Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45414542454345444545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonumda Sammy MS1 var. Samfirmwares te ms3 çıkmış şarj sorunu Yaşıyorum onumu yuklemeliyim yoksa guzel, stabil ve şarjın 2 saatte % 50 ye düşmediği bir rom lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben mi yapamıyorum bilmiyorum ama 2 sefer rom yüklemek istedim 2sinde de başarısız oldum.. Telefonumu Super Su ile root ettim.. Sonra Bildiğiniz gibi romu sd karta attım.. sonra güç tuşu menu bide yukarı volume tuşuna bastım root ekranı açıldı altta bulunan wipe data ve wipe cacheden tamamen sildim telefonu.... sonra sd karta girdim romu yükle dedim.. hata veriyor sürekli.. kırmızı hata veriyor nerde hata yaptım ? yoksa kullandığım romlarda mı sıkıntı var.. bu arda telefon rootlu olması içinde root checker adlı programa test ettirdim rootlu çıktı yani... bilmiyorum nerde hata yapıyorum... beni şu 4.1.2den kurtarın Allah rızası için ya :( Bıktım usandım.. Birde sağlam kitkat romu varsa bana pmden atabilir misiniz.. Batarya ömrü iyi giden vs... bu sorunu çözemedim gitti :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

Otomatik olarak güncellemeden indirip kuruabilirsin, her seferinde manuel indirmene gerek yok, restart edip otomatik olarak güncelliyor sistemi.

teşekkür ederim
  • Hangi Rom'u yüklemeye çalışıyorsun ve CWM yükledin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

Hangi Rom'u yüklemeye çalışıyorsun ve CWM yükledin mi?

cyanogenmodu yüklemeye çalıştım olmadı... Sürekli hata veriyor 2 kere denedim yani.. Nerde hata yapıyorum acaba ?
  • Selam arkadaşlar yakın zamanda telefonumu değiştirmek istiyorum . avedan faturamla alıcam telefonu ama daha tam karar veremedim note 3, z1 ve g2 arasındayım sizin tavsiyeniz hangisi olur görüşlerinizi nedenleriyle yazarsanız daha faydalı olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rebellious25 kullanıcısına yanıt
    Kitkat uyumlu CWM yüklemen lazım ondan sonra CM11 yüklenebilir
  • merhaba arkadaşlar,
    bugün telefon elimden kayıp betona düştü ve ekran ön kameranın bulunduğu yerden kırıldı.Alt ekran'da herhangi bir sorun yok. Telefon rahatça çalışıyor. Sadece üst camda kırık var. Telefonu servise versem ne kadar fiyat çıkarırlar sadece üst ekran değişimi için? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

merhaba arkadaşlar,
    bugün telefon elimden kayıp betona düştü ve ekran ön kameranın bulunduğu yerden kırıldı.Alt ekran'da herhangi bir sorun yok. Telefon rahatça çalışıyor. Sadece üst camda kırık var. Telefonu servise versem ne kadar fiyat çıkarırlar sadece üst ekran değişimi için? Bilgisi olan var mı?

Yanlış bilgi vermiş olmıyayım ama. Sanırım serviste komple değişim yapıyorlar..
  • Yanlış anlamadıysam telefonun orjinal recovry si ile rom yüklemeye çalışmışsınız. Bu şekilde yükleme yapamanız normal.

Bu linkten dosyayı indirin. ( Apolo Kernel - Odin )

Odin ile dosyayı atın. (Açıklama )

Sonra telefonu recovry modda açıp rom yükleyebilirsiniz.

Tekrar orjinal roma dönmediğiniz sürece artık istediğiniz romu recovry den yükleyebilirsiniz.

Şarj konusunda şu iyidir diyebileceğim bir roma rastlamadım bu güne kadar. Aralarında çok hissedilir derecede şarjı iyi olan bir rom yoktu bence.
    Deneme yanılma yoluyla kullanımınıza uygun bir rom seçer ve onu kullanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 18 Mart 2014; 21:08:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

Bravia engine,Fluid engine,Mega Boost,Pure Grapich HD,Pure Performance,Smoother Not.Panel

SMOOTHER NOT. PANEL: STATUS BARINZIN DAHA STABIL DAHA ELVERISLE ÇALISMASINI SAĞLAR

BRAVIA ENGINE:Bravia Engine diyecek olursanız fotoğraflarınızda ki netliği arttırmaya yarıyor.

