Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41854186418741884189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: Aytamal

quote:

Orijinalden alıntı: AdamRtm

S2 yi guzelbir fiyata satip uygun bir htc evo 3d aldim oyun performanlari haric bir fark goremedim ama sense arayuzu bir harika kullanirken onyargim param parca oldu :) bunu onyargili marka bnm gibi marka takintisi olanlar icin yaziyorum anlasilan dunya samsung un etrafinda donmuyormus

Hocam ben de tam tersini yapmıştım. Evo'yu verip S2 almıştım. Evet sense arayüzü cok iyi. Ayrıca rehber ve arananlar menüsüne çok hızlı giriyor. Samsung'larda bu sıkıntı biliyorsun. Güzel yanları var ama bir S2 gibi desteğe, popülerliğe ve güce sahip değil malesef. 3D'si de bir hevesten öteye gitmiyor.

çok yakımda aranızdan ayrıkıyorum bende yeni aşkım gm discovery olucak

Yapma, etme, eyleme...

Biraz daha düşün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: Aytamal

quote:

Orijinalden alıntı: AdamRtm

S2 yi guzelbir fiyata satip uygun bir htc evo 3d aldim oyun performanlari haric bir fark goremedim ama sense arayuzu bir harika kullanirken onyargim param parca oldu :) bunu onyargili marka bnm gibi marka takintisi olanlar icin yaziyorum anlasilan dunya samsung un etrafinda donmuyormus

Hocam ben de tam tersini yapmıştım. Evo'yu verip S2 almıştım. Evet sense arayüzü cok iyi. Ayrıca rehber ve arananlar menüsüne çok hızlı giriyor. Samsung'larda bu sıkıntı biliyorsun. Güzel yanları var ama bir S2 gibi desteğe, popülerliğe ve güce sahip değil malesef. 3D'si de bir hevesten öteye gitmiyor.

çok yakımda aranızdan ayrıkıyorum bende yeni aşkım gm discovery olucak

Yapma, etme, eyleme...

Biraz daha düşün derim.

bende düşünmeni öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben düşünmeyi önermem direkt S2 ye yazık edersin derim :) Tabi insanların tercihine saygum var ama S2 den çok üstün cihaz olmadığını düşünürsek sadece macera olacak benim düşünceme göre. Hani Note2 falan olsa ki ben de çok istiyorum note 2 almayı tamam derdim veya Lg optimus G(lg markasına karşı önyargım yok ama sevemedim markayı) falan olsa düşün demem direkt al derim. Ama discovery S2 den daha fazla birşey vaadetmiyor ekran genişliği haricinde.
  • Arkadaşlar s2 ye , stock 4.2 gelir mi ?
  • bi git allasen! S2 kullanıyon diye savunmaya geçme hemen.
    GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ekranı olsun, kamerası olsun, ısınması olsun, batarya performansı olsun, mükemmel akıcılığı, stabilize, hafıza kartına oyun ve uygulama atabilme vs. S2'ye fark attığı bir gerçek.
    S2 döneminin iyi telefonuydu, ama zaman geçiyor ve zamana yenildi maalesef

• benim telde şebeke sorunu var yoksa degişmezdim 3 g de herhangi kaplı bir alanda çekim direkmen 1 çubuk oluyor yani dükkamda yada evde internet işkence okuyor ve şarjı çok yiyor yoksa degişmezdim

• AdamRtm kullanıcısına yanıt
    Bence hata etmişsiniz Evo 3D güncel olan bir model değil ki HTC'nn tamamen bıraktığı bir cihaz
  • Arkadaşım bu benim düşüncem ve buna katılmıyorsan o da senin düşüncendir ama düşünceni belirtirken kullandığın kelimelere dikkat et. Seninle aynı düşüncede olmayanlara bu şekilde cevap verme lüksün yok. Seninle teknoloji bilgisi hakkında yarışa girecek değilim. Ne savunmasından bahsediyorsun orası da ayrı konu.Benim görüşlerimi sadece 1 mesaja bağlı kılarak yargılamak senin haddine değil. Cevap vermezsin veya bu telefon hakkında önceki yazdıklarıma bakarsın.Hakkımda bilgin yoksa da benim üstüme olmayan şeyi yükleyemezsin. Bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 12 Temmuz 2013; 21:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormantik Romeo

bi git allasen! S2 kullanıyon diye savunmaya geçme hemen.
    GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ekranı olsun, kamerası olsun, ısınması olsun, batarya performansı olsun, mükemmel akıcılığı, stabilize, hafıza kartına oyun ve uygulama atabilme vs. S2'ye fark attığı bir gerçek.
    S2 döneminin iyi telefonuydu, ama zaman geçiyor ve zamana yenildi maalesef

