Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41814182418341844185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GüdümlüPatlican

quote:

Orijinalden alıntı: O1CanYucel

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: O1CanYucel

Peki telefonu açmaya çalıştığımda SAMSUNG yazısında kalıyor. Onu nasıl çözebilirim ?

Wipe yapmayı deneyebilirsin. Daha deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Bahsettiğiniz şeyi ilk defa duyuyorum.
    Bilgisi olan varsa yardım edebilirse çok sevinirim

Cihaziniz rootlu ise home power ve ses acma tuslarina basarak cwm recovery menusune girersiniz.Sonra wipe seceneklerinden wipe dalvik cache yapip reboot edersiniz.Sayet yine olmaz ise ayni menuden wipe data factory reset yaparsiniz.
    Cihaz rootsuz ise de home power ve ses acma tuslarina basarak stock recovery menusune girin. Oradan da wipe data factory reset i secin cihaziniz acilacaktir.
    Onemli not: Wipe data factory reset yaptiginizda butun verileriniz silinir!

Çok teşekkür ederim açıldı şuan
  • Artik s2 icin cok az rom cikiyor ve neredeyse hepsi ayni bunun yaninda sarj nasil daha cok gider muhabbeti vardi ve herkes anladiki cozumu yok bu yuzden burasi eskisi gibi olmaz 4.2.2 gelmedigi surece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblikral

Artik s2 icin cok az rom cikiyor ve neredeyse hepsi ayni bunun yaninda sarj nasil daha cok gider muhabbeti vardi ve herkes anladiki cozumu yok bu yuzden burasi eskisi gibi olmaz 4.2.2 gelmedigi surece

olduğu kadar dostum..4.2 gelsin ona da bakarız..rom olayı da zaten bir yere kadar..fazlası.adamı sıkıyor..yani en azından benim.için böyle..gene paylaşımımızı yaparız burdayız,mekan burası..:)

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: fblikral

Artik s2 icin cok az rom cikiyor ve neredeyse hepsi ayni bunun yaninda sarj nasil daha cok gider muhabbeti vardi ve herkes anladiki cozumu yok bu yuzden burasi eskisi gibi olmaz 4.2.2 gelmedigi surece

olduğu kadar dostum..4.2 gelsin ona da bakarız..rom olayı da zaten bir yere kadar..fazlası.adamı sıkıyor..yani en azından benim.için böyle..gene paylaşımımızı yaparız burdayız,mekan burası..:)

Doğru, romun fazlası bayıyor. Bir ara iOS'a geçmeyi bile düşündürttü bana.

• Neat Rom v4.8 kullanıyorum.

WanamLite'ın son sürümünü kullananlar kıyaslama yapabilir mi?
  • arkadaşlar daha öncede sordum cevap alamadım. S2 jb yüklü stock yatarken oyun oymaka için bi ayar yok mu acaba? sensör için? JB de bçyle bi özellik var diye biliydum da bulamadım bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Neat Rom v4.8 kullanıyorum.

kal öyle hocam..neat rom.wanamdan iyi,hatta bence çok başarılı,bize battığından bozduk düzeni..:)

• Omega'nın yeni sürümü geldi :D
  • Merhaba,

Telefonun mobil servisi açık olmasına rağmen üstte H+,E+ sembolleri çıkmıyor ve internete bağlanamıyorum.Bunun sebebi nedir?Ne yapmam gerekiyor?Kaç defa kapattım açtım,yeniden başlattım ama yok.Bağlanamıyorum.Yardım eder misiniz lütfen?
  • quote:

neatromda sıkıntılar var gibi mesela alarm bazen çalışmıyordu bazen ekran geçişlerinde3 kasma va gibiydi ayrıca apollo kernelde vardı 4.8.
    şimdi wanama geçtim apollo ile yine bariz fark var ve alarm problemide gitti.wanam kesinlikle çok iyi
  • Stok tabanlı romlarda hem neat hem de hassan ın sanırım bir önceki sürümleri daha iyi idi.Çünkü şiikayet daha azdı.Hassan ın son sürümünü seven yok sanırım. Wanam denemiştim iki kez ama özelleştirme yok o romda.Neat ın modları var iyi kötü. Neat kullanmak isteyenler bence 4.7 kullansın.Keza Hassan için de aynı şey geçerli.