FLUID ENGINE : Oyunlarda donmayı engellemeye yönelik batarya dostu ve Multitasking'i geliştirmeye yöneliktir

MEGA BOOST: Better Battery
    - Deep Sleep Mode
    - Scans Wifi Less Frequently (Saves Battery)
    * Image Quality Increased
    * Streams Video Faster
    * Better Touch Response
    * Faster Reboot
    * Instant Call
    - No Delay In Receiving/Making Calls
    * Faster Launcher
    - No/Very Little Lag
    - Forces Launcher Into Memory
    * Fixes FC Issues With Some App’s
    * Fixes “Black Screen” Issue After Call
    - Screen Appears Almost Instantly After Pulling Phone Away From Face
    * Audio & Video Quality Increased
    * Signal Tweaks
    * Download & Upload Speed Increased
    * Dalvik VM Tweaks
    * Loads App Faster
    * Frees More RAM
    * Overall Performance Increased
    And Many More ...

bu tarz modların oldugu bır paket ama cwm de yuklenmez ıse elınızle framework dosyası harıc dıger dosyaları system klasorunde belırlı yere atın :)

PURE GRAPICH HD:Görüntü kalitesi arttıran ayrı bir mod :)

PURE PERFORMANCE:Telefonun performansını arttırır hatta baya bir arttırır kullanılmayan ram az kalmasına rağmen donmasını engeller

bu paketi nerden bulacaz mega boost ve aosb 4.4.2 ye olur mu ?
  • BEYLER TELEFON YANIYOR

cm-11-20140308-SNAPSHOT-M4-i9100 kurdum, en stabil bunlar oluyormuş diye. sistem güzel stabil ama alışması sürecek, yarın şarj değerlendirmesi yapacağım bakalım nasıl gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

BEYLER TELEFON YANIYOR

cm-11-20140308-SNAPSHOT-M4-i9100 kurdum, en stabil bunlar oluyormuş diye. sistem güzel stabil ama alışması sürecek, yarın şarj değerlendirmesi yapacağım bakalım nasıl gidiyor

Değerlendirmene göre bende cm11 deneyeceğim bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgr1907
    Değerlendirmene göre bende cm11 deneyeceğim bekliyoruz.

Tamamdır hocam, yalnız adamlar 10 numara iş çıkartmış. Rom demeye şahit lazım... Diğer romlar bu kadar kaliteli değildi bunu güzel yapmışlar baya bir

bulduğum konuhttp://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-cyanogenmod-11-t2535369

ama şuradan indirdim;http://get.cm/get/eXz

cyanogenmod un orjinal sitesi burası..

ilk 2-3 saatlik kullanımıma göre cihaza yüklenince aşırı ısınıyor. (benimkinde kronik sanırım bu)
    şarj sürekli kullanımda yaklaşık %20 kadar doldu.
    sammye göre daha rahat gibi ama touchwize alışınca zorluk yaşamaya başladım.
    kamerası bulanık gibi azıcık ama muhtemelen kameranın camındaki çizilmelerden dolayı
  • nyanaa N kullanıcısına yanıt
    kendım tane tane yukledım :)
  • nova launc ile hallediyorum arayüz sorununu bende bir türlü alışamadım, şu sınava bir girip çıkıyım el atıcam ben de bu rom'a teşşekkürler değerlendirme için
  • Arkadaşlar merhaba

Pil ömrü konusunda stock ispanya ile cm10.1.3 kıyaslayabilecek var mı?

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tncy24 kullanıcısına yanıt
    yardımcı olacak kimse yok heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncy24

yardımcı olacak kimse yok heralde

iphone 6 yı bekleyin bence, g2-note3 filan normal kullanımda size s2den fazla opsiyon sunmayacak çünkü. yemişim çekirdeğini hızını

en azından androiddeki stabilite sorunundan kurtarırsınız kendinizi.. ayrıca iphoneların piyasası vs. de düşmez az bir zararla satarsınız satacağınızda

quote:

Orijinalden alıntı: tgr1907

nova launc ile hallediyorum arayüz sorununu bende bir türlü alışamadım, şu sınava bir girip çıkıyım el atıcam ben de bu rom'a teşşekkürler değerlendirme için

nova launcher vs. kurmanıza gerek yok bence, yarın günlük kullanımdan sonraki batarya kullanımı çekerim detaylı olarak (8 saat şarj bitmesin yeter 3g açık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanerdk -- 19 Mart 2014; 0:32:34 >
  • Mühim olan senin bir telefondan beklentin ne

ben Z1'i tercih etmezdim öbür türlü

Note 3 kamerası, büyük ekranı, yazılım desteği, değiştirilebilir pili ve kalemi ile G2'den önde
    ama G2'de tasarım, 3. parti yazılım(rom,kernel) desteği(s800 cpu), fiyatı ve bir nebze stabilitesi ile Note 3'ten önde sayılır

pil performansları ise ikisinin de aşağı yukarı yakındır diye tahmin ediyorum
    günü çıkaran en ömürlü iki telefon sayılabilirler heralde

acele etmiyorsan yaz aylarını G3'ü ve ip6'yı da bir gör hem fiyatlar da düşer
  • 
Sayfa: önceki 45414542454345444545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.