Standart bir kullanıcıyı düşünürsek haklısınız. Ancak Root, Rom ve diğer geliştirmeleri düşününce size katılmıyorum.

Kaldı ki GM'ın bu cihazın arkasında ne kadar duracağı muallakta.

Donanım ihtiyacı oyun ve kamera kullanımında ortaya çıkar. Oyun ve kamerayı saymazsak bugün giriş ve orta seviye tüm Android cihazlar geriye kalan uygulamaları çalıştırmaktadır. SGS2'nin şu an oynatamayacağı oyun yoktur. Kamerası da yeterli ışık olduğu müddetçe gayet güzel sonuçlar vermektedir. DH testinde GM'ın kamera kalitesini gördük. Malzeme kalitesine gelince, Samsung bile SGS2'den daha iyisini üretemedi.

Muhtemelen beni de tersleyeceksiniz. Canınız sağolsun. Alıştık artık. Geçmiş ve şimdiki Android tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunları. Şu an benim için SGS2'yi değiştirmek için bir neden yok. Yoksa imzamdaki cihazları kullandığım gibi SGS3 ve SGS4 de kullanabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Ben düşünmeyi önermem direkt S2 ye yazık edersin derim :) Tabi insanların tercihine saygum var ama S2 den çok üstün cihaz olmadığını düşünürsek sadece macera olacak benim düşünceme göre. Hani Note2 falan olsa ki ben de çok istiyorum note 2 almayı tamam derdim veya Lg optimus G(lg markasına karşı önyargım yok ama sevemedim markayı) falan olsa düşün demem direkt al derim. Ama discovery S2 den daha fazla birşey vaadetmiyor ekran genişliği haricinde.

Dün bir mağazada Optimus G'yi inceledim. Tesadüfen Temple Run 2 de yüklüydü. Benim için kriter oyundur. Ancak bir şey dikkatimi çekti, oyunda sağa ve sola dönüş esnasında bulanıklaşma oluyordu. Ardından açıp bizim neredeyse 3 yıllık emektar SGS2'ye bakayım dedim öyle bir şey yoktu. Bunun haricinde güzel bir cihazdı. Ekranlar falan güzel akıyordu. Ancak bu bahsettiğim konu hiç hoşuma gitmedi.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Benim inceleme fırsatım olmadı ama etraftan duyduğum kadarı ile olumlu idi. Yabancı sitelere de baktım çok şikayet göremedim. Bu temple run cidden çoğu kişi için kriter. Bir ara benim de kriterimdi açıkçası.Özellikle tablet incelemelerimde tablet seçimimde çok etkisi oldu diyebilirim bu konuda.O yüzden yazdığına hak veriyorum. Birebir incelemediğim için o konuda net birşey söylemem zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

Arkadaşlar s2 ye , stock 4.2 gelir mi ?

evet gelecek..ama sabır lazım..

• bende nexus düşünüyorum üstat..ne dersin:)

• Nexus 5 veya note 3 var benim de kafamda ilerisi için. Bir çıksın inceleyelim ikisini de. Ama güncelleme muhabbeti yüzünden nexus tercih edebilirim bu sefer.
  • quote:

Nexus 5 veya note 3 var benim de kafamda ilerisi için. Bir çıksın inceleyelim ikisini de. Ama güncelleme muhabbeti yüzünden nexus tercih edebilirim bu sefer.

katılıyorum sana hoca..sen note2 yi boşver artık..oda 1 yılını doldurdu..dediğin gibi.nexus 5 veya note 3..inceler bakarız..bazende kafama esiyor gs2 Yİ verip galaxy nexus alıym diyorum..şu hafıza sabit olmasa..sen ne dersin:)

