Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4542. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45404541454245434544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen recovery den fşashlayın yeterli. Bluetooth hakkında birşey diyemiyorum son versiyonu yüklemedim hiç. AOSB kullanıyorum şu an. Dün deneme amaçlı Biftor Slimkat kurdum.Gerçekten diğerlerine nazaran hızlıydı ama eksikleri var hala. Tek beklediğim PacMan 4.4.2 nin bugfree versiyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Aynen recovery den fşashlayın yeterli. Bluetooth hakkında birşey diyemiyorum son versiyonu yüklemedim hiç. AOSB kullanıyorum şu an. Dün deneme amaçlı Biftor Slimkat kurdum.Gerçekten diğerlerine nazaran hızlıydı ama eksikleri var hala. Tek beklediğim PacMan 4.4.2 nin bugfree versiyonu.

bende calısmadı uyg yüklü değil hatası aldım romu tekrar yüklemek zorunda kaldım
  • Merhaba arkadaşlar,
    orjinal samsung 2000 mah bataryanın 4 saatte wifi bile açık olmadan beklemede %17 boşalması normal midir? 2.3.6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beanstalk ta dahili hafıza şişmesi hala yanı art açık bilde değil ama 10 tane uygulamayla hemen doluyor hafıza. Taşınanları sd ye taşıdım kullanmadığım uygulamaları yüklemedim. Beanstalk ın pil ve çalışma performansına değer. ART yi açmalımıyım acaba. Onun çalışması nasıldır
  • Beyler Resurrection Remix® 4.4.2 ve gustavo veya apolo ikilisini deneyin derim.İnanılmaz seri ve akıcı çalışıyor rom. Dorimanx kullanmayın bu aralar.Çünkü çoğunda SOD belası var. Çok şikayet eden var XDA de.
  • İzmir içi oturan var ise şu rom işini banada 1 halledebilsek standart standart görünümden gına geldi.
  • Cm 10.1 stock kernel Bravia engine,Fluid engine,Mega Boost,Pure Grapich HD,Pure Performance,Smoother Not.Panel bunlar suan kurulu sekılde cıhaza abartısız ucuyor serı hizlı stabil bi o kadarda batarya dostu çalıstıgm ıcın pek oyun oynama fırsatım olmuyor sabahtan aksama kadar 13 14 saat omur sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

Cm 10.1 stock kernel Bravia engine,Fluid engine,Mega Boost,Pure Grapich HD,Pure Performance,Smoother Not.Panel bunlar suan kurulu sekılde cıhaza abartısız ucuyor serı hizlı stabil bi o kadarda batarya dostu çalıstıgm ıcın pek oyun oynama fırsatım olmuyor sabahtan aksama kadar 13 14 saat omur sunuyor.

Kullandığınız ekstra enginelerin özelliklerini kısaca yazabilir misiniz? Hangisi ne gibi bir değişiklik yaratıyor, ne sağlıyor. Böylece biz de bilgi sahibi olmuş oluruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Beyler Resurrection Remix® 4.4.2 ve gustavo veya apolo ikilisini deneyin derim.İnanılmaz seri ve akıcı çalışıyor rom. Dorimanx kullanmayın bu aralar.Çünkü çoğunda SOD belası var. Çok şikayet eden var XDA de.

Dorimanx şu aralar rezalet. Stock 4.1.2 de kullanmayı denedim telefon açılmıyor bile kapandı mı. Pili çıkar tak bir sürü uğraş dur. Romla ilgili şeyi sormak istiyorum arama sırasında ekranı kapatmama özelliği (proximity off) var mı? Ya da kilit tuşuyla arama sonlandırma. Bakıp bilgilendirirsen süper olur.

• Telefon artık gerçekten öldü :) Elime para geçmedi ki değiştiremedim
  • oznklckp O kullanıcısına yanıt
    Bravia engine,Fluid engine,Mega Boost,Pure Grapich HD,Pure Performance,Smoother Not.Panel

SMOOTHER NOT. PANEL: STATUS BARINZIN DAHA STABIL DAHA ELVERISLE ÇALISMASINI SAĞLAR

BRAVIA ENGINE:Bravia Engine diyecek olursanız fotoğraflarınızda ki netliği arttırmaya yarıyor.

