Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (435. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada dan HDMI kabloyu 45 liraya aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agakin

Yok hocam yanıp sönmüyor bende eğer bi yerden bir ayarı varsa ve ondan sonrada oluyorsada bilmiyorum açıkçası...

evet default özellik değilmiş :)

NoLED uygulamasını yükleyerek ekranda uyarı çıkmasını sağlayabilirsin.

burdan videosunu izleyebilirsin
    http://www.youtube.com/watch?v=1TuVkRSYYGA

aşağıdan da indirebilirsin
    http://www.mediafire.com/?ud9f5rrzjvml6u6

benim dediğim şekilde istiyorsan BLN control-Free uygulamasını kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 21 Temmuz 2011; 16:19:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burmob

quote:

Orijinalden alıntı: musti545

androide yeni gectim flash videoları
    izleyemiyorum 3 g ile....vodafoneden sınırsız
    internet yaptım 9 teleye ama flash vb
    youtobedaki videoları akıcı bir şekilde
    izleyemiyorum izleyebilen varmı ...

sınırsız internet 9TL

Turkcell 1GB 29 TL

acaba neden?

sebebi şuki

vodafone ilk 100Mb ı 3g hızında veriyor sonra 96kb ye düşürüyor,

turkcell 1Gb ın tamamını 3g hzında veriyor.

bana göre vodafone burda vatandaşı aptal yerine koyup , üç kağıtçılık yapıyor.

9TL ye sınırsız internetmiş , ha ha ha

Vodafone'da da 30 TL ye 1 GB kotalı 3g bağlantısı mevcut, hatta 39 liraya 4 GB kotalı olanı da mevcut. Ama en azından Turkcell'de 9 liraya sınırsız internet yok :)

Tercih meselesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyace

quote:

Orijinalden alıntı: burmob

quote:

Orijinalden alıntı: musti545

androide yeni gectim flash videoları
    izleyemiyorum 3 g ile....vodafoneden sınırsız
    internet yaptım 9 teleye ama flash vb
    youtobedaki videoları akıcı bir şekilde
    izleyemiyorum izleyebilen varmı ...

sınırsız internet 9TL

Turkcell 1GB 29 TL

acaba neden?

sebebi şuki

vodafone ilk 100Mb ı 3g hızında veriyor sonra 96kb ye düşürüyor,

turkcell 1Gb ın tamamını 3g hzında veriyor.

bana göre vodafone burda vatandaşı aptal yerine koyup , üç kağıtçılık yapıyor.

9TL ye sınırsız internetmiş , ha ha ha

Vodafone'da da 30 TL ye 1 GB kotalı 3g bağlantısı mevcut, hatta 39 liraya 4 GB kotalı olanı da mevcut. Ama en azından Turkcell'de 9 liraya sınırsız internet yok :)

Tercih meselesi...

96kbit lik felç internet mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

beyler sgs 2 de şarj sorunu yaşıyorum full şarj max 9 saat gidiyor

Kullandığınız sürüm nedir ve custom rom mu kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

custom room kullanmıyorum 2.3.3 android hakkında detaylı bir bilgim de yok yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

Orijinalden alıntı: DeLPhinuSs

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

FULL RESET KODU :

*2767*3855#

Bunu tuş takımına telefon açıkken mi yazıyoruz yoksa öncesinde bir kaç tuşa aynı anda basmak mı gerekiyor ? Zaten tuş takımına ulaşamıyorum ki ben sürekli ekranda hata mesajı geliyor ve telefon kitleniyordu.

açıkken ve normal çalışıyorken yapılıyor. eğer donma yada dokunmatik panelini kullanamama gibi bir sorun varsa bu kodlar girilemez maalesef. mecburen full firmware yüklemek gerekli. istersen kendin odin ile yapabilirsin(ilk mesajda bilgileri mevcut) ama garanti olayı riske girebilir. eğer varsa garantiye yollayıp orda yükletmen en iyisi.

Bende öyle düşündüğümden dolayı gönderdim servise. Tek temennim bir tarafı çizilmeden gelmesi . Zaten donanımsal bir şey ise ( ki sanmıyorum) ilk 15 gün olduğu için cihazı açamıyorlar direk yenisini göndermek zorunlar. Ama yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum zaten. Keşke Bimeksten değilde Media Mark'tan alsaydım. Çünkü orda aldığın zaman telefona sigorta yaptırma imkanın vardı. Bimekse de sordum ama hatta kasanın arkasında sigorta paketleri vardı ama bimekste cep telefonları sigortalattırılmıyor dendi...
  • Ustadlara 1 sorum olacak

1 Root edilmis stok rom kf3'de rom manager cwm ile backup alamaya calisirken, signiture verification failed hatasi veriyor. cf-root kernel mi flashlamam lazim.

2 CWM recoveryi silmek icin stok kernel flashlamak yetermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkanka -- 21 Temmuz 2011; 17:01:08 >
  • quote:

quote:

.........
    Tercih meselesi...