Bu arada beyler şunu söyleyeyim. JellyBam v9 da gerçekten pil süresinde düzelme var. 15 saat oldu şarjdan çıkaralı. 1 saat 42dk ekran süresi oldu şu an. %47 şarjım duruyor. Dün 3g kullanımı fazla idi biraz.Batarya o yüzden erken bitiyor.Wifi kullanımında bu süre çok daha iyi olur. Ayrıca performansı gerçekten önceki sürüme göre güzel.Hatta 8.3 ten daha iyi ve telefon daha az ısınıyor 3g de iken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 11 Temmuz 2013; 14:18:10 >
  • Romlarda

4.1.2 versiyonun sanki 4.2.2 versiyonuna göre daha kullanışlı. orjinal radyo ve ikonları daha güzel.

Şuan bende omega v.23 4.1.2 yüklü

Sorum şu arkadaşlar

4.1.2 alt yapısını kullananlar romlarda hangisi daha iyi

önceliğimiz türkçe çevirisi eksiksiz, orjinal ikonlu ve pil performansı en yüksek olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalulu -- 11 Temmuz 2013; 15:00:19 >
  • ODIN sürümü nedir? sürücülerin tam yüklü olduğundan emin ol.Başka bir usb porta bağla ve o şekilde rom atmayı dene. Yalnız bununla düzelmezse sorunun çok daha büyük onu söyleyeyim. XDA da bu şekilde çzüme ulaşanlar var ama çözülmüyorsa sorun çok farklı yerde.Onu da olmazsa bakarız.

En stabil en performanslı ve bataryası en iyi giden 2 rom gördüm şahsen. Biri Hassan ın önceki sürümü ve apolo 4.7. Diğeri ise Neat Rom 4.7 ve Apolo 4.7 O güzel sistemi bozdum şu an JellyBam kullanıyorum. Ama dediklerimi dene derim. Özellikle Neat ve apolo ikilisinden çok memnun kalmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orseras

Merhaba,

Telefonun mobil servisi açık olmasına rağmen üstte H+,E+ sembolleri çıkmıyor ve internete bağlanamıyorum.Bunun sebebi nedir?Ne yapmam gerekiyor?Kaç defa kapattım açtım,yeniden başlattım ama yok.Bağlanamıyorum.Yardım eder misiniz lütfen?

ayarlardan apn internet ayarlarini kontrol ettinizmi o kisinmda bi yanlislik olabilir.... apnturkey. markette var otomatik duzenliyor

• quote:

Bana gore wanam daha akıcı neatromdan once wanam kullaniyordm neate gectm wanamdan daha iyi olmadgi kanisina vardm. Benchmark testinde wanam 2000puan daha fazlaydi.ayrica wanamin dokunmatk hassasiyeti daha iyi buluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

quote:

neatromda sıkıntılar var gibi mesela alarm bazen çalışmıyordu bazen ekran geçişlerinde3 kasma va gibiydi ayrıca apollo kernelde vardı 4.8.
    şimdi wanama geçtim apollo ile yine bariz fark var ve alarm problemide gitti.wanam kesinlikle çok iyi

neatromda sıkıntılar var gerçekten çok kasabiliyor

wanam ı biraz kullandım daha akıcıgeldi hafta sonu wanam a geçebilirim.
  • Arkadaşlar Umarım ban yemem ama
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
  • Çözmüşsün sorununu kendi konunda belirtmişsin. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 11 Temmuz 2013; 16:51:33 >
  • Herhangi bir tuşa basarak fotoğraf çekme programı ya da ayarı var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

Arkadaşlar Umarım ban yemem ama

• 
Sayfa: önceki 41814182418341844185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.