FLUID ENGINE : Oyunlarda donmayı engellemeye yönelik batarya dostu ve Multitasking'i geliştirmeye yöneliktir

MEGA BOOST: Better Battery
    - Deep Sleep Mode
    - Scans Wifi Less Frequently (Saves Battery)
    * Image Quality Increased
    * Streams Video Faster
    * Better Touch Response
    * Faster Reboot
    * Instant Call
    - No Delay In Receiving/Making Calls
    * Faster Launcher
    - No/Very Little Lag
    - Forces Launcher Into Memory
    * Fixes FC Issues With Some App’s
    * Fixes “Black Screen” Issue After Call
    - Screen Appears Almost Instantly After Pulling Phone Away From Face
    * Audio & Video Quality Increased
    * Signal Tweaks
    * Download & Upload Speed Increased
    * Dalvik VM Tweaks
    * Loads App Faster
    * Frees More RAM
    * Overall Performance Increased
    And Many More ...

bu tarz modların oldugu bır paket ama cwm de yuklenmez ıse elınızle framework dosyası harıc dıger dosyaları system klasorunde belırlı yere atın :)

PURE GRAPICH HD:Görüntü kalitesi arttıran ayrı bir mod :)

PURE PERFORMANCE:Telefonun performansını arttırır hatta baya bir arttırır kullanılmayan ram az kalmasına rağmen donmasını engeller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flameteam -- 17 Mart 2014; 20:27:06 >
  • selamlar saygılar arkadaşlar

belki arada kaçıranlar olmuştur..
    Google Play Store 4.6.16
    http://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407578662
    ya da
    http://www.mediafire.com/download/8rjwcrsapbyuj0e/com.android.vending-4.6.16.apk

4.6.17'de gördüm ama versiyon numarası hariç birebir aynısı 4.6.16'nın
    google neden başka bir sürüm çıkarttı bilinmez

Recovery'den flashlamak isteyenler için ise;
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1839871
  • quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

Bravia engine,Fluid engine,Mega Boost,Pure Grapich HD,Pure Performance,Smoother Not.Panel

SMOOTHER NOT. PANEL: STATUS BARINZIN DAHA STABIL DAHA ELVERISLE ÇALISMASINI SAĞLAR

BRAVIA ENGINE:Bravia Engine diyecek olursanız fotoğraflarınızda ki netliği arttırmaya yarıyor.

FLUID ENGINE : Oyunlarda donmayı engellemeye yönelik batarya dostu ve Multitasking'i geliştirmeye yöneliktir

MEGA BOOST: Better Battery
    - Deep Sleep Mode
    - Scans Wifi Less Frequently (Saves Battery)
    * Image Quality Increased
    * Streams Video Faster
    * Better Touch Response
    * Faster Reboot
    * Instant Call
    - No Delay In Receiving/Making Calls
    * Faster Launcher
    - No/Very Little Lag
    - Forces Launcher Into Memory
    * Fixes FC Issues With Some App’s
    * Fixes “Black Screen” Issue After Call
    - Screen Appears Almost Instantly After Pulling Phone Away From Face
    * Audio & Video Quality Increased
    * Signal Tweaks
    * Download & Upload Speed Increased
    * Dalvik VM Tweaks
    * Loads App Faster
    * Frees More RAM
    * Overall Performance Increased
    And Many More ...

bu tarz modların oldugu bır paket ama cwm de yuklenmez ıse elınızle framework dosyası harıc dıger dosyaları system klasorunde belırlı yere atın :)

PURE GRAPICH HD:Görüntü kalitesi arttıran ayrı bir mod :)

PURE PERFORMANCE:Telefonun performansını arttırır hatta baya bir arttırır kullanılmayan ram az kalmasına rağmen donmasını engeller

dostum pure performansı nasıl kurdun. birde hangi romu kullanıyorsun.......
  • birşey sorucam cm11 yüklicektim fakat sürekli nighly sürüm çıkıyor bunları ayarlar bölümünden güncellesem olur mu yoksa her çıktığından başlıcakmıyım recovery menüden ?
  • Silver_Code kullanıcısına yanıt
    cm ve stock olarak 2 sekılde var ben suan cm10.1 4.2.2 kullanıyorum recovery uzerinden kurulabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

dostum pure performansı nasıl kurdun. birde hangi romu kullanıyorsun.......

P.Performance . Recovery' den flashlayabilirsiniz. ;)

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/mod-pureperformancesx-zeno-edition-t2360985

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 18 Mart 2014; 8:52:03 >
  • tgr1907 kullanıcısına yanıt
    Otomatik olarak güncellemeden indirip kuruabilirsin, her seferinde manuel indirmene gerek yok, restart edip otomatik olarak güncelliyor sistemi.
  • prisonbrk P kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor otomatik güncelleme?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qqqqqq0 Q kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Telefon Hakkında - CyonagenMod Update

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prisonbrk -- 18 Mart 2014; 11:18:21 >
  • Arkadaşlar 2000 mahlık orjinal pil isteyenler samsung servisi destek bilişimden alabilirler. Ellerinde mevcutmuş ve fiyatı 72 tl imiş. İternet siteleri üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Ben almayı düşünüyorum, aldığımda detaylı bir paylaşım yaparım.

• 
Sayfa: önceki 45404541454245434544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.