Evet, aynen öyle. Tercih meselesi. Mesela bana kullanmayacağım 1GB internet için 29 TL vermek pahalı geliyor. Maillerimi alayım,gerektiğinde mail atayım, msn'e what's up' a bağlı kalayım ,GPS gerektiğinde uydulara hızlı bağlanmak için veri bağlantısını kullansın , benim için yeterli bunlar. Ve bunlar için 96 kbp yeter de artar. internetin 56kbit/sec olduğu dial-up modem zamanında bu hızla neler yapıyordum.Şimdi 9tl'ye en temel gereksinimlerimi görsün, yeter de artar benim için.
    Gerçekten de Tercih meselesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maktama -- 21 Temmuz 2011; 17:15:31 >
  • quote:

quote:

quote:

custom room kullanmıyorum 2.3.3 android hakkında detaylı bir bilgim de yok yardımcı olursanız sevinirim

Benim de şarj konusunda pek bilgim yok. 1.5-2 günü çıkartıyor telefon. Diğer arkadaşların daha iyi yardımcı olacağını düşünüyorum.
    Saygılar.
  • arkadaşlar kg2 için cf root kernel ı var mı güvenilir?
  • Merhabalar
    Notlardaki icerik kilidi pin'ini hatirlamiyorum bazi notlarimda bu kilid mevcut acaba sifirlamak yada sifreyi bulmak icin ne yapabilirim? Simdiden tesekkurler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim de şarj konusunda pek bilgim yok. 1.5-2 günü çıkartıyor telefon. Diğer arkadaşların daha iyi yardımcı olacağını düşünüyorum.
    Saygılar.

teşekkürler acaba çok uğraştığımdan dolayı mı acaba siz kullanınca mı 1.5 gün çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: maktama

quote:

quote:

.........
    Tercih meselesi...

Evet, aynen öyle. Tercih meselesi. Mesela bana kullanmayacağım 1GB internet için 29 TL vermek pahalı geliyor. Maillerimi alayım,gerektiğinde mail atayım, msn'e what's up' a bağlı kalayım ,GPS gerektiğinde uydulara hızlı bağlanmak için veri bağlantısını kullansın , benim için yeterli bunlar. Ve bunlar için 96 kbp yeter de artar. internetin 56kbit/sec olduğu dial-up modem zamanında bu hızla neler yapıyordum.Şimdi 9tl'ye en temel gereksinimlerimi görsün, yeter de artar benim için.

Tamam. Cevabımı aldım. Susuyorum. :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar.

teşekkürler acaba çok uğraştığımdan dolayı mı acaba siz kullanınca mı 1.5 gün çıkıyor

Bilmiyorum ama ben de ilk aldığımda hem telefonun batarya performansı tam oturmadığı için, hem de ilk kurcalama olduğu için şarjı 14-15 saatte bitiyordu. Şimdi çok kurcalarsam; Wi-Fi, Oyun, Senkorinizasyon(doğru yazdığımdan emin değilim) gibi işlerle bir günü çıkarıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

.........
    Tercih meselesi...

bu yaptıklarınla 1gb ı hayatta aşamazsın, o yüzden aveaya geçin 1gb 9tl olması lazım, istediğin zman edge de takılırsın lazım oldugunda 3g ye geçersin ;) ama bide vodafone kadar kapsama alanı olsa süper olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: agakin

Daha önce symbian kullanan arkadaşlar bilirler güzel bir özellik vardı.. Androidde de vardır belki ama bulabilene aşkolsun en zanıdankendi adımma öyle.. hani bir cevapsız aramanız var ya da ne bileyim mesaj gelmiş ama haberiniz yok tel köşede duruyor. Symbianda tel yanar sönerdi ne bileyim led li telefonsa led yanar sönerdi en azından benim satio da öyleydi :D galaxy s2 de böyle bir ayarlama yapma şansına sahipmiyiz var mıdır bunun bir ayarı acep?

slm, evet var ayarlarda bir yerde ben gördüm, fakat şu an hatırlamıyorum, kurcalarken tekrar cıkarsa bir yerden yazarım, bu arada sizde kurcalayın......
    kolay gelsin....
  • arkadaşlar rehber ile ilgili bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

rehberimi facebook hesabımla senkronladım isimler fotoğraflar vs. çok güzel şekilde rehberime girdi. ancak numarası olmayan kişilere (bazıları profilinde paylaştığı için gözüküyor sanırım) kendim telefon numarasını ekleyemiyorum. Düzenle seçeneği çıkmıyor.

Özetle facebook'dan rehberime gelen kişilere telefon numaralarını nasıl ekleyebilirim ?
  • bu arada S2 sahibi listesine benide ekleyebilirsiniz arkadaşlar yaklaşık 10 gündür kullanıyorum......
    tek problemim şarj :( günde 2 kere şarj ediyorum. doğubankdan yedek batarya alacam ama henüz gelmemişti ben sorduğumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

quote:

bu yaptıklarınla 1gb ı hayatta aşamazsın, o yüzden aveaya geçin 1gb 9tl olması lazım, istediğin zman edge de takılırsın lazım oldugunda 3g ye geçersin ;) ama bide vodafone kadar kapsama alanı olsa süper olcak

SGS2 alıp da interneti dert etmek ferrari alıp çok yakmasını sorun etmek gibi ama napıcaksın?!! :D Daha SGS2 almadım, uygun bir fırsatını bulur bulmaz alıcam inşallah(grolof hocadan almak isterdim ama param yok bu aralar, yoksa 1300'e çok iyi fiyattı, kaçtı netekim, alan arkadaşa hayırlı olsun)
    Yalnız, al Vodafone'u vur avea'ya, 3G konusunda ikisi de aynı benim gözümde. 13 yıldır turkcell kullanıyorum, maşşallah çok iyi çekim gücü, hızı, tabi buna paralel istediği ücretlerin de maşşallahı oluyor....
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.