW8tczB3SGw4SGs/edit?usp=sharing
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Facebook uygulamam son sürüm olarak görünüyor. Ama Google Play resimlerinde arayüz tasarımı daha farklı. Sizde durum nedir?

• Bendede ayni sekilde oluyor. Hatta uygulamayi ilk yukleyince normal sekilde, uygulamayi acip kapayinca sizin dediginiz gibi oluyor.
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber-shot

Bendede ayni sekilde oluyor. Hatta uygulamayi ilk yukleyince normal sekilde, uygulamayi acip kapayinca sizin dediginiz gibi oluyor.
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Silip tekrar yükledim..Ama benim telefonum hep 1. fotoğraftaki gibi.Hiç alttaki resimdeki gibi olmadı.Acaba bir sorun mu var anlamadım.Bilen yazarsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @midgardian Usta sende YSF ci olmuşsun :) Diğerlerinden farklı olduğunu gördün değil mi? Sen malın iyisinden anlarsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candzh -- 12 Nisan 2014; 1:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Nasıl olmuş arkadaşlar :)
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

kardeş acil açıklama bekliyorum,bu..bu..bu nedir,bu? çok güzel tam benim ruhumu yansıtan bir tema..hangi rom bu ve nasıl yükliyecez Allah rızası için bi anlatıver
  • 
Sayfa: önceki 45504551455245534554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.