Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4520. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45184519452045214522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam hızlı bir soru, telefonu kalınlaştırıyor mu?
  • hızlı bir soru telefonu kalınlaştırdı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MBerkO

quote:

Orijinalden alıntı: MBerkO

Arkadaşlar, telefonuma SlimBean 4.3 yüklemiştim ve telefonumu 2 haftadır sorunsuz kullanıyordum. Dün akşam telefonumu şarja taktım. Bir süre sonra telefonumun donduğunu fark ettim. Yeniden başlattım; fakat "Samsung Galaxy S II" yazan ekranda takıldığını gördüm. Biraz uğraştıktan sonra "SlimBean" yazan ekranda takılmaya başladı. Bataryayı çıkardım, bekledim ve yeniden taktım. Bu işlemden sonra telefon hiç açılmadı. "Download Mode" veya "Recovery Mode" açılmıyor. Yazılımsal bir hata olduğunu düşünmesem evde "USB Jig" yapmayı denedim; fakat olumlu bir sonuç alamadım. Bana yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar, yardımcı olabilir misiniz?

Iste ben de bundan korkuyorum. Hocam cok bir bilgim yok sadece uplayarak yardimci olmak istedim.

Diger arkadaslara bir soru. Boyle bir olayi sebebi ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka61

hızlı bir soru telefonu kalınlaştırdı mı?

Ekstra kapak olmadığı için bence kalınlaşma olmuyordur. Olsa satıcı onu da göndermek zorunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar elimde s2 i9100, androıd surumu 4.03 telefon var. root'tan falan anlamıyorum ama sarj falan cabuk bıtmesın dıye rootlamak ıstıyorum. varsa acemıler ıcın resımlı anlatımlı bır sey var mı acaba?
  • Arkadaşlar sakın CM11 kurmayın berbat bir deneyim sunuyor.
  • Sevdim bunu. Özelleştirmeler güzel ve akıcı. Paylaştığın için teşekkürler @hayalci @Hayalci @dexter61
  • Bugün yükledim kurcaladım, art sistemi açtım google uygulamarın hiçbiri çalışmadı ve yüklediğim uygulamaların hiçbiri çalışamaz hale geldi, mecburen aylardır kullandığım jellsnap v6 4.1.2 + siyah kernel yüklü roma geçtim :) kitkat maceramda burada bitmiş oldu :D
  • Onelikle iyiaksamlar arkadaslar dh hesabim yeni ama androidde cok tecrubeli biriyim samsung galaxy s2 telefonuma rom yuklemeyi dusunuyorum sizlere danisiyim dedim.arkadaslar miui v5 mi cyanogenmod 10.1.3 mi yukliyim acil tavsiyelerinizi bekliyorum

• taka61 T kullanıcısına yanıt
    Orjinal pille aynı boyut olarak hiç bir fark yok

• Acil cevaplarinizi bekliyorummmm

• quote:

Orijinalden alıntı: atakanarmaan

Onelikle iyiaksamlar arkadaslar dh hesabim yeni ama androidde cok tecrubeli biriyim samsung galaxy s2 telefonuma rom yuklemeyi dusunuyorum sizlere danisiyim dedim.arkadaslar miui v5 mi cyanogenmod 10.1.3 mi yukliyim acil tavsiyelerinizi bekliyorum

Yazdığınız iki romdan biri elma diğeri domates. Önce ne istediğinize karar vermeniz lazım. Performans mı yoka görsellik mi? Performans diyorsanız CM, görsellik diyoranız miui kurun.
  • oznklckp O kullanıcısına yanıt
    Aslinda performans istiyorum ikisinide kurdum daha once su anda cm10.1.3 kurulu ama miui cok hosuma gitti abimde s4 var miui kurulu onda. sizler ne onerirsiniz sizin dusunceniz benim icin cok onemli kararsizim

• Arkadaşlar merhaba, bellek neredeyse dolu hatası alıyorum bu yüzden güncellemede yapamıyor programlar, nasıl çözücez bu sorunu
  • arkadaşlar custom rom yükleme yapamıyorum yardım edebilecek varmı yeni aldım telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

Arkadaşlar merhaba, bellek neredeyse dolu hatası alıyorum bu yüzden güncellemede yapamıyor programlar, nasıl çözücez bu sorunu

Ayarlardan-Kayıt Yeri seçeneğinde göreceğiniz üzere Cihaz Belleği bölümündeki Toplam Alan = Uygulamalar+Kullanılabilir Alan olması gerekirken büyük bir atıl alan olduğunu göreceksiniz. Bu atıl alanı kullanıma açmanın iki yolu var. Birincisi Cash Partition silip, Factory Reset yapmak. Tabii tüm kayıtlı bilgiler, programlar, notlar, emailler, arama kayıtları, şifreler gidecek.

Yada;

delete dumpstate/logcat yapılması lazım. Arama ekranına *#9900# tuşlayıp, gelen listenin ikinci seçeneğindeki "delete dumpstate/logcat" seçilmeli. Ben ilk yaptığımda 1GB boşaltmıştı. Bunu bilmeden 6ay aralıkla telefona boşuna format atıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZENLogic -- 4 Şubat 2014; 14:07:53 >
  • Belleği costum pit dosyalarıyla bölebilirsiniz. Veya uygulamaları hafıza kartına taşıyabilirsiniz.
  • beyler telefonum 1 buçuk yıllık .Stock rom 4.1.2 kullanıyorum .Pil kullanımı çok düştü .3g wifi kapalıysa hiçbirşey yapmadan 13 saat gidiyor .3g +wifi açıksa 5-6 saatte pili eritiyorum .Rom değiştirsem bi çare olurmu yoksa pil mi yenilemem gerekiyor artık .
  • 2000mah bataryayı nereden temin edebiliriz. Bildiğiniz güvenilir bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

beyler telefonum 1 buçuk yıllık .Stock rom 4.1.2 kullanıyorum .Pil kullanımı çok düştü .3g wifi kapalıysa hiçbirşey yapmadan 13 saat gidiyor .3g +wifi açıksa 5-6 saatte pili eritiyorum .Rom değiştirsem bi çare olurmu yoksa pil mi yenilemem gerekiyor artık .

kernel değiştirmeyi deneyin hirox 5.8 light kullanıyorum ve çok memnunum stock tr 4.1.2 ve root ile.
  • 
Sayfa: önceki 45184519452045214522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.