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Not 2 yi boşverdim zaten. Almam bu saatten sonra. Ayrıca tam benim için önemli konulardan birine barnah bastın :) Sabit hafıza olayı beni nexus tan uzaklaştıran en önemli sebeplerden biri. Şu an bile 16+16 nın neredeyse hepsini kullanır durumdayım. Hatta yetmediği oluyor. O yüzden nexus a bu konuda çok yanaşmamıştım zamanında. Yoksa alacak fırsatım oldu her zaman. Ama şu an sıcak bakıyorum ne bileyim. Saf telefon saf android :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 12 Temmuz 2013; 22:02:08 >
  • quote:

Not 2 yi boşverdim zaten. Almam bu saatten sonra. Ayrıca tam benim için önemli konulardan birine barnah bastın :) Sabit hafıza olayı beni nexus tan uzaklaştıran en önemli sebeplerden biri. Şu an bile 16+16 nın neredeyse hepsini kullanır durumdayım. Hatta yetmediği oluyor. O yüzden nexus a bu konuda çok yanaşmamıştım zamanında. Yoksa alacak fırsatım oldu her zaman. Ama şu an sıcak bakıyorum ne bileyim. Saf telefon saf android :)

biliyorsun biz zaten saf androidciyiz..aosp severdik sayende fanatiği olduk:) he işte kart olayı olmadığından nexustan kaçtım.ama stabilite.akıcılık birde cihazın.şekli beni hala cezbediyor..50 tl.farkla s2 yi verip nexus alabilirim..ne.diyon şimdi son kararın ne..:) sana güveniyorum..

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Beni zor duruma sokuyorsun :) Bir de benim bazı kriterlerim vardır hep bu elektronik aletlerle ilgili ki bunlardan biri de 2. el malzeme kullanmam. Sanırım 2. el alacaksın. Diğer yandan yukarda ne yazdık. Nexus 5 veya Note 3. Ben olsam beklerim.Hem samsung tasarım ve malzeme konusunda yeniliğe gidecek dendi diğer yandan da yeni teknoloji S2 gibi istisnalar haricinde iyidir. Beklemekte yarar var 5 için. He alırsan da pişman olacağını sanmam o ayrı konu.Sonuçta cihaz güncelliğini koruyacak her türlü.
  • yukarıda konuştuğumuz bekleme konusu geçerli..note 3 çıksın bakacağız..veya nexus 5.çıkınca bakıp karar vereceğiz.ben nexusu şu an için diyorum paşa..hani hava değişikliği,farklılık gibilerinden yani.sonuçta küçük bir.meblağ verip alacağım.evet 2 el ama.sağlam..kozmetik.olarak çok iyi..garantisi devam..yoksa dediğin gibi bende 2.ele pek girmem..ama bu cihazı begendim bugün..ekranı daha bir.iyi gibiydi sanki..ama hız olarak s2 nin üstüne ne koyar bilmiyorum.yani s2 yi aratırmı bilmem.

• quote:

Benim inceleme fırsatım olmadı ama etraftan duyduğum kadarı ile olumlu idi. Yabancı sitelere de baktım çok şikayet göremedim. Bu temple run cidden çoğu kişi için kriter. Bir ara benim de kriterimdi açıkçası.Özellikle tablet incelemelerimde tablet seçimimde çok etkisi oldu diyebilirim bu konuda.O yüzden yazdığına hak veriyorum. Birebir incelemediğim için o konuda net birşey söylemem zor.

Temple Run kült bir oyun oldu artık. Akıllı telefon, tablet kullanıp da bu oyunu oynamayan yoktur.

Bir de Subway Surfer var benim içim. Renk ve geçişler bakımından zengin bir oyundur. Optimus G'de o da yüklüydü ve oyuna ilk başlayışta görünen takılmalar Optimus G'de de vardı.

Ayrıca bunlar sık güncellenen oyunlardır. Temple Run 2'de artık güncelleme bitti. Adamlar yapacakları0nı yaptılar. Subway Surfer Dünya Turu adı altında ayda 1 kere güncellenir.

Bu iki oyundaki performansı gördükten sonra benim için 2013 yılı son dakika sürprizi olmazsa Galaxy S2 ile tamamlanacak gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 41854186418741884189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.